Що закрити з’єднання фанери на стелі

Високоякісні ущільнювальні слоти на дерев’яній підлозі

Незалежно від розміру гнізда між дошками на підлозі або на підлозі, перш ніж воно усунуто, необхідно зробити сухою та мокрою очисткою, очищати від пилу та видалити сцену щілину, давайте висушемо.

 • Якщо розрив на дерев’яній підлозі має розміри до 1 см, то це може бути ущільненням з запряжкою, затисканням або розливанням герметика.
 • Якщо 1 см до 3 см, спеціальна шпаклівка буде добре.
 • Якщо прогалини дуже великі, то монтажна піна, клини або рейки добре підходять.

Найбільш поширене ущільнення великих прогалин у дерев’яній підлозі – монтажна піна

Поле завершених операцій, підлога краще закрити листами фанери, суглоби яких також обробляються і вирівняні з SHP Can. Малі прогалини або суглоби можна підняти в приготовлений клей і тирси.

Паршові речовини вибираються у тонкій фракції, виливають киплячу воду і перемішують до однорідної маси.

Після того, як розчин з тирси охолоджують, додають клей ПВА, а шпатель застосовується до локалізації проміжків, очищених від бруду та пилу. Після поверхні герметичного розриву, копченого на рівень підлоги, він повинен бути залишений протягом декількох днів, щоб суміш взяв і висушений. Після того, як усе сухий, неправдивість потрібно лікувати абразив, і застосовувати до пожежного захисту, але тільки тоді вибрані фарби та лаки.

Причини проникнення води через тріщини і як боротися з ними

Якщо після перегляду покрівельного матеріалу будь-які дефекти були знайдені не, вони йдуть на ремонт. В іншому випадку спочатку ремонтуйте покрівельний матеріал, виробляють свою часткову заміну. Найчастіше, рубероїд приходить у зневагу, який переважно використовується при перекриванні висотних будівель з м’якою плоскою дахом.

Такий матеріал досить доступний, проданий у рулонах і забезпечує відмінний захист від води та інших впливів на навколишнє середовище. Це чудово підходить для підлоги для підлоги.

Перед покрізькою обробкою ролики на поверхні покрівлі розгорнуті, при необхідності, це додатково нагрівається спеціальним пальником, щоб забезпечити кращий обмін поверхнею.

Якщо ви надійно захищаєте дах від вологи від входу, ви ніколи не побачите плями на стелях з води, а дизайн кімнати не буде зіпсований.

Фанера покрита шпаклівкою для наступних цілей:

 • збільшення терміну служби матеріалу;
 • поліпшення адгезії;
 • Вирівнювання поверхні;
 • Пресифікація листів аркушів через оздоблювальний матеріал;
 • маскування капелюхів гвинтів, нігтів та кріплень;
 • збільшити силу;
 • ущільнювальні тріщини та шви;
 • підвищення стійкості до вологи;
 • Захист форми та грибків.

Обрізана фанерний стельовий трафарет

Непоганий дизайн стелі фанери може бути створений за допомогою трафарету. Технологія покриття не складна, але для того, щоб шаблон для людини далеко від художніх заходів буде проблематично. Тому для виготовлення трафарету ви можете звернутися до спеціалізованого семінару, де воно буде скорочено відповідно до будь-яких побажань з боку орнаменту. Трафарет може бути використаний довгим, змінюючи фарби перед оновленням стелі.

Перед роботою, фанерний стеля повинна бути ретельно відполірована, грунтована акрилова грунтовка, а потім фарбувати, створюючи необхідний тон. Для цього ви можете використовувати акриловий матеріал на латекс. Стеля повинна бути покрита фарбою двічі і дати йому висушити.

Положення шаблону на стелі повинна визначатися рулеткою, олівцем та розмітками. У передбачуваному місці необхідно прикріпити мережу трафарету до стелі та обережно закріпити його, не пошкодивши раніше пофарбовану поверхню.

Після цього трафарет повинен бути пофарбований або бризкати фарбує інший колір, регулюючи щільність шаблону. Для цієї роботи використовуйте акрилову фарбу потрібного тону, шматок піноутворювальної гуми, ролика або невеликого пульвератора. Видалити трафарет повинен бути дуже обережним, намагаючись не розмазати шаблон.

Фанера стеля

Оздоблення фанери стелі в статті розглядаються типи фанери для стелі, а також способи завершення поверхні: фарбування, склеювання шпалер, трафарет, обробка та декоративна штукатурка.

 • Основні сорти
 • Особливості живопису
 • Морілка і лак
 • Барвник

Фанера – це універсальний будівельний матеріал, який часто використовується для підлоги підлоги, стелі та обробки стін. Але від впливу температурних коливань, вологість повітря та сонячного світла, неперероблена фанера поступово втрачає свій привабливий вигляд, звалився або стратифікований. Для збільшення довговічності такого покриття використовуються різні способи його прикраси.

READ  Як відновити лише закриту вкладку

Що масло, щоб закрити вузли фанери на підлозі?

Більшість сучасних підлогових покриттів встановлюються на рівній базі. Але старі поверхи не завжди відповідають заявленим вимогам, і вони повинні вирівнювати. Виправити нерівномірності підлоги може бути різними способами, але найпопулярнішим є використання фанери.

Його поширеність пояснюється кількома параметрами:

Також не забувайте, що фанера – це природний матеріал, який також важливий.

При встановленні цілі аркуші бачили на прямокутниках, між якими необхідно залишити технологічні проміжки 3-8 мм. Тому, після укладання, виникає питання: що закрити вузли фанери на підлозі? Є багато варіантів, але вони мають різну ефективність.

Незалежно від обраного методу, головне – дотримуватися технологічного процесу:

 • Листи листів повинні бути щільно закріплені. Фанера – достатньо еластичний матеріал, тому краю в будь-якому випадку будуть грати трохи. Але чим більше амплітуда, тим швидше збільшується маска. Щоб уникнути цього при встановленні, гвинти розміщуються якнайближче до швів (бажано, щоб відступ близько 2 см) збільшується не більше 20 см. При закріпленні фанери з клеєм, потрібно звернути особливу увагу на краю та кути, уникаючи не-фрусових ділянок.
 • Фанур на суглобах потрібно лікувати шліфуванням або наждачним папером. Цей пункт відтворює особливу роль з м’яким очищенням: лінолеум, килим.
 • Після закінчення будь-якої роботи над укладанням швів потрібно очистити від забруднення, це найбільш зручно зробити це з пилососом. Потім знежирювати і довіряти. Кращі результати показують вологостійкий грунтовка, і якщо кімната мокра, то переважно з протигрибковим ефектом.

Типи нитки

Природно, що ущільнення суглобів з липної фанери з підлогою підлоги дасть хороший результат лише з правильно вибраним шпаклівкою. Вона повинна бути еластичною, але не м’якою. Крім того, він не повинен давати усадку, інакше, з часом суглоби можуть приклеювати на поверхню покриття покриття.

Ущільнюючи фанерні шви з шпаклівкою

На даний момент ці параметри є найбільш поширеними, як:

 • Шпаклівка. Це не повинно бути легко для дерева, але спеціально для дерев’яних підлог. Нормальний може не витримувати вантажі. З різноманітних варіантів, представлених на ринку, була доведена акрилова шпаклівка, акрилова шпаклівка (купити онлайн за адекватними цінами).
 • Силікон. Він менш популярний завдяки своїй м’якістю, тому він не підходить для використання в таких оздоблювальних варіантах, таких як лінолеум і килим. Але це часто використовується досить у вологих приміщеннях, вигравши через його герметичність.
 • Еластичний герметик. Показує деякі з найкращих результатів. Недоліком є ​​високий ступінь усадки, але його можна уникнути, якщо ви застосуєте його до шпателя в декількох шарах. Але процес досить довго, тому що кожен раз, коли потрібно чекати повного сушіння попереднього шару.
 • Термокла. Еластичний, але не м’який, швидко висихає, і практично не дає усадки, він може бути ідеальним шпаклям для швів, якщо це не за його ціну. Це порядок вищого, ніж інші варіанти ущільнюючих швів. Крім того, необхідно придбати досить потужний пістолет для термокласу для його використання, 500 ват. За допомогою своєї допомоги термокони наносять на шви з слайдом, а після замороженого надлишку вирізати шпалери.
 • Народні методи. Вони відрізняються великою різноманітністю рецептів, за ними, фанера лопата на підлозі можуть бути виготовлені тирсами, змішаними з ПВА, або з нагрітою до 40 градусів епоксидної смоли. Є приклади використання для цих цілей суміш нафтової та будівельної крейди.

| Випуск №2 | Фанера | Прикраса інтер’єру |

Що закрити з’єднання фанери на підлозі ви самі вирішуєте, тому що кожен метод має свої переваги та недоліки. Відповідно до всіх правил, будь-який з перерахованих вище методів може дати досить міцний результат.

Як зробити шпаклівку зробити це самостійно можна побачити в цьому відео.

Якщо ви не хочете, щоб закрити суглоби самостійно, ви можете делегувати його до професійної ремонтної команди – для цього вам потрібно залишити програму внизу прямо на нашому веб-сайті. Майстер ORIUSS ви за ціну, відповідають на всі додаткові питання.

 • Високосвітні платники на дереві на основі акрилових, латексних або силіконових співполімерів
 • Масло та масло-клейові сполуки ремонту типу
 • Епоксидні ставить
 • Сухі оздоблювальні шпакляційні композиції на гіпсовій основі для ДСП, GLK та DR.
READ  Мангалія для котеджу з цегли роблять це самостійно

Теплі пластини є гігроскопічним листом з хорошою адгезією. Тому відповідь на питання полягає в тому, чи можна помітити – однозначний: Так вони використовуються для загострення подлоги перед приклеювання шпалер або фарбування. Вони добре маскують суглоби, утворюючи ідеально гладку поверхню.

Недоліки фанери, як оздоблювальні матеріали, і способи їх усунення

Якщо ви вирішите усунути стіни фанери або зробити з неї розетку, то зіткнулися з наступними проблемами, які потребують рішень:

 • Товщина листа може змінюватися. Навіть якщо різниця дуже мала, вона буде помітно на суглобах. Так, і в будь-якому випадку шви будуть зміщені і через шпалери, а через шар фарби.
 • Фанера закріплена до основи або кадру самолюбності (нігті), на поверхні з’являються кришки з вологою з вологою іржею та плямами.
 • Залежно від якості матеріалу, його тиснення поверхні та тріщини на поверхні також можуть створювати естетичну проблему, дивлячись через фінішний шар.
 • В якості природного деревного матеріалу, фанерні листи можуть змінювати їх лінійні розміри залежно від вологості та температури навколишнього повітря, а також з прямим обійми. В результаті, складки та прогалини з’являться на шпалерах, а підлога може піти “хвилі”.

Ви можете частково вирішити ці проблеми з використанням поверхневого шліфування, фарбування місць кріплення масляної фарби, обробки матеріалів з водонепроникними композиціями, використання товстих вінілових шпалер. Але найкращий результат, який гарантує якість та довговічність обробки, може бути досягнута, якщо Faneru.

Це дозволить вам дорівнювати всі недоліки: приховати суглоби та місця прикріплення, зробити поверхню абсолютно гладкою, гладкою, не боячись вологи, досягти плоского кольору.

Путчал для фанери: чи можна обробляти шви з штукатуркою на підлозі під лінолеумом або під шпалери, відео

Фанера продукція часто використовуються для вирівнювання різних типів поверхонь у процесі ремонту.

Але без допоміжних процедур, таких як фанерний шпаклівка, шви між сусідніми листами будуть виглядати непривабливими, і сама поверхня не буде розглядатися досить гладкою для виконання високоякісного укладання лінолеуму або відбілювальних шпалер.

Зверніть увагу! Напад на фанеру під шпалери, які потребують бездоганно гладкої поверхні, або під іншими типами покриття здатні не тільки вирівнювати суглоби між листами, але також приховувати будь-які дефекти, які можуть зустрічатися на матеріалі.

З одного боку, використання такої композиції, як штепта для фанери, може здатися не найкращим рішенням, оскільки основа виготовлення будь-якої фанерної продукції є використання деревини як основної виробничої сировини. І багато хто з вас знає, що дерево не любить вологість і схильні до пошкодження під його вплив (підвищена вологість провокує розвиток грибків, цвіль, а також ротаційних процесів).

Однак спеціально розроблений шпакл під патентом вже враховує ці особливості матеріалу, і тому ви не можете призвести до серйозного пошкодження фанери у процесі його обробки.

Більш того, ви можете суттєво зменшити деструктивний ефект вологи на деревний шпон, раніше обробляв свої спеціальні композиції захисту вологи. Після цього фанера шпаклівка на підлозі або стінах можна зробити навіть ті вирівнювальні матеріали, які мають воду.

Проведення підготовчої роботи

На сьогоднішній день сучасний ринок може надати клієнтам найширший спектр всіх видів фанерних продуктів, кожен з яких має власні умови застосування.

Зверніть увагу! Пропозиція включає навіть такі марки матеріалу, які повністю не бояться вологи, але така фанера, як правило, має дуже низький рівень екологічності, і в результаті – його не можна використовувати в приміщенні.

Решта фанерних варіантів безпечні для здоров’я, однак, вони більш сприйнятливі до деструктивного впливу вологості. Для поліпшення матеріального опору ви можете просочити фанерні листи з гарячим маслом або спеціальною шпаклівкою, створена на основі ПВА. До цих пір не існує більш практичного та ефективного способу покращення водно-репелентних пластинних якостей, і ви можете виконати цю процедуру навіть вдома.

Просочування олуї або ПВА

Плумата фанера під лінолеумом, заснована на складі якої є речовина, що називається полівінілацетатом, зможе покращити матеріали, навіть до тих пір, поки ви не почнете встановлювати аркуші на підлозі. Однак процес такої фанерної обробки здійснюється протягом декількох днів, оскільки технологія застосування вимагає повної сушіння кожного з шарів, перш ніж застосовувати наступне. Як ви вже зрозуміли, застосування композиції здійснюється в декількох шарах, і сам процес повинен бути здійснений in vivo.

Зверніть увагу! Застосування на поверхні ПВА повинна здійснюватися без примусового прискорення.

READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Після того, як матеріал обробляється і досягнуто, рекомендується додатково замочити його антисептичний агент і відкритий з шаром акрилового лаку.

Потім фанерний з’єднання можна проводити за допомогою різних композицій з різними основами, оскільки поверхня, приготована таким чином, придатна для нанесення фарбувальної композиції або установки декоративних покриттів.

Існує ще один спосіб зробити це таким чином, щоб відстань швів фанери під лінолеумом не призвело до стратифікації тарілки. Для цього потрібно просочити шпон з попередньою оліфікою. Оптимальна температура речовини становить 50-60 градусів за Цельсієм (не більше!), який можна досягти за допомогою опалювальних олки на водяній бані.

Щоб забезпечити найкраще рівномірний шар покриття, коли застосовується для використання ролика або щітки. Потім просочення повинна бути висушена з ступенем, прогрівається до двохсот і градусів за Цельсієм залізо або конструкційну фен.

Зверніть увагу! Процедура повинна бути повторена, поки матеріал продовжує поглинати OLIF. Якщо поверхня фанери буде залишки речовини у вигляді великих крапель, то досить просочення.

Після цього ви можете почати стиль матеріалу, але не забувайте додатково просочувати листові зони, тому що вони найбільш вразливі.

Коли ви завершите кладку матеріалу на поверхні підлоги або стіни, фаналер повинен бути прогнозований. Раніше розглянуті варіанти просочення спрямовані на запобігання розвитку ротаційних процесів. Грунтовка має трохи мету. Він спрямований на підвищення якості роботи, виконаної на шпаклівці, оскільки грунтовка покращує надійність адгезії шпаклів.

Варто зазначити, що грунтовка робить дерево захищає проникнення його глибоко в композицію живопису. Застосовуйте шпаклівку, після того, як грунтовий шар буде сухим.

Якщо ви хочете побачити, як здійснюється огляд відеозапису, який наведено нижче, відображає цю технологію.

Різновиди шпаклівки для фанери

Сьогодні існує безліч композицій для ущільнювальних суглобів та нерівностей. Тому це невідомо, що питання виникає, чи можна покласти фанеер з штукатуркою та які особливості полімерного матеріалу?

Є величезний діапазон готових сумішей, які можуть бути застосовані відразу після відкриття упаковки. Пропозиція включає в себе сухому складу, в якому слід додавати розріджувач, наприклад, ацетон або проста вода.

Зверніть увагу! Сухі суміші мають свої переваги, оскільки в процесі їх розведення ви можете досягти різної консистенції готової композиції.

Композиція, яка ґрунтується на цементі, має високу частоту опору води, однак у процесі сушіння, він схильний до усадки, внаслідок чого тріщини можуть утворювати на поверхні. Якщо ви вже просочені з Fanur Olifa, не варто підвищити рівень стійкості до вологи, тому ви можете легко відмовитися від використання цементного шпаклівка.

Гіпсові композиції не мають усадки, тому вони вважаються більш придатними для ущільнюючих швів. Вартість таких сумішей набагато вище, ніж у інших, але це більше, ніж покриті відмінними технічними характеристиками.

Що стосується еластичності, у цьому питанні полімерна шпаклівка найкраща. Ряд з полімерних протригвок має латексну версію суміші, яка забезпечує високоякісні результати та ідеальне вирівнювання поверхні. Але в цьому випадку технологія застосування повинна спостерігатися дуже строго, оскільки композиція не допускає помилок.

З найменшим хрестом, шрами та надлишковим матеріалом не буде легко очиститися, підмітання тут не допоможе.

Зверніть увагу! Незалежно від того, які композиції ви виберете для своєї роботи, переконайтеся, що шпаклівка підходить для роботи з деревом. Всі виробники вказують на цю інформацію на упаковці.

Особливості лопат поверхні

Сам процес, спрямований на вирівнювання поверхні фанери, практично не відрізняється від технології роботи з іншими типами поверхонь.

Спочатку потрібно закрити всі нерівності:

Рекомендується працювати з гумою або сталевим шпателем. Після того, як композиція повністю суха, оброблені місця повинні бути очищені з наждачним папером і видалити з них пил. Потім застосовується наступний шар суміші, і процедура зняття повторюється знову.

Зверніть увагу! Нарешті вирівняти поверхню, вам може знадобитися застосувати кілька шарів шпаклівки. Максимальна товщина кожного шару пару міліметрів.

Слід також пам’ятати, що такі формування латексу можуть бути застосовані до максимуму двох шарів, тому ви повинні надати свої дії заздалегідь, щоб придбати відповідний матеріал.

Що закрити з’єднання фанери на стелі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS