Що закрити з’єднання між плитами на стелі

Середня ціна

Середня вартість представлених типів ущільнення утворюється за типом продуктів, кількісним складом, цілями та мають різну упаковку за обсягом. Наприклад, ціна будь-якої герметизації в рублях виглядає так:

 • Мастика (будь-який тип, але залежить від обсягу):
 • ЗАТ “Растро” (Санкт-Петербург) – 390.
 • ТОВ ТПК “Мастикизол” (Москва) – 320.
 • “Останні технології” (Новосибірськ) – 430.
 • Герметики:
 • Stayer Master – 100-200
 • Tytan professional – від 450
 • Бізон – в середньому 120
 • Монтажна піна:
 • Penosil – від 350
 • Soudal – від 350
 • Момент – від 150.
 • Трубчаста печатка протягом 1 р.М. (Ціна залежить від діаметра, ніж це менше, сума дешевша):
 • Вілтерм (Москва) 30.
 • Комбінат “Стройдтал” (Москва) 35.
 • ТОВ “Єдиний центр для гідроізоляційних матеріалів” (Москва) – 25.

Ринкові ціни на будівельні матеріали постійно змінюються і залежать від багатьох економічних факторів, а також ресурсів. Дорожче купувати матеріал у Мо та Санкт-Петербурзі, дешевше – у середній смузі (Вологда, Брянська область).

Очистіть всю стелю зі старих шт і грунту

Так, тепер ви повинні зробити очищення решти поверхні. Якщо ви хочете отримати гладку та пристойну стелю на виході, навіть не мрієте про те, що ви можете “патч” частково.

Щоб почати, спробуйте шпатель, сухий, розрив старий shp може. Якщо вона йде добре, то продовжуйте, крок за кроком.

Якщо, вона не хоче відставати від того, вам доведеться зволожувати стелю з теплою водою і почекати, поки покриття пом’якшує.

Не думайте, що шпланивка пряма пом’якшення, це не відбілювати. Але все-таки вона стане трохи бойовим, і вам буде легше розділити його.

Після завершення цього найбільш неприємного та трудомісткого процесу візьміть металеву щітку в руках і ретельно очистив все. І поверхня стелі та розриву.

Потім відводьте грунт, щоб він написаний на упаковці та хорошій “ходьби” на стелі. В принципі, грунтовка і так продавався у рідкій формі і виведені виключно з метою збереження.

Якщо ви не хочете зберегти, ви навіть не можете розмножуватися. Врешті-решт, грунтовка досить недорога.

Коли ви закінчите цю процедуру, залиште стелю годинника протягом п’яти до шести для повного поховання. Не поспішайте, навіть якщо є абсолютно суха стеля. Не забувайте, що грунтовка проникає глибоко в бетон, і ви просто не можете бачити, що всередині змочується.

І ця вологість не дасть добре “захопити” матеріали.

Ущільнюючи отвори в стелі

Іноді буває це, при очищенні шва від старого рішення, він відкриває не просто вузький слот, але велика отвір – дефектна пластина перекриття. У цьому випадку ця дірка може бути вирахована двома способами.

Іноді може бути такий “сюрприз” на стелі при розрізанні швів

У будь-якому випадку, перше, що потрібно зробити, ретельно очистити внутрішню частину утвореного отвору. Краще виконувати цей процес за допомогою вузької кисті.

Звільняючи від бруду всередині отвору, він повинен бути хорошим для розпилення грунту. Очікування першого першого шару, треба застосовувати другий.

 • Далі, отвір заповнюється монтажною піною.
 • Потім, після його сушіння та розширення, надлишок розрізаний, а конус розрізаний зсередини, у основі отвору з отвором, а висотою 40 ÷ 50 мм.
 • Цей виріз необхідний для закріплення цементного розчину в ньому, який накладається наступним кроком. Він посипає шпателем і залишається до повного тягаря.
 • Потім, до місця, де отвір і навколо нього становить 50 ÷ 70 мм, наносять шпаклівку, і шеррянка-сітка проколота, яка притискається до нанесеного шару розчину, згладжує і залишають, щоб висихати.
 • Крім того, робота йде так само, як при мошуванні швів.

Інший спосіб ущільнення відрізняється від першого, і він застосовується, якщо порожнеча великого розміру було знайдено в стелі.

 • У цьому випадку буде потрібно шматок фанери (ви можете використовувати розрізнення ламінату) розміром приблизно на 100 мм більше, ніж розміри отвору.
 • Потім необхідно зміцнити решітку в отворі з дроту, яка вам потрібно виправити на герметик або цементному розчині всередині отвору. Після сушіння, розчин дроту повинен бути надійно закріплений всередині відкриття. Решітка буде служити підкріпленням для ремонту, разом з яким вони створюють своєрідну плиту.

Встановлення сипучої отвору в стелях перекриття – приблизна схема

 • Змішаний бетон-розчин викладено на приготовлений фанат, він повинен бути однорідним і не надмірно щільним.
 • Площа фанери з розчином піднімається і щільно притискається до отвору, так що розчин повністю заповнив залишку порожнину. Ми повинні придумати надійне резервне копіювання для такого роду опалубки, яка буде тримати її, поки композиція ремонту не буде повністю сушильною. Для цього, товста гілка, бар або піраміда з столу та стільців підходить.
 • Після сушіння розчин у відкритті вийде абсолютно гладка поверхня стелі.
 • Далі ви можете продовжувати працювати над приведенням всієї поверхні стелі.
READ  Забрана труба на кухні, що робити

Слід зазначити, що з’єднання між пластинами можна легко оновлювати. Але повне закупорювання стелі є досить складною роботою, тому краще довірити її досвідченого майстра. Однак, якщо є бажання і впевненість у ваших здібностях, і це цілком виконується.

Як одягати тріщини і шви між плитами на стелі

Ситуація, коли гіпс буквально падає з стелі на голову, знайомий всім жителям багатоквартирних будівель радянських будівель. Такі явища також впливають на приватні котеджі під час усадки заводу, особливо в результаті погано-якісної обробки та заощаджень на будівельних матеріалах. Проблема є неприємною, але повністю одноразовою, і без допомоги найманих майстрів – штукатурників. Давайте подивимося, як шви правильно виконуються між плитами перекриття, щоб вирішити питання самостійно.

Як закрити шов між плитами перекриття?

Швачки між пластинами, що перекриваються після їх установки, можуть виконуватися за такими методами залежно від їх розміру:

Заповнення невеликої суміші

Схема підкріплення відсутнього фрагмента

Техніка ремонту складних швів на стелі між пластинами розглядається нижче. Але перед тим, як відновити, поверхня виконується в обов’язковому, поверхня очищає від сайти розсіювання та високоякісного грунту.

Перехрестя

Широкий мілкий шов

Неглибокі шви між перекриттям пластин з великою шириною (від 30 мм), як правило, закриті цією технологією:

Заповнення розриву збірки піни

Потім відремонтовані суглоби плити плити ретельно згладжуються широким шпателем, щоб видалити надлишок шпаклівки та вирівнювання поверхні.

Широкий розрив великих глибин

Глибокий шов між перекриттям пластин з шириною більш ніж 30 мм, не застосовуючи монтажу піни. Послідовність роботи полягає в наступному:

 • Заповнення тепла теплоізоляційного матеріалу – пінополіетиленові піни найкраще для цієї мети, але можна використовувати поліуретанову піну.
 • Герметизація з вологостійким герметиком.
 • Заповнення розриву самознижного цементу марки NC, але важливо залишити невелику перерву до 5 мм.

Заповнюючи щілину самостійний цемент

Глибокий і вузький приклад

Глибоко, але в той же час вузькі шви між стельовими пластинами на стелі закриваються за допомогою цієї технології:

 • Заповнення кліренсу піни – важливо забезпечити проникнення коштів на всю глибину. Для цього ви можете використовувати трубки невеликого діаметра, який носить на пістолеті і заохочуються у вузьку щілину. Після наповнення повинно бути близько 10 мм глибини для подальшого ущільнення.
 • Наступне приблизно 5-7 мм глибини шва близькі до самостійного цементу.
 • Решта 3-5 мм збентежить латексну шпаклівку з підкріпленням склопластику.

Техніка шпаклівки та арматурного шва між пластинами

Після описаних вище заходів ви можете перейти до обробної обробки вибраного матеріалу.

Одним з основних етапів побудови перекриття з залізобетонних плит є ущільнення рустів – швів між ними та отворами з монтажними петлями (якщо є). Краще виконати відразу після укладання продуктів, щоб вузькі слоти не засмічені будівельним сміттям, що є проблематичним для очищення з них. Технологія роботи безпосередньо залежить від загальних розмірів шва.

Завдяки цій технології стеля виглядає гладкою і красивою, а шви повністю не видно. Найголовніше, щоб суворо дотримуватися послідовності і бути уважним, оскільки через будь-яку помилку, стеля може розвалитися, а шви з’являться знову.

Важливо пам’ятати, що такий метод тісного плату не підходить для просто побудованих будинків. Оскільки в перші роки роботи, будинок буде задовольнити, і, відповідно, стеля буде трохи модифікована, а шви будуть здаватися незалежно від вас і ремонту. Тому для таких квартир є більш придатною напругою або встановленою стелею. Через деякий час можна буде подумати про покриття стелі за цією технологією.

Якщо ви не володієте спеціальними навичками, або не впевнені, що ви отримаєте саме процес повторення процесу, краще не ризикувати та посилатися на фахівців. Оскільки поява стелі дуже важлива і буде ображена, якщо ваші твори йдуть до насоса, а стеля буде виглядати ще гірше, ніж до ремонту. Не ризикуйте своїми силами, означає і зовнішній вигляд стелі.

Послідовність роботи

Процес ущільнення швів у міжпросiйному просторі – це досить тривайний процес. Негайно якісна робота буде видно негайно. Щоб уникнути недружніх моментів, вам потрібно правильно вимикати шви між плиткою на стелі. Від працівника, необхідно суворі дії з встановленим пріоритетом. Особливості швів відповідають порядку:

 • Використання свердла або пероратора, працівник розширює простір між бетонними плитами. Для цього рекомендується використовувати сопло у вигляді леза. Якщо залишки старого цементу, потрібно використовувати нож або шпатель, щоб видалити його. При наявності старого матеріалу, свіжий цемент матиме погану адгезію з плитою. Наявність старих каменів у суміші перешкоджає процесу шліфування.
 • Простір між пластинами та поверхнею стельової підлоги повинен бути очищений від пилу. Потім слід застосовувати попередньо підготовлений праймер. Вона повинна покрити весь шов. Шар повинен бути товстим і рівномірним. Після цього поверхня рекомендується ретельно сухою.
 • Робота повинна змішувати суміш для штукатурки попереднього використання будівельного змішувача. Готовий до операційного розчину для послідовності нагадує товсту сметану.
 • На цьому етапі обов’язково заповнюйте всю порожнечу розчином. Глибокі отвори рекомендуються поступово заповнити, що висушує кожен попередній шар. Для великих поглиблень рекомендується використовувати монтажну піну. Після того, як він заморожений, залишки відрізані гострим ножем. Поверхня вирівнюється з розтиранням штукатурки в порах піни.
 • Ретельно висушіть прикладну композицію і прилипають жирну стрічку для зміцнення шва. Ширина стрічки повинна перевищувати розмір швів шириною двох сантиметрів. Покласти на паперову основу покласти шпаклівку.
 • Ретельно висушіть всі шви. Потім поверхню є земля, ретельно сушать і виконуйте остаточну поверхню шпаклівки, викликаючи матеріал з тонким шаром. Після сушіння сировини стеля пофарбована у вибраному тіні.
READ  Скління веранди та терас алюмінієвого профілю

Ущільнювальні печі

Довговічність роботи буде залежати від якості придбаних матеріалів. Newbie рекомендується використовувати консультаційні фахівці для реалізації високоякісного ущільнення.

Рекомендації професіоналів

Спеціалісти консультують закрити шви на стелі та невеликі тріщини разом з загальним ремонтом стелі. Цей тип ремонту є досить важким і запиленим, тому краще проводити інтерптичні шви на стельовому комплексі.

Професійні працівники радять:

 • Готувати поверхню. Попередні роботи полягають у видаленні старого матеріалу з поверхні стельових пластин. Це можна зробити без великих зусиль, якщо розгніваючи збивання або водно-емульсійну фарбу з водою і залишити протягом 15 хвилин. Після цього матеріал легко видаляє металевий шпатель.
 • Для усунення старої фарби або іржі, рекомендується використовувати хімічний склад. Видалити старі сировину, потрібно обережно, щоб не пошкодити поверхню. У випадку тріщин і чіпів, це буде набагато складніше закрити поверхню новими матеріалами. Ручка швів слід ретельно: розділити їх, зніміть стару штукатурку з отворів, а також стара фарба або у whitelle. Для зняття, рекомендується використовувати вузький шпатель з металевою основою.
 • Для складних областей необхідно застосувати випуклість. Підготовлений шов повинен мати вигляд листа. У цьому стані зчеплення з поверхнею шпаклівка буде набагато вищим. Очистіть поверхню з пилу злегка злегка зволожена у воді з м’якою купою.

Дотримуючись інструкцій, ви можете швидко закрити слоти на стелі між табличками, як реальні професіонали. Якщо є вільний час для ремонту, то не потрібно наймати бригаду робітників.

Підготовка до Shtchevania

Після проведення попередньої роботи на очищення стельових пластин необхідно почати вивчити поверхню та вибирати шви швів. За допомогою монтувальної піни допускається, щоб зробити суглоби пластин на стелі у випадку невеликої перерви, а ширина шва не більше 3 сантиметрів. З’являється така послідовність у цьому випадку:

 • Змочіть поверхню чистою водою з пульверизатора і покладіть піну з циліндра.
 • Вийдіть за кількістю годин до розширення складу та його зміцнення.
 • Після повного відхилення герметик надлишку потрібен для відсікання гострого ножа або конструкційного різака. У випадку використання останнього інструменту, скибочка виявиться більш гладкою та гладкою. Вирізати піну під низьким кутом. Для глибоких отворів вимагатимуть пінополіетилену.
 • Прогалини обробляються композицією грунту і ретельно висушують. У випадку застосування сировини до вологої поверхні його зв’язувальні властивості розбиті, а фортеця зчеплення зменшується.
 • Нанесіть розчин від цементу ззовні і сухий добре.

Незалежні ущільнювальні стельові шви

Для ремонтних робіт краще вибрати латексний пучок. Рішення застосовується до плит. Для однорідного застосування необхідно використовувати вузький шпатель. Закрити шви між пластинами на стелі гладко, розчин слід масштабувати з великим шпателем, а також застосувати невеликий інструмент до поверхні.

Всередині прикладу відкриття не повинно бути порожнім простором. Неправильне дозування розчину може призвести до знищення герметичної поверхні. З часом матеріал просто випадає з переходу. Після завершення використання композиції над поверхнею вони працюють як широкий шпатель – згладжували прикладну композицію та видаляють надлишок сировини.

Повторно застосовуючи матеріал

Після нанесення першого шару шпаклівки він сушать протягом 20 годин. Далі, перейдіть до повторного застосування сировини. Штатка розмазається не тільки до самого шва, але і на поверхні, розташованому поруч з ним.

На вершині шару доданого матеріалу клей сітка або серп. Його слід натискати в шар матеріалу, який використовується. Це робиться для зміцнення поверхні. Потім сітка з шпаклівкою інсультується у уникнення нерівностей на поверхні.

READ  Балкон власними руками на першому поверсі

Крім того, всі покриті суглоби сушать і пропускають на поверхні наждачного паперу. Це допоможе уникнути нерівностей на стелі. На момент основної роботи, потрібно використовувати захисне обладнання: респіратор, окуляри захисту очей. Пил шкідливий для дихальних органів людини.

На заключному етапі використовується обробний шар обробного матеріалу. Штатка рекомендується застосовувати аналогічно до попереднього етапу. Після ретельного сушіння ви повинні ходити по верхній частині дрібнозернистого напеченого паперу. Не слід вживати грубого паперу, щоб уникнути появи подряпин на поверхні. Після завершення завіси, ви можете почати склеювання шпалер або фарбування стелі.

Ущільнюючи дрібні шви

Якщо шов вузький, але глибокий, герметичний матеріал наноситься на одну сторону поліетиленової ізоляції, а шпатель щільно заправляється в попередньо підготовленому суглобі. Після цього поверхня запечатана спеціальним розчином і штукатуркою.

Очікування, сушіння розчину, шпатель на шва застосовується еластична шпаклівка. Бажано одночасно використовувати широкий і вузький інструмент – рішення набирається на перший, а другий, він застосовується до шва, після чого матеріал ущільнюється, нагадує. Якщо є надлишок шпаклівка, вони негайно видаляються.

Для високоякісних розчинів розчину потрібно близько 2 днів, після чого можна приступити до посилення. На швах і прилягаючи до нього, частина стелі застосовують невеликий шар шпаклівки, захищений на ній серпну сітку, закриваючи його в розчин. Надлишок матеріалу видаляється шпателем. Коли розчин повністю сухий, ролик, два шари праймера наносять на всю стелю, потім подають композицію, щоб висушити і перейти на наступний етап – поверхнева штукатурка.

Два шари штукатурки застосовуються до стелі. Після накладення первинної штукатурки і сушіння його накладається головним, кінцевим шаром. Рекомендується використовувати широкий шпатель для цієї мети, зручний для підкладки та інтервалу штукатурки. Очікування її сушіння, нанесіть біле на поверхню, фарбують або візьміть його з шпалерами.

Послідовність ущільнювальних операцій

Початкова та вторинна наповнення будь-яких швів перекриття здійснюються відповідно до загального принципу:

 • Очищення від сміття та пилу, промивання та сушіння поверхні між плитами;
 • проведення грунтуючих (2 шарів) та антибактеріальної обробки;
 • придбання високоякісних матеріалів та інструментів;
 • Підготовка та розведення рішень;
 • Виконання роботи, відповідно до заздалегідь визначеного плану.

Широкі глибокі шви після підготовчого процесу можуть бути ущільнення з піщаним цементним розчином, а потім варити та покрийте шар мастики або герметика. Всередині його можна покласти ізоляційні джгути, трубки, такі як джут. Неглибокі шви легко закриті шляхом монтажу піни, залишки яких знімаються пізніше будівельним ножем.

Вузькі шви з великою глибиною потрібно розширювати з долотом. Після підготовки суглоба до ущільнення, покладіть ізоляційний шнур, закрийте герметик, а зверху покрити мастику. Або ви можете використовувати цементну композицію.

Оскільки необхідно заповнити суглоб, від часто використовуваних методів ущільнення використовує ін’єкцію – подача розчину через будівельний шприц або спеціальний пристрій з трубкою для повного заповнення простору.

Після того, як шов заповнений розчином, він ретельно розподіляється методом ущільнення та вібрації. Якщо планується комбінований метод (кілька типів ущільнення для суглоба), то перший шар завжди дозволяється добре висушувати. А потім утворюйте другий шар. Після цього закінчити і облицювання поверхні.

Вторинне ущільнення здійснюється в комплексі заходів з ремонтом стелі, міжбанківської та сексуальної поверхи. З стелі, обов’язково вийміть стару обробку і добре очистити шви. Розширення прогалин або рустів здійснюється з долотом або пеноратором. Спатули добре обробляються краю швів. Розширення допускається – 3-5 (см). Також необхідно видалити ділянки з корозійним підкріпленням.

Після ущільнення картини сітки склеєна, згідно з фінішним затвором. Потім поверхня шліфувала і закінчується на свій розсуд. У деяких випадках використовується армована сітка, особливо в старих будівлях, на верхній частині якого штукатурка після ущільнення.

При підготовці ущільнювальних розчинів необхідно звернути увагу на інструкції від виробників, в яких споживання матеріалу та правила для розведення сухих речовин з водою або розчинниками на 1 м2, а також 1 м3.

Особливості та призначення

Дизайн ділиться на незалежні блоки з скорочливими швами, що робить все будівництво більш еластичним. Ущільнювальні суглоби виконуються гнучким ізоляційним матеріалом.

Будинки з залізобетону деформовані під впливом температурних відмінностей, можуть стискати або розширювати. Зменшення бетону також призводить до скорочення матеріалу. Існує зміщення структурних елементів, коли будь-який вертикальний осад.

Більшість залізобетонних конструкцій є статично невизначеними, а з осадом бетону та фундаменту зміна температури з’являється для виникнення тріщин та змін структури структури.

Що закрити з’єднання між плитами на стелі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS