Шляхи з тротуарної плитки з власними руками

Дія кордону ділянки

Зазвичай межі ділянок, які покриті плитка, розділені бордюрами. Оскільки кордони можуть діяти різні види каменю; межі, виготовлені з того ж матеріалу, як плитка; Цегла і Т.D.

Кордон повинен бути поставлений на міцний фундамент, який використовує подрібнений камінь, до якого конструкційний розчин покладається на вершину.

Також як субстрат під бордюром можна застосовувати бетон.

Після закладання подрібненого каменю, бордюр повинен бути встановлений

Висота Bordeur буде визначатися за його призначенням. Якщо це обмежувач газону, він може бути на одному рівні з плитками. У випадку, якщо плитка заклала пішохідну прогулянку, бажано, щоб влаштувати трохи вище рівня плитки.

Технологія укладання плитки

Ви можете самостійно покласти красивий шлях, але ця робота вимагає уважної та точності художника. Якщо плитка має невеликі розміри, то це особливо важливо, оскільки це буде необхідно зробити досить велику кількість роботи. Великі продукти набагато простіше, але в цьому випадку потрібно дотримуватися певних правил. Розглянемо процес укладання більш докладно.

Продукт розташований у необхідній зоні і протистояв гумовими цинями. Це дозволяє “заглушити” окремий елемент у піску. Маса королеви становить близько 1,5 кг. Далі варто використовувати шпатель, щоб вирівняти плитку. За потреби це дозволено додавати або, навпаки, видалити пісок.

Під час прокладання рекомендується використовувати рівень будівництва. Це дозволить точно покласти плитку. Після завершення ви можете почати встановлення кордонів.

Підготовка та макет інструменту

І так, ви визначили місце для вашого нового саду або домогосподарства, придбавши необхідні матеріали для її будівництва, підготували всі інструменти та світильники та вибирали вільного дня для роботи. Ви готові!

 • лопата bayonet;
 • лопата радянська;
 • рівень;
 • гумовий молоток;
 • Чотири палс з шпагатом;
 • граблі,
 • Журнал для перевезення землі;
 • лійка;
 • Кисть з жорсткою щетиною на довгій ручці.

Перш ніж почати робити трек з плитки, визначте його довжину і ширину і плануйте доріжку безпосередньо на землі.

Планування ширини доріжки, розглянемо розміри твоїх тротуарних плит. Його ширина повинна відповідати загальній ширині ряду плиток. Не ширше. Для макета доріжки на сайті використовуйте шпильки та шпагат.

Видаліть чужі об’єкти з території вашого майбутнього доріжки, і нехай трав’яна фірма буде легше продовжувати працювати. У цьому випадку ми розглядаємо будівництво прямого саду, тому ми будемо загнати ставки на кутах доріжки і витягнути шпагат між ними, який буде служити не тільки кордоном, а й рівнем.

Пристрій шару вирівнювання піску

Після пристрою носійного шару основи країни, відстань від неї до верхньої частини прикордонного каменю (площина доріжки) повинна бути приблизно 10 см (3 см, що вирівнює піщаний шар і 7 см блокування). Спочатку потрібно покласти вирівнюючий шар піску.

Посібники, для яких шарний шар вирівнюється у нашому випадку. Ми робимо два простих пристроїв з різною висотою нижньої дошки (висота 4 см і висота 6 см).

В результаті, ми отримуємо відносно рівну поверхню вирівнювання шару піску з відстанню від нього до верхньої частини кам’яного шару приблизно 5-6 см.

Як поставити домашні тротуарні плитки на котедж: покрокові інструкції

Зробити ідеальний шлях до саду нелегко і не сухі. Як зберегти і не здогадатися? Розглянутий приклад засобів пішохідного шляху домашньої черепиці базується на використанні спрощеної технології укладання на пісок без використання кордонів.

READ  Як вибрати скляний затвор для ванної кімнати

Вибір на користь бетонних плиток з власними руками вже базується на бажанні зменшити витрати. Продукти відкидаються, наскільки це точно, виявилося, щоб знайти кордон між заощадженням та якістю – час покаже. Ми переходимо до укладання тротуарних плит та зробити садовий шлях з низькими витратами.

Як поставити його на: технології та робочий порядок

Після підготовки бази під встановленням черепиці потрібні наступні кроки:

 • Затягніть шнур по краях доріжок і ігрових майданчиків зі ставками.
 • Встановіть кордони на кордонах, розмахуючи їх у грунт на бажану висоту. Для більшої стабільності кордон фіксується цементним розчином.
 • Для відтоку води, щоб організувати дренаж. Труба вивертається геотекстилями, вона розміщується у підготовленій траншеї поруч з кордоном.
 • Далі, починаючи з бордюру, починайте покласти пластини. Рядки можна розміщувати по діагоналі або прямо. Ряди покладаються на себе, так що готові підстави не руйнуються, коли працівники будуть рухатися далі. Покладені доріжки повинні бути строго паралельно розтягнутими шнурами.
 • Для однорідних проміжків між плитками використовуються спеціальні хрести.
 • Плита укладена на піщану подушку, прилипає на верхню частину молотка для щільного прилягання до поверхні. Якщо немає зразків, блоки підняті, суміш цементно-піску додають під ними для вирівнювання. Контролювати горизонтальний використаний рівень будівництва.
 • Якщо є кути або перешкоди на шляху укладання, вони повинні бути порушені всіма екземплярами. Потім залишкові місця заповнюються придатними фрагментами. Плитка необхідної форми для цих цілей розрізана бракальною з диском на бетон. Заповнення цих сайтів виконується в MOSTST.
 • Після покладання всіх рядів на твердому розділі швів між плиткою заповнюється суміш піску та цементу. Надлишок, не прокинувшись у розрив, обов’язково обшився віником.
 • Після того, як всі прогалини заповнені піщаною цементною сумішшю, поверхня поливають водою з шлаку, щоб блоки фіксуються один з одним. Шланг обов’язково повинен носити дифузор, щоб вода реактивний струмінь не вибиває падаючу суміш.

Процес належної укладання тротуарних плит ви можете побачити у цьому відео підручник з установки:

Ще одне корисне відео підручник щодо того, як правильно покласти тротуарну плиту своїми руками. Що потрібно для цього, і як поставити це правильно:

Важливий. Прикладання кожного сайту наприкінці дня він покритий піщаною цементною сумішшю і ретельно проникають. Якщо це не зроблено, випадково падаюча волога може зіпсувати вигляд покриття до всієї роботи.

Переміщення тротуарної плитки з власними руками

Тротуарна плитка, або мощення – красивий, міцний матеріал, який використовується для пристрою та прикраси садових доріжок, сайти та внутрішніх двориків. Все було б добре, але, до моєї великої, на жаль, блоки – задоволення не дешево, але я хочу зробити ваш двір чистим і красивим, тому я маю таке величезне бажання.

Бруківка плитка в саду, щоб купити блокування у потрібній кількості, яку я не міг – це виявилося не на моїй кишені, але це легко зробити – це легко 🙂 Це про те, як зробити лебіду, я буду Розкажіть вам у цій статті, повністю ілюструючи виробничий процес.

Садові доріжки в країні тротуарної плитки: як викласти, кілька фотографій

Покладіть тротуарну плиту на власному країні майданчика не буде жодними труднощами. У той же час вам потрібні інструменти, доступні у кожному будинку.

Технологія монтажу досить проста, і, з огляду на найбільш величезний вибір форм та розмірів оздоблювального матеріалу, його низька вартість, ви можете виконувати цю роботу ефективно і швидко.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як поставити садові доріжки на котеджi або інші розділи тротуарної плитки, і побачити деякі красиві фотографії, щоб зрозуміти, як вони виглядають.

Особливості потужності

Тротуарна плитка чудово виглядають у країні як дизайн пішохідних доріжок. Це відмінний обробний матеріал, який характеризується міцністю експлуатації, надійності та екологічної чистоти, яка може бути використана сьогодні для приватного руху.

READ  Чи можна покласти на кислотний грунт

Єдина вимога – наявність оптимальної області, яка буде очищена. Справа в тому, що в невеликих районах трек важче, і в той же час це не так вражає.

Бажано виконувати матеріали для стилю сухої, слабкої та сонячної погоди. Дощ ускладнить установку і призведе до низької якості остаточного покриття.

Товщина матеріалу

Враховуючи широкий асортимент тротуарної плитки, слід мати на увазі, що:

 • елементи, товщина яких менше 40 міліметрів можна використовувати лише для монтажних пішохідних доріжок;
 • Якщо водіння на автотранспорті, наприклад, сайт паркування автомобіля буде оснащений, товщина плитки понад 50 міліметрів є оптимальним включно;
 • Плитка товщиною 60 міліметрів і вище, витримує досить високі навантаження, наприклад, вага вантажівки.

Якщо ви хочете швидко виконати роботу і не відчути труднощі з укладанням, краще вибрати квадратну або прямокутну плитку.

Найкраще почати монтажну роботу над укладанням у невеликому просторі, щоб ви могли оцінити якість виконаної роботи, появу плитки та вибраного креслення.

Підрахунок кількості будівельних матеріалів

Перш ніж робити доріжки з тротуарної плитки, він правильно буде правильним для розрахунку обсягу матеріалів для будівництва. При обчисленні необхідного матеріалу для стилю, ви повинні зробити обов’язкову допомогу 15-20% від початкової кількості плиток. Можливий шлюб враховується в плитці, а також ймовірність того, що при укладі він може вибухнути або розщеплювати.

Обов’язковий елемент є кордонами, які відіграють роль кордону між викладеним тротуаром та зеленою зоною, хребтами та т.D. У той же час, висота кордону повинна бути трохи більшою, ніж плитка, вибрана для укладання.

Підготовка основ у саду

Від того, наскільки якісно в основу буде залежати не тільки поява кладки, а також довговічність оздоблювального матеріалу. Кожен етап повинен бути виконаний без поспіху.

Обов’язково постукайте шпильки на кордоні майбутнього сюжету плиток. Там повинен бути канат або шнур між такими. Ви повинні пройти вже відзначену область, щоб усунути зміни у ширині (якщо вона не призначена для спочатку планується).

Якщо доріжка виходить біля дерев, то неможливо оптимально позначити розмітку таким чином, що, здається, має бік творіння – це не виключено ймовірність наявності потужної кореневої системи, і вона є Навряд чи хтось хоче їх вийти під час встановлення тротуарної плитки. Маркування, якщо бажано можна виправити під час етапу планування.

Роблять дренаж чи ні

Якщо на місці, особливо в місці укладання плитки, глиняна грунт переважає, поверхнева підземна вода близька, потім дренаж повинен бути здійснений. Дренажна робота відбудеться відразу після того, як траншею було. Повинні бути зроблені і покласти попередньо підготовлений дренаж дренаж.

У регіоні, де клімат сухий, дренажна система не є необхідною. При встановленні плитки ви можете зробити невелике упередження (буквально на 2-3 градуси), так що вода після опадів природно текла до місця потоку, наприклад, в канаві.

Взагалі, ви не можете турбуватися про накопичення природної води на плитці – це миттєво пройде через міжрічні проміжки в грунті. Тому навіть з сильним дощем, трек з плитки швидко сухий.

На літній котедж, трава з’явилася між тротуарними плитами, і ви не знаєте, як позбутися від нього? Корисні поради Ми надамо вам в окрему статтю.

І як зробити кроки для пірсингової плитки, і які використовуються методи клавіатури, ви дізнаєтеся тут.

Брусництво “Фонд”

Перш ніж робити доріжки з тротуарної плитки, вам потрібно правильно підготувати фундамент. Потрібно видалити верхній шар грунту або старого покриття. Глибина високої траншеї повинна бути не менше двадцяти сантиметрів. Використовуйте для копання найкращої лопат. І для забору грунту радянська лопата підходить. Робота роботи – широкий і досить глибокий канат з гладкою поверхнею.

READ  Як припол пластмасову трубу без паяльного заліза

Ми видаляємо всю кореневу систему та насіння рослин, якщо це не зроблено, то ймовірність того, що через черепичні шви почнеться зародки. Якщо ви нехтуєте цю процедуру, то пізніше буде витрачати багато часу та зусиль, щоб позбутися несподівано пророслих кущів або дерев коренів.

На найнижчій підготовленій траншеї потрібно встановити один бордюр, покладіть шар тонкого гравію (фракція 10 або 20). Після того, як перший бордюр буде встановлено, потрібно встановити друге на ідеальній паралельній лінії.

Важливо розрахувати встановлення кордонів таким чином, що наступна укладання плитки проводилася цілою продукцією без необхідності годування.

Не більше трьох міліметрів по всій ширині слід виділити до монтажного кліренсу. Далі, це контентичні кордони. Смішний гравій, товщина якого буде близько 10 сантиметрів, повинна бути розпущена. Гравійна подушка буде служити основою для снігу піску.

Пісок повний таким чином, що ширина піщаної подушки до бордюрів дорівнює напівдорожній ширині тротуарної плитки. Піщана основа повинна бути рясно зволожена водою та гарним ручним врученням або автоматичною трампінговою машиною.

Покладання плитки слід проводити після підготовки піщаної бази. Розглянемо, як поставити шлях від тротуарної плитки.

Технологічний пристрій тротуарів та плитки

Укладання тротуарної плитки для доріжок з власними руками – це простий, але трудомісткий процес, який вимагає значних витрат часу. Якщо є невеликий досвід, краще віддавати перевагу прямокутній або квадратній плитці.

Найважливішим є перший рядок кладки. Саме від нього, що естетична привабливість та сила кладки будуть залежати від. Провести широку пішохідну прогулянку з маяками, встановленими ідеальним рівнем. З одного боку, маяк повинен бути встановлений до 1 сантиметра над рештою – це потрібно для натуральної води з тракту. Як маяки, найкраще використовувати металеві трубки (ідеально гладкі) – вони легко видаляються з піщаної подушки.

Підготовчий етап: Пластиковий маркування та притулок

Почнемо з того, що необхідно прийняти рішення щодо розміру сайту та враховувати всі нюанси, створіть плановий малюнок для зручності. Виберіть тип плитки, який шаблон або колір хотів би. Враховуючи розміри, підрахуйте кількість матеріалу. Також бажано розмістити сюжет, для цього використовувати PEGS і мотузку.

Укладання тротуарної плитки своїми руками

Кілька разів перевіряйте всі нюанси, розгляньте незручності та інші. Особливо платять за рослинність, дерева або чагарники повинні бути знищені або вилучені з сайту, особливо якщо це молоде дерево. Оскільки коріння ростуть, коріння дерев або чагарників почнуть підняти землю, завдяки цьому буде спостерігатися набряк для плитки, який буде ламати, піднімається і лежати в деяких місцях. Тому відступ від саджанця краще робити принаймні метри, але краще.

Перед тим, як покласти тротуарну плиту, необхідно виконувати роботу над приготуванням грунту. Перш за все, необхідно видалити верхній шар грунту, який дозволить вирівняти порушення, компактну грунт і створити піщану подушку. Характеристика сайту залежить від мети сайту. Для розташування тротуарів роблять платформу глибиною 20 см, а для автомобільної парковки та входів 27-30 см.

Після того, як поглиблення викопало, треба розганяти грунт. Для цього він повинен виливати з шлангу з розпилювачем, після чого вам потрібно ходити за допомогою. Процедура проста, процедура відіграє важливу роль у довговічності покриття тротуару, оскільки це дозволяє запобігти надсилання процесу надсилання платформи, яка спостерігається протягом моменту роботи дорожньої поверхні.

Шляхи з тротуарної плитки з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS