Система розумного будинку в квартирі з власними руками

Table of Contents

Пристрої, з якими ви можете почати створювати свій “розумний будинок

Негайно відзначаємо, що система, описана нижче, дозволяє будь-якій мало-освіченій особі створити свій власний будинок початкового рівня, витрачений на цей мінімум коштів та сил. І всі описані пристрої відрізняються в першу чергу простотою встановлення та використання, а не їх видатні характеристики. Всі вони легко можуть бути замінені аналогічними, все залежить від ваших уподобань, наявності пристроїв, що продаються, та з декількох технічних факторів. Крім того, ми не вказуємо тут, де ви можете придбати пристрій, згаданий у статті, вам доведеться зробити це самостійно, якщо потреба в ньому.

Проводний інтелектуальний перемикач з функцією dimming

Крім того, у нас є ще один мега-корисний пристрій дротовий інтелектуальний перемикач з функцією світлового керування. По суті, це диммер, який може працювати як регулярний перемикач, але плюс це має мізки.

Він встановлюється як звичайний перемикач до стандартного монтажу.

Включено штепсель, кадр та компенсатор для правильної роботи лампи.

Тобто, ви просто можете замінити свій звичайний вимикач тут і забезпечити собі пульт дистанційного керування світлом за допомогою перемикача за допомогою програми по телефону або за допомогою Smart Helper. Це хороший варіант, якщо ви робите ремонт або побудувати новий будинок, і вам все ще потрібно встановити перемикачі, або якщо у вас є освітлювальний пристрій, в якому ви просто не хочете покласти інтелектуальні лампочки або розумні мікромодулями.

Перемикач також має функцію легкої керування, вона може або заглушити освітлення, або зробити його яскравішим. Але для цього вам потрібні відповідні лампи, рекомендовані виробником. Якщо ви залишите посилання в описі: HTTPS://Legrand.RU/лампи

Також можна активувати підсвітку перемикача, щоб його можна знайти в темряві. Існує також індикація, яка показує світло в кімнаті, увімкнена або вимкнена.

Як побудувати розумний будинок для копійки зробити це самостійно

Тема з розумним будинком періодично стає актуальним: з’являються нові пристрої, рішення та компанії, готові зробити вас будь-яким “під ключ” для багато грошей.

Але чому витрати на фінансування або наймання керівників, заробітна плата, яка безпосередньо залежить від того, яка сума вони будуть сприяти клієнту, тобто ви?

Якщо ви бажаєте, ви можете, без великих зусиль і грошових витрат, поверніть свій будинок у розумний, щоб прийти ввечері, просто кажуть порожнечі: “Аліса, я вдома”, і світло увімкнеться, штори будуть чіплятися і кипить чайник.

Елементи розумного будинку

Елементи автоматизації дому включають датчики (наприклад, температуру, денне світло або виявлення руху), контролери та виконавчі механізми, такі як моторизовані клапани, вимикачі, двигуни та інші.

Схема керування фотографіями Фотографії

Це нагрівання, вентиляція та кондиціонер, HWC можуть контролювати температуру та вологість, наприклад, термостат домовленого Інтернету дозволяє дистанційно керувати системами системи опалення та кондиціонування повітря, система може автоматично відкриватися та закрити вікна, включити Радіатори та котли, теплий підлогу.

Ці механізми управління освітленнями можуть бути використані для керування побутовим світлом, технологією. Також тут можна віднести систему природного освітлення, робота жалюзі або штор.

Фондова фотографія Foto Smart House

Ця категорія включає аудіо, відеосигнали для безпеки. Це включає:

 • Ефект наявності пульта дистанційного керування (це найсучасніша технологія, яка використовується для збільшення безпеки). Лежить у запаленні світла, музичного супроводу.
 • Імітація присутності
 • Контроль температури
 • Налаштування яскравості (електричні екстен, вуличне освітлення)
 • Безпека (сигналізація, жалюзі).

Я роблю розумний будинок з вашими руками! Вибрав Legrand (1 частина)

Чому ми взагалі приймають обладнання з вбудованою Аліс

Знати, що варіант краще говорити по-російськи? Я ні. Це приємно працювати з нормально спілкування Аліси, яка знає основні речі, щоб керувати розумним будинком.

Він сумісний з найпопулярнішими брендами:

▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ Xiaomi ▪ ️ z z.Хвиля ▪ ▪ ️ Rubetek

Я думаю, що 4 з них ви знаєте точно. І всі ці пристрої налаштовані безпосередньо в програмі Яндекс, яка є своєрідною концентрацією для керування розумним будинком.

Так, Аліса не має величезної функціональності, але щось ще знає, як мені достатньо. І з часом вона все одно дізнається більше (я вірю).

Асистент Google? У печі не повністю контролює техніку російською мовою. Сірі? Працювати з будинком, будинок потребує мільйона вимикачів та адаптерів, сумісних з господарем.

Коротка довідкова книга для початківців для автоматизації будинку

Технології “розумного будинку” дозволяють сьогодні контролювати майже всі. Деякі речі, такі як, наприклад, пристрої для включення/вимикання в команді, прості та недорогі, інші, такі як системи відеоспостереження, вимагають більш значних інвестицій. Останнім часом Smart Home System залучила виключно багаті шматки, сьогодні це вже так, як кажуть, основний, т.Е. знайомі багатьом пристроям. І розвиток цих технологій, які отримали потужний імпульс через широкий розподіл широкосмугового мобільного Інтернету, він дуже швидко, не дивно, що цей ринок один за одним пішов електронні гіганти, такі як Apple, Google та Samsung.

Природно, складні та основні системи, які контролюють все в будинку та навколо нього, до яких ви отримуєте доступ через смартфон або планшет, продаються, і, якщо у вас є достатньо грошей, ви можете легко встановити їх. У той же час, сьогодні, практично кожна компанія займається побутовими пристроями та системами, або системи безпеки, вони хочуть відкусити шматок торта автоматизації домашнього автоматизації та починають виробляти віддалено керовані продукти. Але поки що, на жаль, немає систем, які можуть об’єднати всі пристрої, незалежно від того, хто їх виробляє, і який принцип вони працюють. Чи може Apple або Google готуватися до нас?

READ  Як підключити ламінат з різними замками

Тим не менш, давайте справимося з тим, що ви можете використовувати. І, перш за все, ми розуміємо, і чому це необхідно.

Ми створюємо ваш розумний будинок на базі Xiaomi Ecosystem пристроїв: 5 порад

У цій статті я хотів би поділитися деякими практичними порадами щодо створення розумного будинку. Як апаратне забезпечення, я розглядаю пристрої, які включені в екосистему MIJIA від Xiaomi.

Вступ

Я отримав враження, що більшість людей, які чують про розумний будинок, негайно уявляючі сенсорні екрани на стінах, все-знаючи штучний інтелект, що летить навколо будинку Drone – охоронців. Я не буду писати про це – я краще бачити цю фантастичну фільм. Я буду писати про звичайну, щоденну, рутинну, домашню роботу – і як автоматизувати їх за допомогою інтелектуальної домашньої системи. Всі приклади – на основі реальних завдань, які я вирішив у процесі створення моєї системи.

З чого почати

Не варто поспішати, щоб не запитати, і не купуйте купу пристроїв, які будуть непотрібними або не застосовуються до ваших завдань. Як приклад, один з людей, які написав мене – хто не зрозумів, що він купив десяток плям з світильників, а потім був дуже здивований тим, що їх не вдалося керувати, крім фізичних вимикачів.

Тому вам потрібно дізнатися трохи теорії. Наприклад, моя стаття як розумний будинок Xiaomi Mijia – Zigbee пристрій.

Після того, як принцип роботи стає більш-менш зрозумілою, ви можете почати.

Рада – чіткі та прості завдання

Складають одну або декілька подібних завдань. Наприклад – в одному з кімнат, подвійний перемикач для стелі та стінного світла знаходиться всередині приміщення, а також закриває двері до дверей. У темряві до нього, це подвійно важко дістатися, тому що необхідно ввести нещасний зал.

Рішення – Встановлення AQARA Wired Two-Block Switch та дублюючи свій контроль за допомогою AQARA-БЕЗКОШТОВНОГО ВИКЛЮЧЕННЯ ВСТАНОВЛЕНО НА ВАЖЛИВОСТІ КОМЕРИ НА ВХОДУ.

Додаткові вимоги – наявність багатофункціонального шлюзу багатофункціонального шлюзу (на шлюзі).

Результат – існуюча функціональність зберігається – новий перемикач розташований там, де розташований як старий, і може фізично працювати навіть у контексті спілкування з Інтернетом і навіть без шлюзу. Додано функцію дублювання з бездротовим вимикачем (це взагалі не було опцією), пульт дистанційного керування перемикача з програми.

Наступний приклад – подвійний перемикач поблизу вхідних дверей, які контролюють освітлення в коридорі та коридор. Увечері введіть темну коридору і шукайте перемикач у темряві на стіні – незручно. Після того, як я пішов, схопив мішок і пішов, щоб вивантажив – світло залишається горіти, а іноді й довгий час.

Розчин – знову 2 провідна Акара як привід, відкриваючий датчик у вхідних дверях, датчики руху в коридорі та коридорі.

Результат – стара функціональність зберігається повністю, коли відкриваючи двері з дотриманням стану “відсутність руху протягом двадцятого хвилин” (це для цього, щоб працювати лише при відкритті дверей за межами), і якщо датчик від Акара є використовується, потім ви можете додати стан – в темному світлі вогні. З відсутністю руху протягом 5 хвилин – світло автоматично виходить.

Зручний, практичний, легко реалізувати і може служити як початок будівництва розумного будинку.

Порада – не зупиняйтеся

Наскільки комфортно стало новим вимикачем, не постійно піднімайтеся на цю прокляту двері – красу. Правда, я отримав на дивані, повернувся на телевізор і що робити? Отримати, щоб перейти до папки, отримати телефон, щоб запустити програму та вимкнути його? Але поруч з диваном є комод, і ви можете покласти бездротовий зв’язок на ньому. Працює від акумулятора і також може контролювати вимкнення. Супер – вже і вставайте будь-де 🙂

Телевізор просто виконує роль великого екрану, все інше – через телевізор Android, а також IP-телебачення та фільми та все інше. Це різні пристрої – тому, коли телевізор потрібно вимкнути, ви спочатку потрібно залишити програму на Android – Media або IP-телевізійним програвачем, YouTube та T.D. Що вони марно працювати на темному екрані. Багато кнопок на різних консолях преса, незручні. Але врешті-решт, на кнопці Xiaomi, яка так зручно висить біля дивана, є інші дії – наприклад, двічі клацніть і довгий клік. Чому б не пов’язувати скрипт, на якому ІЧ-база Xiaomi надсилає попередньо записану послідовність сигналів з пульта дистанційного керування, залишаючи всю програму та, нарешті, вимкнувши телевізор.

І на довгий клацання ви можете надіти і вимкнути амбілят у режимі кінотеатру на стельових лампах Yeilight 650.

В результаті – я сів на диван, я натиснув світло один раз – світло вийшло, двічі – телевізор (включення та відключення того ж сигналу однакова), довга преса – амбілянт загоряється.

Поради – необов’язково не ускладнюють

Повернувшись до питання про екрани (таблетки) на стіні, одна з найчастіших запитань, а в стилі – і які гармати ви висять на стіні, тобто сумніваєтеся, що він висить – ні. Питання – чому? Ну … Керування … керувати – це легше повісити кнопку або перемикач, натиснув світло, або вентилятор увімкнено, телевізор – це не має значення. Отримайте інформацію про температуру та вологість. Але для чого? Включати кондиціонер, зволожувач або нагрівач? Так чому я повинен дізнатися про це? Нехай сам розумний будинок і включає сухе повітря – зволожувач, гарячий – кондиціонер, холодний нагрівач. Визнати в принципі, яка температура, у тому числі на вулиці, настільки легше, набагато дешевше і естетично використовується для використання метеорологічної станції, наприклад

Він вже працював протягом року, вижив зиму, немає відмінних скарг. Я подивився на екран, і ви розумієте, що носити, чи є дощ. Для роботи розумного будинку ця інформація не потрібна, вона не вплине на дощ поза вікном.

READ  Як побудувати турецьку ванну з вашими руками

Рада – розділити і завоювати

З часом кількість пристроїв зростає, складні сценарії, все більше і більше завдань хочуть автоматизувати. Я рекомендую не обмежуватись 1 шлюзом у системі – тому що, якщо він не вдається – все зупиниться. Так, і якщо у вас є багато пристроїв, а між ними товсті стіни – це може бути причиною нестабільного сигналу (тут вам потрібно запам’ятати zigbee Reportors). Розділіть будинок на 2-3 і більше “Зони впливу” та встановіть свій шлюз для кожного з них. Там може бути багато в системі, і вони чудово працюють один з одним. Підключіть датчики до географічного атрибуту до найближчого шлюзу. Таким чином, якщо він не вийде, або деякі шлюзи будуть повісити – ви не втратите функціональність всієї системи, і ви можете швидко передавати датчики до операційних шлюзів. Він навіть збереже всі сценарії.

Радянська – не всі пристрої потребують “Wi-Fi”

Я трохи розкриваю те, що я хотів сказати – не для всіх пристроїв розумного будинку обов’язково наявність бездротового інтелекту та підключення до програми MiHome. Як приклад, ви можете дати чудові автономні лампи/нічні вогні від Mijia

Я встановив 2 лампи кожного виду, а Mijia працює на рік на повних батареях. Ці лампи мають вбудовані рухи та освітлювальні датчики і дозволяють вирізати будь-де або виникати на щось вночі, а не дратуючи яскраве світло. Ви не можете підключитися до MiHome – Ну, вам не потрібні ваші завдання, вони не гірші, ніж зв’язка датчика руху – сценарій лампи, а дешевше і в одній пляшці.

До речі, за тим же принципом, світильник Yeilight YlxD09іл огляд, для якого я готуюся на даний момент.

Всі згадуються, а також багато інших пристроїв, можна знайти в консолідованому

Приблизна схема розумного будинку

Як зазначалося вище, найпростіший варіант дизайну “Smart Home” складається з основного набору пристроїв. Однак у процесі установки, як конструктор, вони можуть бути змінені в місцях та доповнення довільним числом предметів. Це дозволяє скласти проект з певною кількістю підключених систем та чітке позначення функцій кожного з них.

Ось чому знаходження схеми для розміщення обладнання, ідеально підходить для конкретних умов життя, стає надзвичайно складним завданням. Набагато простіше знайти типовий варіант, який пропонує виробники, компетентно модифікують, що робить необхідні коригування, і, як наслідок, для отримання проекту, який найбільше дотримується бюджету та побажань власника будинку.

Я засліплений від того, що було. Як я зібрав розумний будинок з основних засобів і скільки це коштує

Ця історія про те, як я випадково зібрав себе “розумним домом” на основі послуг Яндекса. І вона має про пастки, несподівані проблеми, що з’явилися через “не думав”, і про те, як уникнути їх.

Коли я просто переїхав до нової знімної квартири, то перший місяць займався вивченням її можливостей. Власник квартири підійшов з розумом для ремонту: розповсюдження різних кімнат та груп споживачів до окремих машин та принесли додаткові групи торгових точок скрізь – наприклад, лише близько ліжок 15 (. ). Для верхнього освітлення власник квартири встановив два типи люстр:

 • На кухні та вітальні виступив бюджет світлодіодних люстри з круглим пучком та контролем ІЧ-контролю: у магазинах ви можете знайти від 3000. Такі лампи здатні змінювати яскравість, температуру кольору та включати “дитячий режим”.
 • Світлодіодні люстри RGB з вбудованими динаміками Bluetooth та контроль над застосуванням від смартфона, знаходяться в коридорі та спальні

Звичайно, в перший день я пов’язав з ними, і в майбутньому для них було особливі надії. Дивлячись вперед, я скажу – так я ніколи не помилявся.

 • Кондиціонер
 • Світлодіодна завіса з дистанційним управлінням
 • RGB стрічка з ІЧ-консоль
 • Повітряний зволожувач з дистанційним дистанцією
 • Смарт Xiaomi різнобарвний світло
 • Робот пилосос Xiaomi
 • Телебачення

По-перше, я пов’язав непотрібним, перемикається та жонгвовано з десятками пультів та додатків, але він зникає дуже швидко – близько двох тижнів, після чого ви все ще повертаєтеся до старих хороших ключових вимикачів. А потім я отримав станцію Яндекса з Аліс на борту, і кинулася.

Сцену. Ми починаємо з найпростіших

Перш за все, я намагався підключитися до Аліси розумного світла та пилососу – обидва екосистеми MiHome, обидва заточені під розумним домом, що є складним? Я відразу ж пішов у перший підводний камінь.

Так сталося, що пилосос (Roborock S6) буде зшитий для російського регіону, а лампочка – для європейської, хоча вона була придбана в Росії – залишити незручні питання для Сатуї. Аліса витягує інформацію про пристрої від прикріпленого рахунку Mihome, і лише регіони Росії або Китаю сприймає. Жонглювання регіонів показав, що:

 • Міхоме Європейського регіону бачить пилосос, а лампочка, але не друзі з розумним яндекса додому
 • Міхоме російської області бачить лише пилосос, світло не доступне йому
 • MiHome China, який бачить лише лампочку, пилосос не відображається в заявці – але Smart Yandex House підняв його і успішно керує успішно. Але карта вдома та прогрес прибирання тепер не бачать.

З горем у половині, я підключив ці два, розіграв, думав про розширення можливостей. А потім другий підводний камінь лежить: “З вікна” Smart Yandex House може керувати пристроями лише через Wi-Fi. Якщо гаджети можуть самостійно підключатися до домашньої мережі без шлюзу – тоді ви знаходитесь на конях. Немає проміжних вузлів.

Спочатку я прийшов до уваги ідею збору однобортного контролера в шафі, щоб повзати в свист і розтягування в будинку ІЧ-передавачів, але виявилося, що все вже було винайдено перед нами. Те ж саме Яндекс випустив розумну консоль – всесвітній передавач ІЧ у вигляді чорної шайби, який чіпляється до домашньої мережі та емулює команди з консолі.

Ну, не те, що випуск … на Ali такі видалення заповнені на будь-який смак. Вони кажуть, що вони навіть повністю сумісні з Яндекса, але я не перевірив.

Стадія. Позбутися від курдців

Всупереч занепокоєння, щоб загнати у пристрій Яндекс з ІР-консолями виявилося швидко і просто – у програмі існує покрокова інструкція, як записати команду в пам’ять. Але тут було кілька підводних каменів:

 • Оскільки існує безліч пристроїв, і є кілька команд, останні часто дублюються. І однакова команда використовується в декількох місцях. Отже, я показав ті ж коди для люстри у вітальні та на кухні. А також – у зволожувачі та люстрах у спальні. Хоча у випадку були слабкі звичайні консолі, це не створювали проблем. Але:
 • Дистанційне керування Яндекса є занадто потужним (від центру квартири, досягнуто до всіх – правду, і мій будинок знаходиться в герметичності). І він всенаправлений, тобто “стріляє” негайно у всіх напрямках. В результаті світло на кухні та вітальня включається в той же час (я не знаю, як, але сигнал проходить через стіну!), а запуск зволожувача в спальні є верхнє світло у тому ж місці. І якщо перша проблема може бути вирішена шляхом ослаблення сигналу передавача (наприклад, приховуючи його для напівпрозорого бар’єру) в одній кімнаті та поклавши другий передавач в іншу, потім вирішити проблему “Як увімкнути зволожувач вночі, а не Рекультура домогосподарств “Я ще не досяг успіху.
 • Деякі пристрої використовують ту ж команду і на ON, і на вимкненні. Спочатку ви не звертаєте уваги на це, але на етапі будівництва сценарії стає дуже незручним.
 • Потрібні більше розетки! Чим більше RGBT-підсвічування будинку, тим менше вільних точок. І станція. І віддалений. І … Взагалі, спліттери, безумовно, не заважають.
READ  Як видалити жовті плями у ванній кімнаті

Але кондиціонер та телевізор витягнули базу даних пристроїв, а тепер пульт здатний наслідувати всі функціональні кнопки.

На цьому етапі я згадав, що телевізор теж, здається, є “розумним”, і спробував безпосередньо підключити його до розумного дому, але постраждав від поразки. Виявилося, що явища тут не є місцем телевізорів LG друзів з Алісі лише у версії WebOS 5.0 і вище. У мене є версія випуску WebOS 4 у телебаченні 2019.дев’ять.3. І ні, оновлення LG OS не роблять. Купувати нові. Привіт, LG!

Третій етап. Занадто розумні люстри. Чи ні

Після успішного підключення весь невеликий китайський зоопарк, я перейшов на люстри з динаміками BT. І тоді відбулося найприємніше: китайські норні-люстри не можуть бути підключені до Яндекса. Bluetooth, він не знає, як керувати, вони не знають, як вони вже можуть бути в Wi-Fi, і ІЧ-консоль виявилася лише однією (і вона емулюватися: зменшення та гладка зміна кольору не буде доступний). Тепер я вибираю між двома кріслами з шляхами: щоб видалити їх до проклятної матері та купити Xiaomi або підняти на домашньому сервері Android, в якому для наслідування кліків користувачів, і вже намагайтеся подружитися з Яндекса. Обидва варіанти не дуже, бути чесними.

Сцена четвертого. Сценарії

Після підключення зоопарку, налаштування сценаріїв виявилося легше для парових річок: з точки зору інтерфейсу UI Smart Home Yandex, звичайно, надзвичайно легко вчитися. Без нюансів, це не було тут – як я вже сказав, на одній команді можна відкрити лише кілька пристроїв, а деякі з них мають одну команду в ON/OFF.

Тому від сценарію “вимкніть всі пристрої в будинку на фразі” Я їду “Я відмовився: я повинен був перевірити щоразу, коли всі пристрої вимкнулися або вимкнені після розробки сценарію вручну.

Стадія п’ятої. Хто є власником у будинку?

Останнє завдання почало поділитися всю цю автоматизацію домашніми господарствами. Отже: це неможливо. Зовсім. Якщо ваш розумний дім очолює ваш обліковий запис, домашня робота може лише команду з голосом Аліси, керування від смартфона, вони не доступні.

Випуск нового порожнього рахунку може бути виходом, з’єднати всі пристрої до нього та випуску сім’ї пароля, але якщо ви (наприклад, мені) купила підписку – вона не буде працювати на інший рахунок, доки не закінчиться підпискою.

Скільки коштує?

Якщо ви вважаєте всі пристрої (крім кондиціонування повітря, пилосос та телевізор), то в серпні 2021 року:

 • Яндекс.Станція з Аліс – від 3 000
 • Яндекс.Віддалений – 1500
 • Люстри – близько 3000 за кожне, лише 12000
 • Світлодіодна завіса – 600
 • RGB-стрічка – 600
 • Зволожувач повітря – від 3 000
 • Smart Xiaomi різнобарвна лампочка – близько 1000

Всього відбулося близько 22 000, з яких більше половини – це світло стелі. Така ж автоматизація коштувала мені 4500 для станції та консолі. Без них, взагалі, ви також можете зробити, сам по собі платформа розумного будинку в Яндекс є вільним і публічно доступним. Але з ними спереду.

Як не бути мене?

Можна було б порадити “спочатку думати, потім просто робити”, але це не про мене. Ось чому:

 • Не беріть станцію підписки, якщо ви живете не самотні. Ви, можливо, захочете відновити його до сімейного рахунку – але ні! Нам доведеться чекати 2-3 років.
 • Не купуйте люстри з динаміками Bluetooth, навіть якщо ви дійсно хочете. Навіть якщо мама присягнула тобі, що ці люстри отримали Нобелівську премію вчора, так розумні. По-перше, звук їх – “дуже не дуже”. І по-друге, ви підриваєте контроль.
 • Перевірте регіони! Інакше ви будете жонглювати регіони в міхоме та мисливці, як я.
 • Якщо вам здається, що розетки достатньо, зробіть більше розетки. Два рази. Або навіть три. І ви можете придбати розчіпники.
 • Якщо ви плануєте спочатку зробити ремонт, а потім контроль не потрібно. Плануйте все заздалегідь і кип’ятити всередині стін. Так, і, мабуть, хочуть запустити датчики.

Ну, якщо ви дивувалися, чому це все?”І” Чому Яндекс?- Відповідь проста: тому, що я можу. Це було нудно, і компоненти були під рукою. Врешті-решт, хтось повинен був написати цю посаду.

Система розумного будинку в квартирі з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS