Скільки цегли потрібно для печі в ванні

Порядок

Порядок називається детальним схемою макета кожної окремої пульсації, що вказує на розміщення цегли. Виберіть компетентний порядок, щоб печі чітко встановлена ​​розміром пари.

Процес будівельного піч з основою 1020 × 1290 мм, це виглядає так:

 • Нульовий рядок викладений, щоб відкликати фундамент для одного рівня з підлогою.
 • Перший рядок перед укладанням зволожується водою, і встановлюється під кутом 90 градусів.
 • Другий рядок складається на болоті нижньої річки. Прогалини між цеглинами не повинні бути більше 0,5 см. На цьому етапі побудована кам’яна камера, а двері встановлюються, що зміцнюється оцинкованим або сталевим дротом. Рішення вкладається дуже ретельно, і робота постійно перевіряється на рівномірності швів.
 • При кладці третього ряду, убивча камера триває.
 • На укладання четвертого ярусу встановлюється основа палива та двох решіткових решіток, які монтуються заздалегідь підготовленими канавками.
 • При кладці п’ятого ряду формується паливна камера.
 • Дверцята паливної камери встановлюється на шостому рядку.
 • Покладання палива продовжується на сьомий рядок.
 • Восьмий лінія викладена аналогічно шостому.
 • На дев’ятому ряду, двері кулера.
 • Десятий ярус викладений з вогнетривкої цегли. Між цеглинами виготовляються отвори для установки труб. На цьому етапі готується місце для монтажу резервуара.
 • Одинадцятий рядок – закладені труби перекриваються з простими червоними цеглинами та встановленим баком води.
 • З дванадцятого та дев’ятнадцятого рядків – побудовано масив печі.
 • На двадцятому ряду кладки з двома сталевими смугами над водою укладені.
 • Двадцять перший рядок – резервуар для води перекривається, а вільне місце залишається, для водопостачання.
 • З двадцять секунд і двадцять шостих рядів, спостереження за масив печі триває в аналогічній схемі.
 • На двадцять сьомий рядок, двері для відкриття перекриваються, через яку буде поставлятися вода, і підготовка починається для перекриття самого печі. На цьому етапі будівництва складають дві сталеві смужки, товщиною до 1 см. Для цього невеликі вигини розрізані в цеглі, а базальтовий кардон покладається під металеві смуги.
 • Двадцять восьмий рядок – перекриваюча духовка, а ліва дірка для димоходу.
 • Двадцять дев’ятий рядок встановлює димовий клапан і продовжує розташування духовки перекриття.
 • Тридцятий рядок укладається попередньою схемою.
 • Тридцять першого ряду утворюється трубою димоходу.
 • Тридцять другого ряду продовжує утворення димоходу до його виходу до певної висоти.

Під час будівництва цегельної печі, необхідно звернути увагу на те, що благодать не спирається на поверхню стін печі. В іншому випадку, коли нагрівається, він буде розширюватися, і стиснути цегли.

Корисні поради

Як показує практика, люди визнають ті ж помилки у самобудівельних цегляних печах для ванни. Щоб запобігти їх, необхідно слухати поради від фахівців:

 • Всі частини печі повинні бути зроблені негайно в процесі її кладки. Не потрібно відкласти на тодішні зовнішні елементи, які можуть здатися незначними для вас;
 • За відсутності мінімальних навичок будівництва, буде важко побудувати печі. Тому краще запросити фахівця або друга до порятунку, який раніше займався такими творами;
 • Перед роботою з рішенням краще подивитися, як цегли. Для цього вони викладені, вимірюють, і лише тоді вписуються в розчин;
 • Всі ряди печі ретельно викладені і без поспіху. Кожен рядок повинен бути перевірений на рівні будівництва;
 • Над дверима в печі потрібно зробити невеликий вентиляційний розрив, який захищає дизайн від перегріву;
 • Вся робота виконується на етапах і в певній послідовності.
READ  Чим обшити будинок із бруса всередині

Якщо ви слухаєте пораду професіоналів і дотримуйтесь усіх технологій, то покладіть випічку з цегли з власними руками, майже кожна людина зможе. Тільки варто розглянути, що цей процес досить проводний, складний, і вимагає догляду.

Корисне відео

Перше відео буде корисним для тих, хто ніколи не поклав цеглу самостійно.

Ролик на тому, як отримати російську ванну, самостійно і дешево, облизуючи металеву плиту цеглу

У наступному відео “Теклар” демонструє принцип і тренер оболонки власної печі з віддаленою печі.

Ну, тепер ви цілком озброєні знаннями про те, як, чому і що я можу поставити залізну печі в лазні. Це також залишається лише для бажання успіху та легкої пари!

Як зробити плиту в ванній цегли: крок за кроком інструкції

Звичайно, один з найважливіших елементів у будівництві ванни є печі.

Металева піч з цегли (у паровій кімнаті)

Перед тим, як продовжити дослідження інструкцій для правильної прокладки цегляного, ви повинні відповісти на головне питання: чому вам потрібна плита у ванні з цеглинами, можливо, ваша печі не вимагає цієї дії?!

У порівнянні з металом, цегла набагато довша економить тепло, і тому печі буде круто довше довше.

Духовка в ванні відіграє однаково важливу роль, ніж у будинку. Від того, скільки він швидко нагрівається і підтримує тепло, залежить від ефективності всіх процедур ванни та комфортної атмосфери. У холодній кімнаті неприємний, а в перегріті, це небезпечно для здоров’я.

Металева піч у паровій кімнаті з цегли на 1/2

Пристрої та матеріали для будівництва цегляної ванної плитки

Побудуйте плиту для ванни з вашими руками з цегли не настільки складно, а для її споруд вам потрібні такі матеріали:

  Цегляна камера, червона термостійка цегла або натуральний камінь.

Обов’язкові інструменти в роботі буде використовувати такі пристрої: велике відро (ємність) для розчину, для різання цегли – болгарська з колом металу, електрична двері з сопла-змішувачем, рівнем будівлі, шлама, стовбур, формування Деревина, вимірювальні прилади (рулетка та маркер).

Цегляна ванна печі: послідовність роботи

Як ми обіцяли, ви можете оцінити ваші можливості, познайомившись з етапами будівництва печі в цегляну ванну.

Фундамент

Цегляна піч у ванні повинно мати фундамент. Немає варіантів: плита в цегляному ванні доведеться покласти на окрему фундамент. Багато хто вважає, що справа може зробити фундамент з детестором, але це не завжди так. Потрібно зосередитися на тому, що ви зробили під ванною взагалі. Зрештою, все сильно залежить від здатності носіїв грунту. З вагою в декількох тоннах, цегляна маса матиме значний тиск на землі, і він зазвичай надсилає нерівномірно, що стає причиною перекошування та вини стінної структури або печі.

Головне, щоб не забувати, що неможливо підключити основи ванни та печі в єдиний дизайн. Між ними це звичайне залишити розрив щонайменше 5 см.

Цегляна плита для ванни: розчин

Два інгредієнти залишаються: глина і пісок. І навіть інший може бути різним у складі або калібрі частинок. Пісові сита після сита 1,5 мм. Що стосується глини, є два варіанти: або накопичувати його на власному сюжеті, або купити мішок у магазині. У першому випадку необхідно копати глибше половина метра, тому що це з цієї марки, що він може прийти в зручний.

READ  Як встановити екран під чавуну ванну

Для кладки, найважливіший глинистий параметр буде такий жирний він або худий. Це цілком умовні назви. Зрозумійте, що ви маєте справу, ви можете висушити глиняні шматки і шукати результат. Худий глина під час сушіння факелів. Жир поводиться по-різному: візуально грудки стає менше, ніж розмір і тріщини з’являються на ньому.

Пісок перед замішуванням не тільки просівання через тонке сито, але й промити.

Цегла сама марка, вид

Коли плита планується в пару, цегляна ванна, вибір найбільш базового будівельного матеріалу відіграє важливу роль. Ми рекомендуємо переглянути відео, в якому печінка розповідає, що його можна знайти, що краще, на його думку,.

Ми вже згадували червоні вогнетривкі та кишкові цеглини. На додаток до них, термостійкий клінкер і оксид алюмінію. Більш дорогий шамотний. Він використовується лише для покладання ядра печі. Інші з перерахованого йдуть до укладання його стін.

Марк (номер) позначає щільність. Dojckers використовують від 150 до 250. Чим вище щільність, тим вище теплоємність, тим довше чекає, поки паринка не нагрівається.

Морозостійкість матеріалу не має значення в приміщенні, але варто звернути увагу, коли ви робите димохід.

Гомогенний колір хороший знак. Неоднорідні переговори про нерівномірну стрільбу і, як наслідок, різної міцності цегли.

Геометрія також не є останнім критерієм при виборі. З належним зручним для роботи.

Крок 1 Підготовка матеріалу та робочого місця

Ванна, в якій ми встановимо цю “Померанську” духовку, зроблено за принципом трьох кімнат.

Висушити духовку у ванні, буде з кімнатного відпочинку. Її скляні двері відіграватимуть роль каміна. Вода у ванні під дією насоса перекачується через спеціальний відсік у плиті, на спеціальному пристрої і нагрівається.

Зіткнення цегли для печі

Загальна кількість цегли для печі 1200 штук керамічної, 120 шагот (вогнетривких) та 150 силікатів для труби.

Змішати для кам’яного цегляного печі

Кладка основної частини печі буде зроблена за допомогою звичайного димоходу, який може витримувати температуру до 350 градусів. Камбокс, димарі та повітряні канали, використовуючи пічну суміш з підвищеною теплостійкістю. Ця суміш може витримувати до 1000 градусів нагрівання, хоча в традиційних печах з природним повітрям циркуляція такої температури не може бути.

Про спрощення між паровою ламою та іншою частиною решти на підлість, вертикальні лінії, і ми вирізали отвір, використовуючи ланцюгову пилку.

Обов’язки в стіні для цегляної ванни

Ми робимо ріжучу стіну. Пиляння повинно зберігати дещо. Тому вона краще збирає початок пропілу, витягує пилу, і вона йде по лінії, буквально під його вагою. Якщо шина нахиляється, від себе, то вам доведеться поставити тиск на пилку, і є можливість виїхати з вертикального травлення.

Особливість трансплексів з округлого журналу полягає в тому, що між колодами, що значно перешкоджає підтримці таких робіт, намотана на ланцюг або на живорі.

Зверніть увагу на відставання перекладів під ванною. Вони червоні. Не дивуйтеся, що цей час деревного кольору стався під дією антисептиків. Всі дерев’яні конструктивні елементи, які знаходяться нижче рівня підлоги або в умовах з поганою вентиляцією, найкраще покриті подібним розчином. Особливо, якщо ви будуєте будівлю не з висушеного лісу, або ліс упав навесні або влітку.

READ  Чем мыть стеклянную газовую плиту

Я пропіл робить до самого останнього журналу, наше завдання почати побудувати печі у ванні, з самого фундаменту журналу.

Батяжка з вашими руками

Плита в ванні ділиться на 2 основних груп, це: метал (чавунне) та цегляних варіантів. Цегляні печі – це теплоізоляція, вони теплою довше, але вони все ще охолоджуються. Залізна печі є об’єктом опалення за видом економіки, завдяки багатозадачній, простоті та зручності обладнання. Вибираючи печі або камін, треба спостерігати не тільки на конструкції джерела тепла, але і на типу палива. Різне паливо при спалюванні тієї ж маси відрізняються різними кількостями тепла. Є багато варіантів енергетичного носія.

Шляхом сукупного перебування та типу палива, всі паливні групи розподіляються на твердому, рідкому та газоподібному паливі. Тверді – це загальний клас палива, він включає в себе: вугілля, потім брикети, дрова, піддони. Застосовувати тільки в повсякденних печах, оскільки вони швидко ростуть. Тип рідкого палива – керосин, мазут, дизель, котельня, коксохімічна рідина.

Вони мають значну теплотворну здатність. Перший тип газоподібного палива – це природний газ, придбаний від газових відкладень, або пов’язаного з асоційованим газом для нафти. Він володіє гарною калорійною повагою.

Маленький цегляний бас

Ця маленька цегляна піч для ванни дуже проста і економічна. Він підходить для невеликих паротів.

Маленький цегляний бас

Замовлення для неї дуже просто. Вона має відносно невелику вагу, і залежно від достатньої товщини відставання та дотримання заходів пожежної безпеки може бути складена без фундаменту.

Маленький цегляний бас. Порядок

Насправді, скільки ванни, настільки, мабуть, і проекти печей – кожен власник намагається використовувати доступний простір, оскільки практично необхідні зміни та коригування. Якщо у вас є принаймні трохи досвіду з цеглинами та рішеннями – ви можете легко скласти цегельну печі з власними руками. Але якщо ви не впевнені у своїх здібностях, варто думати про запрошення досвідченого кухаря, принаймні, як консультант. Це може врятувати вас пристойними засобами: зміна печі та усунення недоліків часто набагато більше, ніж печі, що лежить в новому.

У багатьох випадках легше встановити металеву печі (наприклад, “тепло”) і покласти його з цеглими.

Секрети обкладинки: цегляна піч для ванних варіантів з закритим каменем, з водою

Мережа наповнена матеріалами, які пропонують без попереднього макета, аналізу елементів та їх зв’язок у системі під назвою “ванна плита”, негайно перейдіть до його кладки. Він говорить лише про те, що люди написали надзвичайно далеко від практики, і їхня порада містить корисну інформацію, єресі та дефолт на суттєві проблеми.

Ми будемо йти різні способи: не торкаючись прямого питання про незалежну кладку, ми розповімо, які професійні опіки про цегельні камери для ванни знають.

Скільки цегли потрібно для печі в ванні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS