Скільки кіловат потрібно прогинати вдома

Якщо є централізований газопровід, зв’язок з ним коштуватиме в 1600 році. Це включає вартість проекту, коробки передач, метр, труби та установку. Ми повинні платити додатково для введення в експлуатацію – близько 90 БЮН, Вентаральна перевірка – 40 БІН, Вставка в шосе – 100 БЮН. Всього буде потрібно близько 2500-3000 БІН.

Ситуація ускладнюється, якщо газовий трубопровід не витрачається, і вам потрібно підключитися до корпоративної труби. Це займе близько 6000 доларів, щоб реалізувати таке з’єднання. Котел буде коштувати 1500-2000 БІН, і все ще приходить вартість термостатерів, акумуляторів, труб та інших дрібниць. І в цьому випадку газовий постачання будинку більше не виглядає привабливо.

Про встановлення електромережі та з’єднання обладнання буде потрібно близько 500-600 БІН, з урахуванням лічильників, кабелів, ящиків. Вітчизняний однофазний лічильник з PLC-модемом – від 126 BYN, окремий щит – від 70 BYN. Трифазна модель дорожча – від 200 від. Проектування системи зв’язку коштує близько 60 БІН. Відповідно до загальної кількості, електрифікація будинку коштуватиме 3500-4000 БЮН. Після введення нового тарифу цей параметр виглядає більш привабливим.

Як розрахувати силу котла

Ряд факторів залежить від кінцевої потужності установки. В середньому візьміть стелі висотою до 3 метрів. У цьому випадку розрахунок зводиться до співвідношення 1 кВт на 10 м2, з кліматом, характерним для середніх доріжків. Однак для точних розрахунків розглянемо наступне число чинників:

 • стан вікон, дверей та стать, наявність тріщин на них;
 • Що зроблені стіни;
 • наявність додаткової ізоляції;
 • Як будинок висвітлюється сонцем;
 • кліматичні умови;

Якщо ви знаходитесь в кімнаті, що вимикає з усіх тріщин, то ви і 3 кВт за 10 м2 не можуть бути достатньо. Шлях до енергозбереження полягає у використанні високоякісних матеріалів та дотримання всіх будівельних технологій.

Ви не повинні брати котел з великим запасом, це призведе до високого споживання електроенергії та фінансових витрат. Акції має бути 10% або 20%.

Остаточна потенціал впливає на принцип роботи. Подивіться на порівняльну таблицю, це, ймовірно, допоможе вам:

Додаткові фактори, враховані при встановленні котла

У будівництві існує також поняття енергоефективності будівлі, тобто, скільки будівництва дає тепла навколишнього середовища.

Один з темпів теплообміну є коефіцієнт дисперсії (CR). Це значення є постійним, т.Е. постійна і не змінюється при розрахунку рівня теплообміну структур, виготовлених з тих самих матеріалів.

Для розрахунків коефіцієнт береться, який, залежно від будівлі, може бути рівним різним значенням, а використання якого допоможе зрозуміти, як обчислити потужність газового котла для більш точно:

 • Найменший термін, що відповідає КР від 0,6 до 0,9, призначається для будівель, виготовлених з сучасних матеріалів, з ізольованими підлогами, стінами та дахами;
 • Kr дорівнює 1,0 до 1,9, якщо зовнішні стінки будівлі ізольовані, проводилася ізоляція покрівлі;
 • Kr дорівнює від 2,0 до 2,9 у будинках без ізоляції, наприклад, цегли з одинокою кладкою;
 • Kr дорівнює 3,0 до 4,0 у жорстких приміщеннях, в якому низька теплоізоляція.

Рівень втрати тепла розраховується відповідно до формули:

Qt=v q/860, де

V – розмір кімнати,

Різниця PT-температури, розрахована, вираховуючи мінімальну можливу температуру повітря в області з бажаної температури приміщення,

Потужність котла під час обліку коефіцієнта дисперсії розраховується шляхом множення розрахованого рівня втрати тепла на коефіцієнті запасів (як правило, від 15% до 20%, потім множин повинна бути помножена на 1,15 та 1,20, відповідно)

Lite досить 3,5 кВт для дому + Електромонтаж | Розрахунок вартості електричної установки

Ця техніка дозволяє точно визначити продуктивність і, отже, якомога більше, щоб підійти до вибору котла.

Які труби краще для опалення шосе

Трохи знати, як розрахувати потужність котла, вам потрібно правильно вибрати праву трубу. Тепер ринок пропонує кілька типів труб для опалення з різних матеріалів:

READ  Перегородки в приватному будинку роблять це самостійно

Кожен з цих видів має свої нюанси, які слід враховувати при розробці та розрахунку нагріву приватного будинку:

 • Сталеві труби у використанні є універсальними та витримують тиск до 25 атмосфер, але мають значний недолік – вони іржать і мають певний термін служби. Крім того, у них є труднощі монтажу.
 • Поліпропіленові труби, композитний метал та зшитий поліетилен легко встановлюються і, завдяки вазі, вони можуть бути використані на тонких стінках. Перевага таких труб полягає в тому, що вони не впливають іржа, гниття і не реагують на бактерії. Важливий показник – вони не розширюються від тепла і не деформуються в холоді. Розглянемо постійну температуру до 90 градусів, а короткочасне збільшення до 110 градусів за Цельсієм.
 • Мідні труби відрізняють високу ціну та підвищену складність при встановленні, але в силі вони конкурують з пластиковими трубами, не впливають іржа і вважаються найкращим варіантом. Крім того, мідний пластик добре працює і зберігає температуру води в трубах, починаючи від -200 до 250 градусів за Цельсієм. Ця мідна здатність захищатиме систему від можливого розморожування, що дуже важливо в умовах Сибіру та північних регіонів.
 • Точний розрахунок теплової енергії теплового нагрівача.
 • V t k=kcal/година, або
 • V t k/860=kw, де
 • V – кількість опалювальної кімнати в кубічних метрах;
 • T – різниця між температурами повітря всередині та зовні
 • K – коефіцієнт теплоізоляції кімнати.

Найбільш поширеною та простим методом є спосіб розрахунку потужності інструментів, необхідних для нагрівання, вздовж площі опалюваної кімнати. Відповідно до усередненої норми, на опалення 1 кВ. Метр-площа вимагає 100 Вт теплової енергії. Як приклад, подивіться на кімнату, що має площу 15 кВ.

Скільки потужності вам потрібно скинути будинок з електрикою, давайте розглянемо

Тема опалення в Росії завжди буде важливою, і якщо у вас є власний будинок, то подвійно. Давайте уявіть, що нам потрібно скинути будинок електрикою. Це дорого, але якщо вам потрібно відстежувати житло, час до часу цілком толерант.

Скільки кіловат потрібно буде нагріти невеликий будинок для “удару” у вихідні та святкові дні або постійні давайте розглянемо!

Ми розглядаємо втрати тепла (без формул простий і зрозумілий)

Що таке опалення вдома і чому це, як правило, необхідно? Для комфортного життя ми всі потребуємо все, щоб бути навколо, було не надто холодним, інакше наша внутрішня “плита”, компенсація температурних відмінностей перестане впоратися, і ми почнемо витримати незручності, корінь і опікувати на напівфабрикатах

Влітку температура зручна і без нагрівання десь з 16 градусів тепла. Потреби у зовнішніх джерелах тепла зникає достатньо, щоб підірвати тепло. Але восени і тим більше, що взимку ми просто змушені виробляти всередині наших будинків тепло, що компенсує втрату енергії з видом на стіни, стать та стелю, але більшу частину через двері та вікна.

Як зрозуміти, скільки тепла ми повинні виробляти, щоб жити в будинку, він став комфортним? Є складні формули, але я не буду відправляти вас, якщо вам потрібно точно розрахувати втрати тепла вдома, знайдіть калькулятор підйомного тепла в Google “(вам потрібно загнати цю фразу) і розглянути. І я вже зробив це для вас, я зарахував кілька варіантів приватних будинків з різних матеріалів, приймаючи це:

 • Домашня площа – 100 квадратних метрів (1 поверх 10×10);
 • Температура знаходиться за межами мінус 10 градусів;
 • Температура всередині плюс 20 градусів.

Результати цих розрахунків, які я зібрав у таблиці, ви можете побачити нижче.

Spearly скромні будинки будуть “їсти” її менше енергії, можна розрахувати, зменшуючи номер із таблиці пропорційно зменшенню площі будинку.

Зменшення втрати тепла може бути зменшена за кількістю та площею вікон, збільшуючи товщину стін і краще додавання шару теплоізоляції, він буде корисним перед вхідними дверима. Але середні числа будуть коливатися приблизно в цих числах.

Буде один етап для опалення вдома?

Знаючи, що для опалення вдома вам потрібно щонайменше 10 кВт у піку, можна зрозуміти, що одна фаза недостатньо для реалізації цього завдання. Справа в тому, що енергетична сесія не випускається для однієї фази більше 7,5 кВт, необхідно уникнути фаз косою. 7,5 кВт достатньо для осіннього часу, але взимку, коли вода ззовні перетвориться на сніг і лід, будинок буде занадто холодним приблизно 12 градусів.

READ  Утеплення підвалу зсередини у приватному будинку

Є два способи. Спочатку підключіть три етапи, то ви будете мати 15 кВт і достатньою. Другий відпустку один етап і прокачуйте весь будинок до 10-12 градусів, щоб уникнути погіршення оздоблювальних матеріалів. Спальня повинна бути спрямована окремо, збільшилася потужність. Якщо ви додатково ізолюєте цей “острів тепла”, наприклад, встановити товщі міжкімнатні двері та трикамерне скло, це буде досить збалансованим.

Ну, не забувайте, що нагрівання з електроенергією – це дорога задоволення: якщо ви “облягаєте повну”, місяць може залишити 15 тисяч і навіть більше. Обов’язково підключіть подвійну швидкість оплати вночі 6, і лише 2,5 за кіловат годину.

Оцініть свій бюджет і будьте готові до цього. Потік може служити нагріванням з електрикою, є найбільш екологічним, простим пристроєм та надійним.

Дякуємо за читання точних цифр, щоб знати дуже важливим, і тепер вони їх мають. Вершина у вашому домі та комфорту вашого життя, як ви були корисними, і поділитися цією статтею з друзями, кнопки для цього трохи нижче

Схема 2: Відповідно до житлових характеристик

Електрокотель далекий від завжди точно узгоджений з потребами будинку в тепловій енергії. Часто її влада вибирається з резервом. Я дам кілька прикладів таких сценаріїв:

Потужність котла з двома ланцюгами є надлишковим, оскільки він повинен надати будинок гарячою водою. У тому числі в опалювальному сезоні.

 • Планується розширення дому додаткових приміщень з підключенням нагрівальних пристроїв у них до існуючої схеми;
 • Для регіону характерні рідкісні, але важкі морози, а система опалення розроблена саме на них.

На фото – зима Севастополь. Навіть у теплих регіонах є важкі морози. Система опалення повинна бути розроблена з маргією безпеки.

Якщо потужність котла, очевидно, займається, то буде потрібно зосередитися на ньому, але на фактичному споживанні тепла по будинку. Точніше, він може бути розрахований за формулою Q=VDTK/860.

Ми пропонуємо ознайомитись з тим, чому не тепло акумулятора в приватному будинку

Змінні у цій формулі зліва направо:

Обсяг приміщення дорівнює продукту своїх трьох розмірів.

Дельта температури приймаються рівними різниці в санітарних стандартах для приміщень та найхолодніших п’яти днів зими.

Опис Температурний рівень, з
Кімната в центрі будинку, нижня зимова температура вище.31с вісімнадцять
Кімната в центрі будинку, нижня зимова температура нижче.31с двадцять
Кут або кінець, нижня температура зими вище.31с двадцять
Кутовий або кінець кімнати, нижня зимова температура нижче.31с 22

Санітарні стандарти температури для нежитлових номерів та громадських приміщень.

Місто Значення C
Хабаровськ -29
Сургут -43
Смоленськ -25
Санкт-Петербург -24
Саратов -25
Петрозаводськ -28
Пермський -25
Орел -25
Омськ -37
Новосибірськ -37
Мурманськ -тридцять
Москва -25
Магадан -29
Кемерово -39
Казань -31
Іркутськ -33
Єкатеринбург -32
Волгоград -22
Владивосток -23
Володимир -28
Верхоянськ -58
Брянськ -24
Барний -36
Астраханський -21
Архангельськ -33

Розподіл зимових температур через територію Росії.

Коефіцієнт ізоляції можна вибрати з наступного діапазону значень:

 • Будинок з ізольованим фасадом та потрійними окулярами – 0,6-0,9;
 • Стіни в двох цеглинах без ізоляції та подвійне подвійне скління – 1-1,9;
 • Стіни в цеглі та вікна, глазуровані в одній нитці – 2 – 2.9.

Приклад

Кліматична зона: Севастополь, Кримський півострів (температура найхолодніших п’яти днів -.11с).

Потепління: одиночні окуляри з високою тепловою провідністю стінки базового каменю товщиною половини.

Буде будинок з одним склінням взимку вимагає інтенсивного опалення.

Ми також пройшли техніку подальшого обчислення:

Перехід до двомісного лічильника дозволить вам трохи зменшити витрати на опалення.

Якщо відомий середній котел, це не є проблемою для розрахунку того, скільки пристрою споживає на місяць і в цілому зима.

Приклад

Дозвольте дізнатися, скільки енергії потрібна для котла з паспортом потужністю 12 кіловат:

 • Його середня потужність 12/2=6 кВт;
 • Споживання на добу – 624=96 кіловат годин;
 • На місяць нагрівання витрачатиме 9630=2880 кВтг;
 • Споживання електроенергії на зиму за тривалістю опалювального сезону 180 днів (з 15 жовтня по 15 квітня) буде 18096=17280 кВт-год.

Тривалість опалювального сезону у вашому регіоні можна знайти на цій карті. Нагрівання поворотів, коли температура повітря знижується нижче 8 і вимикає при нагріванні вище 8.

READ  Лобове скло для мотоциклів роблять це самостійно

І тепер давайте зробимо інший розрахунок – дізнайтеся, скільки коштуватиме нагрівання. Я використовую дані для одноступінчастого тарифу в Севастополі станом на 20 січня:

 • При споживанні до 150 кВт/год на місяць існує соціальний тариф у 2,42 рубля;
 • В діапазоні 150 – 600 кіловат-годин на місяць;
 • Електрика понад 600 кВтг на місяць варто копійки.

Фактичні тарифи на електроенергію. Севастополь, перша половина 2020 року.

З щомісячних 2880 кВ H 150 буде перебувати на пільговій ставці та вартістю в 1502.42=363 руб. Наступне 450 кВт-год виплачується 2,96: 4502.96=1332. Залишок – 2880-600=2280 кВт-год до 5,40 р., або 12312.

При використанні однотарифного лічильника електрична установка буде літати до копійки.

Перехід до головного газу значно зменшить витрати на опалення вдома.

Скільки електроенергії споживає електричний котел

Є багато видів агрегатів, які використовуються для опалювальних будинків: тому, якщо принцип роботи пристрою є спалювання різного палива, вона поєднує в собі кілька функцій:

Електричні котли не мають функцій генерації енергії, вони лише перетворюють його з електроенергії до термічного. І це значно підвищує їх ефективність (ефективність).

Для правильного вибору пристрою, який буде нагріватися за кімнатою, необхідно враховувати деякі умови:

 • Вартість теплового пристрою.
 • Витрати на придбання радіаторів, конвекторів, трубопроводів та т. D.
 • Додаткові витрати на установку цього обладнання.
 • Витрати на документацію та підключення до електричних мереж.

Вибір агрегату для опалення, багато домовласників віддають перевагу електричним котла. У порівнянні з іншими видами пристроїв вони мають високу продуктивність і широкий спектр опалення – від невеликих будинків до котеджів з великим квадратом. Незалежно від того, наскільки спробуйте, і без деяких розрахунків, коли вибрано цей пристрій, це не потрібно робити.

Необхідно визначити, скільки контурів має бути на цьому обладнанні. Якщо це двокімнатна одиниця, то необхідно вирішити, як це буде використано – лише для нагрівання приміщення або для потепління води.

Після виконання цих формальностей необхідно вирішити ще з деякими параметрами:

 • Вибір пристрою залежить від того, який область підігріваного приміщення буде.
 • Яка напруга доступна для підключення пристрою до електромережі.
 • Тривалість опалювального сезону.
 • Чи завжди потребує нагрівання взимку (який місяць передбачається залишатися в опаленій кімнаті).
 • Який час опалювальний пристрій буде працювати при максимальному навантаженні.
 • Його продуктивність та ефективність.
 • Споживання електроенергії на місяць.

Скільки електроенергії споживає електричний котел?

Кількість енергії, споживаного електричним приладом, залежить від багатьох параметрів, і його точний розрахунок можна отримати, лише знаючи характеристики кімнати.

Якщо розглядати середні показники, в яких споживання електроенергії за допомогою пристрою розглядається приблизно, тоді розрахунок: на опалення будинку 50 кВ. м, пристрій, що має потужність 3 кВт, потребує 0,7 кВт/год, тому протягом дня з безперервним режимом роботи він може витратити 16,8 кВт/год.

Вартість опалення головного газу.

Специфічна специфікація згоряння природного газу в Росії становить 38 231 кДж/м³ (це дуже багато залежить від конкретного газового поля. Наприклад, для Алжиру ця цифра становить 42 000 кДж/м³, а для Нідерландів – 33 320 кДж/м³). Це за умови, що газ забезпечує максимальну якість. На практиці газ часто “згинається” водяною парою або іншими домішками. В результаті, питома тепла згоряння стає значно нижчим. Але давайте залиште цей факт на совість постачальників газу та враховувати його. Ефективність сучасних газових котлів становить близько 90-95%. Візьміть – 93% для виробничих котлів Viessmann. При виділенні 10-джей тепла утворюється 2.78 Вт теплової енергії. Вартість 1 м³ природного газу в передмісті становить 3 руб. 30kop. (Наприкінці березня 2012 року). Всього ми отримуємо кількість тепла в 1 кубічному метрі газу:

Остаточні витрати на опалення головного газу нашого умовного будинку за опалювальний період:

Слід зазначити, що цей метод опалення є найдешевшим. Однак, беручи до уваги політику газових господарств, найбільш простою.

Скільки кіловат потрібно прогинати вдома
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS