Скільки клею потрібна на площі плитки

Як розрахувати споживання клею для плиток та порцеляни

Красива плитка на підлозі, стіна, кухонний фартух дає внутрішню вишуканість, встановлює тонус до приміщення та підкреслює оригінальний дизайн. Матеріал не поглинає вологу, не деформується і зберігає насиченість кольору. Але це правда, коли вона належним чином закладає плитку та використання високоякісного клею. Кожен фрагмент монолітної поверхні повинен бути надійно прикріплений до основи. Щоб виконати покладання технологій, потрібно знати споживання клею для плиток на 1М.КВ, і цей показник нерівний для різних брендів клейових композицій.

Перед покупкою потрібно розрахувати витрати на площу та помножити на ділянці кладки. Основний показник споживання клею на 1 м.КВ. для плитки, і вона відрізняється різними брендами.

Медичний підрахунок змін для цементної плитки

Як правило, швидкість споживання вказана виробниками сумішей на упаковці. Вони одночасно враховуються кількома параметрами, до яких вартість зубів і плитки варто звернути увагу. Кожна торгова марка має швидкість потоку, оскільки вони застосовуються до іншого складу компонентів. Наведемо приклад середнього показника потоку клею:

Споживання сухої суміші на 1 квадратний метр:

З товщиною шару 8 мм 3,5 кг. (Маленька форма плитки)

у шарі 10 мм на 1 м.KV споживання буде 4,5 кг клею. (Велика форматка)

Нагадаємо, що вказані значення є усередненим значенням, і можуть відрізнятися залежно від типу основи (плитка, бетон, фанера), рівномірно використовуються інструменти. У випадку нерівномірного поверху, спочатку варто знайти найвищу точку в кімнаті, яка буде служити маяком, а також підібрати оптимальну товщину шару. Для гладких стін без дефектів достатньо застосувати розчин, товщиною до 6 мм. Для підлоги зазвичай не менше 10 мм.

Домашні майстри та професійні будівельники часто зустрічаються з ситуацією, коли фактичний клей адгезивної суміші вище, ніж середнє склеювання споживання на 1 м.КВ. Плитка. Це не завжди через нездатність виконати кладку. Всі речовини мають різні композиції, також виділяються розміри облицювального матеріалу, кладка виконується на поверхні, нерівні структури. Перераховані фактори збільшують споживання клею для плитки, а для кожного 1 м.КВ. потрібно більше готової суміші.

Техніка робіт та кваліфікаційного майстра

Важливу роль у споживанні клею на керамічній плитці є рівень майстерності будівельника. Виконувати професійну кладку, потрібно дотримуватися технології роботи, яка рекомендується виконувати при оптимальній температурі 1825 градусів. Якщо з боку нижче нуля, не всі суміші підходять для установки, клеї можуть втратити свої якості. Ключові моменти на техніку клавіатури на підлозі та на стінах, беручи до уваги потік клею на квадратний метр:

 • Правильний зубчастий інструмент.
 • Змішайте суміш, відповідно до рекомендації виробника.
 • Попередня підготовка плавної площини фундаменту.
 • Однорідне нанесення, шпатель під кутом до поверхні.

Якщо досвід недостатньо, споживання клею плитки збільшиться внаслідок змін або неправильного формування адгезивів. При використанні епоксидних композицій рекомендується замісити невелику кількість пасти, щоб швидко розробити суміш до квадратного епоксидного клею, що затверджує більше цемент.

Розрахуйте точно, скільки кахельного клею буде потрібно для вашої роботи, це майже неможливо. На упаковці кожної клеючої суміші, як правило, передбачається, що дозволяє приблизно обчислити необхідну кількість. Однак це виключно усереднені розрахунки, які не враховують багатьох конкретних чинників. Тому вони можуть бути спрямовані лише за грубими розрахунками.

Споживання клею для плитки впливає на велику кількість факторів, у тому числі:

Споживання кахельного клею залежить, перш за все, від типу клею. У діапазоні виробника Litokol існує три великі групи цементних клеїв, епоксиду та дисперсії. Найбільш доступними та економічними цементними сумішами постачаються в сухому вигляді та виведені перед питною водою. Під час розрахунків зазвичай виходять з того, що споживання кахельного клею на 1 м2 плитки становить приблизно 1-1.9 кг. Дисперсійне клей може бути використаний негайно, він проданий готовий до використання. І епоксидний клей повинен буде змішувати з двох компонентів, які постачаються повними. Потік дисперсії та епоксидного клею розраховується за спеціальними формулами.

Якщо ви покладаєте плитку на майже гладких стінках або напівпантових висот менше 3 мм, то споживання клейової суміші буде найменшим. У цих випадках ви можете застосувати клею для тонкого шару. Зворотна сторона самого плитки повинна також мати мінімальне полегшення. Але якщо база має значні відмінності, то споживання матеріалу збільшиться в цій ситуації, клімна суміш буде використовуватися для вирівнювання самого поверхні. Є спеціальні суміші, які використовуються для вирівнювання крапель не більше 3 см. Вони також використовуються для укладання рельєфної плитки, наприклад, клінкеру. Ну, з більш суттєвими відмінностями рекомендується попередньо вирівнювати основу, а після цього, щоб покласти плитку.

Товщина адгезивного шару і, відповідно, загальне споживання клейової композиції залежить від типу облицювального матеріалу та його товщини. Чим більший формат плитки, більший шар адгезивної суміші буде необхідним для застосування. Для елементів тонкого формату, адгезивна композиція наноситься з шаром лише 2 мм, а для великих плиток з бічним розміром 30-50 см, товщина шару від 3 буде потрібно.5 до 4.5 мм. Якщо облицювання має більші розміри, то товщина основного шару буде не менше 5 мм, а додатково, буде необхідно застосовувати клей з шаром приблизно 1 мм і на кореневій стороні плитки.

READ  Балкон власними руками на першому поверсі

Споживання клею плитки також залежить від пористості поверхневого матеріалу, тому рекомендується вибрати композицію згідно з типом покриття. Цегла поглинає набагато більшу кількість клейових сумішей, ніж бетону або гіпсокартону. Споживання клею залежить від пористості самої плитки. Наприклад, порцеляновий каменю практично не поглинає клей, а кераміка Cotto відрізняється високою пористістю, і споживання суміші в цьому випадку значно збільшується. Тип поверхні задньої частини черепиці має велике значення для визначення споживання. Якщо це тиснення, споживання адгезивної суміші збільшиться.

У значній мірі споживання клейової композиції залежить від професіоналізму майстра, який виконує розташування облицювального килима. Наприклад, неможливо виправити положення плитки занадто довго, через деякий час доведеться перекласти його до нової суміші, що збільшить потік. Ви повинні використовувати готову суміш протягом певного часу, що означає, що вам потрібно замісити лише кількість суміші, яка буде використовуватися без залишку. Всі ці моменти добре відомі та враховуються професіоналами.

Впливає на споживання клею та температури навколишнього середовища. Оптимальний варіант для виконання робіт на 18-25 °. Якщо температура вище, це буде потрібно більше клеючої композиції, оскільки вода буде випущена швидше. І при низьких температурах клей може взагалі втратити свої якості.

Калькулятор, що розраховує кількість клею для укладання плитки

Не так давно майстер на оформлення приміщень замішує рішення для укладання керамічної плитки самостійно, використовуючи їхні рецепти. В даний час з цим питанням – набагато простіше, оскільки є широкий спектр готових клейових сумішей для стилю плиток.

Калькулятор, що розраховує кількість клею для укладання плитки

Робота з високоякісним клеєм є задоволення: легко приготувати, дуже пластик, має відмінну адгезію. Якщо необхідна кількість матеріалу придбана заздалегідь, процес встановлення може бути майже не зупинятися. І визначити, скільки сумішей необхідно придбати за запланований обсяг облицювання, калькулятор розрахунку кількості клею для укладання плитки допоможе.

Наведено коротке пояснення калькулятора.

Калькулятор, що розраховує кількість клею для укладання плитки

Кілька необхідних пояснень у порядку розрахунку

Клей розподіляється точно відповідно до інструкції, повідомляє необхідну консистенцію, і застосовується до облицювальної поверхні (або на задній панелі керамічної плитки) з гребінцем. Сформовані канавки сприяють найбільш рівномірному розподілу адгезійних мас під плиткою після його натискання.

Для керамічної плитки різних розмірів рекомендуються для використання шматочків з різними скупченнями. Чим більше плитка, товщі повинні бути створені під ним клейовий шар. Рекомендовані значення та отримана товщина адгезивного шару та споживання суміші показані в таблиці нижче.

Розмір черепиці (вздовж довшої сторони), абсувальна висота поглинаючого білого кольору, мм-мл. Килійного шару клею, мм (рекомендований кут великого простору. 60 ° С) Приблизне споживання клею (кг на квадратний метр)
до 50 3 один.3 один.82
від 51 до 100 4 один.7 2.38
від 100 до 200 6 2.6 3.64
від 201 до 300 8 3.п’ять 4.89
від 301 до 500 10 4.3 6.02
Більше 500 12 п’ять.2 7.28

В принципі, калькулятор калькулятор побудований на цих відносинах. Розрахунки, як правило, виконуються одночасно з розрахунком вибраної керамічної черепиці та крутими для швів (відповідно до посилань, які ви можете перейти до відповідних калькуляторів). Тобто вони надходять від рівномірних вихідних даних, а розрахунки отримуються шляхом швидкого та нескладного.

Однак існує кілька нюансів щодо випадків укладання керамічної плитки безпосередньо на електричні килимки “теплого підлоги”:

 • Якщо використовуються кабельні килимки, клей шар буде залежати від діаметра кабелю. Це, як правило, 8 або 10 мм, з зовнішнім діаметром кабелю 3 або 5 мм, відповідно (так, що шар для клею забезпечується зверху 5 мм).
 • При кладці плитки на стрижневі інфрачервоні килимки, то спостерігається дещо різна залежність. Загальна товщина, від поверхні підлоги до верхнього краю плитки повинна бути 30 мм. Таким чином, товщина шару клею буде залежати від товщини плитки.

Всі ці залежності враховуються у запропонованому калькуляторі.

Які особливості вибору кахельного клею для “теплого сексу”?

Специфіка такої оболонки полягає в тому, що вона буде набагато більшою мірою до впливу температурних відмінностей, тобто композиція повинна мати підвищену пластичність. Якщо вирішите зникнути підлогу з системою опалення, необхідно ознайомитись з нюансами, викладеними у статті, спеціально присвяченій кахельному клею для “теплого сексу”

Онлайн-калькулятор потік клею

Розрахунок необхідної кількості матеріалу – важливий компонент ремонтно-будівельних робіт. Ця процедура дозволить вам максимально спланувати бюджет та уникнути непотрібних витрат.

Наш онлайн калькулятор автоматично виявляє необхідну кількість клеючої композиції залежно від заданого користувацького рівня товщини та обшивки.

Калькулятор клеючої плитки також швидко обчислює середню кількість клейових мішків (1 мішок=25 кг).

Щоб розрахувати необхідну кількість клею, користувач повинен лише вказати два основних параметри: товщина шару клею та площа поверхні, що потребує. Параметри вказані в запропонованій формі.

Товщина адгезивного шару безпосередньо залежить від використовуваної плитки та типу бази, до якого він буде закладено. При розрахунку потоку клею плитки на 1 м2 калькулятор використовує такі дані:

Споживання клею для фарфорової плитки на 1 м2

Сучасний ринок досить різноманітний, коли вибирається кахельний клей, але сама покладання – найдешевне задоволення. Тому розрахунок кількості необхідної композиції стане дуже помітним заощадженням. Зокрема, такі розрахунки обґрунтовані, якщо зона укладання фарфорового матеріалу.

При споживанні клею впливає багато показників, перш за все, це тип складу. Розрізняти: дисперсія, епоксидні та цементні.

READ  Як зробити стрічку з гіпсокартону

Дисперговальний

Його основний склад – це смола. Адгезивна основа володіє в’язкістю, пластичністю та надійністю. Використовуються для того, щоб покласти мінімальну товщину плитки. Він продається у готовій формі, тому попит в основному в непрофесійній.

Існує негативний аспект – погана гідроізоляція.

Цемент

Основний компонент, зрозумілий від назви – цемент. Популярність використання цього виду виправдана з легкістю у застосуванні, економіці та низькій вартості. Також, використовуючи таку адгезію, можна виготовити роботу навіть у важкодоступних місцях, а демонтаж плитки виготовляється з найменшими втратами.

Щоб отримати потрібну кількість композиції, потрібно змішувати воду та частину цементу. Добавки на гумовій. Споживання такої суміші не більше 1,9 кг на 1 м² з товщиною шару 1 мм.

Епоксидний

Виробництво композиції цього клею не можна віднести до простого, у цьому зв’язку, лише професіонали застосовують його. Основні компоненти – смола та каталізатор, які змішуються відразу перед роботою.

Основними позитивними властивостями є вологостійкість, гнучкість, фортеця, стійкість до зміни температурного режиму. Після сушіння розчин не дає усадку. Епоксидний клей буде на кишеню навіть люди з середнім.

Що впливає на споживання клею для плитки

Для того, щоб обчислити швидкість потоку клею на 1 м2, необхідно звернути увагу на ряд відповідних характеристик:

 • Поверхня, на якій укладається плитка (це може бути цементом, штукатуркою, бетоном покриттям);
 • загальна площа облицювальної поверхні;
 • Тип поверхні: горизонтальна (підлога) або вертикальна (стінка);
 • Розміри одного прикладу облицювального матеріалу (довжина, ширина, висота);
 • Категорія плиток (Patchwork, плитка, ПВХ);
 • Особливості експлуатації плитки, її призначення в певній кімнаті та допустимого навантаження;
 • Ширина шпателів гвоздиків для укладання суміші;
 • марка кахельного клею;
 • Час горла.

Що впливає на споживання

Фактори, за якими ставка споживання клею для плиток на 1 м2 залежить, досить багато. І якщо підрахунок квадратів площі поверхні не складно, то розрахунок потоку клею вимагатиме збору деяких даних. Для найбільш точного та правильного розрахунку це необхідно як об’єктивно і правильно розглянути їх усі:

 • Тип і розмір, вибраний для обробки плиток або плиток. Кожен матеріал має різний ступінь пористості та щільності. При розрахунку потоку клею це важливо, оскільки різні типи плиток при застосуванні до клеючої композиції різними способами контактують з нею.

Більше пористої черепиці поглинають більше клею. Щільний матеріал, такий як порцеляновий каменю, практично не поглинає вологу через його високу щільність. Але матова плитка є найдорожчою з точки зору кількості адгезивного розчину на 1 м2.

Ви також повинні звернути увагу на структуру поверхні плитки плитки. Споживання клею збільшується з великою кількістю нерівностей, депресії або чіп.

Розмір пластини плитки також відіграє велику роль. Чим більше плитки, тим більше її маса. Тому це займе більшу кількість клею для кращої фіксації плиток на поверхні.

 • Особливості поверхні, на якій укладання. Як у випадку ззаду самої плитки, кількість адгезивного розчину застосовується до ступеня однорідності та рівності поверхні стіни або підлоги. Відрізняється, виступи, тріщини потребують додаткового витрат. Якщо рельєф стіни або підлоги є суттєво неоднорідним, доцільно, перш ніж укласти облицювальний матеріал для виконання поверхневої роботи.

Секрет полягає у правильному положенні шпателя відносно поверхні. Чим більше кут, тим більш надлишок клей буде застосовуватися. Оптимальний кут шпатуля становить приблизно 40-45 градусів.

 • Зовнішні умови для роботи. Цей фактор особливо важливий при змінних погодних умовах, якщо робота здійснюється на вулиці. Якщо в кімнаті в більшості випадків цілком можливо підтримувати постійні та оптимальні умови для роботи, то при роботі з фасадом доведеться адаптуватися до зовнішніх, незалежних чинників.

Слід також мати на увазі, що для бетонної поверхні це займе набагато менше клей, ніж для більш пористої цеглиної основи або штукатурної поверхні. Поверхня ПВХ також дуже повертається кількістю клею. При розрахунку швидкості потоку адгезивного розчину буде необхідно враховувати таку особливість.

 • Метод та технологія укладання керамічної плитки або плитки. Якщо облицювальний матеріал розміщений прямими рядами, вартість клею буде значно нижчим. При прокладці панелі, мозаїка, візерунки адгезивної композиції збільшується.
 • Технологія додатка для макіяжу. Досвідчені майстри переважають найбільш економічні з точки зору потоку клею. Більше того, зменшення споживання відбувається не на шкоду кріплення самого плитки.

Не може бути стиль при температурі нижче 5 градусів. Також поглиблення якості роботи впливає підвищена вологість. Занадто гаряча температура також є неприйнятною. Максимальний поріг, при якому можна виготовити високоякісну сукню, становить 35 градусів.

У разі невикористання цих рекомендацій, наприклад, при роботі в дощовій холодній погоді, або, навпаки, під стомлюваним Сонцем є практична сто відсотка ймовірність того, що клей просто втратить свої властивості. Високоякісні фіксуючі плитки на поверхні, особливо вертикальні, це буде неможливо. З надто високими температурами, клей починає дотримуватися ще до застосування, час використання готового розчину значно зменшується.

При низькій температурі та надмірній вологості в кімнаті або на вулиці такі важливі властивості страждають в’язкості і потік клею. Якщо велика велика черепиця вибирається для облицювання, наприклад, клінкер, закріпіть його на вертикальній поверхні за таких умов, це буде майже неможливо.

Спільна композиція клею доведеться замінити свіжим, тим самим збільшуючи споживання. Оптимальна рекомендована температура для облицювання – температура плюс 17-25 градусів за Цельсієм.

Виробник адгезивних речовин та їх складу

Різні виробники у виробництві їх продукції можуть використовувати різні добавки, які підвищують їх якість та характеристики. Це також впливає на щільність речовини, а за його рахунок. Тому для кожної конкретної марки кахельної клейової композиції необхідно створити індивідуальний розрахунок його споживання. Це повинно бути засноване на інформації, наданому виробником.

READ  Як перевірити рівень чорнила в принтер HP

Споживання клею плитки на 1 м2

Споживання клею на 1 м2. Норма кахельного клею.

У ремонті без клею ніде. Тільки те, що питання завжди виникає, скільки клею купити, наприклад, для укладання плитки? Здається, що за клей більше, ніж у розпал ремонту недостатньо. Необхідно вирішити цю проблему, принаймні, щоб розрахувати вартість ремонту.

Отже, клей для плитки, як правило, стикається з кілограмами. Тому вам потрібно визначити споживання клею за квадратний метр, а потім обчислити, загальну кількість на основі області. Але, однозначна відповідь на питання, скільки кахельного клею витрачається на 1 квадратний метр. Ні. Все залежить від багатьох факторів.

Плитка клею ділиться на 3 групи: дисперсія, епоксидний клей та клей на основі цементу. Найбільш економічний та простий варіант для роботи – цементний клей (розведений водою). Залежно від товщини шару середнє споживання такого клею становить 1-1,9 кг. Дисперсійне клей готовий до використання, він заснований на смолі та має рідку структуру. Епоксидний клей також має смолу у своєму складі, до якої додають каталізатор при використанні.

2) другий фактор – розмір плитки

Чим більше розмір плитки, тим важче, і тому товщина клею повинна бути більше. Отже, для плиток 10×10 потрібен шар цементного клею в 2 мм, для плитки 20×30 – 3 мм, для плитки 30×30 і більше – 4-5 мм.

Вимірюють товщину клеючої основи досить складно. Навіть якщо це схоже, шар клей буде виглядати навіть, у реалій це може бути не так. Отже, покладайтеся на розмір шпатуля. Отже, для плитки 30×30 см, шпателя з зубами 8 мм підходить. При застосуванні клею, шпатель повинен зберігатися під кутом 90 градусів відносно стінки, то товщина клею може бути більш точною. Для оптимального розподілу клею він повинен бути застосований спочатку з шпателем без зубів і вже “чистим” клейкою основою. Тому споживання клею залежить від розміру шпателя (це часто зазначено в інструкціях). Наприклад, якщо ви використовуєте Ceresit CM12 клей, то потік буде 4,2 кг на квадратний метр. За умови, що ви використовуєте шпатель з зубами 10 мм для плитки 30×30.

Різний тип плитки, поглинає різні кількості клею. Найменш поглинає клею порцелянову плитку, трохи більше – глазуровану плитку, і, нарешті, найбільш клею поглинає пористу поверхню каточка, плитка для ручної роботи також поглинає багато клею.

Крім того, якщо поверхня плитки нерівномірно, то не додатково застосовуйте невеликий шар клею, який збільшить потік.

4) Ще один чинник, на якому залежить витрата за клеєм – технологія для укладання плитки та базового типу

Ідеальна поверхня для укладання плиток повинна бути гладкою, гладкою, не маючи тріщин. У цьому випадку споживання клею мінімальна, т.до. Потрібно лише забезпечити черепицю з поверхнею.

Якщо поверхня має краплі, тріщини, то вони найчастіше компенсуються вирівнюванням клею. Є спеціально передбачені спайки, які досі вирівнюють стіну, як правило, використовуються, якщо різниця диференціалів не перевищує 3 см. Такий клей буде потрібний для стилю плитки, що має краплі на задній стороні, наприклад, для клінкера.

Майже зворотна сторона плитки, але також поверхня, на якій вона розміщена. Чим вище пористість, тим більше клею поглинає. Отже, для надійного кріплення плитки вимагатиме додаткових витрат. Наприклад, бетонні стіни поглинають клей менше, ніж цементовану базу.

5) Склад клею та бренду однаково важливий

Композиція клею включає різні добавки, які дають йому певні властивості (морозостійкість і т.D.). Відповідно, ці добавки змінюють структуру клею, роблять його рідким або навпаки є більш щільним. Тому споживання клею різних брендів, але такий же обсяг може бути різним.

Отже, для кожного типу клею і для клею певної марки, його витрати. Наприклад, для унікального клею граніту цей показник становить 1 кг, але для клею Litokol K80 трохи більше. 1.35 кг.

6) погодні умови також впливають на техніку роботи

Оптимальна температура, придатна для укладання плитки, коливається в діапазоні 18-25 градусів. Але, обмежені норми значно ширше: від 5 до 38 градусів за Цельсієм. Чим вище кімнатна температура. Чим більше клей вам потрібно, т.до. Вологість випаровується дуже швидко. При мінус температурний клей може взагалі втратити свої властивості.

7) Споживання клею залежить від техніки роботи, а також кваліфікації майстра

Сума витратного клею залежить від техніки його застосування. Отже, з нахилом шпателя з кутом 65 градусів, споживання клею буде більшим, ніж у 45 (різниця становить 20-30%). Форма шпателя також може відігравати значну роль. Економіка для роботи з шпателем V-подібної форми, на другому місці є шпатель U-подібного. Більший склеюючий споживання потрапляє на шматочки з квадратними зубами. І, звичайно, споживання клею від майстра з досвідом буде чітко меншим, ніж аматор. Отже, якщо ви вперше поклали плитку, краще купити клей з маржею.

Скільки клею потрібна на площі плитки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS