Смокче на пластикові вікна в приміщенні

ПВХ-панелі

Ремонт схилів у ПВХ-панелях у профілі та дверях ПВХ-панелей на профілі та дверях ПВХ-панелей на профілі та дверях декоративного каменю, так що весь дизайн набуває однократного вигляду. Такий ремонт, як показано на фото нижче, відрізняється довгим терміном служби, і довгий час зберігає свої властивості.

Пластикові панелі вибираються з урахуванням розміру відкриття вікна, а також його технічні параметри. Перед початком ремонту вам доведеться підготувати поверхню схилів. Потім вирізати деталі з фактичного розміру ПВХ, який буде встановлений по всьому периметру вікна на дерев’яних рейках та профілю.

При бажанні, теплий будинок, простір між поверхнею стінки та панелями повинна бути заповнена шаром мінеральної вату або будівельної піни. Розширення ПВХ-панелей на профілі також є корисним для того, що матеріали ПВХ мають гладку поверхню, виробляються в різних кольорових відтінках, це виглядає гармонійно в інтер’єрі приватного будинку. Це дозволяє заощадити на обробці фарбування схилів.

Ще однією привабливості цього методу полягає в тому, що всі елементи дизайну вікон (вікно, схил) отримують той же коефіцієнт розширення, який забезпечить їх щільно прилягати один до одного і запобігти ризику розтріскування.

Підготовка поверхні

Для монтажу пластикового пластику на схилі, потрібно ретельно підготувати поверхню. Для цього додатковий монтажний пінно, обережно відрізаний за допомогою канцелярського ножа, і сама поверхня очищається від бруду та пилу, покритого антисептиком, просоченим. Далі необхідно буде встановити металеві кадри з профілів на керівництва.

Встановлення профілю довідника

Виміряйте профіль на зовнішньому краю за допомогою будівельної рулетки, а потім його зовнішню ширину та відстань від верхнього краю вікна дизайну до поверхні підвіконня. Візьміть профіль профілю поточної ширини, вирізати його на сегменти за допомогою металевих ножиць, відповідно до віконних метрів. Далі сегменти загвинчуються з зазором 20 см за допомогою гвинтів навколо зовнішньої частини вікна. Так само, верхня, бічні профілі зібрані.

Металевий профіль Встановлення стартного профілю

Океет

Для організації ящиків дерев’яні рейки потребують з поперечним перерізом 20×40 мм, які прикріплені до краю кута відкриття зверху і з боків дюбелів на кроці 30 см. Лампа повинна мати досконалу рівність, для якої планер висить товщиною дерев’яних рейків і перевіряє роботу рівня будівництва.

Монтаж панелей

Оздоблювальні пластикові пластини можуть бути легко зроблені з власними руками. Для цього вирізати матеріал за допомогою Electroll Bitch, а потім зафіксувати на верхньому профілі та закріпіть на ящик за допомогою гвинтів.

Бічний профіль встановлюється, а також верхня дошка. І прогалини між віконною рамою, стіна повинна заповнити будівельну піну, для якої поверхня змочується водою. Після цього потрібно притиснути пластикову панель до основи та виправити металеві гвинти на ньому.

Монтаж F Профілі

F Профіль вирізаний і вставлений по краях панелей. У тих областях, в яких кути торкаються кріпленням, буде потрібно виконувати невеликий розріз. У той же час, схили вхідних дверей повинні бути зроблені з декоративним каменем, який виглядає дуже дорого. Наприкінці роботи вам потрібно заповнити суглоби біле герметик, обережно заповнюючи композицію розрив, видаляючи надлишок об’єму.

Ці заходи дозволять не тільки вікно робити ще більш високу привабливість, а й захистити його від форми, грибку, швидкого зносу.

Який шлак краще для пластикових вікон?

Встановлення пластикових вікон у квартирі є найкращим способом позбутися проблеми проникнення холодного та чернетки в кімнату, а також зовнішній вигляд на конденсатних окулярах і мороз. Але, крім встановлення високоякісних вікон, важливо думати про дизайн схилів. Неправильно обраний матеріал або порушена похила технологія може призвести до появи всіх вищезгаданих завдань. Ми зрозуміємо, які схили краще вибрати для пластикових вікон, і як встановити їх.

Сендвіч-панелі

Використовуючи пластикові укоси, можна зробити вікно не тільки функціональним, а й естетичним. Є різні кольори та текстуровані розчини сендвіч-панелей. Вони можуть бути завершені під деревом, мати класичний білий колір, матовий або глянсовий. Наскільки вибір моделей буде різноманітним, залежить від виробника.

READ  Схили на пластикових вікнах Sandbars

Залежно від основних вимог, можна використовувати теплі схили товщиною від 10 до 24 мм. Установка здійснюється під прямим кутом або в світанку. Для зручності подальшого ремонту встановлюються платформи. Вони дозволяють вам змінити шпалери в будь-який час і зробити суглоби невидимими.

Рішення про те, який метод буде виконуватися на формуванні теплих та функціональних схилів, необхідно взяти до основного вікна встановлення. У випадку, якщо прикраса буде штукатурка або використання гіпсокартону, необхідно ретельно готуватися до затяжних будівельних робіт та придбання допоміжних матеріалів. Компанії, які встановлюють пластикові вікна, дуже рідко використовують ці методи.

Отже, майстри повинні шукати себе. Якщо ви обрали на пластикові сендвіч-панелі, їх порядок повинен бути виконаний разом з усім дизайном ПВХ. У цьому випадку встановлення сендвіч-панелей можна проводити з вікном.

Оздоблення схилів вікон всередині квартири

Архітектори у створенні своїх шедеврів були значно надані Windows як заключний етап у формуванні архітектурного ансамблю. Розміри, форми та функціональні цілі змінилися з часом та вимогами архітектурної моди.

Архітектура була покращена, і разом з нею вікна перетворилися на домінуючий декоративний мотив стіни. Поглинаючи різноманітні стилі, властиві тієї чи іншої епохи, вікна придбали короткий вигляд і класичний. Цей елемент архітектури має декоративний характер і сюрпризи з функціональністю.

смокче, пластик

Пластикові вікна тривалий період переважають над їх дерев’яними аналогами. Тому прикраса схилів пластикових вікон та їх установка не втрачає свою актуальність.

Вибір дуже різноманітний тут. Все залежить від побажань або бюджету клієнта. Найпопулярніші матеріали. гіпсокартон, сухе волокно, штукатурка, пластикові панелі, дерево, метал. Особливості кожного розгляду. Читати далі.

ПВХ-панелі

Один з економічних варіантів рамки. Представляє звичайні настінні панелі з стільникового пластику. Вони зручні, коли монтаж: легко відтворюється і встановлюється. Є “фінішу”, тобто це не вимагає додаткового уточнення (шпаклівка, колір). Однак, мають ряд недоліків:

 • Через клітинну структуру пластик достатньо безумовно, під час операції легко продати. І під час денного світла ця структура псує тип панелей. Зрештою, світло падає на елементи сторони (ці нерівності маскуються на стіні через те, що день або штучне світло потрапляє на панель під прямим кутом).
 • Образив властивості. Тонкий повітряний шар всередині панелі ПВХ не буде повністю захищати кімнату від холоду або шуму.
 • Недовговічний.

Штукатурні схили

Універсальний спосіб завершення віконних отворів. Підходить для внутрішнього або зовнішнього вигляду. STUCCOING також дозволяє працювати з будь-якою формою вікон: квадрат, прямокутний, арочний, придатний. Матеріал ідеально витримує температурну відмінність, стійкі до ультрафіолету, вологи. Зазвичай вже має у своєму складі масової ізоляції: піна скло, перліт, вермикуліт. Тому попередня ізоляція периметру відкриття не вимагається.

Якщо власник Windows має навички забруднення, вона буде заощадити на роботі. Дуже цікаві отвори, прикрашені текстурованою штукатуркою (текстурною, структурною, венеціанською).

 • Ретельна підготовка робочої поверхні;
 • Тривалість виконання. Перегляд. багатоступеневий процес, який вимагає послідовного застосування, а також обов’язкового сушіння декількох робочих композицій: грунтовки, штукатурки, порошкоподібні, фарби. Порушення технології призводить до розшарування схилів, швидкої втрати їх зовнішнього вигляду та захисних властивостей;
 • Ризик подряпин або забарвлення блоку вікна в процесі застосування розчинів;
 • Використання поспішних, а також упаковка композиції

Гіпсокартон (GLK)

Найбільш доступний спосіб облицювання. Навіть непрофесійний може справитися з установкою. Достатньо розрізати аркуші розміром, прикріпіть їх до каркасу з металевих виробів (або просто склеєні навколо периметру відкриття). База готова.

Куточки доцільно посилити плюшевий метал або пластиковий кут, який збільшить силу структури.

Далі гіпсокартон поклав пісок, земля, фарбу. GKK має низьку теплопровідність, тому схили з них не вимагають додаткової ізоляції. Однак перед тим, як встановити їх, необхідно ретельно замінити всі суглоби вікна блоку з відкриттям, інакше вологість вулиці потрапляє в ці слоти. Це призведе до вивантаження гіпсокартону, появи чернеток, цвіль.

Також недоліки використання GCC є:

Як зробити схили на вікна з власними руками

 • Неможливість зовнішнього декорації;
 • Роздутий. Матеріал легко регулюється при натисканні, розбухається, відокремлюється від вологи;
 • Необхідність використання в приміщенні композицій POOH: Фарби або грунтовки. Шар фарба повинен регулярно оновлювати.;
 • Реєстрація арочних отворів з Glcs краще довіряти фахівцю.
READ  Як монтувати схили на пластикові вікна

Гіпізолокна (GVL)

Цей матеріал набагато сильніший і довговічний від попереднього. Він практично не боїться вологи, не вимагає додаткової ізоляції, а також легко встановлювати. Готові схили будуть служити принаймні 10 років, рада власнику абсолютно гладкої, гладкої, теплій поверхні.

Для дизайнерських вікон у номері слід використовувати вологість типу GVL. Його значення, звичайно, вище, ніж у простому гіпсокардії, але результат коштує. Але для зовнішніх робіт сухо не застосовуються. Несприятливі погодні умови (тепло, сильні дощі, заморозки) не буде стояти. Монтажна технологія схожа на попередній.

Дерев’яні схили від масиву

Така оболонка є найдорожчим. Масив виправдовує високу вартість своєї краси та екології. Дерев’яні схили будуть підходити до скляних пакетів з того ж матеріалу. Вони відрізняються відмінною силою, довговічності, завжди теплим, приємним на дотик. Ціна є єдиним недоліком відкриття отворів дерева.

Для установки, майстри повинні бути запрошені, які будуть виконувати попереднє ретельне ущільнення швів, підготує грубу поверхню отворів, деталі будуть визначені саме технологіями. Ретельно дотримання всіх етапів встановлення дозволить зберегти бездоганне вигляд дерев’яних вікон принаймні 15-20 років.

Як зробити схили на вікна з сендвіч-панелей

Дерево вимагає обробки вишуканості у вигляді нанесення лакового покриття. Одного разу кілька років має оновлювати шар захисного лаку. Поза дерев’яними предметами, встановленими недоцільним. Для завершення вулиці краще використовувати матеріал, який не впливає на гниття та пошкодження. Хоча ремісники “Самоделкінс” скульптують красиві кадри з підкладки, однак, не потрібно говорити про тривалий термін служби такого закінчення. Навіть при щорічному оновленні лакового шару облицювання швидко розсихається у місцях сполучних швів. І поставити за межі деталі з однієї однієї частини дошки занадто невигідні.

смокче, пластик

Зовнішні металеві схили

Відмінна версія віконних отворів ззовні. Він однаково добре підходить для дерев’яних, пластикових, алюмінієвих віконних конструкцій. Фасад негайно бере готовий, прекрасний вигляд, оскільки металеві схили з однаковими зразками утворюють один ансамбль.

Метал є найбільш стійким до механічних навантажень або несприятливих погодних умов. Цей матеріал легко встановити, подальший догляд, не вимагає оздоблення модифікацій, т. До. вже має декоративне покриття. Такі елементи будуть служити довше.

Недоліки металу можна віднести:

 • Трудомісткість під час саморозрізання тканин;
 • Низький шумовий абсорбційний. При встановленні необхідно використовувати герметизуючу стрічку, яка буде знижувати шум від падаючих опадів;
 • Необхідність додаткової ізоляції, а також для стін цегли або бетону. антисептична попередня обробка. Метал сама по собі є “холодним мостом”. Ніяка ізоляція продукту буде загорнуто весь час. Це призводить до пошкодження швів, вологості, що потрапляють всередину, зовнішній вигляд проектів та грибків на вікнах.;
 • При встановленні та діючих, важливо не пошкодити захисне кольорове покриття, щоб запобігти появі іржі.

Інша точка стосується радіальних отворів. Так що декорація арочних вікон була виконана грамотно, металеві деталі для них виготовляються в заводських умовах на замовлення. Самостійно згинайте стандартне пряме полотно неприйнятне.

Пінополістирол

Цей метод називається “дешевшим і простішим” не відбудеться “. Великий тимчасовий або допустимий постійний варіант. Ціна піни або розширеного полістиролу зберігається, а переваги використання цього матеріалу багато. Крім того, піна полістиролу дуже дешева, переваги його використання є:

Як встановити схили на вікні

 • Легке різання та редагування. це скорочує звичайним будівельним ножем (дуже гострим, щоб ще не одержують Щербіни), прикріплені до клею плитки або рідких нігтів Tytan.;
 • Мінімальна вага. Це зручно працювати самостійно, вам не потрібні додаткові посібники кріплення;
 • Стійкість до вологи, гниття. PPS боїться лише ультрафіолету, тому він потребує обробки обробки у вигляді декількох шарів фарб, призначених для зовнішньої роботи;
 • Відмінна ізоляція. Якщо ви негайно виконували вуличні та внутрішні схили з пінополістиролу, то замерзання двигуна виключається.

А як щодо недоліків? Без них теж не було:

 • Надзвичайно низька стійкість до механічного впливу. Ось чому піна з його неоднорідною структурою м’яча повинна бути відмовлена. Але полістирол більш стійкий до максимальної щільності механічних навантажень;
 • Необхідна підготовка по черзі поверхні. попередньо підмітається з нерівностей (інакше вони пошкодять нахил), шпаклівку, грунтовка для кращого захоплення PPS з матеріалом відкриття. З тією ж метою, самі піна/PPS-аркуші обробляються наждачним папером, щоб дати їм шорсткість;
 • Елементи з пінополістиролу є обов’язковими лайновими та кольорами.
READ  Пластикові панелі для зовнішньої обробки

Пластикові (сендвіч-панель)

Панелі сендвіч. популярний варіант для пластикових вікон. Вибір цього матеріалу є оптимальним як коефіцієнт якості до ціни.

 • Міцний, довговічний. Обидва зовнішні шари панелей виготовлені з пластику, стійкі до пошкодження механічного, вологи, температурних крапель, ультрафіолетових. Їх термін служби до 25 років.
 • Комфортно в установці та подальшому використанні. Легко відтворюється, швидко встановлюється, не вимагає спеціальної підготовки поверхні. Забруднення очищається звичайною вологою ганчіркою або розчином мила.
 • Не виділяйте шкідливі речовини до навколишнього середовища.
 • Підходить для облицювання отворів різних конфігурацій всередині або зовні. Виробники виробляють розмірну панельну лінію, щоб будь-який елемент може бути вирізаний без сполучних швів з однією мережею.
 • Не вимагайте ізоляції. Піна полістиролу середнього шару сама панелі ідеально ізолює. Матеріал надійно ізолює будинок з вуличного шуму, холод, чернетки, підтримує тепло в приміщенні.
 • Не потрібно уточнювати: вирівнювання, просочення, колір.
 • Великий вибір кольорів, у тому числі, з імітацією природних текстур (деревина, мармур, граніт), зробить це гармонійним вводити Windows у будь-якому інтер’єрі.
 • Ціна з усіма переліченими плюсами набагато нижча, ніж на дереві або металі.

Способи закінчення віконних схилів з власними руками

Мода на пластикові вікна не зменшується. Навпаки, такі структури поступово отримують все більш популярність. Однак така установка, як правило, супроводжується необхідністю виготовлення схилів вікон, без яких Windows буде безліч, а кімната не порадує вас зі своїм родом. Як завжди, перед хостами, питання вибору матеріалів для схилів. Слід сказати, що вибір досить обмежений, оскільки він вже відбулося природний відбір матеріалів, найбільш підходящих для цих цілей. У статті ми перерахуємо, з якого вам доведеться вибрати, а також говорити про позитивні моменти та недоліки цих матеріалів.

Декоративна штукатурка

Виконання ремонту в будинку, внутрішня декоративна штукатурка часто використовує як оздоблювальний матеріал для стін. Цей матеріал дозволить вам зробити схили на вікна незвичайним і вражаючим.

Композиція декоративної штукатурки може включати наповнювачі різних фракцій та походження. це може бути натуральні волокна деревини або кам’яну крихту або штучні гранули різних розмірів. Декоративна штукатурка використовується як фінішний шар, створюючи незвичайну текстуровану поверхню або складну карту, як венеціанську штукатурку.

Як матеріал для внутрішнього оформлення, декоративна штукатурка має у своєму активі наступні характеристики:

 • ефективно маскує порушення фундаменту;
 • Його можна застосувати до будь-якого основного матеріалу: цегла, бетон, гіпсокартон, дерево;
 • Цей матеріал не поглинає запахи;
 • Безпечний, негорючливий та екологічно чистий композит;
 • має звукоізоляційні якості;
 • З незначними базовими дефектами, його попередній ремонт не вимагається;
 • При обробці воску або кольору штукатурним шаром стає вологим репелентним;
 • має повітряну проникність;
 • Ремонт штукатурного шару здійснюється дуже просто, немає необхідності видалити всю обробку; Можлива прикраса арочних віконних конструкцій.

Види декоративних плазівників

Залежно від типу наповнювача та основної речовини, декоративна штукатурка:

  Текстурна штукатурка має виражений візерунок, який заздалегідь відомий;

Підготовка поверхні

Довговічність штукатурного шару залежить від якісно підготовленої поверхні. Тому обробка віконних схилів всередині за допомогою декоративної штукатурки повинна починатися з підготовки основи.

  Поверхня схилів очищається від будівельних відходів і пилу. При наявності тріщин вони розширюються і шпаклівки;

Смокче на пластикові вікна в приміщенні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS