Столові вершини з натуральних каменів Плюси та мінуси

Ламінований ДСП

Це найбільш бюджетний варіант, який найчастіше використовується. Настільна з ДСП може мати різні покриття, включаючи шпон, лак, листовий пластик, меламін, нержавіюча сталь та інші.

Меламін, яка є спеціальним декоративним крафт-папером, може бути багато забарвлення. За силою, таке покриття залишає багато чогось бажання.

Псевдонім, покритий лаком, виглядає як масив деревини, але не має своєї сили і навіть менше вологій будівель, тому також непопулює дизайнерів як планшет.

Пластмасові товсті до півтора року декоративні, більше стійків до стирання та впливу підвищених температур.

Нержавіюча сталь міцна, виглядає стильно, але столова вершина з таким покриттям вже дорожче.

Настільні вершини з ДСП, які знаходяться поблизу кухонної пластини, ви повинні додатково захищати спеціальні алюмінієві накладки.

 • Нестабільність барвників та рідин,
 • Коли вода отримує, вологі ділянки можуть присягати,
 • Низька термостійкість,
 • знебарвлення,
 • Мало термін служби,
 • Можливе використання у виробництві формальдегідних смол.

Поверхні з граніту

Плюси та мінуси гранітних поверхонь збігаються з тими, зазначеними вище для гранітних стільниць.

Типи каменю

Останнім часом природний камінь часто використовується для виготовлення стільниці. Кам’яні стільниці виробляють з так званого Слабова.

SLEB – це монолітна плита, яка була видобуто в кар’єрі. Найчастіше товщина такої тарілки коливається від двох до трьох сантиметрів, але іноді можна збільшити до 6 см. Для цього досить поставити додаткові пластини.

В основному для створення стільниці використовують граніт або мармур.

Граніт є найпопулярнішим у ресторанному бізнесі, оскільки часто використовується для створення стелажів або професійної кухні.

Це пов’язано з тим, що граніт є більш стійким до високих температур і не спускається через вплив хімічних речовин.

Мармур втрачає граніт у силі, але має свої переваги. Наприклад, при дії каменю води на його поверхні формується лужне середовище, в якому бактерії не можуть помножити.

Як вибрати?

Віддавши перевагу покриттю природного каменю, варто розглянути певні нюанси, а також догляду за ним. Перш за все, вам потрібно ознайомитись з доступною палітрою. Дізнайтеся клас вмісту радіонуклідів та сертифікат відповідності.

Поверхні з мармуру

Мармур прекрасно прикрашає інші матеріали – кераміка, метал, дерево, пластик. Найпопулярнішим кам’яним покриттям є блиск аргентина. Кожен продукт з нього має свій унікальний малюнок.

READ  Як гаряча дубова мітла для ванни

Кольорова палітра не велика. Це білий мармур саламанки, бежевого та відтінків блондинки біло-блакитного, біло-зеленуватого або сірого з смужками, темними тонами, чорно-білою, пісочкою, білою з рожевом tump. Білі лінії, зображення та незрозумілі фігури – тільки верхній шар мармуру, якщо ви виглядаєте глибше, то темний надгр починає розкривати свої секрети.

Найпопулярніша з кухонним покриттям з мармурових Scyth Series (Аргентина Мармур).

Тонкощі вибору

Кам’яні стільниці різні за розмірами, виробничі матеріали та ціна. Розглянемо основні критерії вибору кам’яних поверхонь.

 • Кухонні панелі можуть бути різними фігурами: P-подібна, радіальна, пряма, кутова.
 • Ширина відповідає глибині кухонної гарнітури, де буде встановлено планшет.
 • Товщина безпосередньо залежить від матеріалу та уподобань власників цього стільниці. Коливається від 2 см до 7см. Стандартна товщина становить 4 – 6 см.
 • Матеріал кухонного панелі може бути дуже різноманітним, це: природні, штучні камені, скло, натуральне дерево, метал або акрил.

Відмінна комбінація дизайнера буде настільною мармуром і фартухом до неї.

Настільна для кухні: типи матеріалів з плюсами та мінусами

Підтяжка приймає високу навантаження: вона не тільки служить поверхнею приготування їжі. Це раковина, кухонна панель. На ньому є побутові прилади. Витримує високі ваги, краплі температури та вологості.

Сучасні технології пропонують споживача вибір стільників, різних матеріалів, способу виробництва, на операційних якостях та ціновій категорії. Кожен матеріал має свої операційні особливості, його переваги, недоліки та естетичні якості.

Настільні вершини з натурального каменю: граніт і мармур у вашій кухні

Натуральний камінь широко використовується у виробництві стільців для сучасних кухонних голів. Вважається, що природні матеріали не тільки підкреслюють смак власників та високий клас нової кухні на замовлення. але також володіють оптимальними характеристиками якості. Це дійсно? Про це сказано фахівцями салону кухні. Все про переваги та мінуси стільниць з граніту та мармуру, читаються нижче.

Для того, щоб у процесі експлуатації, робоча зона кухні не вимагало передчасного ремонту, необхідно вибрати високоякісну контейнеру для кухні. Ви можете замовити його на окремих розмірах з натурального каменю або штучного аналога. Це одна з найпопулярніших матеріалів на даний момент.

Кожна з цих поверхонь має свої переваги та нюанси. Про те, що важливо, щоб не враховувати помилки, скажуть нашу статтю.

Штучні кам’яні плюси і мінуси

Штучний кам’яний візок має хорошу вологість. Оскільки штучна поверхня не поглинає вологість і не має швів, форму або гриб не з’являться на ньому. Це безперечний плюс.

READ  Туалет з власними руками для туалету країни

Штучний камінь боїться подряпин, і це його головний мінус. Вироби з нього є порядок величини більш чутливих, ніж учня з натурального каменю. Навіть з абразивних миючих засобів на поверхні можуть бути подряпини. Особливо, якщо ви вибрали акрил для продукту.

Якщо високоякісний композит, такий настільний не буде погано нести високі температури. Однак не рекомендується покласти на нього гарячу сковороду.

Штучний камінь виглядає досить естетичним. Але, намагаючись імітувати природного матеріалу, він ніколи не порівнюється з натуральним мармуром або гранітом. Якщо ви знаєте сенс у природних каменях або просто хочуть створити екологічний та сучасний інтер’єр у вашій квартирі, навряд чи штучний аналог.

Столи з натурального каменю. Граніт, мармур або онікс, який вибирає?

Можливо, бажаючи зберегти, замість природного каменю, ви розглядаєте стільнику штучного. Однак високоякісний матеріал також має досить високу вартість. І якщо ваш бюджет дозволяє встановлювати настільний на кухню цього цінового сегмента, подивіться краще, ніж природний mramor або граніт.

Природний камінь Плюси і мінуси

Настільний для кухні з натурального каменю дуже міцний. Крім того, правильно відібраний камінь дуже стійкий до температури, без вологи не боїться, стійкий до стирання. І, звичайно, це чудово виглядає.

Найпопулярніші натуральні камені, які використовуються для виготовлення стільців, включають граніт і мармур.

Граніт є міцним і високоміцним матеріалом. Через високий рівень стійкості до агресивних середовищ, це відмінний матеріал для робочих поверхонь на кухні.

Мармуровий розкішний і естетичний камінь. На додаток до сили та довговічності, він захопить вас своїм унікальним природним малюнком.

Мармур і граніт Деякі з наймодніших матеріалів в інтер’єрі ECO.

Ці камені дозволяють створювати стильні конструктивні композиції. Вони ідеально поєднуються з деревом, а також з цегляним кладкою, холодним та жорстоким металом, бетонними та іншими супутними матеріалами, які використовуються в популярних скандинавських та лофт-інтер’єрах.

Настільні верхівки для кухні з натурального мармуру та граніту володіють відмінними екологічними та операційними якостями. Вони міцні і практичні.

Мінуси цих кухонних стільниць можна вважати неправильним вибором кам’яного та поганого виробництва. Наприклад, з усіма величина, білий мармур у робочій зоні кухні навряд чи зможе радіти господині з незайманою красою протягом тривалого часу. Для цієї частини квартири краще вибрати інші статті каменю.

Нарешті, незалежно від того, наскільки хороший вибраний матеріал був, важливо, щоб продукт здійснюється за допомогою технології, відповідно до всіх правил від точної ріжучої пластини до акуратного фрезерування кінців. В іншому випадку настільний не зможе служити довгий час і виглядати красиво.

READ  Як вибрати скляний затвор для ванної кімнати

Існує міф, що стільниці з натурального мармуру та граніту є нересарісоном дорогим.

Це правда, якщо ви шукали їх від посередників. Є багато таких компаній сьогодні, оскільки бізнес, пов’язаний з внутрішніми продуктами з натуральних каменів, стабільний і надійний. Він приваблює підприємців. Щоб не переплачувати посередників, шукайте прямий постачальника.

Порядок контейнерів у такій компанії також є корисним, а гарантія якості: Компанія несе відповідальність за камінь, так і для продукту, так і для її установки. І ви отримуєте натуральний кам’яний стільнику відмінної якості за доступною ціною.

Подивіться на нашу роботу і приїжджайте до виставкового залу, щоб переглянути зразки стена!

Столові вершини з натурального каменю: плюси і мінуси

Плюси та мінуси таблеток з натурального каменю зацікавлені у всіх, хто збирається встановити цю тему інтер’єру у своїй квартирі. При виборі стільців з натуральних каменів, плюси та мінуси відіграють значну роль, тому вони повинні бути враховані.

Останнім часом природний камінь у прикрасі є великою популярністю. Такий матеріал має величезну кількість переваг, що включає:

 • Сировина екологічної чистоти не висвітлює шкідливі та токсичні речовини в природі, що означає, що це абсолютно безпечно для здоров’я;
 • Довговічність продукту з мармуру або граніту служать її власнику протягом декількох десятиліть;
 • Стійкість до стирання матеріалу підтримує початковий вигляд протягом багатьох років;
 • Низька потужність поглинання води не поглинає вологість, тому не деформується, крім того, немає патогенних бактерій та гриб на їхній поверхні, що дуже важливо, особливо для кухні;
 • Естетична краса природних каменю продукція ідеально підходять у інтер’єр і гармонійно поєднується з деревом, металом та склом.

Товщина і профіль

Настільні верхівки з натурального каменю виготовляються з монолітних пластин (плита) видобуто в кар’єрі. Товщина плитки коливається від 20 до 30 мм. Можливий лайнер для додаткової тарілки та збільшення товщини до 60 мм.

Зразки кінцевого профілю кам’яних стільниць

Зразок профілю обличчя Кухонна пробка з мармурового імператора Lite, Туреччина. Коштує 300 за 1 м.Р.

Столові вершини з натуральних каменів Плюси та мінуси
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS