STUCCO CLAY пісок і цемент

Як вибрати глиняний розчин

Перший критерій вибору даних сумішей є теплопровідність:

 • Волокно-розчини – це теплий варіант. Це рішення краще використовувати для проектів стін стін.
 • Додавання та пісок, а волокна зменшують пластичність і збільшують теплопровідність. Такі матеріали підходять для дерев’яних будівель, в яких підтримується комфортна температура завдяки властивостям природного дерева.
 • Виправлення з глини з піском добре підходять для обробки обробки.

Штукатурка Glina печі. Типи розчинів для штукатурки стін печі

Печі відноситься до елементів структури, яка регулярно нагрівається і прохолодно, тому вибрана штукатурка повинна бути стійкою до цього явища.

Суміші для приготування штукатурного розчину поділяються на два типи:

Штукатурна пічна глина з піском вимагає попередньої підготовки та очищення матеріалів з різних домішок. Зокрема, пісок повинен бути просіяти через тонке сито, глина повинна бути витирана через частину сітки для видалення коренів і тонкого каменю.

Зробити штукатурну суміш, рекомендований за допомогою жирних сортів глини, він сприяє кращому зчеплення розчину з поверхнею. Якщо глина занадто жирна, то кількість використовуваного піску може бути збільшена.

Вам потрібно знати, як розбавити глину для гіпсових печей. Почнемо з того, що він повинен бути замовним у невеликій кількості води та залишити протягом декількох годин, якщо це необхідно, додаючи рідину в невеликих порціях. Процес повторюється, поки водяний шар не буде 10-15 см над глиною. Після перемішування готової глинистої суміші повинна бути консистенція товстого сметану.

У деяких випадках азбест, дрібно подрібнена солома або скловолокна додають до суміші для штукатурки печі. Ці арматурні компоненти дозволяють отримати більш міцні матеріали.

Гіпсова глина. Як зробити міцний, без тріщин штукатурки глини.

Особлива увага при приготуванні гіпсових сумішей необхідно сплатити навколишнє середовище. У процесі опалення використовуються матеріали не повинні бути випущеними речовинами, що представляють небезпеку для здоров’я людини та життя.

Окремо слід сказати про сіль, він також іноді додають до розчину для плитки штукатурки. Слід зазначити, що погляд полягає в тому, що сіль робить її сильнішою, можна вважати помилковим. Фактично, сіль збільшує гігроскопічність глини, що робить його більш пластичним та стійким розтріскуванням. Крім того, додано розчин для штукатурки, в якому додана певна кількість солі, запобігає відтворенню різних комах у кладкових швах. Для власників приватних будинків цей факт має велике значення.

Інший компонент, який можна додати до штукатурної суміші, є гіпсовий порошок. Цей матеріал використовується як фіксатор. Однак необхідно дуже ретельно використовувати штукатурку, оскільки вона працює дуже швидко. Початкова установка розчину з додаванням гіпсового порошку відбувається відразу після застосування, а через 10-15 хвилин поверхня повністю вільна.

Додавання разом з втратою штукатуркою робить рішення більш міцним і здатним висушити за короткий час. Але вибираючи таку суміш, ви повинні пам’ятати властивості гіпсу, тому краще підготувати невелику частину безпосередньо перед штукатуркою духовки. Дуже важливо зрозуміти, що неможливо розбавити гіпсову суміш.

Як штукатурка дерев’яна глина. Гляна штукатурка – композиція та рецепт

Є багато композицій глиняної штукатурки, але немає універсального рецепту, якість складу залежить від компонентів. І головний – глина для штукатурки стін, вона ділиться на 2 типи: легкий і жирний, останній найбільш підходить.

Щоб перевірити якість, випливає з глини, щоб згорнути м’яч малого діаметра, покладіть на плоску поверхню і вирівнюйте. Якщо краю залишалися як цілими числами, матеріал підходить для штукатурки, тріщини пішли – композиція непридатна. Інший тест полягає в тому, щоб згорнути флагер з довжиною 200-300 мм, поперечний переріз 10-20 мм і м’яко нахиляється, якість краю не розтріскувала.

READ  Скільки кубів в одному мішку цементу

Для штукатурних печей слід використовувати Camotte Clay 1H.: 2 C. Пісок: 1ч. цемент.

Через те, що рецепти дуже багато, ми будемо проаналізувати характеристики найбільш популярних після:

 • Сенд-глинистий розчин для штукатурних стін – використовується для обробки обробки. має високу теплопровідність, тому не підходить для основного шару.
 • Для поліпшення теплоізоляційних характеристик у розчин глини та піску додайте дрібну подрібнену соломи або тирси, в сучасній версії – синтетичні волокна (волокно).
 • Штукатурна глина з тирси, без піску. Композиція швидко висихає, втрачає еластичність, складену в роботі, але обробка дуже міцна і довговічна.

Для гладкого обробного шару придатна глина і піщана суміш

Як застилати рішення

Так що глиняна штукатурка не втрачає своїх якостей, необхідно підготувати його в суворі правила:

 • Глина, поміщена в контейнер, наливають водою, залиште на день.
 • Зникають через сито будівництва, клітина не більше 33 мм.
 • Змішані з піском і додайте інші сухі компоненти, композиція добре розмазана, щоб її легко відійти від рук.
 • Додати подрібнене волокно, солома, тирси і т.D. Чим менше фракції, тим легше покласти штукатурку на стіни, шар буде більш гладким.
 • Розбавляють водою до бажаної консистенції (товста сметана).

Вибір цементу для штукатурки

Цемент є основою штукатурної композиції, а її якість залежить від прикладного бренду. Правила тут:

 • Для покриття зовнішніх стін, які піддаються впливу температурних відмінностей та високої вологості, вибирають головним чином Portland CeMe Brand 32.5.
 • Для обробки внутрішніх стін, особливо в сухих приміщеннях з помірним температуром, використовуються готові композиції: сухі суміші M100 та M200.

Для поліпшення якості гіпсової суміші такі компоненти додаються до складу:

 • Клейові компоненти. Вони розчиняються у воді і витісняють повітряні бульбашки з композиції. Тому штукатурка з використанням цих добавок припадає на поверхню точно, без тріщин.
 • Глина змащення виконує подібні функції, як зазначені вище компоненти. Максимальний рівень його присутності у складі: 100 г на 15 літрів води. Якщо цей рівень перевищує, кінцевий продукт після застосування буде покривати тріщини.
 • Вапна макаронні вироби – корисна добавка, яка покращує зв’язок композиції. Особливо необхідно використовувати всередині вологих кімнат.

Штукатурка Гліна ванна. Глиняний штукатурка

Глина штукатурка – унікальна серед усіх інших видів гіпсу внутрішніх і зовнішніх стін. Зростаючий інтерес до глиняної штукатурки нещодавно пов’язаний з тенденцією вибору для обробки природних екологічно чистих матеріалів. Клей використовується і для штукатурних вологих кімнат (за винятком душу та стін, що вода та волога дійсає безпосередньо), але найбільш широко використовуються глина штукатурка для кладки та обробки камінів та печей. Декоративні глиняні штукатурки з наповнювачами соломи, тирси, пластикові волокна займають особливе місце в фінішенні еко-інтер’єрів. Однією з основних переваг глини, як штукатурний матеріал, є абсолютною природою та екологічною дружбою композиції. Більш поширена червона і біла глина. Натуральна глина – це осадочна порода, в якій немає мінеральних компонентів, шкідливих для здоров’я людини, крім того, глина штукатурки здатні адсорбувати житлові будинки з повітря, шкідливих компонентів і зв’язати їх, що робить глиняні стіни з кращим оздоблювальним варіантом для Люди схильні до алергії. Ефективним для мікроклімату приміщення доповнюється здатністю глиняних стінок регулювати вологість у будинку: глиняний шар легко займає надлишок вологи, як легко повертається до повітря в приміщення, зменшуючи рівень вологості. Ще кілька переваг глинистої обробки:

 • Здатність виконувати тепло;
 • Гігроскопічність та здатність накопичувати і давати вологу;
 • Пластикові властивості глин роблять можливі до штукатурних поверхонь, що працюють в умовах сильного нагрівання та різкого охолодження: печі та каміни, труби димарних;
 • Економіка, низькі ціни на матеріалі. Можливість незалежної заготовки глини відмінної якості. Готують глину. досить довго, але простий процес;
 • Глиняна твердість менше, ніж цементна штукатурка, але достатня для захисту огорожувальних структур і від механічних ефектів, а від тепла. Глина непрактична лише для основних зовнішніх частин обробки, але з армуючим волокном у поєднанні з вапном та іншими зв’язувальними речовинами застосовується для зовнішніх штукатурків;
 • Глина може бути використана неодноразово.
READ  Скільки кілограмів в одному кубі цементу

Глина та піщаний розчин для штукатурки. Як вибрати тип рішення

Як основні критерії вибору формулювання створеного матеріалу розглядаються такі важливі фактори, такі як необхідна теплопровідність та поверхневі характеристики:

 • Додати до глинистої суміші піску, а його параметри пластичності та теплопровідності зменшаться. Така суміш придатна для лікування дерев’яних поверхонь, в яких теплоізоляція і тому на найвищому рівні, завдяки властивостям деревини;

Слід також усвідомлювати, що будь-який глинистий розчин підходить для подання заявки на різні види матеріалів. Закупорювання дерев’яних, цегли, бетону або інших підстав не вимагає змін у технології застосування.

Штукатурні глинисті стіни цементного розчину. Глипна штукатурка

Глиняні суміші для вирівнювання стін були використані довгими. Ця природна сировина має:

 • доступна ціна;
 • екологія;
 • теплопровідність;
 • здатність регулювати мікроклімат у приміщенні під час вологість, адсорбує шкідливі речовини з повітря;
 • вирівнюючи властивості (глинистий розчин для штукатурних стін рівнів товщини відмінності 5-7 см);
 • еластичність, що дозволяє застосовувати його навіть на нагрітих поверхнях.

Відсутність глини – вимагає довгострокової підготовчої роботи (замочування, прибирання), навичок застосування, поглинає вологість, буде сухим протягом тривалого часу, короткочасна.

За допомогою глиняної пасти ви можете створювати різні текстури

Підготовка штукатурних розчинів, основний компонент якого є глина, здійснюється в такій послідовності:

 • Алюмініє очищають забруднювачами (камені, коріння, уламки гілок) і просочують протягом дня у воді, періодично змішуючи.
 • Масове замішування і протріть через сито для однорідності. Отримана сировина повинна мати сметану формуючу консистенцію.
 • Глина поступово змішана з піском. Частка залежить від жирного матеріалу. Стандарт Це 1: 3 (1 частина глини на 3 частини піску). Одержану суміш повинна мати пластичність – не ламайтеся і не ламайтеся при застосуванні. Досягнувши необхідну консистенцію, суміш може бути нанесена на стіни.

Цікаво: оскільки глинистий піщаний розчин має високу теплою воду, вона використовується для обробки настінних покриттів. Збільшення теплозберігаючої якості суміші дозволить наповнювачу (солома, тирси).

Як розмножити штукатурку з глини, якщо вона замерзла? Ви можете повернути суміш у робочий стан, розбавляючи його водою та вириваючи. Алюміна швидко поглинає рідину і тримає його довгий час, тому такий розчин рятує свою пластичність протягом тривалого часу.

Глиняна паста використовується для прикраси стін цегли, каменю, дерева, самани

Також можна додати глиняну штукатурну композицію для внутрішніх робіт:

Цемент дає суміш сили. Він перемішують глиною у пропорції 0,2: 1, з додатковим додаванням 3 фракцій піску. Дуже важливо дотримуватися частоти введення компонентів. Якщо ми розмножуємо глиняну пасту з піском, а потім додати цемент, щоб мити отримане рішення буде проблематичним навіть у бетонному змішувачі.

Розглянемо: глино-цементна маса переважно використовується для штукатурних дерев’яних поверхонь. Компоненти в ній змішані в пропорціях 1: 0,2.

Збільшити пластичність глиняної штукатурки, це доповнюється вапном. Він помірно міцний, слабо затверджувальний матеріал. У вапно-глиняному тісті, приготованому у співвідношенні 1: 0,5, додайте 3 частини піску.

Прискорення захоплення глинистої штукатурки дозволить додаванню будівельного гіпсу. Цей матеріал отримується через дроблення та горіння гіпсового каменю. Він використовується окремо або як добавка, яка дозволяє прискорити тяжкість будівельної пасти. Комбінація штукатурки та глини дозволяє створювати міцне покриття, яке швидко висихає. Через 1 годину після застосування чорного шару, оздоблювальні роботи можуть бути продовжені. Це значно прискорить процес ремонту.

READ  Скільки кубів в одному мішку цементу

Суміш готують з 1 шматка глини та 0,25 штук гіпсу. Після перемішування паста додана до нього (2-4 частини). Атрибуція цієї штукатурки дорівнює декількох хвилин, повне затвердіння займає близько півгодини.

Примітка: Clay-вапно-цементна паста також використовується для гіпсових будівель за межами.

Розчин для штукатурних стін з М глиною використовується для вирівнювання поверхонь, побудувати їх товщину. Застосовуйте до Duncas з тонких дерев’яних пластин, що виступає як фітинги. Суміш кидається на стіну, поступово заповнюючи порожнечу, а потім вирівнюють поверхню мокрим дерев’яним морським шляхом.

Застосування композиції здійснюється за допомогою простого способу патча. Ми просто приймаємо частини композиції і кидаємо його у стіни, поки не отримаємо бажану товщину. Після цього процес посипання за допомогою дерев’яного напівфабрикату у воді. З товстим шаром, коли необхідно дорівнювати стіни, композиція може досягати 5 і навіть 10 сантиметрів. Тримайте такий шар протягом дуже тривалого часу – 2-3 тижні, і відповідно до цього показника сильно поступається іншим способам штукатурки.

Як тільки вирівнюючий шар сушіння, над ним викидається набагато тонкий оздоблювальний шар, який складається з глини та піску, і не містить тирси. Час висихання такого шару також набагато менше.

Глина для штукатурки

Вибираючи глину для штукатурки, потрібно звернути увагу на жирну, пластичність, ступінь засмічення з несанкціонованими речовинами. Занадто худна глина для штукатурки зазвичай не використовується. Важкі важкі (з пластичністю понад 0,27) також небажано використовувати, оскільки воно часто тріщить з часом. Матеріал з підвищеною радіоактивності не підходить для роботи, хоча такі депозити рідко зустрічаються.

Вміст жиру та його визначення

У жирній глині ​​міститься значна частина глини та або травлених частинок, у худній, навпаки, більше піску. Вміст жиру слід визначити на практиці, щоб не зробити помилку при приготуванні штукатурки. Це робиться таким чином:

 • Від кожного зразка матеріалу, м’яча діаметром близько 3 см прокатується;
 • Кинути кожну м’яч з висоти 1 метра, щоб потрапити в жорстку основу;
 • Оцініть стан м’яча після падіння: якщо глина жирна, вона сильно сплющена, худий – розкиданий з боку.

Найкраще для виготовлення штукатурки, яка глина, в якій м’яч не дуже сплюснутий і майже ніколи не розвалився – він має нормальний (середній) вміст жиру. Існує ще один метод визначення вмісту жиру. Подібні кулі з глини сплющені до ½ від початкової висоти. Якщо матеріал підходить для штукатурки, на краях м’яча з’являються дрібні тріщини. У жирній глині ​​вони взагалі взагалі, а на худі – стають глибокими.

Оцініть розмір і кількість тріщин і шляхом прокатки м’ячів у смужки довжиною до 20 см, яка обертається навколо саду. Невелика кількість невеликих тріщин сигналів, що глина повинна бути прийнята, щоб зробити штукатурку. Вкажіть якість вибраного матеріалу таким чином:

 • мокрий з водною кельмою;
 • поєднувати глину з піском у бажаній пропорції;
 • Наберіть розчин для кельми;
 • Поверніть інструмент вниз, щоб дати розчин ковзання;
 • Рішення жиру залишатиметься багато прилипання, худий – слайдів без сліду, і звичайний тільки вузькі смужки.

Отримання тонкої глини

Мінеральний матеріал може бути високостійким, пластмасовим, помірно пластичним, низьким і не текстильним. На додаток до точного мінерального складу, специфічний показник обумовлений розміром частки частинок, які присутні в ньому – ніж вони менші, тим вище пластичність.

Щоб отримати чудові глини, використовуйте таким чином: готовий матеріал викладено валом з висотою до 1 метра на рівній поверхні, зволожуючою, залишкою на всю зиму. Після замерзання та відтавання глина стає вільною і добре підходить для декоративних цілей.

STUCCO CLAY пісок і цемент
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS