Світлодіодна стрічка для стелі Як вибрати

Стельова стрічка гарна підсвічування стелі

Світла стрічка на стелі відрізняється компактними розмірами та невеликою потужністю споживання енергії. Завдяки цьому світлодіодна стрічка широко використовується у внутрішньому покритті, як джерела прихованого або декоративного освітлення. У той же час, установка світлодіодної стрічки на стелі не викликає труднощів навіть у тих, хто ніколи не виконував подібних робіт.

Принцип роботи світлодіодної стрічки

Для звичайних стрічкових робіт потрібна спеціалізоване джерело живлення, знижена мережева напруга 220 В до 12/24 вольт. Блоки живлення не є універсальним. Вибір моделі залежить від потужності та кількості світлодіодної стрічки. Діаграма з’єднання проста – ми поставляємо 220В до введення живлення та підключіть навантаження (стрічку) до виходу).

Якщо є завдання керувати освітленням, то диммер (для моделей монохромних моделей) або контролера (для різнобарвних RGB-стрічок) встановлюється між ВР та навантаженням.

Більш складні проекти використовують кілька джерел живлення, пристрої керування, а також підсилювачі. Ви можете докладно читати, як вибрати контролер та диммер для світлодіодної стрічки у статті за посиланням.

Вибираючи стрічку 220 вольт, вам не потрібно вибирати та отримувати BP, оскільки ця модифікація працює в іншому принципі. Включені всі аксесуари для її з’єднання. Важливо знати, що 220-вольт-моделі призначені лише для вуличної установки та категорично не рекомендуються для приміщень.

Інтенсивність світла

Потужність світлодіодної стрічки виробниками вказана в ВАТС для одного тимчасового метра або повного повстанця. На інтенсивність світіння впливає тип світлодіодів, їх щільність та напруга живлення. Для стрічок з елементами SMD різних типів, підключених до 12 В, визначаються стандартні індикатори живлення, вказані в таблиці.

Тип світлодіодного Кількість світлодіодів на 1 м, ПК Влада споживалася 1 м, W
Smd 3528 60 4.8
Smd 3528 120 9,6
Smd 3528 240 19,2
SMD 5050 тридцять 7,2
SMD 5050 60 15
SMD 5050 120 25

Відповідно, більша потужність, що споживається 1 м, тим більше інтенсивний пристрій буде. Те саме стосується кількості діодів. Ніж вони більше, яскравіше, результат буде підсвічуванням стелі.

Враховуючи, що ємність світлодіодів, неможливо залишити дешеві китайські аналоги без уваги, що зазвичай не двічі знову з фірмовими продуктами. Як результат, джерело дає маленьке світло. Іноді споживання електроенергії відповідає заявленому, але світіння залишається порядок нижче. Це також пояснюється тим, що вибирається стрічка неналежної якості.

Встановлення профілю для світлодіодної стрічки 3 види.

Світлодіодний профіль у підсвічуванні виконує дві основні функції:

Світлодіодна стрічка в процесі своєї роботи нагрівається, то тим більше вона нагрівається, тим швидше кристали в світлодіодних системах пригіршують. Тобто стрічка втратить яскравість набагато раніше, ніж його гарантійний період.

Тому необхідно підтримувати певний температурний режим для нього. Це досягається шляхом теплової раковини з поверхні алюмінієвих профілів.

Паз конкретно створюється на поверхні, а профіль після занурення в ній отримують на тому ж рівні з самим поверхні.

Оскільки основна функція світлодіодного профілю є видалення тепла, дуже важливий параметр, для якого повинна бути виплачена площа її поверхні.

Ніж вони вище, тим краще. Тому при встановленні обов’язково зберігайте вільний доступ до кожної сторони.

Наприклад, при установці верхнього профілю принаймні одна поверхня (нижня) вже ізольована. Тому він повинен зробити спеціальні прокладки.

READ  Як скоротити вертикальні жалюзі шириною

Вони можуть бути пластичними або металевими елементами. Найкраще використовувати для цього заводських кліпів.

Головне – забезпечити повітряний прохід під субстратом.

Існує ще профіль, що працює з знімною базою. Спочатку база прикріплена до поверхні, а сам профіль вводиться в нього. Між ними і необхідним кліренсом.

Правила створення прогалин відносяться до сторін. Неможливо їх монтувати, що називається принципом на іншій поверхні.

Високі сторони, крім кращого охолодження, мають ще одну перевагу. Завдяки їм, всередині ви можете легко розмістити спеціальні роз’єми для підключення сегментів стрічки.

На низьких сторінках вам доведеться видалити верхню кришку закриття з роз’єму. І сам роз’єм знаходиться в стороні, попередньо злегка кричав його з його файлом.

Як тільки врізний профіль вставляється в канавку, вона негайно ізолюється з трьома сторонами. Лише площа верхньої виступаючої сторони залишається, і це буде явно недостатньо.

Як вибрати світлодіодну стрічку, щоб освітлити стелю

Рекомендується вибирати моделі, наскільки це можливо, настільки широкий. По-перше, краще охолодження, по-друге, вам не доведеться розрізати паз в меблі до міліметра. Ego і профіль просто падають там.

Фактично, урізні види виконують лише одну функцію – декоративні. Для потужних світлодіодних стрічок за відсутності порожнечі та прогалин, вони краще не використовувати, максимум для стрічок до 9,6 Вт/метр.

Те ж саме стосується кутових моделей. Коли ви покласти їх під кутом, то негайно ізолюйте його з обох сторін.

Тому такий профіль не бажано використовувати саме як теплова раковина при роботі з яскравими та потужними світлодіодними стрічками SMD 5050, 5630, 5730.

Кілька різновидів алюмінієвих профілів з KLUS, компонентів для них та розмірів:

Всі профілі можуть вибрати спеціальні полікарбонатні дифузори. Полікарбонат має високу механічну міцність і не підлягає знищенню з ультрафіолетового випромінювання.

Кут світлової стрічки 120 градусів, і він просто запалює місце перед ними. У той же час, з малою силими діодами, ви візуально ви можете спостерігати за вираженими точками світяться, а іноді темними інтервалами між ними.

Ось візуальна різниця у світловому потоці з кришкою без нього:

Для збільшення площі освітленого простору і гладка темна смужка і використовувати дифузор. Крім того, він також виконує захисну функцію від випадкового пошкодження сторонніми та бризами.

Переваги і недоліки

Цей інноваційний матеріал має властивості, які ідеально підходять для освітлювального пристрою підвісних стелі:

 • Низька вага та компактний розмір дозволяє легко зафіксувати стрічку до основи у будь-яких важкодоступних і вузьких місцях, зробити приховану підсвічування підсвічування;
 • Гнучкість смуги дає змогу створювати складні візерунки та контури на поверхні;
 • Невелике споживання електроенергії дозволяє не вимикати підсвічування у дитячу всю ніч без упередження до сімейного бюджету;
 • Світлодіоди довговічні, з безперервною операцією щодня протягом 12 годин вони будуть служити більше 20 років;
 • З кристалами, кристали не відрізняють тепло, тому вони відмінні для розтягування стелі з ПВХ, які бояться непотрібного нагрівання;
 • здатність змінювати колір і яскравість світла за допомогою контролерів, диммерів та пульта дистанційного керування;
 • Легка установка вражає – на зворотній стороні стрічки – це клейкий шар, який вам просто потрібно натиснути на поверхню основи;
 • Такий розчин має високу декоративність: гострий стеля, надмірне сяйво, світиться орнамент або нічне небо з міріадами зірок буде центральним об’єктом інтер’єру.

Єдиним відносним недоліком цього матеріалу можна вважати його високою вартістю, але краса візуальних ефектів і затишне м’яке світло, яке він приносить в кімнати, варто.

Помилки при розрахунку освітлення стелі

На сайтах, присвячених світлодіодному освітленню, часто заплутані основні поняття. Деякі обчислюють світлодіодне освітлення в ВАТ, що не відповідає в корені, оскільки кожен тип матриці відрізняється. Деякі з них намагаються порівнювати люкси діодні та лампи розжарювання, які також неправильні.

Сила освітлювального пристрою не має значення для нас, це ефективність джерела світла і використовується лише для порівняльного перерахунку.

READ  Туалет з власними руками для туалету країни

Рекомендації 4-5 Вт/м.КВ для світлодіодної лампи потрібно ігнорувати. Легкий потік при такій потужності може бути від 180 до 330 просвіту за метр (залежно від світлодіодної матриці). З зоною кімнат у 20 кВ.M Загальна освітлення буде від 3600 до 6600 люмен. Різниця майже в 2 рази.

Опції підсвічування

Світлодіодна підсвічування може бути рівномірно встановлена ​​навколо периметру приміщення або виділяють лише окремі зони, наприклад, переходи між рівнями на багаторівневих стелях.

Розглянемо загальні параметри встановлення. Читати далі:

 • навколо периметру кімнати – дизайнери рекомендують вибирати м’яку підсвічування, яка не напружує очі. Таке освітлення не залишає моди і не турбує. Сховати діоди, блок живлення та блок керування, наприклад, за стельовими плінтусами з облицюванням або невеликими млинцями з гіпсокартону. Перший варіант простіший і підходить навіть для недосвідченого майстра;
 • Для стретч, підвісного або гіпсокартону стелі – ви можете організувати конструкції навколо периметру кімнати, створювати з собою малюнок або виділити певну зону. З майстерним дизайнерським підходом, інтер’єр стає магічним, але цей метод має один важливий недолік. Якщо діоди згоряють, можна замінити їх лише з повним укладанням стелі;
 • У нішах багаторівневої стелі – хороший варіант для зонування приміщення, підсвічування підкреслює переходи між рівнями.

Місце встановлення важливо подумати, перш ніж вибрати світлодіодну стрічку на стелі. Необхідно вибрати джерело, яке дасть достатню кількість світла і створити бажаний ефект. Також варто думати заздалегідь, як ви приховуєте світлодіодні смуги, щоб вони не псують дизайн.

Як зробити підсвітку нішу світлодіодної стрічки

Створення красивої підсвічування Ниш Світлової стрічки має ряд нюансів, відомих фахівцям у даній галузі. Ми розповімо про них легким і доступним для читачів, далеко від електриків та електроніки. Зверніть увагу, що вибір стрічки залежить від необхідної яскравості світлового потоку та розміру ніші. У глибокій ніші, значна частина світу поглинається, а виводна яскравість мінімальна. Неглибокий нішевий простір видає більше світла, що дозволяє використовувати дрібні силові стрічки.

Джерело живлення: 220 В або 12/24 В?

Світлодіодні стрічки з живленням шляхом змінної напруги 220В призначені лише для вулиць. Ці модифікації виробляються в захисному оболонці без клейового шару для монтажних робіт. Тому встановлення льодових стрічок здійснюється за допомогою спеціальних світильників, що не завжди зручно. Основним недоліком є ​​мерехтіння світлодіодів з частотою живлення (50 Гц). Мерехтіння не є критичним для вулиці, але в кімнаті сильно шинує очі.

Світлодіодна стрічка для постійної напруги 12/24 у зворотному напрямку призначена для установки в приміщенні. Його можна вставити на будь-якій поверхні через високу якісну клейову основу. Мерехтливий ефект повністю відсутній. Освітлювальна стрічка на 24 В раціонально використовується для висвітлення потужним світловим потоком. У цьому випадку поточна споживана буде нижчою в порівнянні з 12-вольтовою модифікацією.

Потужність, тип і щільність світлодіодів на стрічці

Багато питань клієнтів стосуються вибору світлодіодної стрічки, щоб виділити нішу в потужності, тип і щільність світлодіодів на метр дозу.

Давайте пояснити, що яскравість та однорідність смуги освітлення залежать від правильного вибору цих характеристик. Якщо ви виберете стрічку з достатньою яскравістю, але недостатня щільність діодів на метр, то свічення буде нерівномірно. У протилежній версії – достатня щільність з недостатньою яскравістю виявляється рівномірною, але тупою підсвічуванням.

READ  Водяне опалення в дерев'яному будинку самостійно роблять це самостійно

Розмір (SMD2835, SMD5730 і T.D.) І щільність розміщення льодових випромінювачів може бути змінена, щоб отримати приблизно однаковий результат. Наприклад, м’яка декоративна підсвітка може бути отримана, вибравши різні параметри стрічкових параметрів:

 • Smd3528. 120 шт /. м (оптимальне поєднання яскравості та однорідності);
 • Smd3528. 60 шт /. м (низька яскравість, велика відстань між діодами);
 • Smd5060. 60 шт /. м (яскрава, але нерівна).

Як ми бачимо, результати подібні, але мають чіткі відмінності.

Найкращим критерієм вибору стрічки є його паспортна потужність для одного метра Mongon (W/M). У цьому випадку ви можете отримати найбільш гармонійне рішення:

Консультація з спеціалістом “LRUS” допоможе швидко вибрати найкращу модель за окремими вимогами.

Color Gamma Emitt Light

Можливий вибір світлодіодів, що випромінюють монохромне світло: білий, жовтий, синій, червоний, зелений. Вони чудово підходять для декоративних підсвічування ніш і створюючи колір акценту на певному сегменті стіни. Для повного освітлення, моделі вибираються з жовтого та білого випромінювання.

Світлодіодні стрічки з Ligh-випромінюваними діодами RGB здатні світити будь-якими кольорами та відтінками, вибраними з панелі керування. Крім того, ви можете змінити яскравість та інтенсивність випущеного світла.

кольорова температура

Кожна людина індивідуально сприймає температуру квітки, тобто, той чи інший варіант білого кольору. З особливостей сприйняття залежить від вибору цього параметра світлодіодної стрічки. Надані версії:

 • Теплий – від 2700 до 3500 Келвін. Він характеризується м’якістю та комфортом сприйняття;
 • Нейтральна – від 3500 до 5000 К. Чистий білий колір, не дратує її очей;
 • Холодний – понад 5000 к. Має синю або синю тональність. Не рекомендується для житлових приміщень.

При виборі кольорової температури необхідно враховувати навколишній інтер’єр та призначення. Якщо стіни та меблі оформлені в теплих тонах, то ви повинні віддати перевагу теплим відтінкам. Для робочого офісу або бібліотеки, нейтральний/холодний відтінок краще підходить, запущена релаксація та сприяння підвищенню продуктивності.

Конструкція

Дизайн розміщення світлодіодного підсвічування безпосередньо залежить від уяви власника та можливості фінансових інвестицій. Розробка зовнішнього вигляду кімнати, ви можете забезпечити підсвічування в самих несподіваних місцях. Наявність ламп на стелі є загальноприйнятою способом освітлення приміщення. Але крім стелі є колони, полички, ніші, елементи декору, просто стіни та зовнішні плінтуси. І помістити підсвічування може бути на будь-якому з перерахованих елементів.

Щоб увімкнути численні витрати на підсвічування, щоб забезпечити вимикачі спеціально для кожного елемента або симетричної пари.

Якщо підсвічування виконується з боків двох або більше стовпців, для них буде один перемикач. Для центральної лампи бажано мати окремий два або триблочні перемикачі залежно від кількості режимів і ламп.

Щоб висвітлити стелю зсередини або навколо периметру, підсвічування панелі, картини, знизу, окреме кінцеве обладнання відображається для всіх, так що підсвічування одного розділу не затухає іншим.

Комбінація підсвічування в одному випадку можна вибрати на основі настрою або потреби.

Планування невеликого освітлення, це буде краще використовувати кольори холодних спектрів. Вони, здається, розрізняють об’єкти, теплі кольори, навпаки, роблять кімнату менше. Якщо світло надсилається лише на одну стіну, то це буде “подовжити” невелику кімнату.

Підсвітка стелі по його периметру створить відчуття вищої кімнати, ніж це насправді.

Світлодіодна стрічка для стелі Як вибрати
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS