Теплиці з віконних кадрів роблять це самостійно

Table of Contents

Підготовча робота: розміри, діаграма, складання

З того, наскільки правильно попередні розрахунки та схема встановлення складається, це багато в чому залежить, скільки часу буде витрачено на встановлення теплиці. У цьому випадку не буде необхідно вийти з відсутнього матеріалу або здійснювати коригування прямо на сайті.

Вибір місця для встановлення

Один з найважливіших факторів при побудові теплиці – вибір місця. Майбутній урожай залежить від нього. Вона повинна бути гладкою і добре освітлена протягом усього дня, щоб бути далеко від будівлі та дерев, щоб не бути в низини, так що вода не стояла. Граючи теплицю, треба відправити з півночі на південь. На основі плану сайту та розташування дерев та будівель ви можете вибрати сайт установки та визначити допустимі розміри майбутньої теплиці. Після цього варто переходити до більш детальної розробки.

Теплиця розташована від дому та високих дерев

Попередні розрахунки, малюнок

Визначити точну кількість доступних кадрів, напишіть їх. Найкраще, якщо вони однакові. Це дозволить уникнути додаткового прикріплення висотою. Після цього ви можете створити схему відповідно до якої встановлення буде здійснено. Це допоможе визначити послідовність установки, розмістити місце для дверей та сил.

На кресленні вкажіть необхідні розміри та розташування кадрів

Залежно від точного розміру кадрів, ви повинні провести необхідну коригування. У випадку, якщо вам потрібно збільшити висоту стін, підкорди можуть бути розташовані горизонтально, прикріплюючи їх до основних кадрів.

Висота стін збільшується транспортним засобом горизонтально розташованим над основними кадрами

Залежно від ваги кадрів, необхідно визначити тип фундаменту, до якого буде встановлено теплицю. Якщо планується займатися садівництвом досить довгий час, теплиця краще встановлена ​​на фундаменті стрічки або стовпчика. Якщо це планується протягом 1-2 років, достатньо бути базою з бару, попередньо ізольовану гумовою або антисептичною обробкою.

Оранжерею з кадрів може бути встановлена ​​на фундаменті стовпця

Дах у теплиці може бути одноразовим, так і з подвійним або арочним. Це багато в чому залежить від матеріалу, з якого було вирішено зробити. Це може бути арочна покрівля полікарбонату або конструкцію кадрів, закріплених поліетиленовою плівкою.

Для кріплення полікарбонату використовується металевий профіль і гвинти з термошабами

Leante – це дахи глазурованих віконних кадрів. З недостатньою схилом є можливість, що скло може зламати скло в сніжну зиму під вагою снігу.

Раніше складають детальний малюнок даху та подумайте про монтажні варіанти.

Етапи будівництва

Перед початком будівельних робіт необхідно подумати про місце розташування кадрів заздалегідь, щоб мінімізувати п’яту частину теплиці у висоту та ширині. Тому краще (якщо це можливо) використовувати старі віконні рамки однакової висоти.

Ви можете просто розкласти кадри на землі, щоб зрозуміти, як правильно дотримуватися деталей, після чого кожного кадру. Після ескізу малює на папері. Помістіть приблизне розташування ліжок, беручи до уваги уривок між ними (людина з невеликою тачкою слід вільно рухатися).

Поліетиленова плівка або полікарбонат підходить для даху. Останній варіант є більш надійним, останнім 2-3 роки. Фільм повинен бути змінений на наступний рік.

III етап. Поверхня підлоги в теплиці

Для сексу в теплиці вам потрібно копати простір не менше 15 см глибоко. Вся причина повинна бути в кінці добре вирівняна і втручання. Ви можете заповнити підлогу бетоном для спеціальної сили прямо на цій прохолодній землі.

Отже, на підготовленій причині необхідно залити невеликим гравієм, шар товщиною близько 10 см. Крім того, гравій покритий пластиком або тоном – це стане відмінною перешкодою для вологості та небажаного росту бур’янів під ногами. На вершині всього, що вам потрібно, щоб залити 5-10 см хорошим будівельним піском і знову. Для того, щоб підлогу до теплиці, вібраційні пластини можуть бути використані в русі. І, нарешті, краще покласти цеглину краще один до одного і засипати з будівельним піском, так що всі прогалини заповнені.

Ручне Як зробити тепливу з віконних кадрів, пластикові вікна: особливості дизайну, найкращі ідеї та корисні поради

Останнім часом, ніякого літнього котеджу не робиться без теплиць. Хтось купує великі та дорогі конструкції, і хтось робить теплиці від подруги.

Наприклад, такий дизайн можна зробити з віконних кадрів. Вони вже мають скло склянку, що дозволяє вам відносно легко збирати готовий дизайн. Давайте знайдемо вибір, як це зробити.

Що таке теплиці з віконних кадрів: плюси та мінуси

Теплиці з віконних кадрів – це дизайн, який повністю складається з дерев’яних вікон.

Вони пов’язані між собою, і виявляється міцний і герметичний дизайн, який має такі переваги:

READ  Правильна установка пластикових вікон у дерев'яному будинку

Зараз дуже популярно змінити дерев’яні вікна на пластику, тому ви завжди можете знайти або безкоштовно або дуже недорогих дерев’яних вікон, які часто матимуть хороші окуляри.

Розбитий елемент швидко і легко змінюється на новий. При необхідності, ви можете замінити весь кадр.

Вікна кадрів, як матеріал, мають такі недоліки:

 • Легко знищити, наприклад, від граду.
 • Іноді в теплиці може бути занадто жарко.
 • Зазвичай кадри зважують досить багато, тому для середніх і великих теплиць, необхідно монтувати фундамент. Це значно приховує будівництво.

Переваги та недоліки дерев’яних та пластикових кадрів: що краще

Використовуйте пластикові або дерев’яні кадри? Саме з цим питанням багато хто з тих, хто вирішив побудувати теплицю на своєму сюжеті.

Давайте подивимося на переваги та недоліки обох матеріалів, порівнюйте їх.

Дерево, на відміну від пластику, легко знайти. Багато хто готовий просто дати їм, а нові віконні рами з дерева не настільки дорого. Матеріал з пластику повинен буде купувати, і за гідні гроші.

Просто змініть розбитий елемент за пару хвилин.

Вікна дерева просто поєднуються з додатковими засобами та матеріалами разом, а теплиці з пластикових вікон найчастіше підняті професіоналами.

Пластикові теплиці, у свою чергу, мають відмінну зовнішність, цей дизайн може прикрасити будь-який сюжет.

Крім того, пластикові вікна дійсно здатні забезпечити відмінну теплоізоляцію. Вони є корозійними стійками, ввечері, сніг та опадів.

Як результат, все досить просто. Якщо для вас важливо зберегти, вибирайте дерев’яні вікна, як тепличний матеріал. Якщо зовнішній вигляд та експлуатаційні якості для вас в першу чергу, то вам потрібен пластик.

Підготовчий етап: розрахунки, малюнки та аксесуари

Перед початком встановлення та всі роботи дуже важливо платити час для розробки, розмітки та іншої підготовчої роботи.

Де і як організувати

Виберіть місце з невеликим запасом, так що максимум сонячного світла потрапляє на нього. Це важливо, тому що врожай у майбутньому буде залежати від цього. Зауважте, що іноді вигідно розмістити теплицю на стіні вдома.

Тоді не буде потрібно зробити додаткову стіну, яка збереже і матеріал і час.

Малюнки: готові приклади та поради Як зробити вашу схему

Віконні рами майже завжди прямокутні, рідко квадратні. Тому простір для творчості при будівництві конструкцій з них мінімальний.

Один з найзручніших варіантів форми будинку. Тобто це класична коробка з двосторонньою дахом. Якщо ви хочете спростити цей параметр, ви можете побудувати єдиний дизайн.

Ось деякі малюнки цього параметра:

Орієнтовний розрахунок теплиць з віконних кадрів

Почнемо, давайте знайдемо бажані розміри майбутньої теплиці. Звичайно, вони залежать від кожного конкретного випадку. Ми будемо виконувати середні показники, і ви можете змінити нашу оцінку для себе.

Середня висота звичайного теплиця – 2 метри, ширина 3 метрів, і приблизно 6 довжини. Далі це все залежить від того, які Windows ви будете мати.

Швидше за все, вони будуть різними розмірами і доведеться складати їх з точки зору ситуації. У нашому випадку розрахунок полягає в наступному:

Нехай середнє вікно має розмір 1.21 метри. Потім дві довгі стіни складаються з двох вікон у висоту і 5 довжиною. Результат вийде дві стінки розміром 26 метрів.

Це займе 20 віконних кадрів, 10 для кожної сторони. Задня стіна буде зроблена або з двох вікон у висоту і три довжиною, то вона виходить 3.6 метрів або двох у висоту, але з двох довжини.

Потім отриманий літак буде розміром 22.4 метри. Передня стіна повинна мати двері, тому це не буде розглянуто.

Точна сума буде залежати, який дизайн ви вибираєте.

Всього виявилося, що для середньої теплиці вимагатиме мінімум 44 дерев’яних віконних кадрів.

Очищення території та розмітки

Тепер, коли ми маємо зразкові розміри, ви можете приступити до очищення території. Цей етап повинен підходити відповідально, тому що вам доведеться заповнити фундамент.

Очистіть область від чагарників, сміття та інших непотрібних предметів.

Зазвичай, розмітка зроблена за допомогою мотузки, що натягує на дотях, керованих кутами майбутнього фундаменту. Це великий і зручний спосіб ми використовуємо.

Щоб точно виміряти довжину та ширину сайту, потрібно використовувати міру будівельної стрічки. Переконайтеся, що розмітка ідеально гладка.

В іншому випадку, на всіх наступних етапах буде проблема.

Фонд і покладання підлоги

Фонд Обов’язковий елемент для теплиць з віконних кадрів. Справа в тому, що це досить багато важить, що він просто не дозволить його розташовуватися на землі.

Фонд для теплиці зазвичай використовують два основних типи:

Такі ж виливали під гаражі та інші економічні будівлі. Це довговічна та масована версія, яка дозволить вашому дизайну переслідувати протягом багатьох років, і навіть не похитнути.

Але фундамент з поясом має один надзвичайно значущий мінус високої ціни.

Цей фактор майже завжди не збігається з бажанням робити все дешево і. Тому садівники вдаються до інших варіантів.

Це простий і найдешевший варіант, який передбачає встановлення бару навколо периметру майбутньої теплиці. До цього Брус і рамки будуть встановлені.

Ми розглянемо процес встановлення обох варіантів фундаменту, щоб ви відчули, що ви виберете.

Стрічковий фундамент

Вам потрібно витягнути траншею, глибину якої повинна бути рівною глибині замерзання грунту, якщо теплиця буде використовуватися взимку. Ширина траншеї повинна бути близько 20 сантиметрів.

Далі дошки збирається опалубка. Бажано, щоб опалубка досить гладка.

Теплиця з віконних кадрів

На дні траншеї є пісок, який забезпечить подушку.

READ  Як видалити скло з пластикового вікна

Далі готується і наливають бетон. Опалубка повинна повністю заповнити. Краще негайно заповнити траншею, так що в майбутньому немає тріщин і нерівностей. Перед повним цементним морозою слід пройти близько 20 днів.

Фонд від Брус

Виберіть чистий і сухий бар. Він повинен бути спочатку оброблений від гниття з спеціальним рішенням. В іншому випадку обробляється.

Далі потрібно видалити верхній шар грунту та копати траншею для розміру бару. На дні і стінках траншеї, шматки каучуку складаються, що забезпечує захист від вологи.

Бар встановлюється в траншею, де він закріплений один з одним, утворюючи прямокутник.

Після цього бар вирівнюється, і дизайн можна розглядати.

Будувати каркас

Рамка йде з тих самих дощок, як вікна. Вони повинні бути прикріплені до рамки через приблизно рівні інтервали.

Крім того, потрібно встановити бар для того, щоб рамка, щоб отримати жорсткий і довговічний.

Дах

Дах зазвичай виконується з тих самих віконних кадрів, як решта теплиці. Вам потрібно використовувати довговічні кадри та герметизуючі агенти, щоб забезпечити міцне з’єднання.

Також часто роблять дах з іншого матеріалу. Наприклад, з полікарбонату.

У цьому випадку процес встановлення буде дуже простий, і вартість теплиці не зміниться.

Двері та педеші

Обов’язково подумайте про ці елементи. Двері, як правило, прикріплюються до каркасу на навісі. Фундаменти можуть бути в даху і в стіні. Їм потрібні для вентиляції, тому що всередині теплиці може бути досить жарко.

Кращі приклади теплиць з віконних кадрів: Фотогалерея

Давайте подивимося на деякі успішні конструкції.

Корисні поради: Особливості роботи та домовленості

Подумайте про місцезнаходження стійок і прийняти уривок якомога легко. Це необхідно для того, щоб зберегти корисний простір у теплиці.

Обов’язково дотримуйтесь фундаменту з бару, обробляйте його від гниття з спеціальними рішеннями. Стежте за обома Windows. У кутах кадрів можна накопичуватися грибком.

Будівництво віконних рамок відмінний варіант для економічних садівників. З цього матеріалу ви можете зробити дійсно довговічну та високоякісну теплицю.

Підготовча робота: розміри, діаграма, складання

З того, наскільки правильно попередні розрахунки та схема встановлення складається, це багато в чому залежить, скільки часу буде витрачено на встановлення теплиці. У цьому випадку не буде необхідно вийти з відсутнього матеріалу або здійснювати коригування прямо на сайті.

Вибір місця для встановлення

Один з найважливіших факторів при побудові теплиці – вибір місця. Майбутній урожай залежить від нього. Вона повинна бути гладкою і добре освітлена протягом усього дня, щоб бути далеко від будівлі та дерев, щоб не бути в низини, так що вода не стояла. Граючи теплицю, треба відправити з півночі на південь. На основі плану сайту та розташування дерев та будівель ви можете вибрати сайт установки та визначити допустимі розміри майбутньої теплиці. Після цього варто переходити до більш детальної розробки.

Теплиця розташована від дому та високих дерев

Попередні розрахунки, малюнок

Визначити точну кількість доступних кадрів, напишіть їх. Найкраще, якщо вони однакові. Це дозволить уникнути додаткового прикріплення висотою. Після цього ви можете створити схему відповідно до якої встановлення буде здійснено. Це допоможе визначити послідовність установки, розмістити місце для дверей та сил.

На кресленні вкажіть необхідні розміри та розташування кадрів

Залежно від точного розміру кадрів, ви повинні провести необхідну коригування. У випадку, якщо вам потрібно збільшити висоту стін, підкорди можуть бути розташовані горизонтально, прикріплюючи їх до основних кадрів.

Висота стін збільшується транспортним засобом горизонтально розташованим над основними кадрами

Залежно від ваги кадрів, необхідно визначити тип фундаменту, до якого буде встановлено теплицю. Якщо планується займатися садівництвом досить довгий час, теплиця краще встановлена ​​на фундаменті стрічки або стовпчика. Якщо це планується протягом 1-2 років, достатньо бути базою з бару, попередньо ізольовану гумовою або антисептичною обробкою.

Оранжерею з кадрів може бути встановлена ​​на фундаменті стовпця

Дах у теплиці може бути одноразовим, так і з подвійним або арочним. Це багато в чому залежить від матеріалу, з якого було вирішено зробити. Це може бути арочна покрівля полікарбонату або конструкцію кадрів, закріплених поліетиленовою плівкою.

Для кріплення полікарбонату використовується металевий профіль і гвинти з термошабами

Leante – це дахи глазурованих віконних кадрів. З недостатньою схилом є можливість, що скло може зламати скло в сніжну зиму під вагою снігу.

Раніше складають детальний малюнок даху та подумайте про монтажні варіанти.

Теплиця з старих віконних кадрів роблять це самостійно

В даний час така проста подія, як будівництво теплиць, з власними руками, навіть у помірному кліматі буде коштувати власника. Однак, підприємливі дочірні компанії навчилися зберігати та використовувати всі наявні первинні засоби для досягнення своєї мети. З цієї причини не варто викинути старі віконні рамки. Зрештою, теплиця з старих віконних кадрів з власними руками красивою та недорогою альтернативою.

До речі – навіть “порожній”, т. Е. Без окулярів, рама цілком придатна для використання – вони в подальшому можуть бути покриті поліетиленовою плівкою або вставкою рядків зі скла, полікарбонату, іншого.

Але тут варто розуміти, що дерево – матеріал дуже примхливий і без відповідної підготовки, він просто rotches в землі протягом декількох років.

Далі в статті ми розглянемо, як побудувати теплицю з віконних рам Детальніше.

Така теплиця будується протягом короткого часу. Вона має такі переваги:

 • наявність матеріалу. Старі кадри часто залишаються при демонтажі і заміні вікон – вони можуть отримати дешево або безкоштовно.
 • Створення сприятливих умов. Цілі вікна буде тримати тепло і пропускати максимум світла, внаслідок чого грунт швидко розігріти. Там уже отвори в віконних рамах, т. Е. Вам не доведеться вирішувати питання про вентиляцію.
 • Легка заміна. Проїхати елемент теплиці завжди може бути замінений на аналогічний.
 • Міцність. Якщо ви правильно підготуєте кадри та постійно доглядають за тепливу, то це триватиме близько 5-10 років.
 • Легка установка. Вам не потрібні спеціальні пристрої, як для пластикових вікон. Все, що вам потрібно – це рівень, викрутка та молоток.
 • Встановлення для різних типів фундаменту. Залежно від ваги структури, це може бути стовпчиком або стрічкою, загальною заблокуючою.
READ  Як закріпити аттермальний фільм на вікнах

Теплиця з кадрів не позбавлена ​​недоліків:

 • Робочий процес підготовки віконних кадрів для установки. Потрібна ретельна прибирання з старої фарби, а також антисептичне та оздоблювальне фарбування.
 • Велика кількість з’єднань та суглобів між елементами, які часто вмирають.
 • Під час операції така теплиця повинна бути часто тонування, люблячим і ремонтом.
 • Структура старих кадрів важко розібрати для передачі в інше місце.
 • Готовий дизайн отримується сильними, тому ніяким фундаментом не може зробити.
 • Під склом, що затримує корисну для рослинності ультрафіолетових спектрів B та C, рослини будуть ростуть повільніше, ніж під світлим фільмом.
 • При натисканні або відправці фундаменту, скло буде лайно.

“План швидкого будівництва”

 • Після збирання теплиці останній з кадрів закріплений для петлі до сусіднього лише з одного боку, то він буде служити двері.
 • Всі кадри повинні бути виготовлені з металевих куточків і тарілок.
 • У кутах, теплиці забиті в землю. Металеві кути забиті, а бар поміщений між теплицею та кутом, довжина якого становить 2,5 м. Це фокус для даху, який буде єдиним. Вертикальні смуги зверху зв’язані барами, між якими є мішок смуг 40×40 мм.
 • Два кадри встановлюються на передній частині, розрив між яким закріплений металевою пластиною.Теплиці роблять це самостійно з віконних кадрів – величезне поле для творчості. Ви можете поставити взагалі під кутом.
 • Любов даху покрита армованою плівкою, яка прикріплена за допомогою рейок і гвинтів. Аналогічним чином, додано плівку з боків і задньої частини теплиці.
 • Останній етап – спінення пострілу монтувальної піни, а двері можуть бути закриті нігтьовим або спінетом.

І тепер той факт, що, як правило, запит “теплиця з віконного відео” “не показує:

Розміри та малюнки

Як вже згадувалося, немає чітких розмірів теплиць з віконних кадрів, все залежить від бажання розробника та обсягу сільськогосподарських культур, які ми хотіли б доглядати за. У цій статті пропонується універсальні типові розміри таких теплиць. Наведене нижче зображення вказує на оптимальні розміри для теплиці з дахом та закладеним фундаментом. Негайно варто сказати, що установка будь-якої економічної структури вимагає розвитку індивідуального креслення, який відображатиме не тільки основні цінності будівництва, але й етапи роботи на фундаменті, кадру та всю структуру як цілий. Малюнок буде правильно розподіляти ресурси та матеріали, а з правильною оцінкою та маркуванням майбутнього дизайну забезпечить всю теплицю та довговічність.

Звичайно, не забувайте про зовнішні фактори навколишнього середовища, які є:

 • тип грунту;
 • середні місячні опади;
 • рівень землі;
 • грунтовий пучок;
 • Освітлення сонця;
 • Розташування області по відношенню до потоку повітря.

Всі ці фактори, так чи інакше, вплинуть не тільки на урожай, а й на цілісність парникового дизайну. Обов’язкові параметри, які повинні бути зображені навіть на найпростішому малюнку, є довжина, висота і ширина теплиці, розмір зміцнюючих елементів, розмір вікон та дверей, глибина підвалу фундаменту та кут даху ( якщо доступно). У будь-якому випадку, ніхто не тримає вас у суворій структурі окремих малюнків, ви можете змінити їх, налаштування до ваших можливостей та можливостей. Просто не забувайте про інтелектуальне співвідношення всіх частин, так що врешті-решт ви не отримали “Абракадабра” з великою кількістю непотрібних вікон і з вузькими проходами.

Якщо ми говоримо про типові розміри для теплиць, висота всього дизайну має бути не менше 1,5-2 метрів. Якщо ми говоримо про додаткову дах, ось тут орієнтовані з висотою, як зручною для вас, оскільки деякі культури, наприклад, горох, деякі помідори та спаржі бобів потребують багато вільного місця. Не кажучи вже про те, що низькі теплиці далекі від половини метрів далеко не завжди зручно працювати як через високе зростання самої господарства, так і через нездатність використовувати агротехнологічні інструменти в теплиці.

Ширина цінності всього теплиці також дуже розпливчать, все залежить від типу культури та з внутрішнього планування теплиці. Однак найпоширеніший варіант транспортного засобу, як на зображенні вище – до 2,5-3 метрів. У цьому варіанті здійснення, найширші уривки для господаря та достатньо місця з обох сторін проходження парникових культур. Довжина теплиці завжди є індивідуальним значенням для кожного власника, оскільки все залежить від цих матеріалів, що знаходяться у розпорядженні майстра. Вважається, що оптимальний варіант для теплиці буде параметрами від 8 до 10 метрів. Але часто ви можете побачити теплиці у стилі “міні” – довжиною до 5-6 метрів.

Теплиці з віконних кадрів роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS