Термопанелі для відкритого прикрасу на Алясці

Термопанелі вважаються досить новим продуктом на ринку. Вони є покриттям з тепловими показниками та естетичним виглядом.

Панелі складаються з декількох шарів: системи облицювання та ізоляції, які виготовляються з використанням екструдованого пінополістиролу. Вони мають невелику вагу, тому не створюйте навантаження на фундамент.

Виробництво фасадних панелей Аляски здійснюється на заводах для складних технологій за допомогою комп’ютерного контролю. Це дає змогу усунути людський фактор у виробництві та забезпечити достатній рівень якості продукції.

Термопанелі виготовляються з використанням різних типів ізоляції у вигляді пенополістирольної піни, пінополіуретану, екструдованої пінополістирольної піни.

Для термопадалів Alaska використовуйте останній варіант. Цей матеріал значно перевищує технічні характеристики інших видів ізоляції. Фасадні тарілки мають багато переваг:

  • Безпека екології. Ізольована ізоляція не становлять небезпеки для людини та навколишнього середовища.
  • Мала вага. Кожна панель важить не більше 7,6 кг. Це дозволяє уникає перевантаження конструкцій. Так підходить для будь-яких фасадів.
  • Висока термостійкість. Всього панелей 50 мм дозволяють замінити цегляну стіну товщини лічильника. Оскільки продукти є монолітним дизайном, вони забезпечують надійний захист від холодного повітря та ізолюють внутрішній простір.
  • Висока щільність. Це дозволяє використовувати матеріал для укладання автомагістралей та залізниць, ізоляції фундаментів. Інші види утеплювачів не здатні витримувати подібні навантаження та швидко здаються під впливом навколишнього середовища.
  • Тривалий термін служби. При встановленні пластин ви не можете вдаватися до ремонту фасаду десятиліть. Матеріал не зникає під сонячні промені, не миє. Між шарами не помножують патогенні мікроорганізми і грибки. Продукти не володіють неприємним запахом і не руйнуються довго.
термопанелі, алясці

Щодо застосування термопанелей обмежень немає. Можливе встановлення їх на будь-яку поверхню. Плити підходять для стін з керамзитобетону, бетону, неоштукатурених та оштукатурених поверхонь, червоної цегли, газобетону, дерева та інших. Саме тому плити використовують і для старих будівель у процесі реставрації.

READ  Як покрити дерев'яний стіл у ванну

Завод Аляски Фасад Термопадалів забезпечує продукцію, придатні навіть для стін з порушеною площиною. У цій ситуації достатньо встановити решетування, яке дозволяє врегулювати поверхню фасаду.

Унікальні переваги термопанелей Аляска

Є й інші варіанти для плиток. Наприклад звичайна керамічна плитка (у народі «кабанчик»), або бетонна плитка. Зовні вони здаються схожими, але за своїми якісними властивостями значно поступаються клінкеру.

Клінкер це довговічність, перевірена часом. Зверніть увагу на фасади старовинних особняків та замків Західної Європи. Чи варто говорити, що жоден сучасний аналог не зможе забезпечити подібне довголіття при збереженні свого зовнішнього вигляду.

Через свої властивості та структури матеріалу бетонна та керамічна плитки схильні набагато більше до деструктивних процесів. Це гострі краплі температури (циклів), зволожуючих, вивітрюваних, що швидко призводить до руйнування матеріалу. Структура плитки починає руйнуватися, вицвітає, видується вітрами, відшаровується, втрачаючи свій естетичний вигляд та безпосередню функцію – захист утеплювача від атмосферного впливу.

Термопанелі Аляски

Щоб організувати фасад будинку та ізоляцію стін, буде підходящим клінкерним термопанелями Аляски. Облицювальні панелі успішно використовуються для нових або відновлених будівель. Зовнішній шар матеріалу імітує камінь або цегельну роботу, даючи структуру твердий вигляд. Різноманітні відтінки та текстури допомагають підкреслити архітектурний стиль будинку. Суцільне облицювання будівлі без стиків і щілин виключає утворення «містків холоду». Такий фасад не доведеться ремонтувати протягом 50 років.

Наш інтернет-магазин пропонує найкращі ціни на термопанелі Аляска. Вибрати відповідний колір панелей для зовнішньої обробки будинку та оформити замовлення ви можете на нашому офіційному сайті.

Термопанелі Аляска. Відсутність втрати тепла дозволяє власнику будинку заощадити на кондиціонері влітку та опалення взимку. Гарантія 50 років. від 2350 р./м2

термопанелі, алясці

Термопанелі для зовнішньої обробки будинку виконують з пінополістиролу, який відрізняється високими теплоізоляційними характеристиками, та керамогранітного облицювального шару. Через хороші продуктивні властивості, матеріал виступає як визнаний улюблений серед інших варіантів облицювання.

READ  Фасадні термопанелі для зовнішньої обробки дерев'яного будинку

Фасади, оброблені таким чином, набувають солідного зовнішнього вигляду, не страждають від дощів та сонця. Використовуючи клінкерні термопанелі для облицювання, можна заощадити на опалювальних ресурсах.

Термопанелі фасадні

Фасадні термопанелі ідеальне поєднання інноваційних розробок та традиційних матеріалів для вдосконалення будинку. За допомогою панелей клінкерних плиток, нові та відремонтовані приміські котеджі та заміські будинки. Унікальні операційні параметри та різноманітність моделей дозволяють вибрати найкращий варіант, придатний для стилістичних та ландшафтних особливостей будівлі.

Для зовнішньої обробки будинку можна купити фасадні термопанелі за вигідною ціною за м2. Наша компанія доставляється в Москві та Московську область.

Термопанелі Аляска імітують кам’яну або цегляну кладку, надаючи будові чудового вигляду. Гарантія до 50 років. від 2350 р./м2

Фасадні термопанелі “Аляска”. Сімферополь, Крим

Фасадні термопанелі ТМ «Аляска», спроектовані в Німеччині, одночасно вирішують два будівельні завдання: утеплюють будівлю та декорують фасад. Конструктивно термопанель є двошаровою плитою, нижній шар якої — жорсткий утеплювач (екструдований пінополістирол — ЕППС), верхній — натуральна клінкерна плитка. У Німеччині такими панелями облицьовано більше половини приватних будинків: і нових, і відреставрованих.

Термопанелі для відкритого прикрасу на Алясці
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS