Трек з бетону в пакетах робить це самостійно

Що таке дренажний бетон

Садові доріжки – тема пацієнта для всіх моїх знайомих вакіфів. Я теж щось чую: як це було втомлене від замішування бруду кожної осінньої весни! Кожен хоче, щоб доріжки, як на малюнку: кам’янисті стежки, петлі між квітковими ліжками, сухими та чистими в будь-якій погоді.

І реальність така, що будь-який довговічний і пристойний виглядає матеріал, що падає в копійку. І це не вважає, скільки роботи, скільки коштуватиме, щоб покласти внутрішній дворик? Я не хочу витрачати когось. Отже, творчий, хто є, що багато: стійка дощок, шин, бетон, обрізка сміття … Загалом, краса.

Запропонував їм дренажний бетон – він сам не знав так давно. Ну, як завжди: секретні знання про знання та ходити кожен просвітлює (друзі сміються, вони кажуть, скільки ви заплатили? Дурнів, стурбовані вами!). Прогнозна реакція. «Я залишаю для міста, ходити по бетону?”- Світлана зморшки. Сергій посудомийна: “сусідський сусід” налив бетон, все ще калюжу. І все тіло в рік “.

І я: “Серійська, ну, так що це було втомленим, що калюжі”. Правда, дістатися до будинку – все-таки полбі. Вода повинна пройти через поверхню в землю, а не накопичувати на ньому. Інакше вона впала в крихітну тріщину, потім на вулиці мінус – вона матована, розширилася, а тріщина з нею. Бетонні розсипаються зсередини, це результат.

Взагалі, сусід, матеріал не взяв жодного, а технологія зламалася. Для садової доріжки або платформи, проникну воду. Ну, дуже хороший дренаж (вода свинець з поверхні). Для цього обов’язково дотримуйтеся мінімальної упередженості, щоб зробити систему каналів уздовж доріжок, але вам це потрібно?

І дренаж, або пористий, бетон створює хороший дренаж сам по собі. Вода проходить через це і йде на землю, як це відбувається в природі. Тому це також екологічно.

Як спроектувати доріжку?

Комфортні умови для власників землі будуть надані лише при дотриманні правильного макета. Наприклад, при закладанні коротких бетонних доріжок, які розділяють сад у маленькі фрагменти, вони візуально роблять його ще менше. Щоб уникнути помилкової візуалізації, дотримуючись правил “довгих доріжок”, здатних передавати відчуття простору.

Перш ніж проектувати, слід розуміти в питання: які типи треків існують. Умовно вони поділяються на 2 групи:

 • Побутова – призначена для прагматичних цілей: уривки до об’єктів, інші об’єкти, навколо будинку.
 • Ходьба – несучасні утилітарні функції використовуються як декоративні елементи. Це дозволено дублювати основні, бізнес-маршрути. Додає мальовничі нотатки до дизайну саду.

Садовий шлях від будь-якого матеріалу повинен відповідати на три до основних чинників:

 • Бути практичним, брати участь у забезпеченні доглянутого та зручного середовища, в якому приємно бути. Це стає причиною домовленості в місцях, де вони необхідні для переміщення між об’єктами. Особливо актуальним у міжсезоння.
 • Мають естетичний вигляд, будьте одним з ключових елементів дизайну саду, а в деяких випадках – і ключова частина декору. Ви повинні звернути увагу на гармонійне поєднання з навколишнім середовищем.
 • Фактор оперативної практичності повинна бути пов’язана з усім об’єктом. Наприклад, тротуар, що з’єднує альтанку з будинком, побудований капіталом. Довговічність та точний вигляд повинен зберігатися протягом декількох років роботи. Треки між квітковими ліжками або ліжками можуть бути організовані від тимчасових, невагових структур, наприклад, окремо закладено жодної бази плитки.

Конкретний дизайн доріжки виконується на папері. Розглянемо не тільки бажані маршрути, але й ландшафтні особливості навколо будівель та світу рослинності. Не обов’язково робити в суворій співвідношенні з масштабом і місцевості. Головне, що це зрозуміло для підрядника.

Покладання бетонних доріжок у місцях з максимальною популяцією Земля вважається помилковим. З цього принципу ви можете визначити лише основний напрямок пріоритету руху на сайті. Розроблені лінії повинні додати вражаючу особливість інтер’єру саду, виділення, щоб викликати бажання перейти знову і знову.

Зверніть увагу, що очі людини, що йдуть до будинку, завжди вперед. На шляху, він бачить те ж саме – будівлю в кінці шляху. Наступаючи вздовж обмоткової доріжки, з кожним поворотом він відкриє різні ландшафти для себе: Розалія, жива огорожа з Туй, чекаючи повороту квітучої акації тощо.

Правильно розроблений конкретний шлях повинен викликати інтригу: це не на кордоні відкритих і замкнутих просторів, але ховатися в тіні зарості. Місце розташування кінцевої точки до останнього моменту залишається таємницею: прихована у верхній частині сходів, за пустим кутом, кут структури.

Як зробити цементним розчином?

Здатність самостійно готувати цементний розчин у домі, буде корисним для кожного, хто планує займатися будівництвом або ремонтними роботами. Клейова маса, затверджує з плином часу, необхідна для кладкових цегли, а також створювати кам’яні декоративні композиції, а навіть для того, щоб закрити отвір у стіні.

Для будівництва садових доріжок необхідне звичайне рішення, яке можна приготувати своїми руками. Однак його функціональні якості значною мірою залежать від підготовки матеріалів та пропорцій, тому розглядайте докладно, як зробити заповнення для садових доріжок, щоб він служив довгі роки.

Що потрібно готувати?

Возможно, у кого-нибудь в загородном владении и найдется мобильная бетономешалка (в этом случае процесс приготовления массы будет проходить более качественно и быстро), однако вряд ли в среднестатистическом садовом хозяйстве можно обнаружить этот полезный агрегат, поэтому соберем арсенал из того, что постоянно находится під рукою.

Дуже важливо правильно вибирати контейнер, який помістив б у розмірах, а для зручності роботи з ним. В ідеалі, обсяг танка повинен відповідати частині рішення, який ви хочете підготувати до одного прийом. Занадто маленька ємність змусить вас повторити процедуру – і це збільшення часу, витраченого на роботу, 2 рази. У великих стравах це незручно перемішувати компоненти і створювати однорідну масу. Такі якості танка як стабільності та міцності стін також важливі.

Для малих цементних обсягів (якщо ви робите плитку, то не поспішає, наприклад, у вихідні) невеликий резервуар, виготовлений з міцного пластику з низьким сондажем, підходить

Якщо у вас є стара чавунна ванна в країні, яка, як правило, використовується для зберігання дощової води, це може бути відмінним тимчасовим варіантом для розведення цементного розчину або інших великих посуду, які відповідають вимогам, перерахованим.

READ  Оздоблення бетонних сходів у приватному дереві

На додаток до контейнера, потрібен інструмент для масання до однорідного стану. Напишіть лопату або дерев’яну стійку помилково – рішення супроводжується в грудях, що вплине на низьку якість плитки.

Найкраще обладнання є будівельним змішувачем або, як це також називається, ручний змішувач; З його відсутністю ви можете використовувати свердла з спеціальним сопло

Спробуйте додати все в одному місці, щоб у процесі приготування їжі не потрібно було залишити і затримати процес.

Вибір компонентів

Для стандартного, широко використовуваного цементного розчину вимагає 3 компонентів: цемент, пісок та вода. Здавалося б, що все просто – змішано разом і отримав чудовий матеріал для заповнення форм. Однак існує кілька важливих моментів, невідповідність яких негайно вплине на якість плитки. Наприклад, пісок. Ви можете знайти декілька типів піску, які відрізняються та розмірами частинок, а також зважування та композиції.

Ми підходять для звичайної кар’єри або річкового піску, що мають такі характеристики, як чистота (вона повинна бути промита для цього), одноманітність, без домішок

Цементно – суха суміш у паперових мішках – повинна бути розсипкою, свіжа, не закінчена. Якщо є пара мішків з будівлі 10 років тому, краще попрощатися з ними, тому що немає хорошого рішення від такого цементу.

Ось деякі поради з професіоналів будівельників, які допоможуть зробити відмінне рішення:

 • Якщо ви помітили невеликі шматки в сухому суміші, порошок краще просіяти, використовуючи спеціальне сито (для роботи з каменем, достатньо клітин 10 мм х 10 мм, але для штукатурної роботи вона буде приймати сито з клітинами 5мм х 5 мм).
 • Найкращий вид цементу для вуличної роботи – 300 або 400 брендів.
 • Правильно визначити пропорції всіх трьох компонентів. Для доріжок, традиційне співвідношення 1: 3 ідеально підходить, де на 1 частина цементних рахунків на 3 частини піску. Масові матеріали можуть бути виміряні відрами або іншим відповідним пакетом.
 • Дати певний відтінок або змінити деякі характеристики (в’язкість, сила) до розчину додати сучасні компоненти, такі як пластифікатори або кольорові гранули.

Під час підготовки рішення ви дотримуєтеся, що він не стає жиром, тобто, що містить багато компонентів. Жирна маса пластик, зручна для нанесення, але утворює композицію, яка швидко дує, і з часом дає тріщини – це не підходить для садових доріжок. З відсутністю зв’язуючого елемента, ми отримаємо худий цемент, який буде занадто довго, а також мати невідповідні характеристики.

Нам потрібен нормальний цемент, після затвердіння, що має відмінні показники міцності та зносостійкість, і для цього необхідно дотримуватися пропорцій.

Цементна сумка вага 25 кг коштує від 180 до 250. Ціна залежить від виробника, марки та якості сухої суміші

Води додати “до очей”, спочатку трохи, потім зникли в невеликих порціях. В результаті слід отримати масу, яка нагадує товсту сметану.

Підготовка цементного розчину

Майте на увазі, що готовий розчин може бути використаний протягом декількох годин, тоді він буде непридатним для заповнення, тому попередньо підготувати таблицю, форми, трафарет – все, що вам потрібно для виробництва дорожньої плитки.

У контейнері з тонкими шарами ми засипаємо цемент і пісок – має бути не менше 5-6 шарів. Це необхідно для високоякісного, рівномірного змішування компонентів. Зупиняйтеся, коли загальна висота пирога досягне 25-30 см. Потім візьміть лопату і обережно спробуйте, але інтенсивно змішуйте компоненти суміші: тим більш активним ви перемістите лопату, тим краще майбутнє рішення.

Однорідність сухого цементного розчину може бути визначена оком. Якщо є сумніви щодо чистоти мас – знову пропустіть сито знову

Води можна додати лише після того, як ви обов’язково завершіть суху суміш, а точніше, у його однорідності. Краще взяти невеликий контейнер і додати невеликі частини, щоб не перестати і не роблять рішення занадто рідини. Полийте воду повільно, трохи перемішуючи.

Помилка початківців будівельників є експериментами з температурою рідини. Деякі вважають, що гаряча вода прискорить процес розмноження, і спеціально нагрівається, інші наливають льоду. Як неправильно, і можуть негативно вплинути на якість розчину. Вода повинна бути однаковою температурою, що і навколишня атмосфера – у нашому випадку, безумовно, про теплий сезон.

Готові до використання суміші для заповнення форм повинно виявитися трохи більш рідиною, ніж цементним розчином для цегельної кладки

Інший нюанс торкається вологості піску. Часто використовують пісок, що зберігається прямо на ділянці. Очевидно, під час дощу він міг мокрий. Якщо ви використовуєте вологий, важчий пісок, заливайте рідину ще менше. Рішення готовий? Починаємо. Залежно від товщини та в’язкості композиції у вас є 1-3 години, щоб залити розчином у формах.

Як спроектувати доріжку

Отже, ви все ще вирішили, що доріжки з бетону є вашим варіантом. Як згадувалося раніше, це довгострокове рішення, тому вам потрібно добре думати, де і як їх покласти. Вирішити про кожну: і за те, що вона потребує там?

 • Є чисто торгові доріжки, призначені для проходження з одного місця до іншого, не трахкав газону, ліжка або мокрий землі. Вони допомагають підтримувати порядок на ділянці, особливо в сирої погоди. Частіше вони підключають “стратегічні” об’єкти: від дому до сараю, хвіртки, гараж. Взагалі, вони часто йдуть, що означає, що основна якість для таких шляхів буде довговічність.
 • Задоволені доріжки роблять більше для естетичного задоволення, в саду, щоб блукати туди без мети у гарній погоді. Для них важливіше, щоб вони вписуються в космос і доповнюють ландшафт, ніж витримувати постійні вантажі.

Однак краса та практичність до певної міри важливі для будь-якої доріжки. Переслідуючи оригінальний дизайн, не забувайте про основні характеристики. І, на відміну від: навіть без будь-яких розмірів, трек може бути виконаний принаймні, акуратний і гармонійний.

 • Намалюйте план, і необов’язково з точним розміром або масштабом. Просто позначте всі будівлі та інші важливі місця, підключіть їх найкоротші прямі лінії.
 • Позначте для себе зони з найвищою і найнижчою вологістю, щоб враховувати це при укладенню стріл. Покажіть рельєф (де потоки води). До речі, вода може зграю через бетон.
 • Слідуйте майбутніх доріжках на сайті, їх місце та ширину. Для цього встановіть кілочки через рівні інтервали та розтягування між ними. На місцевості він вже варто відійти від прямих ліній, трохи загнав шляхи від їхнього напрямку, округлення ліній.

Ось деякі поради, щоб країні треки не створюють проблеми, коли ви починаєте використовувати їх:

 • Нормальна ширина центрального шляху становить приблизно 2 м, решта може бути виготовлена ​​від 0,5 до 1 м.
 • Для тимчасових об’єктів не має сенсу лежати монолітні шляхи. Між квітковими ліжками та ліжками, ви можете пофарбувати з окремих тарілок, барів, каменів.
 • Не треба покласти доріжку саме там, де земля є найбільш уповільненою. Це лише натяк про те, де ви йдете найбільше.
 • Важливо взяти до уваги місцевість. Так що доріжка не затоплена в міжсезоння, необхідно розмістити його над загальним рівнем грунту. Також зробіть упередження в одному напрямку (у напрямку стоку), або з обох сторін, так що доріжка трохи низька.
 • Вода не повинна відходити від дому, щоб вологість не накопичується з фундаменту.
 • Якщо підземна вода на сайті розташована поруч з поверхнею, не робіть без стічних вод і каналів.
 • Якщо рельєф крутий, то роблячи доріжку на схилі небезпечний. У цих місцях потрібно зробити кроки.
READ  Лак для зовнішньої роботи на бетоні

Кілька ідей щодо дизайну доріжок. Як ви знаєте, найдовша річ, здається, не є найдовшим, але найбільш нудним. Тепер йдіть на повністю пряму доріжку в саду, нудно, тому не робіть їх “за правителем”. Навіть якщо відстань одночасно стає трохи більше, зробіть (згинання або декілька). Тоді, хто йде на трасі, погляд буде падати не тільки з того ж мети наприкінці шляху, але і для чогось навколо. Дозвольте собі та гості захоплюватися приналежністю країни життя – навіть якщо випадкові.

Короткі розсіяні доріжки візуально зменшують простір. Якщо це можливо, краще підключити їх у одну довгу доріжку. Так навіть невеликий дитячий сад може візуально робити більш просторі.

Хороша прогулянка зонування, не поділяється, але об’єднує простір. Можна сказати, що ви досягли справжнього мистецтва в дизайні, якщо ви йдете вздовж доріжки, і все не відкривається і негайно. Нехай шлях приведе вас до бажаної мети, але першим Хезіт. Уявіть собі, що хтось ведеться в перший раз, і сюрприз чекає його на кожному повороті.

Красиві доріжки з бетону: крок за кроком інструкції

Будь-який садовий ділянка вимагає обов’язкової доступності тротуарів. Бетонні доріжки Деякі найпопулярніші види з цієї категорії ландшафтного дизайну.

Вони не тільки несуть естетичний момент, але також виконують ключове функціональне навантаження. Сьогодні ми поступово розкриваємо процедуру та особливості їх домовленості, а також обговорюють всі нюанси, які можуть виникнути при укладі своїми руками.

Чому домашні конкретні шляхи не тривають довго

Багато власників приватних будинків та котеджів приходять до розуму, щоб прикрасити сайт конкретними шляхами власного виробництва. Хтось вважає за краще заповнити шлях з твердим покриттям, хтось використовує спеціальні форми параметрів дизайну. Однак у більшості випадків такі ювелірні вироби служать довго.

Вважається, що бетон є одним з найбільш міцних матеріалів, які можуть підтримувати силу до десятиліть, але для цього має бути багато умов, які відповідають самостійному виробництву.

Дуже часто ширина і товщина доріжки визначаються, виходячи з особистих естетичних ідей, коли вам насправді потрібно відштовхуватися з того, що цей трек буде використовуватися для. Для головної траси краще вибрати ширину близько метра. Коли додаткові філії плануються до додаткових будівель, альтанка, сад. Ширина може бути 0,4 м. Головне в цьому випадку може бути найменше навантаження на краю доріжки, тому що найчастіше конкретні крихти і тріщини з краю.

Довговічність саморобного бетонного шляху багато в чому визначається якістю самого матеріалу. Навіть якщо серед друзів існують фахівці, щоб змішувати важкий конкрет, краще відмовитися від рад і придбати готовий сандбетон. У той же час міцність на стиск повинна бути не меншою, ніж M200.

На трасах з бетону, поперечні тріщини часто з’являються або, якщо він складається з окремих фрагментів, вони деформуються відносно один одного, коли основа неправильно. У більшості випадків тестер, можливо, навіть вирівнювання з точки зору рівня. Потім встановіть опалубку, залити поверхню грунту піском і над вершиною його заповнюють. Відповідно, в найближчому майбутньому є природна деформація, просто тому, що власник закріплений, щоб отримати геотекстиль. Це на ньому, що щедрий камінь, пісок, а потім ви можете бути впевнені, що доріжка триватиме набагато довше, ніж без такої основи. Деякі вважають, що необхідно зміцнити лише фундаменти для будівництва, а бетон для доріжки і сам по собі досить довговічний. Однак це оманова, що призводить до декількох мікротріщин, на трасах, на яких різні садові матеріали транспортуються на таблетку. Так що трек не знищений під навантаженням, потрібно використовувати армуючу сітку з клітинами від 10 до 10, діаметр стрижня може бути в 8 мм.

Отже, найпоширеніші помилки, через який конкретний доріжжя швидко приходить при порушенні, полягає в наступному: неправильний розчин, відсутність розрахунків по ширині та товщині доріжки залежно від запланованої операції, відсутності геотекстилів на База та арматурна сітка.

Розглянемо крок за кроком, як зробити конкретну доріжку.

Дорожній дизайн

Перш ніж продовжувати процес виробництва шляху, потрібно вибрати місце та проводити попередні розрахунки, щоб зробити все правильно.

Добре подумайте, де будуть запустити треки, яка форма і дизайн вони матимуть:

Виберіть місця для доріжок, де трафік вже сформувався природно.

На невеликій області конкретні шляхи можуть бути вузькими, але якщо територія дозволяє, бажано пройти ширину щонайменше 60 80 см.

Вирішити, чи будуть використані кордони. У випадку, якщо ви вирішите зробити без них, трек повинен бути трохи піднятий на рівень грунту.

Не кладіть бетонні шляхи під великими деревами; їхні коріння можуть з плином часу, щоб пошкодити покриття, а вода, що капає з коронки, створить стан корозії бетону.

Уникати пристрою відстеження над комунікаціями; Це може ускладнити відновлення.

Використовуйте, чи є кордонами?

Для доріжок з тротуарних кордонів необхідні. У випадку конкретного покриття на цьому питанні одночесну відповідь.

Краї доріжки не розсипаються і не з’являються;

Мінуси мінусів зростання запиту та ускладнення роботи.

Маркування доріжок

Вирішуючи з місцезнаходженням, шириною та конфігурацією майбутніх доріжок, перейдіть до розмітки.

Важливий!

Для того, щоб запобігти появі калюзах на трасі, слід забезпечити упередження. Достатньо, щоб зробити упередження 2 мм для кожного метра. Зміщення по трасі особливо важливі, але також у поздовжньому напрямку бажано додати його. Спрямувати запас у напрямку природного зниження рельєфу, щоб вода не зберігається; Не призначайте воду до будівель, особливо якщо траса примикає до стіни будинку.

Щоб визначити рівень використання рівня або рівень, за допомогою яких встановлено значення.

На периметрі доріжки, стукайте кілочки кожні 35 м і обов’язково в кутах.

Розтягніть шпагат або лінію за знаками.

Підготовчі роботи

Після розміщення доріжок починається стадія підготовчих робіт.

На цьому етапі встановлюються кордони, якщо вони використовуються, або будується опалубка.

Уздовж краю шляху лопата копає канавки.

Бетонний розчин наливають на дно канавок.

Посадки встановлюються на бетон і ущільнюються, натиснувши гуму або дерев’яне молоко. Верхній край кордонів зосереджений на розтягнутій риболовлі.

Важливий!

На риболовлі вирівнюють внутрішній край кордону.

Опалубка та піскова подушка

Якщо кордони не використовуються, встановлена ​​опалубка:

READ  Шліфувальний верстат на бетоні з вашими руками

Копання траншею в ширині доріжки 1520 см. Глибока, якщо прогулянка – пішохідна або 2040 см для доріжки, яка буде подорожувати транспортом, або для доріжки на слабкій землі.

Ущільнюйте грунт, потираючи або розливу з водою кілька разів і дайте суху.

Для опалубки використовуються дошки товщиною 2030 см (необрізні дошки потрібно обрізати один край) або товстий фанер (10 мм), нарізаний смужками шириною 1520 см. Верхній край опалубки вирівнюється на розтягнутій риболовлі. Щоб зміцнити опалубку, ви можете засипати свою землю ззовні.

Важливий!

Використання фанери має свої переваги та недоліки. Фанера легко побита, дозволяючи вам дати доріжку гладкою формою, але вона менш стабільна, ніж дошка, тому кілочки доведеться найчастіше їхати.

Кожен 1,52,5 м треба потрібно встановити поперечну септу з дерева, металу або скла. Таким чином, бетон буде виливатися в розділи, а температурно-деформаційні шви залишаться між пластинами, що компенсують сезонні навантаження. Якщо планується підкріплення треків, розділи можуть бути зроблені менше.

Опалубка мастила миючого засобу або роботи, щоб згодом було легко видалити.

Чудовий садовий шлях або галерея з власними руками.

На вершині ущільненого грунту, основа доріжки задовольняється географією або геотекстилем і заливають піском або піщано-гравійною сумішшю. Пісок служить подушкою, яка зменшує деформацію бетону та несе дренажні функції Ca, а текстильний шар необхідний для запобігання піску в грунті.

Пісок або PSA залити трохи більше половини глибини траншеї. Інший варіант на піщаному шарі заливають шаром щебеню.

Важливий!

Вибираючи подрібнений камінь для доріжки, не забувайте, що вам потрібно, щоб отримати плавне покриття. Великий подрібнений камінь ускладнює це завдання, тому вибирайте матеріал з часткою 520 мм.

Підкріплення

Для зміцнення доріжок, особливо тих, хто буде піддаватися великим навантаженням, запобігаючи тріщин, необхідно посилити їх металевою сіткою товщиною 35 мм і розміром клітин 50-100 м м. У місцях температурних швів сітка відокремлена.

Сітка укладена так, щоб вона закрита більшим шаром бетону, мінімальним, товщиною 3 см. Це необхідно для захисту від корозії.

Важливий!

У приватному будівництві для невеликих доріжок, фітинги не завжди застосовуються. Його можна замінити шляхом додавання волокна твердого до конкретного розчину. У випадку, коли виробляється підкріплення, додавання Fiberolocaus забезпечує відстеження додаткової сили.

Підготовка бетонної суміші

Як залити бетонним шляхом власними руками?

Для розливу доріжок, сумішей на основі цементного бренду 32.5-42.5 (за старою маркою M400-M500).

Композиції суміші можуть бути різними, але зазвичай рекомендують пропорцію: одну частину цементу 23 піску та 24 частини щебеню. Вода приймається в такій кількості, щоб отримати товсту суміш (приблизно 1 частина).

Як підготувати бетону суміш

Бетонний розчин змішують з бетонним змішувачем або будівельним змішувачем у відповідному контейнері. Основні наповнювачі, як правило, покриті бетонним змішувачем, потім цемент і тільки вода затоплені після них, але деякі господарі вважають за краще заливати воду, потім заливати наповнювачі і лише в кінці цементу, оскільки в невеликих бетонних змішувачах у цьому спосіб виявляється більш однорідним розчином.

Важливий!

Потягування доріжок, підготувати дуже густий розчин, а у внутрішньому конкретному бетону через відсутність професійних інструментів, обробка бетону з вібрацією зазвичай недоступна. Бетон бажаної консистенції може лежати вільно, з порожнечами, що сприятиме низькій робочій міцності покриття. Тому в умовах самостійного бетонування, без використання спеціального обладнання, критичний крок додавання пластифікатора до бетонної суміші. Це зменшує кількість води в суміші, тоді як одночасно збільшуючи рухливість та зручність розчину та міцність готового бетону. Деякі пластифікатори мають комплексний ефект, забезпечуючи гідрофобну, вилучення води та інші властивості бетону. Рідкий пластифікатор може бути доданий до поглиблення води або безпосередньо в бетон, коли вони замішують.

Укладання бетону

Бетонна суміш повинна бути поставлена ​​в опалубку 46 см для пішохідних доріг і 610 см для доріжок, які будуть використовуватися для в’їзду та автостоянки.

Поліетиленовий плівковий пінополіетилен або геотекстиль складаються на спункові ПГ, а бетон виливають зверху.

Важливий!

У разі неможливості виконувати заповнення розчину в один день, операція переривання на температурному плащі.

Конкретний розгортання до дошки або прасування. Ну, рівень вібрації імітації верхнього шару виконується за допомогою дошки.

У той же час цементне молоко стоїть на поверхні.

Відвернення

Бетонний розчин затоплений не просто висихає: воно замерзає. До суміші цементу, PGS та води стали міцним штучним каменем, необхідно, щоб у ній утворюються реакції гідратації, в яких утворюються нові хімічні сполуки. Для успішного потоку цих реакцій потрібні певні умови: температура повітря 1820 С і висока вологість.

Коли бетон сушіть, реакція гідратації зупиняється, яка негативно відображається на міцності готового продукту.

Тому через 34 години, коли виймаються всі маяки, бетон покритий фільмом. На гарячому суху погоду краще пролити бетон кілька разів у перший день.

Через 57 днів можна видалити опалубку і дати невелику навантаження, але остаточний міцний бетон досягне не раніше, ніж через 4 тижні.

Важливий!

Оптимальний час для заповнення бетонної доріжки пізно пружина або рано осені, коли температура повітря вище нуля, але не надто гаряча. При необхідності зробити доріжку при низьких температурах (5 с і нижче), використовуйте антикорозійні добавки для бетону.

Рішення для садового шляху: розкрити секрети та тонкощі його виготовлення

Бетонна доріжка на дитячій зоні або біля приватного будинку – практичне та зручне рішення. І якщо це зроблено з вигадкою та смаком, це також стане чудовим декоративним елементом. І впоратися з такою роботою, не варто бути досвідченим будівельником.

Кожен домашній майстер досить на плечі, щоб зробити шлях, оточити сюжет огорожі. І сьогодні ми розповімо вам про різні тонкощі з виготовлення доріжок, ми розповімо про те, що рішення поставити пластик, як заповнити продукт сумішшю з сіткою, в яких пропорціях варто зробити рішення для бетонних доріжок і багато іншого.

Садові доріжки з бетону: технології виготовлення, Опції декорування, Фотографії

Бетон називається штучним каменем для його високих міцних характеристик. Тому бетонні плитки для доріжок буде служити протягом тривалого часу, але не тільки через високу міцність продуктів, але й через низьку абразивну та високу морозостійкість. У цій статті розглянемо кілька питань щодо виготовлення бетонних плиток: пропорції розчину, форм, наповнювальних технологій. Після прочитання статті ви будете точно точно, що обидва замовлення повинні робити працівників при наливу бетонних плит для доріжок.

Трек з бетону в пакетах робить це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS