Трійник з нержавіючої сталі для димоходу

Діаметри труб

Кожен тип розглянутого продукту має два значення діаметру: зовнішній та внутрішній. Вибір продуктів у розмірі має здійснюватися з урахуванням використовуваного обладнання. Чим нижча потужність котла, тим менший діаметр газової установки необхідний для його розташування.

У таблиці нижче ви можете ознайомитись з основними розмірами труб з нержавіючої сталі для димоходу.

Важливо, щоб внутрішній розмір газової установки дорівнює камені випускного сопла котла. Це внутрішня поверхня стартової труби, яка отримує основний вплив на призначені гази. Тому він повинен відповідати діаметру випускного сопла. Основними параметрами опалювальних одиниць вказані в вимогах SNIP.

Розміри димарів можуть бути такими:

 • Формічні частини – кут трійника: 135, 90, 45 градусів, видалення: 90 та 45 градусів;
 • Розмір теплоізоляції становить від сорока до шістдесяти міліметрів;
 • Довжина труби продукту – від 0,5 до 1 м;
 • Товщина внутрішньої труби (сендвіч) – від 1 до 0,5 мм;
 • зовнішній діаметр – від двохсот до чотирьохсот тридцяти міліметрів;
 • Внутрішня секція – 200, 150, 120, 115, 110 міліметрів (є варіанти до 300 мм).

Є багато додаткових компонентів, які полегшують установку закону газ-в-.

Існує велика різноманітність у продажу:

 • розтяжки, затискачі і скоби;
 • посилання на сайти і захисні фартухи;
 • наголов’я, пробка і кришка-flugames;
 • дахове ущільнення;
 • декоративні накладки вузлів проходу;
 • компенсатори, необхідні для регулювання зміни лінійних розмірів сендвіч-структур при заміні температурного режиму;
 • ревізійні трійники, призначені для видалення забруднень.

Наявність великого діапазону додаткових компонентів може бути сильно знижена вартість зведених структур. Сендвіч-димоходи легко йдуть. Їх установка може бути здійснена самостійно, не залучаючи фахівців.

Димарі з нержавіючої сталі

Ізольовані з нержавіючої сталі димарі (бутербродні димарі) – найголовніше, ідеальні димові системи. Дизайн складається з двох труб різних діаметрів з нержавіючої сталі, простір між яким займається негорючим ізоляційним матеріалом (найчастіше базальтовим бавовною). Конструкції відрізняються високими показниками теплоізоляції, щоб вони могли бути встановлені як у приміщенні, так і зовні (якщо макет кімнати не призначений для розміщення таких структур всередині).

Для виробництва продуктів використовуються сорти термостійкої нержавіючої сталі, стійкі до корозії та викривлення. Шар ізоляції конструкції бутерброда сприяє швидкому нагріванню внутрішньої труби, і це призводить до утворення стабільної внутрішньої тяги. Ізоляція робить димохід, стійкий до температурних відмінностей і попереджає появу вологи. Сендвіч-димохід з нержавіючої сталі для камінів безпечний у експлуатації, не вимагає постійного обслуговування, мають хорошу шумну ізоляцію, довговічні. Ціна бутербродного димоходу вище, ніж на одній, але це відшкодовується з користю, що використання подвійного замикання забезпечує.

Димарі з нержавіючої сталі

Димохід у ванні або дерев’яному будинку – це дуже важливий елемент дизайну, що вимагає правильного вибору та встановлення. Економія в цьому випадку часто призводить до пожеж.

Сьогодні найпопулярніші з нержавіючої сталі. Але що вам потрібно знати при виборі сталевої димоходу?

 • Діаметр димоходу не повинен бути меншим, ніж посадковий отвір дерев’яної печі
 • Надійність та довговічність димоходу визначають товщину нержавіючої сталі, але її бренд.
 • Температура вихідних газів може досягати 700 градусів, тому теплоізоляційний шар повинен витримувати високі теплові навантаження.

Переваги сталевого димоходу

Цегляні димарі, які довго не знають конкуренції, зараз активно орендують позиції перед трубами з нержавіючої сталі, які мають такі переваги:

 • Світло, корозійно-стійкий і довговічний
 • Не вимагайте додаткового фундаменту
 • Зручні та дешеві в монтажі
 • Легка на службу
 • Висока ефективність
 • Вогнетривкий з належним вибором та установкою

Асортимент димарів для ванни

Більше 20 років роботи ми подали багато димових систем. Сьогодні наш вибір та рекомендація для клієнтів у димарі з нержавіючої сталі є продуктами Phoenix, надійність якої підтверджується 15-річною гарантією.

READ  Як працювати з SBP для плитки

Системи димоходу для BANI PHOENIX виготовлені з нержавіючої сталі AISI 321 та AISI 304 товщиною 0,8 мм з ізоляцією 50 мм від базальтового волокна.

Також на нашому сайті представлені керамічні та сталеві димарі від Schiedel, що має більш ніж 70-річну історію. Керамічна димохідна система Schiedel Uni в основному використовується в будівництві будинку. Він підходить для будь-якого типу палива та для різних опалювальних пристроїв. Велика перевага цієї системи є довгий термін служби рівного будинку. Гарантія від виробника. 30 років.

Димохідний шийний перці – Лінія німецьких сталевих димарів. Він призначений для використання в камінах, купальних печах, а також під час будівництва будинків.

Якщо у вас виникли питання щодо придбання димоходу для ванни або ви хочете замовити монтаж димоходу, зв’яжіться з нашими професійними менеджерами по телефону або прийти до однієї з магазинів. Будемо раді Вас бачити!

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі – це легкий і міцний дизайн, який не вимагає від фундаменту через його відносно коротку вагу.

Виробники модульних систем вільного диму, за винятком такого елемента, як труба з нержавіючої сталі з довжиною 250, 500 і 1000 мм. Відпустіть багато інших необхідних деталей:

 • Трійники 45º і 90º;
 • Відводи 30º, 45º, 90º;
 • Монтажні елементи кронштейни, затискачі стіни, консолі, підтримуючі сайти;
 • Порізи на даху;
 • Фланці;
 • Конденсатні колектори та зміни;
 • Каналізаційні клапани, адаптери між діаметрами, адаптери;
 • Заголовки конусів, парасольки, дефлектори.

Наявність всіх видів сталевих елементів дозволяє встановлювати різні літаки, обходячи складні ділянки (наприклад, випинання даху, променями перекриття), не порушуючи їх цілісність. Додаткові елементи дозволяють встановлювати курців, як у приміщенні, так і поза будівлею. Тому, перш ніж купувати нержавіючу димар, необхідно визначити варіант встановлення для правильного вибору компонентів.

Високоякісні нержавіючі димарі виготовляються з низького вмісту вуглецю, аустенітних, високоселевих марок сталі, таких як: AISI 304, AISI 316, AISI 310. Товщина сталевого листа, з якої нержавіюча сталь димарі становить 0,5 і 0,8 мм.

Купити димар з задача з нержавіючої сталі не складно, якщо грамотно підійдіть до вибору системи диму. При виборі надзвичайно важливо враховувати, який тип палива буде використовуватися.

AISI 304 високолегована аустенітна сталь, яка містить 18% хрому та 10% нікелю. Цей сталевий клас підходить для модульних систем, призначених для експлуатації деревного обладнання.

AISI 316 містить, крім нікелю та хрому, молібдену, відповідального за кислотно-стійкість до кислотних середовищ. З цієї марки, труби з нержавіючої сталі були виготовлені для димоходу, що використовуються для роботи обладнання на дизельному паливі та газі.

AISI 310 містить підвищену кількість нікелю та хрому (22% та 26%, відповідно), завдяки чому найбільша термостійкість. Тяжки з нержавіючої сталі AISI 310 призначені для систем, в яких вугілля та кокс обслуговує паливо.

Якщо ви зацікавлені в трубі для димоходу з нержавіючої сталі, ціна якої є більш демократичною, створити систему опалення тимчасової структури, наприклад, форми, то недорогі ферритні сталеві класи AISI 430, AISI 439, що характеризується Нижній вміст хрому та відсутність нікелю в сплаві, призначені для використання в низькоенергетичних середовищах і з тепловим навантаженням, що не перевищує 400º.

Для нержавіючих димоходів ціна коливається не тільки залежно від товщини та сталевої сорту, але і від діаметра і довжини самого труби.

Ви можете купити нержавіючу сталь димарі в будь-якому з салонів мого каміна. Досвідчені керівники змагаються з відповідними саме для вашого теплового пристрою.

При необхідності ви також можете придбати трубу з нержавіючої сталі для димоходу, яка вже встановлена, або покупка, щоб замінити будь-який інший елемент, який вас цікавить.

Овальні димарі

Димарі овальних ділянок від термостійкого, кислотно-стійкого та нержавіючої сталі використовуються для винних каналів цегли димоходу, розміри яких не дозволяють використовувати звичайну круглу або квадратну трубу. Спеціальна форма прикріплена до продукту за допомогою високоточного обладнання, а також використання різних частин, які можна придбати з овальним димоком у наборі (трійники, колінні двигуни з 45-90 вигинами, фартухами, анти- тональні дефлектори, конденсаторні вилки, парасолька і не тільки).

READ  Як монтувати риболовну лінію на рулонні штори

Овальна димохід дозволяє вирішити складну технологічну проблему та ефективно використовувати великий або нестандартний цегляний канал, щоб забезпечити повноцінну систему диму.

Купівля димоходу овального перерізу дозволить вам підключитися до будь-якої системи опалення або обладнання, але це вимагатиме спеціального адаптера до квадратного або круглого розділу. Використання сталевої димоходу цього типу дозволить:

 • зменшити втрати тепла;
 • запобігти цегляному кладці;
 • зменшити освіту конденсату;
 • Запобігти накопиченню сажі в димові.

Овальна димохід для газового котла може бути встановлена ​​на відкритому повітрі, але в цьому випадку він додатково ізоляція з негорючим теплоізолятором. Набагато частіше такі димарі зустрічаються у добре підігріваних приміщеннях (всередині спеціальної шахти, передбаченої проекту будівлі). Корпусні шви поєднуються з механічним способом у замку або твердому зварюванні.

Ми можемо дешево купити овальний димарний розмір, який вам потрібен, і додатково замовити свою установку, яку виконують кваліфіковані установки.

У Веста ви можете придбати овальні димарі, ціни яких найкращі та доступні. Не можна не відзначити найвищу якість і практичність. Вся продукція виробляється на сучасному обладнанні інноваційних технологій провідних брендів, що гарантує виробництво заготовок та елементів системи у повній відповідності до всіх технічних показників та стандартів якості.

Овальний поперечний канал призначений для вини повітряних протоків та екстрактів з цегли. Це відмінна альтернатива, якщо ви не можете вставити звичайну круглу трубку.

Де вони застосовуються і яка ціна для них?

Як правило, непарні димарі з нержавіючої сталі купуються для нагрітих приміщень, для вулиці або неочищених приміщень труби з теплоізоляційним покриттям. Продаж труб такого типу для будівельних конструкцій робить його до мінімуму, щоб зменшити всі втрати тепла та формування конденсату. Після вивчення ціни нижче, ви зможете відзначити, що ціна їх доступна. Наші співробітники допоможуть вам розрахувати кінцеву вартість овальних димоходів відповідно до технічних параметрів та розмірного розміру самого дизайну.

Якщо ви вирішите придбати товари в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що кожен може купити для установки за прийнятними ставками. Перш ніж замовити потрібні вами товар, потрібно зробити всі розрахунки та заповнити форму заявки, після чого наші керівники зв’яжуться з вами, щоб уточнити інформацію.

Відкриття ціни, ви не будемо вивчати ціни на овальні димарі, але також самостійно обчислити остаточну кінцеву вартість з усіма компонентами. Контакт, ми будемо раді допомогти вам у виборі та роботі необхідних розрахунків.

Димарі

AISI 430 брендів корозійного стійкого сталі 0,5 мм блиску (1 мг 4 кг) або оцинкована сталь. Зовнішній контур.

Димарі з AISI 310 та AISI 316 виготовляються під замовлення на наявність матеріалу.

✏ Поява товару може відрізнятися від продукту продукту на сайті!

Бы в готелі Всі пропозиції на сайті не є остаточною пропозицією.

✏ В всій інформації та цінах суто ознайомилися в природі і можуть бути змінені в односторонньому порядку.

✏ перед виходом з магазину, вкажіть інформацію про продукт та доступність менеджерів

Нержавіюча сталь AISI 409 відноситься до брендів з ферриту з великим хромом. Стандарт використовується позначка літери, функції та категорія сплаву – цифри.

Сталь AISI 409 має високу міцність, пластичність, стійкість до корозії та високих температур. Aisi 409 сплав має магнітні властивості. Щоб стабілізувати цей бренд, використовується титан. Матеріал легко зварювання, не підлягає інтеркристалічній корозії.

Сертифікат AISI 409

Ізоляція

Димарі з нержавіючої сталі є найбільш практичними, надійними та довговічними. У кожній системі опалення цей елемент є одним з найважливіших. З професійним будівництвом виявляється запобігання проникненню продуктів згоряння палива, дим, пожежу.

У сучасній нерухомості вона не є звичайною робити те ж саме, що йшлося раніше, коли конкрет або цегляна використовувалася для створення таких комунікацій. Ці матеріали довго переїхали на тлі, оскільки інноваційні та сучасні будівельні матеріали є більш надійними. Сендвіч-конструкції допомагають швидко створити систему розряду, вони легко чистити, забезпечити максимальну ефективність функціонування.

READ  Як зробити форму для блоків з власними руками

Якщо ми говоримо про дизайн димоходу з нержавіючої сталі, він включає в себе дві труби – один вкладається в інше. Пропуск блокування заповнюється спеціальним ізоляційним матеріалом. В результаті виявляється, щоб забезпечити термостійкість продукту.

Димарі, що пропонуються нами для котлів різних типів, характеризуються високою продуктивністю. Вони здатні гарантувати безпеку та повну галузь продуктів згоряння.

При встановленні рекомендується враховувати наступні моменти:

 • Наявність горизонтальних ділянок, довжина труби, яка повинна бути більше одного метра;
 • Венканал повинен бути автономним, не торкаючись будь-яких інших комунікацій;
 • Використання ізоляції при перехопленні будь-якого типу.

Вогнетривкий – основний стан, який повинен розглядатися при встановленні продуктів згоряння.

Трійники для димарів

Тімові трійники є ключовими елементами системи диму, яка існує для підключення основного каналу димохідної системи з димаром. Є такі продукти з двох частин, які збираються з різними кутами (від 45 до 95 градусів). Композиційні частини цього трійника пов’язані з використанням точки або зварювання швів.

На московських ринках він переважно моделі, для виготовлення яких вибирають нержавіючу або оцинковану сталеві аркуші. Трійники для димоходів з нержавіючої сталі є незамінним атрибутом всієї системи, тому що вони дозволяють з’єднати обладнання до дизайну димоходу, точніше, до вершини. За допомогою трійників ви можете отримати доступ до димоходу, щоб полегшити перевірку, і необхідність прибирання. Слід також зазначити, що завдяки таким пристроям, тиск виникає в трубах димових труб. Основними особливостями трійників повинні включати здатність збирати сторонні об’єкти, які можуть ще більше потрапити у внутрішню частину димоходу. Ця функція виконується завдяки наявності нижньої чашки, що дозволяє легко видаляти сторонні предмети, зніміть сажу та конденсат, йдучи під час роботи димоходу, а також дає вам можливість очищення всієї димоходу.

Розрахунок при покупці “Shopping Card” ви отримуєте Explorer 4 місяці незалежно від суми покупки.

Розрахунок при покупці “веселої картини” ви отримуєте, будуючи 3 місяці незалежно від суми покупки.

Характеристики та діаметри сортування

Нержавіючі Трійники – це металеві вироби з нержавіючої сталі, створені для перенаправлення руху трубопроводу, його розгалуження, відключення або з’єднання. Як правило, використання нержавіючої сталі з додаванням деяких легуючих елементів, як хром, нікель, молібден тощо., Дозволяє продуктом бути стійкими до температурних крапель, високого тиску, лугів та кислот.

У формі виготовлення, трійники поділяються на: лити, штамповану без швів, зварені, точні, штамповані, під час виготовлення яких додаткові відсутні елементи зварюються до основної частини носія.

Залежно від типу вкладення, ці частини відрізняються на різьбові, а також зварні моделі. Різьбові типи трійників виробляються з внутрішньою та зовнішньою ниткою. При встановленні використовуйте прокладки.

Вироблені частини комфортно працюють у діапазоні температур від.70гр до 400г Цельсія. Тиск подолання предметами досягає 16MPA.

Розміри основних 52 моделей нержавіючих трійників відрізняються, починаючи з 20×3 мм, обробляючи 426×18 мм, відповідно. Їх вага коливається від 200 гр. до 66.4 кг. Мінімальні розміри секції 15 мм, а максимум може досягати 1000 мм. Більш конкретні розміри та деталі представлені в ГОСТ 17376-2001.

Нержавіючі трійники зазнають ретельного контролю якості на всіх етапах виробництва. Після встановлення, перевірка постачання належної герметичності системи. Різьбові моделі дозволяють виробляти швидку установку та можливість оперативного ремонту.

Трійник з нержавіючої сталі для димоходу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS