Туалет у регіоні країни роблять це самостійно

Недоліки CESSPOOL

Перед тим, як продовжити виробництво туалетного туалету, варто розглянути питання про встановлення CESSPOOL, див. Параметри побудови бурниці. Для збирання відходів потрібна спеціальна танка. І щоб запобігти поширенню запахів, буде потрібна яма з герметровим дном. Але цей варіант вимагає систематичного накачування.

Гарне рішення для вигрібнень – встановлення дренажного дна. Рідина буде швидко поглинається в грунт, а частинки твердої структури повинні осідати. З значними відходами кластери, дно може виникнути. І для подібного випадку потрібна спеціальна прибирання. Спочатку видалити забруднення твердими відходами, а потім відновлюється дно фільтрації.

З мінусів CESSPOOL слід зазначити наступні моменти:

 • Грошові інвестиції будуть потрібні для обслуговування та догляду за туалетом країни. При заповнюванні ємності, накачування необхідна регулярно.
 • Навіть з розташуванням високоякісного ущільнення, неможливо захистити себе від неприємного запаху в туалеті.
 • Через деякий час стіни починають проходити домішки і заражати підземні води.

Якщо в країні буде встановлено стічні води, необхідно придумати шляхи ізоляції. З сильним холодом, можна заморозити нечистість, яка провокує труднощі з використанням системи.

Дерев’яний туалет без CESSPOOL

Розташування CESSPOOL з власними руками є найпростішим і найефективнішим способом продажу стічних вод. Однак, неможливо зробити, якщо такі умови виконуються:

 • сланцеві або вапнякові землі;
 • Рівень води в землі більше 3 метрів;
 • Дача відвідує велику кількість людей, тому планується значне навантаження.

У такій ситуації єдиний вихід буде будівництво вуличного зрадного туалету без стоку. Є такі сорти цього типу:

Опитування вибірків у більшості випадків встановлюється, коли на сайті є високий рівень підземних вод. Як правило, резервуар розташований під туалетом і має невеликий обсяг (до 18-20 літрів).

Основний принцип роботи: запаси покриті порошковою композицією (найчастіше, з масою розплаву), що перешкоджає появі та поширенню неприємного запаху. Після такої обробки нечистого переїзду до компосту.

Основна перевага такого типу вуличного туалету без виступу є простота структури та невеликі витрати.

 • Вікно спостереження.
 • Обкладинка Стульчака.
 • Стовп
 • Сукупна здатність.
 • Вхідні двері
 • LED під підтримкою відставання
 • Захопити
 • Вентиляція вікна

Шафа Лесуфта відрізняється повністю запечатаною потужністю, де нечисті і зливна вода. Запаси в такому туалеті не потрапляють в грунт, тому вони не можуть забруднювати навколишнє середовище.

Буде необхідно забезпечити періодичне очищення, викликаючи довільне спеціальне обладнання. Структура близького відтворення припускає, що основна потужність зберігання може бути розташована на деякій відстані від верхньої кабіни, тому такий туалет часто розміщується в будівлі.

Недоліком є ​​відсутність способу використання будівництва взимку, т.до. Потоки замерзають, і це важко вилучити. Рішення стає встановленням спеціальної системи опалення.

Біоталі часто встановлюються в країні. Їх принцип функціонування аналогічний роботі опитування шафи, теж відходів також здійснюється щось. У деяких випадках використовуються біологічні препарати, що містять мікроорганізми, що прискорюють обробку або хімічні засоби.

Під час експлуатації хімічного туалету важливо використовувати лише безпечні інструменти.

Біоталес

Дизайн місць та водоймищ для відходів у полі

Біотаж – це компактний туалет, який підключений до мініатюрної накопичувальної системи. Переробка відходів відбувається за рахунок біологічних препаратів або суміші сітки.

READ  Який діаметр труби для свердловини краще

Основним недоліком такого конструкції є те, що порожній резервуар з вже переробленими відходами, необхідними кожні 10-12 днів, що є недоречним для літніх жителів.

Туалетний тип Шалаш (трикутний)

Ця туалетна кабіна має вид трикутника. Бічні стіни одночасно – це покрівля. Ви можете побудувати такий туалет з власними руками через кілька годин. Малюнки з приблизними розмірами наведені на малюнку нижче. Ви також можете зробити їх коригування: всі розміри надаються для людей середнього набору.

Темний туалет тип Шала

Якщо вам потрібні ширші двері, ви не можете натиснути базу, яка в цьому проекті настільки значна, і зробити двері нестандартної форми, як на малюнку праворуч.

Обрізання оздоблювальних матеріалів у туалетах SLA здійснюється тільки вперед і ззаду. Покрівельний матеріал закладений на бічних поверхнях. Ви можете використовувати будь-який, але це виглядає хороша м’яка плитка або полімерний шифер.

Маючи малюнки трикутного туалету в країні, щоб побудувати легше

На фото справа, лампа виготовлена ​​під листовим покрівельним матеріалом, що використовується шифер з пластику. Він має різні кольори, це відносно недорогі, встановлені просто нігтями з прокладками.

Якщо ви можете використовувати м’який покрівельний матеріал рубероїд, бітумна черепиця або щось подібне, зробити тверду речовину з деревної фанери, ДСП, ГВЛ. Вони закріплені на кадрі саморегуляції, покрівельні матеріали закладені зверху.

Туалет для подачі з власними руками: покрокові інструкції щодо побудови такого бажаного будівництва

Рідко, в якій країні є каналізаційна система, тому власник є питання про те, як обладнати зручний шафа, при цьому запобігаючи появі неприємних ароматів. Сьогодні редакційний офіс Гоміуса підготував детальний огляд, як побудувати туалет для котеджів з вашими руками. Наша покрокова інструкція з фотографіями, що описує роботи, допоможе зробити якісну та, найголовніше, надійну структуру.

Критерії дизайну

Щоб зробити правильний вибір, а згодом не пошкодуючи, ви повинні звернути увагу на такі чинники:

 • Розмір бюджету, виділений на будівництво;
 • передбачувана інтенсивність роботи;
 • Висота водного горизонту в області установки туалету;
 • Сума, яка виділяється в перспективі для підтримки туалету.

Котеджний туалет робить це самостійно

Також необхідно правильно оцінити ваші фізичні можливості та рівень майстерності.

Від об’єктивних факторів, пов’язаних з розташуванням вашої Землі, і від суб’єктивних (ваші фінансові можливості) залежить від вибору типу структури та матеріалу, з якого він буде побудований.

Що будувати туалет у країні?

У більшості випадків найкраще побудувати дерев’яний туалет для котеджу, це пов’язано з дешевим до цього матеріалу, крім того, дерево дуже простий у процесі, він має хороші термостійкі характеристики, і на компетентному підході робить не нести ніякої шкоди. Через правильну обробку можна зробити його стійким до погодних умов і непридатним для розробки будь-яких бактерій або комах на ньому.

Крім того, легка дерев’яна структура дозволяє заощаджувати на фундаменті, який у деяких випадках взагалі не може бути корисним, оскільки розмір туалету в країні може бути невеликим, у цьому випадку його кабіна може просто розміщуватись залізобетонні моноліти або цеглини.

Побудувати простий туалет у країні з вашими руками, необхідно визначити з типами матеріалів.

Для будівництва рами, звичайна деревина, підлога та стільці зручно покриті циркуляційною дошкою, для зовнішніх обшивках, обрізаних або нахилених дошках, а обрізані та необрізані дошки добре підходять для даху.

READ  Пробковая подложка под ламинат укладка

При будівництві обробки, дошки з водонепроникної фанери або OSP можуть бути ефективними, які можуть бути використані при створенні блискіток для ящика. Нанесена дошка може бути хорошим матеріалом, який з трохи більшою ціною перевищує більшість інших матеріалів у їхніх властивостях.

Для криволінійних сайтів оптимальний – це використання морської човна, яка, крім всього іншого, буде жити значно довше у рельєфі, де часто осаджується, однак, у порівнянні з баштовою дошкою, він приховує пориви вітру.

Все без винятку, дерев’яні елементи повинні бути оброблені спочатку проти гниття, після чого вологість. Ця послідовність є найбільш правильною, в якій дошки будуть служити найбільшим часом.

Ті частини туалету, які будуть намальовані всередину (до вивезення та грунту), також необхідно також обробляти з бітумним мастиком або гарячим бітумом.

Який туалет у країні

Перед початком будівництва потрібно вибрати тип туалету країни. Це не про будинок, а про його внутрішній пристрій. За типом пристрою можна розділити їх у дві великі групи: з вигнанням або без. Якщо рівень підземних вод на сайті високий, ніж 3,5 метра. Ваш вибір обмежений лише туалетами без вигнання, інакше не буде неминуче залишків життєвих продуктів у воді. Подібні обмеження накладаються на ділянки, у підставі яких є природні тріщини, а також на сланцевих порід. На інших грунтах з більш глибоким бомбардуванням водоносний горизонт, ви можете встановити кабіну будь-якого дизайну.

Форма та розміри туалетної кабіни не всі відмінності, які можуть мати туалет

З викриттям

При виборі цього варіанту необхідно враховувати, що глибина ями повинна бути 1 метр менше, ніж найвищий рівень підземних вод (зазвичай весна). Його обсяг вибирається залежно від частоти візитів та кількості людей. Наприклад, у постійних будинках проживання на 2-3 людини достатньо, то обсяг 1,5 куби. Для вілл відвідав, головним чином, у вихідні, витяг для туалету може бути меншим.

Форма контейнера будь-якого, але частіше робить квадрат, іноді круглий. Стіни викладають з цегли, бетону, буферизованого, матового дерева. Може зробити контейнер з бетонних кілець. Тільки в цьому випадку потрібно буде турбуватися про щільність суглобів і дна.

Для забезпечення герметичності, під кладкою та з боків, виготовляють шар махплинної глини (глиняний замок) товщиною 20-30 см. Якщо небажання не бажає зіткнення глини, можна покрити готову мазнове просочення, що дає матеріали підвищену ступінь гідроізоляції (бітумні або на основі цементу).

Темний туалет малюнок з CESSPOOL

Туалет CESSPOOL для подачі обов’язково оснащення системи вентиляції. Труба великого діаметра вбудована в яму (не менше 100 мм), другий кінець якого піднімається щонайменше 50-70 см над дахом будинку (або вдома). Також вентиляційне вікно виконується в самому будинку. Це може бути на дверях або одна з бічних стін.

При заповненні понад 2/3 обсягу, вміст ями згортає автомобіль на машині. Планування туалету для подачі власними руками, враховувати, що машина повинна підходити до ями.

Є два типи організації CESSPOOL:

 • Нормальний під будинком.
 • Lesuft-шафа-яма знаходиться в стороні. З такою структурою туалет може стояти в будинку, а нечисті на труб, закладені під певним схилом, потрапляє в контейнер.

Будівництво капот-шафи в країні досить дорого, за винятком того, що ви все ще вирішили зробити розширення або котедж, у вас є повноцінний житловий будинок, який займає багато часу. Вам потрібна повноцінна система вентиляції, вода для прання, а труби повинні бути закладені нижче глибини заморожування грунту. І оскільки вони повинні йти під нахилом, то CESSPOOL спускається на пристойну глибину.

READ  Утеплення стелі тирсою в приватному будинку

Схема Lesuft-Close. Якщо вам подобається комфорт, побудувати туалет може бути прямо в заміському будинку

Коли важливий для туалетного пристрою, важливо витримувати нахил труби, він повинен бути 2-3 см на метр. Не потрібно робити більш-менш точно в такому діапазоні. Якщо ви зробите схил менше, існує ризик того, що вміст буде вказано. Якщо ви робите більше, вода буде втікати, а тверді і важкі включення залишаться в трубі і поширюють аромати.

Без cesspools

Здебільшого, туалети без CESSPOOL будуються набагато легше і швидше. У них відходи збираються в герметичній контейнері, яка зазвичай розміщується прямо під стільцем. Вся різниця полягає в тому, як обробляється відходи, а їх запах нейтралізується. Є такі типи:

 • Опікун. У салоні все ще є здатність з, ясеню, тирсом, землею або сумішшю цих компонентів. Після відвідування туалету відходи покриті шаром цього порошку. Зверніть увагу на ім’я.
 • Toyana Туалет. Це різноманітність порошкового шафа. Але для порошку використовується тільки подрібнений. Туалети Toyana мають промисловий виробництво. Вони дуже схожі на звичайні житлові туалети з танком. Але в танку не вода, але дитина Дао. Після відвідування туалету потрібно кілька разів перевернути ручку, де вона походить. Так виглядає як найпростіший пуд-закриття або туалетний туалет
 • Біо-туалет. Відходи потрапляють у контейнер, наповнений розчином, що містить мікроорганізми, які обробляють їх. Ці кабіни часто можуть розглядатися як вуличний туалет у містах. Biottails продаються як з пластмасовими кабінами, так і окремо лише унітаз з потужністю.
 • Хімічний туалет. Принцип переробки такий же, як у формуванні, використовуються лише не мікроорганізми, але хімічні речовини. Зазвичай вони виробляються в порошках або таблетках. Перероблені відходи таким чином не можуть бути використані як добрива. Їх періодично потрібно зливатися в каналізацію.

Плюси з країн туалети без вигнання (називається навіть сухим)

 • Ви непотрібні, щоб копати яму і падати з ущільненням;
 • Не потрібно називати описання (платити за це) і організувати вхід до машини;
 • побудований швидко;
 • Перероблені відходи можуть бути використані як добрива.
 • Фабричні туалети не такі дешеві.
 • Потрібно періодично змінювати контейнер.
 • Потрібно слідувати присутності нейтралізації.

Туалетні туалетні туалетні типи моделей та їх установка, роблять стілець з власними руками

Вибір туалет країни до вуличного туалету повинен приділяти достатню увагу. Рекомендується переміщатися не тільки на вартість продукту та матеріалу виробництва, але і за типом туалету, легкість догляду та технічного обслуговування.

Власники можуть придбати фабричну каюту з готовим туалетом або побудувати його своїми руками.

Залежно від будівельних навичок майстра та наявності витратних матеріалів, можна створити продукт з дерева, оцинкований і навіть від старого табурету.

Нижче ми детально проаналізуємо це питання, ми розповімо вам про туалетні туалети, ми виберемо найкращий матеріал та вигляд, а також дізнатися, як ви можете зробити стілець з власними руками.

Туалет у регіоні країни роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS