Туалет з власними руками для туалету країни

Дерев’яний

Домашні туалети збираються з дерева. Дизайн виконаний у вигляді кроків (низький) або подіум, 45 см. Сидіння беруть готові або вирізати з дошки, обрізання. Оригінальні варіанти спостереження від старих стільців, встановлених над ямою.

Натуральна дошка не замерзає в заморозках, що дозволяє використовувати туалет країни цілий рік. Дерево поглинає запахи і гниття. Перед збором дизайну дошки потрібно лікувати антибактеріальні просочення та фарбу. Матеріал не є вічним, тому періодично ви повинні змінити згортання деталей.

Металевий

Саморобна модель збирається з оцинкованої сталі. Пристрій встановлений над отвором, стільці з пластику закручуються зверху. Металевий елемент робить з труби або згинайте лист у формі циліндра. На краю туалету. Як п’єдестал, як звичайне підлогу, так і бетонні наповнюють.

Не першочерговий погляд та складність догляду – Модель основних мінус. Домашній дизайн легко виконати, але це виглядає потворно. Сталева поверхня не може бути промита традиційними побутовими хімічними речовинами для сантехніки, інакше кислоти або лугу знищують оцинковану.

Країна Туалет: Огляд типів моделей саду для туалету країни та особливості їх установки

Туалет – це практичне будівництво, яке, як правило, першим буде побудовано на сайті країни. Згоден, без нього про комфортне перебування в країні, ви можете просто забути. Початкові зручності необхідні на початку будівництва житлового будівництва та при використанні країни як саду.

Комфортний туалет визначають фактори: доступ до води, відсутність запаху, надійність дизайну, зовнішнє будівництво та комфортний щоденник Toiretz, який повинен повністю замінити домашній аналог. У цій статті ми розповімо про те, як все це усвідомлює на практиці.

Тут ви дізнаєтеся про види туалетного туалету та зрозуміти, як вибрати відповідну модель. Крім того, ми розповімо вам, як встановити туалет країни. У статті ви знайдете багато корисних порад, фотографій та відеоматеріалів з досвідчених фахівців.

Розміри та дизайн кабіни

Класичні параметри дерев’яного туалету – одна з половину метрів у ширині та глибокому і 2,2 м у висоту. Дизайн досить простий: CESSPOOL (якщо мова йде не про портативні моделі), кадр, сидіння, двері, вентиляція. Для повного людей, параметри будуть більше.

При розробці креслення, наявність облицювальних матеріалів, стелі, систем вентиляції. Пріоритет – це комфортне місце.

Vitely пристрій зображений у схемі.

Типи туалетів для котеджів

Туалет країни за методом пристрою можна розділити на три типи: вулиця, Toyana, септик або CESSPOOL.

Вулиця або літній туалет для надання – це окрема будівля з ямою під ним для збору відходів – це найпростіший погляд, це значно задовольнить всі потреби власників.

Його основна перевага полягає в тому, що прибирання не може виконуватися більше 10 років завдяки повільному накопиченню відходів. Це сприяє його пристрій, яма витікає і має вентиляцію. Частина рідкої фракції випаровується, а частина поглинає в землю. Таким чином, накопичення нечистоти відбувається дуже повільно.

READ  Куточок для кухні з власними руками

Рис.4. Літній або вуличний туалет. Цей вид, щоб побудувати своїми руками, є найпростішим способом. З сезонним використанням цей вид може служити більше 10 років без обслуговування.

З усіма перевагами вуличного туалету, він не може бути побудований на високому рівні підземних вод, більше 2,5 м. В іншому випадку вода в ямі буде постійно, а не тільки навесні, а стічні води можуть потрапити в грунтові води. Це особливо небезпечно, якщо водопостачання котеджів здійснюється за допомогою добре. Також на установці країни туалет підлягає певним стандартам для розташування на сайті.

Toyana або фінський туалет для літнього котеджу – це конструкція без ями, всі каналізаційні накопичуються в спеціальному танку. Країна туалет фінського будівництва розташовується як окрема структура. Він має простий принцип дії. Після кожного використання, відходи життя рухаються так, або суміш від тоа з золи, тирси, подрібненої кори. Суміш сприяє розкладу нечистого. Як тільки потенціал буде заповнити його, необхідно поростити на компостну групу для подальшої обробки. Перероблені відходи – це органічне добриво, яке можна використовувати для годування рослин.

Рис.6. Toyana або фінський туалет не використовує CESSPOOL. Окремий контейнер використовується як відходи. Змішані відходи можуть бути використані як органічне добриво.

Цей вид не має обмежень у місці. Туалет сухий компост має недоліки – це необхідно регулярно видалити вміст. Тому доцільно організувати його, якщо котедж використовується сезонно і постійно використовує його не більше 1 – 2 осіб.

Сепкт дозволяє організувати ванну кімнату в заміському будинку. Це стає можливим через герметичний вигнутий, який можна встановити будь-де на місці та на будь-якому рівні підземних вод. Септич дозволяє зробити туалет на котедж з туалетом, як у міській квартирі. На відміну від країни туалет, септичний резервуар може бути використаний круглий рік. Тому, як правило, влаштовується в місцях постійного проживання.

Недоліком септики є його висока вартість та складність установки. Сепкт не просто накопичує відходи, він їх обробляє. Септика може бути різними конструкціями. Залежно від типу септиків, відсоток переробки відрізняється, але не досягає 100%, тому періодично необхідно вилучити депозит, тоді як це досить важко зробити з власними руками. У зв’язку з цим доступ до септики буде доступ до входу до аксесуарів.

Який туалет вибирає туалет? Обов’язковий пластик з власними руками – Відео перегляду

Курорт туалет для відкритого туалетного фото та відео. Туалет – це практична структура, яка найчастіше будує першу з усіх будівель у країні. Я думаю, ви погоджуєтеся з тим, що без нього не зможе створювати умови для комфортного проживання. Такі елементарні зручності є виснажливими навіть на початку будівництва, а також при використанні країни з будинком як сезонне житло.

Є кілька факторів, які визначають комфорт туалету: немає неприємного запаху, водного видалення, надійного будівництва, естетичного будівництва та, звичайно ж, зручний туалет для вуличного туалету, який може бути гарною заміною для дому аналога. Далі ми описуємо, як зробити це самостійно.

Які туалетні туалети для вуличних туалетів

Всі туалетні чаші, які можуть бути встановлені в туалеті країни, умовно поділяються на дві великі групи: готові (заводські) та домашні. Фабричні туалети виготовляються з Sanafayans, Farara та пластику.

  • Керамічні вироби відрізняються приємним виглядом, легко чистити, не поглинайте запах і підходять для установки в неочищених приміщеннях, але їх вартість залишає багато чого, і вони мають багато ваги, що не все Будівництво цього типу може витримувати.
  • Пластикові туалети – Економічний та функціональний варіант. Вони є легкими та досить надійними, а модель моделі та кольорової схеми можуть бути найбільш різноманітними.
  • Варіанти для виконання домашнього сортування є багато. Садки роблять туалети з найбільш несподіваних програм, демонструючи всю свою фантазію та майстерність. І все ж ви можете вибрати кілька найпопулярніших та практичних варіантів: туалет зі старого крісла, з оцинкованої сталі або дерев’яного лічильника з табуретом.
READ  Як вибрати колір планшета на кухню

Вуличний туалет для котеджу

Більшість котеджів використовуються лише в теплому сезоні, тому літній або вуличний туалет найпопулярніший для котеджів. Цей дизайн простий і добре перевірений за часом. Ви можете побудувати літній туалет у країні з власними руками від доступних матеріалів, що, безумовно, чудово.

Вуличний туалет для котеджу складається з туалетної кабіни та ями для збору відходів під ним. Кабіна для туалету в країні може бути виготовлена ​​з будь-яких матеріалів. Яма під туалетом у країні може бути зроблена з будь-якого розміру. Глибина туалету добре залежить від кількості користувачів.

Рис.п’ять. Сільський туалет – найпростіший погляд, який має тривалий термін служби. Це стенд, під якою виробляється яма. Всі відходи падають прямо в нього. Яма можна очистити кожні 7 – 10 років, або просто турбувати і перемістити туалет до нового місця. Так що сільський туалет не має неприємного запаху в яму кожні кілька місяців додати аеробні бактерії, які переробляють відходи, а запах зникає.

Однак, CESSPOOL для туалету в країні буде працювати добре лише на рівні підземних вод. Якщо рівень підземних вод великий, то CESSPOOL постійно підірве, і вона подолає весь час. У цьому випадку, з туалету такого типу доведеться відмовитися, або на місці ями доведеться використовувати водонепроникний контейнер. Однак, то це необхідно принаймні один раз на рік, зателефонуйте за акцентом.

Типи вуличних туалетів

Під час будівництва котеджів, навіть для сезонного розміщення, каналізації та ванної кімнати в будинку. Інша річ, що якщо ви часто на вулиці, перетягніть бруд в будинок з ліжками, відвідуючи туалет, навряд чи хтось хоче.

Рішення цієї проблеми буде служити будівництво вихлопного сайту на вулиці. До будівництва такої структури слід розглядати особливу увагу. Зрештою, така структура не призначена для тимчасового використання. Найкращий варіант буде укладання договору з кваліфікованою будівельною командою. Фахівці якісно виконують роботу, а будівництво триватиме багато років.

Розглянемо варіанти сучасних земель.

Стандартний

Це знайоме всім маленькому будинку з ямою під ним. Для його будівництва вони зазвичай копають дірку, і вони самі поклали туалет над ним. При заповненні ями, він очищається, для якого називається спеціально обладнана (асоційована) машина.

Такий варіант туалет для надання тестування за часом. Раніше цей метод будівництва землі був використаний скрізь. Сьогодні є більш сучасні способи звільнення від звільнення.

READ  Як усунути потік в даху будинку

Вуличний туалет без ями – пуд-шафа

В основному, використовується у випадках, коли немає способу копати дірку, або немає потреби в частому використанні туалету.

Такі заміські об’єкти зручні для його компактності. Highchair Unitaz покласти на невеликий контейнер. Після кожного візиту до цієї кімнати ви повинні заснути в контейнері спеціальну суміш TOA. Можливі інші типи зворотного зв’язку: земля, ясен, тирси, сухі дроблені листя та т.D. Це допомагає позбутися поганих запахів.

Є обидва негативні сторони такого будівлі: невеликий обсяг контейнера. Якщо туалет регулярно користується великою кількістю людей, контейнер буде часто випускати, отже, існує сенс у такій покупці, лише якщо туалет буде використовуватися час від часу.

Вуличний туалет з герметичною jama

Таке рішення буде відповідати людям, які не можуть розміщувати структуру від основних житлових приміщень. Тим не менш, він повинен бути використаний у випадку високої підземної води або наявності будь-якого іншого джерела води поблизу осідання.

Біотаж – підвидання поо-ближнього

Якщо ви хочете отримати такий дизайн, то слід мати на увазі, що його працездатність вимагає чищення приблизно раз на тиждень. Основна відмінність від пудів – це поділ відходів. У двох каналізаційних контейнерах відключаються на твердому та рідкому.

Тут немає неприємного запаху, що пояснюється повільним окисленням. Основна умова для цього є щільно закритий туалетний покрив. Але вам потрібно подивитися, що летить мух всередині туалету. Якщо комахи починають відкласти яйця, черв’яки будуть очолити в біомасі, і розпочнеться швидке окислення людських життєвих продуктів. В результаті розпочнеться поширення відповідного запаху.

Кухонний туалет і туалет з промиванням

Фони для сухого вмісту різні. Продукт засинає в туалетну кришку. Коли він підняв, частина засипу потрапляє в отвір для розряду. Після закриття кришки відходи автоматично засинають.

Темний туалет малюнок: популярні схеми будівництва для самостійного проекту

Ви не вирішите побудувати повноцінну ванну кімнату в країні, але вирішила обмежити себе до комфортків у дворі? Погодьтеся, було б добре, що було зручно використовувати цю конструкцію, і це виглядало пристойно, а не тільки під час візиту до голови не дощ? Але на шляху до реалізації запланованого малюнка, але ви не знаєте, як правильно виконати його?

Ми скажемо, як від звичайного сільського сорту зробити зручний туалет. Для цього варто будівництво не “на око”, а за попередньо розробленим проектом. У статті ми підняли найпростіші рішення, надаючи їм докладні схеми та малюнки. Також обговорювалися популярні різновиди куль для котеджів, їх особливості та види матеріалів, що використовуються для будівництва.

Фактично, малюнок туалет країни не потрібно самостійно робити, ви можете скористатися готовими рішеннями, наданими у нашій статті. Вирішити з ключовими функціями туалету, наприклад, використовуються матеріали та наявність REBRAY, а потім виберіть модель туалету, яку вам подобається. Щоб допомогти дизайнеру початківця, ми призвели до детального відео для створення малюнка.

Туалет з власними руками для туалету країни
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS