Установка плівкової теплої підлоги під лінолеум

Наявність цін не заважає лінолеуму бути досить “примхливом” покриттям. Від нагріву бюджетні марки можуть покоробитись, розтягнутися або всісти. Дешевий матеріал при підвищенні температури здатний виділяти токсини. Дорогі представники з ізоляційною підкладкою зводять до нуля всі спроби тепла пройти крізь них та досягти ніг споживача.

установка, плівкової, тепло, підлоги, лінолеум

Придатне для ІЧ обігріву покриття

До появи плівкової підлоги сусідство лінолеуму із системами «тепла підлога» вимагало серйозних технічних хитрощів або виключалося навідріз. Пряма співпраця з електричними або водними ланцюгами допускається лише мармусом. натуральний лінолеум. Хоча існують серйозні вимоги до затримки тепла.

З введенням інфрачервоних опалювальних систем лінолеум стрибав до рядків матеріалів, що дозволяють вам організувати “теплу підлогу”. Крім того, за виробниками численних видів покриття значні зміни до формули, що забезпечувало стійкість до температури до 35ºС та стабільності розмірів.

Однак при виборі лінолеуму для покладання на вершині навіть інфрачервоної системи опалення, маркування має бути ретельно вивченим. У ній має бути позначено сумісність матеріалу з електричними теплими підлогами. Якщо запевнення виробника виявляться неправдивими покриття зіпсується від контакту із системою обігріву, гроші за нього зобов’язані повернути.

Ви можете ознайомитись з хорошими варіантами та купувати лінолеум на веб-сайті Remontnick.Ро. Там вас проконсультують та допоможуть обрати те, що потрібно.

До речі, вам ніхто не компенсує втрат через порушення технології монтажу плівкової підлоги. Не повернуть втрачених засобів, якщо не дотримувалися умови влаштування лінолеуму поверх інфрачервоного обігріву. Тому з технологічними розпорядженнями щодо влаштування плівкових систем варто глибоко і вдумливо ознайомитися.

Сумісна з лінолеумом тепла підлога

Споживачу зараз представлено безліч різноманітних плівкових обігрівальних систем.

Є варіанти, з суцільним карбоновим нагрівальним елементом або прямокутними великими сегментами. З їхньою допомогою облаштують великі оздоровчі центри та громадські організації. Схожі системи в основному в стяжці.

Встановлення інфрачервоного теплого підлоги під лінолеумом

У повсякденному житті використовуються так звані смугасті плівки. Підсвічування тепла вуглецю в них розташовані перехрестя. Краї смуги з обох сторін затиснуті мідними та срібними шинами, інформуючи енергетичні елементи, заземлення та досконалість. З зовнішньою та внутрішньою стороною, системи інфрачервоного опалення покриті тонкою полімерною плівкою.

Залежно від функції, призначеної виробникам для мідних та срібних шин, плівкові підлоги складаються вгору або вниз з мідною смугою. Ця технологічна точка вказана виробниками в інструкціях, пильну увагу слід приділити йому перед тим, як покласти специфічну марку інфрачервоного фільму.

READ  Готовий зв'язок для підлоги в мішках

В іншому випадку, процеси встановлення всіх сортів інфрачервоних теплих підлог схожі. Виконуються поетапно з обов’язковим попереднім розрахунком, проектуванням та підготовкою перед спорудженням.

Усі типи плівкового обігріву перед укладанням лінолеуму вимагають влаштування захисного шару з фанери, листів оргаліту, ГВЛ або ДВП товщиною 3 – 5 мм.

Як виконується укладання інфрачервоної теплої підлоги під лінолеум

ІЧ тепла підлога призначена для укладання під будь-який тип підлогового покриття. Єдиним обмеженням є використання матеріалів, які при нагріванні виділяють шкідливі речовини. Укладання інфрачервоної теплої підлоги під лінолеум вимагає дотримання певних умов монтажу.

Як правильно вирізати теплою підлогою під лінолеумом?

Якщо ви не знаєте, як правильно зливати плівку під лінолеумом, то ми забезпечимо покроковий порядок укладання плівки на підготовлену поверхню. Цей варіант системи електричного опалення найчастіше використовується на кухні та у коридорі. Пов’язано це з практичністю лінолеуму – його легко мити і до того ж вартість матеріалу дешевша, ніж ламінату та паркетної дошки. Отже, не буде гаяти часу і надамо читачам «Сам електрика» докладну інструкцію з відео прикладом!

Вибираючи відповідний бренд лінолеуму

Існує думка, що лінолеум є повністю синтетичним покриттям підлоги, який, при нагріванні, висвітлює небезпечні хімікати, наприклад, фенол.

Також у доріженні лінолеум поклав погану здатність носити опалення. Під впливом високих температур покриття може помітно деформувати.

Нарешті, матеріал спочатку створив не для перетворення тепла, але, щоб захистити холод від нижнього проникаючого. Все це правда, але лише частково. Лінолеум відрізняється простим установкою та помірними витратами, тому вона залишається надзвичайно популярною підлогою.

Сучасні технології та розробка дозволяють виробникам створювати нові типи лінолеуму. Серед них є і такі, які чудово передають тепло, переносять помірне нагрівання без шкоди для зовнішнього вигляду і не виділяють жодних небезпечних випарів.

Можна відрізняти п’ять основних типів лінолеуму:

  • алкід або грифталь;
  • нітроцелюлозний, він є колоквіліном;
  • релін або гумовий;
  • вініловий, а точніше ПВХ;
  • натуральний, відомий як мармолеум.

Не вдаючись у подробиці технології виробництва, відразу ж можна відзначити, що перші три варіанти для використання з теплою підлогою категорично не підходять. Всі вони погано реагують на нагрівання, а релін зовсім не підходить для застосування в житлових приміщеннях.

Найпопулярніший варіант лінолеуму це його ПВХ-версія. Таке покриття дуже різноманітне за дизайном та товщиною, відносно безпечно, і відрізняється приємно помірною ціною. Після монтажу вінілове покриття майже завжди виділяє не дуже приємний характерний запах, який вивітрюється з часом.

Тим не менш, лінолеум ПВХ не є небезпечним, він підходить для приміщень, в яких живуть люди. При покупці рекомендується вивчити маркування матеріалу, упаковка повинна мати марку, що це покриття призначене для монтажу на теплових системах.

READ  Встановлення та підключення теплого підлоги електричної

Наприклад, звичайний лінолеум може бути обладнаний додатковим шаром теплоізоляційного матеріалу, який абсолютно не потрібний над теплим підлогою.

Природний лінолеум, він мармолеум, це передове слово на ринку підлоги. Матеріал включає виключно натуральні компоненти, такі як подрібнена пробкова кора, сосна смола та лляне масло, порошкове вапняк та барвники природного походження.

Зрозуміло, при нагріванні такий матеріал не може виділяти жодних шкідливих речовин, лише натуральні випаровування. Мармолеум чутливий до сильного нагрівання, тому питання вибору температурного режиму для такого покриття доводиться підходити дуже відповідально. Втім, це вірно і щодо вінілових матеріалів.

Провину мармолеуму можна поставити хіба що солідну ціну, але висока зносостійкість і безпека матеріалу повністю виправдовують такі витрати. Мармолеум не змінює колір з часом, а також ефективно пручається загорянню.

Підбираючи лінолеум для теплої підлоги, необхідно приділити увагу товщині матеріалу. Занадто тонке покриття оголить усі нерівності основи, надмірно товстий матеріал знизить ефективність обігріву приміщення.

Монтаж інфрачервоної підлоги

Перед початком монтажу системи опалення Хіт Плюс необхідно перевірити чорнову підлогу на наявність нерівностей (на 1 м2 основи не повинно бути нерівностей вище 3 мм.).), видалити нерівності за їх наявності. Також необхідно провести ретельне прибирання поверхні підлоги, прибрати будівельне сміття та видалити зайвий пил. Рекомендується підмісти та пропилососити поверхню підлоги до початку монтажних робіт.

Інфрачервона тепла підлога. Монтаж, укладання та підключення плівкової підлоги.

Укладання термоізоляційного матеріалу

Для тепло та гідроізоляції від чорнової підлоги, а також перевідображення нижньої частини випромінювання інфрачервоної плівки, на всю поверхню підлоги укладається термоізоляційний шар.

В якості теплоізоляційного шару під легкими та плаваючими покриттями (лінолеум, килим, ламінат, паркет), рекомендується покласти теплоізоляційний та теплозаповнюючий субстрат. E-pex.

Альтернативним варіантом є використання як підкладки Ізолон ППЕ 4.

Якщо під чорновою підлогою є шар утеплювача і додаткова ізоляція підлоги не потрібна, можна використовувати Strotex AL90 як тепловідбивну підкладку. В даному випадку, тепловідбивний шар укладається тільки в місцях розміщення інфрачервоної плівки із запасом 10-15 см по периметру.

Порізка та розміщення інфрачервоної плівки Хіт Плюс

Розміщення та порізка плівки здійснюються на запланованій поверхні та закріплюються скотчем. Плівка укладається логотипом нагору, щоб читався текст.

Максимальна допустима довжина однієї смуги плівки метрової ширини стандартної потужності 220 Вт. 6 метрів. Така довжина продиктована максимальним навантаженням на мідну шину фільму.

Плівки можна укладати встик або на відстані одна від одної. Накладання плівок не допускається. Не рекомендується укладати під стаціонарні меблі, які закривають відведення тепла.

Для використання під лінолеумом оптимально підходить інфрачервоний плівковий тепла плюс стандарт. Цей фільм повністю відповідає вимогам до механічної міцності та температурних вантажів для використання під лінолеумом.

READ  Як встановити електричну теплу підлогу

Якщо на етапі дизайну незрозуміло, де стаціонарні загальні меблі, замикаючи тепло, або існує підвищена сильна вимога до системи опалення Hit Plus. Ви повинні вибрати фільм преміум-класу. Тепло плюс преміум.

Підготовка місця для термостату

Для контролю температури та з’єднання плівки до мережі, термостат використовується. На цьому етапі необхідно підготувати розміщення термостату на стіні.

Рекомендується розмістити термостат поблизу існуючої проводки або розетки для зручності з’єднання. Оскільки довжина дроту виносного термодатчика 2-3 метри. терморегулятор необхідно розміщувати на висоті до 1,5 метра від підлоги.

Залежно від типу термостату, установка може бути виконана, як у монтажному полі (конвергентний. внутрішній монтаж), так і просто болтами (на кріпильну панель. Зовнішня установка).

Для контролю системи опалення рекомендується використовувати контролери термостату з можливістю програмування. Така функція терморегулятора дозволяє знизити витрати на систему опалення за рахунок управління температурою за часом: відключаючи плівку під час, коли немає необхідності опалення, і заздалегідь включаючи систему в роботу до моменту приходу людей в приміщення, що опалюється.

Монтаж плівкової теплої підлоги за лагами

Конструкція підлоги за лагами складніша. На підготовчому етапі виконують такі роботи:

  • Перед установкою лаг основу застеляють шаром гідрозоляції.
  • Закладені лагони.
  • Між дерев’яним брусом укладають або засипають теплоізоляцію.
  • Укладають лист вологостійкої фанери або OSB.

Монтаж теплої підлоги Caleo під ламінат та лінолеум

На підготовлену рівну основу виконують монтаж плівкової теплої підлоги під лінолеум за наведеною вище схемою. Наявність шару теплоізоляції між лагами дозволяє економічно витрачати електроенергію до теплового нагрівання.

Чи можна класти лінолеум на теплу підлогу

Однак не всі види теплої підлоги, можна укладати під лінолеум. Водна підлога є саме тим типом, для якого як фінішне покриття варто використовувати інший матеріал.

В останні роки лінолеум все частіше використовують разом з інфрачервоною плівковою підлогою, тому що рулонний синтетичний матеріал сумісний з електричним варіантом, причому тільки плівковим.

Поширені види покриття витримують нагрівання трохи більше 26 – 28 °З. Якщо це значення перевищує, вибір парів несприятливим для здоров’я людини. Водяне опалення має значне перевищення необхідної температури.

Але електричне опалення використовується також не всіх видів. Щоб постелити лінолеум на теплу підлогу, ідеальним є інфрачервоний плівковий. При такій конструкції не потрібна стяжка, що полегшує монтаж і зменшує витрати тепла, що витрачається на нагрівання самої стяжки.

Установка плівкової теплої підлоги під лінолеум
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS