Утеплення стелі тирсою в приватному будинку

Утеплення стелі тільки тирсою

Цей метод є простотою і складається з декількох етапів:

 • Утеплювач для стелі з тирси насипають на підлогу горищного приміщення шаром 15-20 сантиметрів і ретельно його вирівнюють, часто до рівня балок, але при цьому не утрамбовують.
 • Зверху утеплювача насипають в один шар пічну золу. Зараз замість неї задіють паропроникну супердифузійну мембрану. Завдяки цьому покритті вологість знімається з тирси, безперешкодного, і ця обставина запобігає процесу гниття. Такі плівки відрізняються односторонньою паропроникністю.
 • Якщо приміщення горища планується експлуатувати, то балками потрібно закріпити дощатий настил. Дошки прибивають так, щоб між ними були невеликі за розміром вентиляційні щілини.

Чи можна нагріти стелю з тирси

Перш ніж вибрати для себе, як утеплити стелю в приватному будинку тирсою, необхідно визначитися, чи варто взагалі використовувати рубану тріску і стружку, адже добре відомо про високу горючість матеріалу.

Це не всі проблеми. Крім здатності горіти, тирса має ще більш неприємні властивості, про які варто знати, перш ніж планувати теплу стелю:

 • Жирні шви дерев’яних чіпсів, що зберігаються у відкритому просторі, схильні до самопоглинання та активного поглинання води. Внутрішні шари тирси під впливом мікроорганізмів активно перевантажені в пельмені;
 • Товстий шар сухих чіпів, закладений на стелі або стіну, вважається улюбленим місцем зимових мишей, приносять гризуни від порожнин, наповнених тирсами, дуже важким.

Недоліки серйозні, але цілком виправлені. Якщо ситуація з ізоляцією стелі в приватному будинку тирси була настільки безнадійна, тоді дерев’яні чіпси не будуть використовувати століття як ефективний теплоізолятор.

утеплення, тирсою, будинку

Відповідно до ефективності теплоізоляції, маса висадки тирси поступається сипучою гранульованою піною. Але під час пожежного та термічного розкладу, ізоляційний шар на стелі полістиролу відрізняється великою кількістю токсичних газів. Тирси навіть не горить, але тробережає, не висвітлюючи отруйні речовини.

Який тир підходить для ізоляції стелі

Тирса — це відходи виробництва, тому їх легко купити на будь-якій пилорамі, а іноді навіть отримати абсолютно безкоштовно. Але чи можна використовувати їх для ізоляції стелі приватного будинку? Деревина інша, тому тирс, що залишається в процесі його обробки, також має різні властивості та цілі, які потрібно розглядати при виборі матеріалу для ізоляції.

Для укладання на горищі придатні тільки суха тирса. Якщо для обробки застосовувалася сира деревина, то відходи, що вийшли, можна використовувати як мінімум через рік. Готовий матеріал знаходиться в столярних семінарах, де дерево до лікування сушать під впливом високої температури. Для ізоляції найкраще підходить тира, середня тира. Цей матеріал отримують у столярному виробництві при розпилюванні деревини. Більші фракції мають найгірші теплоізоляційні властивості, а невеликі відходи мають більшу вагу і тенденцію накопичувати вологу.

Відходи від округлення характеризуються підвищеною вологістю, тому вимагають більш глибокого сушіння. Однак цей матеріал містить менше цукру, тому він менш сприйнятливий до гниття. Для ізоляції, ошука, отримана під час переробки кори, непридатна, оскільки вона могла залишатися шкідливими мікроорганізмами та комахами.

Для ізоляції житлових будинків краще використовувати тирсу хвойних дерев, оскільки смола, що міститься в них, має антисептичні властивості. Теплий стелю у ванні краще, ніж фрагменти листяних дерев, які відрізняються більшою стійкістю до вологості.

У чистому вигляді, що лежить тирса не рекомендується. Перед застосуванням цей матеріал слід обробити спеціальними захисними засобами: антисептиками, гідрофобізаторами та вогнезахисними складами.

Тирса як утеплювач стелі

Ніхто не буде стверджувати, що ізоляція стельової підлоги є правильним і корисним. Взимку Thermobarrier допоможе зберегти теплою, влітку, навпаки, буде показано житловий простір з літнього тепла. Так, і на енергоносі можуть бути пристойно збережені. У ступені на опалюванні корпусу, в спеку. на його охолодженні. Адже крізь стелю, якщо її не утеплити, відбувається четверта частина всього теплообміну між внутрішніми приміщеннями та зовнішнім середовищем. Це особливо вірно взимку, коли нагрітий повітря кидається і не знаходжу гідний бар’єр на своєму шляху, нагріває мансарду, який особливо не потребує цього.

Ви все ще можете сперечатися про переваги та практичні переваги від теплоізоляції перекриття між мансардними та житловими номерами. Однак, скільки не говори, рот не буде солодшим. Потрібно щось робити, тобто утеплювати. Але чим? Для цих цілей достатньо сучасних матеріалів. Однак їм потрібно щось купити для чогось, і з’ясувати, що з ними робити з ними (зрештою, наймають майстрів, це знову гроші).

І не краще застосовувати традиційний природний матеріал для теплоізоляції, який в деяких регіонах є вільним, з правильним використанням якого ви можете отримати результат не гірше, ніж від фірмових засобів для ізоляції. Ми говоримо про ізоляцію стелі з тирси, продуктом обробки деревини, яка може використовуватися як окремо, так і в комбінації з іншими матеріалами.

Який тирс краще для теплоізоляції стелі

Утеплення стельових перекриттів за допомогою продуктів деревопереробки раніше застосовувалося часто, особливо там, де розвинута відповідна галузь. Тепер цей метод теплоізоляції поступово повертається. Краще, щоб ті, хто прагне використовувати все природним, і навіть тоді, коли метод доступний для засобів.

Тирса є дуже хорошим утеплювачем і звукоізоляційним засобом, однак є у цього деревного продукту і помітні недоліки, серед яких:

 • горючість;
 • ушкоджуваність гризунами та комахами;
 • здивований бактеріями (гнилі) та грибками (цвіль);
 • напої вологи;
 • Спати.

Для того, щоб вирівнювати негативні сторони співаючої підкладки, по-перше, необхідно вибрати правильний матеріал, по-друге, додати необхідні компоненти, які перешкоджають розвитку небажаного процесу.

Що стосується вибору. Для ізоляції найкраще. Великі чіпи мають недостатню здатність затримати тепло, а малі містить багато пилу і швидко летить.

READ  Які труби краще для центрального опалення

Перед безпосереднім використанням для утеплення в чистому вигляді, або в суміші зі сполучними речовинами, опил слід ретельно просушити, щоб запобігти бактеріальному або грибковому руйнуванню субстрату.

Для довговічності такого теплоізоляційного агента слід обробляти антисептиками, і, якщо можливо, антипіректики (речовини, які зменшують здатність горіти).

Для ізоляції стельової підлоги можна використовувати як сухості боку, так і її суміш з іншими матеріалами, такими як глина, вапно та цемент. Тому варто розглянути кожну з цих варіантів.

 • Дошка перекриття стелі на стороні горища покрита шаром вологоізолюючого матеріалу, який може бути спеціальною гідровалярною плівкою або каучуком. Обов’язково перейдіть до гнізда близько 10 см, а шви слід сортувати з скотчпі (плівка) або обробляти з бітумною мастикою (кавою).
 • Засинає, злегка приготування, шару, шару таку товщину, щоб скласти з балками перекриття. Деревна ізоляція може бути захищена сухою вапном, яка не дасть розвивати мікроорганізми і попереджати, що завдає шкоди гризунів. На вершині маси розпилювання ви можете посипати як шару золи, щоб комахи не запускалися.
 • Зверху, теплоізоляційний шар також повинен бути захищений від вологості експозиції. Він прикріплений за допомогою кронштейна (будівельний степлер) або дрібні нігті з широкою капелюшкою до балок-носія.

Існує простіший метод вологоізоляції знизу, що дозволяє одночасно, щоб він лежать у слотах між нетям (якщо вони не великі). Для цього готують розчин глини з піском (1: 4, відповідно) напіврідка консистенція, яка покрита дошками з невеликим шаром. Деревна ізоляція, укладена після сушеної глини.

Більш надійним способом є приготування суміші глини, вапна та маси розпилювання пропорційно 5: 1: 10. Він готується таким чином.

 • Глина очищає у воді у співвідношенні 1: 2-2,5 (залежить від початкової вологості матеріалу) протягом приблизно дня. В результаті вийде маса з консистенцією рідкої кашки. У розчині має бути мінімальна кількість грудок. Якщо їх багато, потрібно процідити.
 • Тирса змішати в пропорції 10:1 з вапном, після чого додавати в наявний глинистий розчин, при цьому перемішуючи. У результаті слід отримати товсту масу, яка, при стисканні в долоні, не виділяє воду, але не розвалиться окремо.
 • Отримана глина-ситова субстрат покриває підлогу мансарного шару 10-15 см і залишити спати. Така маса буде сухою довгий час, тому ця робота краще робити або запізнюватися навесні або на початку літа.

Після сушіння виявляється досить тверда (ви можете ходити) пористу масу з хорошими теплоізоляційними властивостями, де Opil захищений глиною та вапном від шкідливих факторів.

Стельова ізоляційна тира на основі цементу

Також для теплоізоляції стельових перекриттів можна використовувати суміш, де опилкова маса є наповнювачем, а як сполучна речовина використовується цемент. В результаті одержується так званий легкий бетон, який добре використовується, коли для стелі використовується залізобетонна пластина.

Підготовка Opilk бетону наступним чином.

Стельова ізоляційна тира

 • Повинні взяти:
 • Добре висушена тира;
 • цемент;
 • вапно.
 • Цемент змішується з вапном 1:1 у великій ємності (стара ванна, наприклад) або бетонозмішувачі. Після того, як додається 10 фракцій пиловодного субстрату, і все ретельно змішується. Потім до наявної маси поступово додається вода, поки не вийде в результаті постійного перемішування речовина потрібної консистенції, правильність якої можна визначити тим же способом: стиснути в руці невелику грудку, після чого вона не повинна розпадатися, але і вода проступати теж не повинна.
 • Отримана маса стельової плитки покрита шаром близько 20-25 см. Перевага бетону OPROB полягає в тому, що це набагато швидше захваляється і втрачає вологість, ніж суміш глинистих пилки, тому така робота може бути зроблена як влітку, так і в міжсезоння.

Також, тільки вапна може бути використана як зв’язувальний компонент. Однак у цьому випадку висушена суміш не є достатньо сильною, хоча через більший вміст вапна не боїться вологи і не пошкоджується комахами, мікроорганізмами та гризунами. Таке потепління підкладка добре використовується, коли планується підлоги підлоги в мансардній кімнаті.

Крім того, невелика пирна часто змішується з штукатуркою, що призводить до матеріалу з дуже хорошими теплоізоляційними характеристиками. Але для ізоляції стельової підлоги така суміш рідко використовується, оскільки гіпс набагато дорожче, ніж цемент, і тим більше глина, а обсяг ізоляції є звичайним.

Стелі

Права і високоякісна ізольована стеля дозволяє значно економити витрати на електроенергію. Стеля ізоляції з тирси. Найпростіший і найбільш економічний варіант. Для виконання даного процесу не потрібно залучення фахівців, а для покупки матеріалу достатньо витратити зовсім небагато. Про особливості та технологію утеплення стелі з використанням тирси розглянемо далі.

Актуальність ізоляції стелі з тирси в приватному будинку

Хоча будівельний ринок і передбачає наявність величезної кількості сучасних теплоізоляційних матеріалів, їхня вартість є досить високою. Для забезпечення високоякісного потепління, стеля повинна буде витрачати дуже. Тому, з метою економії, але в той же час, для отримання якісно утепленої стелі використовують тирсу.

Серед переваг застосування тирси на стелі виділяється:

 • доступну вартість матеріалу, крім того, можливий варіант придбання тирси на деревообробних фабриках або підприємствах практично за безцінь;
 • Універсальність використання, тирса підходить для ізоляції різних типів стелі та практично необмежене використання використання;
 • Легкість установки цієї ізоляції не передбачає використання додаткових кріплень або дужок, що буде виправляти ізоляцію на поверхні;
 • Тривалість роботи тирси, що використовується як нагрівач, перевіряється протягом багатьох років, по відношенню до сучасних матеріалів, що з’явилося не так давно.

Виберіть тирси для ізоляції стелі

Є кілька різновидів тирси, які відрізняються переважно за розміром. Матеріали розрізняються:

Переваги краще дати другий варіант, оскільки невеликі тирси є досить складним у роботі, і великим. не здатні забезпечити якісну теплоізоляцію.

Якщо можливо, виберіть тирси, які були сформовані в процесі розпилювання столярних виробів у сушіння, їм не потрібна додаткова підготовка та практично не підлягають гниття.

Стельова ізоляційна тира/Скільки тирси потрібна 100 м2

При купівлі тирси, яка утворилася від кругляків з природною вологістю, вона повинна бути просушена. Для цього покладіть їх на горизонтальну поверхню, наприклад, під навісом протягом тижня. Якщо погода за ці дні була мокра, то час сушіння слід збільшити.

READ  Настінна прикраса з кріпленням у дерев'яному будинку

У співвідношенні з типом деревини, з якого виготовляється тирса, краще віддавати перевагу хвойним порід дерев. Оскільки вони характеризуються високими М смолами, що перешкоджає розвитку тирси всіх видів комах.

У процесі розбиття ізоляції модрина буде відмінним варіантом. Такі тирси повинні бути змішані з попелом, щоб уникнути їх гниття. Після покупки тирси, він повинен пройти від 6 до 12 місяців. Таким чином, рівень цукру, який є провокатором гниття, зменшиться, а ризик гниття зменшиться.

Слідуйте за відсутності сторонніх домішок у тирсі та різних видів сміття. Якщо доступно, тирса повинна бути просіяна через сито. Великі частинки сміття оберіть самостійно.

Вимоги до макетів, що використовуються в ізоляції стелі:

Як підігріти стелю з тирси: підготовка рішення

Існує величезна кількість сполук, які підходять для ізоляції стелі, найчастіше їхні основні компоненти є тирси, вапно, цемент, пісок, глина.

Пропонуємо універсальний рецепт, випробуваний роками. Для його підготовки, вам знадобиться:

 • Сушені тирси, по відношенню до всіх компонентів, має бути в десять разів більше;
 • один шматок вапна;
 • скільки і цемент;
 • Як антисептичний агент, необхідно використовувати три ложки ботанів або сульфатів міді;
 • Кількість води залежить від бажаної консистенції розчину та від вологості тирси, середнє значення від 5 до 10 частин.

Процедура підготовки до цієї композиції полягає в наступному:

Змішати попередньо підготовлений цемент з вапном.

Особисті тирси в чистих посудах у вигляді старої ванни.

Щоб приготувати розчин краще використовувати бетонозмішувач, так суміш вийде однорідною, а зчеплення між компонентами значно покращиться.

По-перше, тирс засинає в бетонній суміші, потім суміш вапна з цементом.

Вода виливається у відро, в якому три столові ложки антисептичних виливається. Зауважте, що цей матеріал досить токсичний, тому в процесі роботи слід скористатися рукавичками та маскою.

Поступово залити воду в раніше змішані сухі компоненти. Стежте за своєю консистенцією. Щоб перевірити рішення, достатньо взяти невелику його частину і зробити грудку. Коли стискає пальми, він повинен зберегти форму. Крім того, в ньому не повинна бути зайва волога.

Рекомендації для ізоляції стелі з глиною

Цей варіант найбільш доречний у процесі ізоляції стелі, який знаходиться у ванні. При цьому застосування мідного купоросу в даному випадку є неприпустимим, тому що в процесі впливу на нього високої температури він починає виділяти шкідливі для здоров’я людини речовини.

Для приготування такої композиції вимагатиме:

Стельова ізоляційна тира

Співвідношення компонента в порядку споживання становить від десяти до п’яти до одного до 8-15 частин води.

На початку роботи глина повинна робити. Її потрібно замочити двома частинами води та залишити на час, доки вона повністю не розмокне.

Всі інші компоненти змішуються один з одним, суміш повинен стати вершковим, він не повинен бути грудками. Тирси, після покупки, потрібно витримати мінімум півріччя. Оскільки в розчині немає антисептики, зменшення цукру в них дозволить уникнути їх гниття.

Отриманий розчин змішується із глиною. Зауважте, що тирса додають поступово, з сумішшю, повинна бути ретельно змішана. Готовий розчин повинен мати в’язкість і щільну.

Для перевірки його якості використовуйте звичайний ціпок, при встановленні його в резервуар, в якому знаходиться суміш, вона повинна в ньому триматися. Якщо є занадто рідкий розчин, ви повинні почекати близько 24 годин, перш ніж він згущується. У той же час ви не повинні покривати його за допомогою кришки, щоб не запобігти випаровування вологи.

Існує можливість точно такий же рецепт, в якому глина замінюється штукатуркою. З нею можна також ізолювати ванну, однак, його препарат слід проводити виключно за частиною, завдяки високій швидкості гіпсу.

Технологія утеплення стелі будинку тирсою

Утеплення стелі тирсою можливе лише на верхній його частині. Для проведення цього процесу потрібно придбати дерев’яні дошки, якими прошиваються перекриття балок. По товщині дошки має бути близько 30 мм. Найбільш економічний варіант буде використання стандартних планових дощок, які раніше висушили з вологи.

Хоча, згідно з рекомендаціями фахівців, кращий спосіб. За допомогою дошки. Для фіксації дощок на балках використовуються цвяхи або шурупи. Врахуйте, що маса, що використовується як утеплювач має досить велику вагу, тому фіксація дощок повинна проводитися особливим способом.

Кріплення керуються в дошках під нахилом, з кожним рамкам потрібно змінювати в протилежному напрямку. Довжина нігтів повинна бути приблизно 10 см, а 5 см гвинти.

Далі всі дошки та балки обробляються антисептичним розчином. Це допоможе запобігти експозиції дерева гниття та розвиваючі форми або гриб на ньому.

Поверх дощок встановлюється пароізоляційна плівка на основі полівінілхлориду. Можливий варіант рубероїда. Плівка встановлюється з Аллен при 11-14 см, бітум або скотч. Зверніть увагу, що торцеві ділянки плівки повинні виходити за поверхню стін на 100-150 мм. При наявності порожнечі, на бічних областях, монтажна піна використовується, щоб позбутися від них. Плівка фіксується на бічних секціях стін з степлером.

Далі проводиться розкладання тирси, яка добре розрівнюються і утрамбовуються. Насип повинен бути такий висоти, щоб дійти до перекриття. Далі, рекомендується посипати шар тирси золою, яка має гарні антисептичні характеристики і допомагає запобігти їх гниття.

Після цього тирса повинна лежати у своєму місці близько двох, три тижні, щоб надмірна вологість їх випаровується. Далі вони покриті пароізоляційним матеріалом. Саме він допоможе запобігти контакту утеплювача з вологою. Для фіксації пароізолятора на балках використовується степлер. Таким чином, виявляється дизайн у вигляді конверту, знизу, з боків верхньої частини якої встановлюється випарозування, а всередині тирси.

Далі. продовження променів перекриття, і вона оснащена грубим і поршневим покриттям. Над балками, металева сітчаста підлога виготовлена, на верхній частині якого монтується бетонна краватка.

Особливості стельової ізоляційної тирси в ванні

Технологія ізоляції ванни трохи відрізняється від ізоляції звичайних житлових приміщень. Перш за все, це пов’язано з високою вологістю, яка присутня в цій кімнаті. Для того, щоб провести стельовий зв’язок використовуються широкі дошки. Для ізоляції труби димоходу слід обшити його листом зі сталі або азбесту. На горищі проводиться установка пароізоляції, врахуйте, що матеріал повинен бути стійким перед впливом високої температури, руберойд, не підійде для цих цілей, оскільки існує ризик його загоряння або розм’якшення. Варіант з плівкою полівінілхлориду також не рекомендується застосовувати.

READ  Яка паразоація вибирати для скелетного будинку

Паросоляція також складається з адгезією 12-13 см, матеріал вигин на стінах. Вже до 20 см. Далі суміш складається, яка містить глину та тирсу, які добре відновлюються, а також. Якщо планується проводити утеплення лазні літнього типу, то достатньо укласти тирсу шаром в 5 см, інакше товщина шару збільшується до 15 см.

Далі, ви повинні зачекати, доки розчин не сушить, якщо є невеликі тріщини, які утворюються після сушіння, їх слід лікувати за допомогою одного рішення. За рекомендаціями фахівців, додаючи кам’яну сіль до підготовленої суміші для ізоляції, допомагає запобігти її розтріскуванню. Два глиняних відра, близько 15-20 столових ложок солі.

Рішення повністю сушити десь через місяць, за умови, що робота здійснюється в теплу сезон. Для поліпшення антисептичних властивостей розчину, на вершині він посипає тонкий шар вапна. Після того, як теплоізоляційний матеріал він покритий тим же паровою ізоляцією, що утворює конверт. Якщо горищне приміщення лазні планується використовувати як місце для відпочинку або комори, то на пароізолятор укладається підлоговий настил.

При використанні ізоляції на основі гіпсу він поміщається в частину, тонкі шари, оскільки гіпс характеризується високою швидкістю сушіння. Використання цього типу утеплювача можливе як на прямих ділянках, так і на похилих поверхнях. Зауважте, що за наявності електричних дротів на горищі вони повинні бути виділені в спеціальному гофри.

Стеля з тирсою: варіанти утеплення

Щоб у тирсі не заводилися гризуни, щоб уникнути появи пожежі, в розчині повинно бути вапно. Щоб захистити теплоізоляційний матеріал від цвілі, рекомендується додавати антисептик, такий як борна кислота або мідний купорос.

Для цього можливий варіант стелі ізоляційної тирси з цементом, необхідний для визначення шару ізоляції, укладеної на стелю. Від правильності розрахунку шару залежить якість теплоізоляції. Чим суворіший клімат місцевості і чим вище тепловтрати будівлі, тим товщі шар цементно-тирсового розчину знадобиться.

З цілорічним використанням будівлі, мінімальна товщина шару повинна бути 25 см.

Одна частина цементу вимагатиме близько десяти частин тирси та однієї частини вапна. Далі антисептик розлучається з водою, і ця суміш поливають готові інгредієнти.

Для утеплення стелі в будинку тирсою потрібно виконати ряд дій:

 • По всій площі стелі, матеріал поширюється у вигляді картону або пергаміну;
 • Далі є рівномірний розподіл раніше підготовленої композиції;
 • хороша утрамбовка дозволить позбутися скупчення повітря в суміші.

Через два тижні розчин стає міцним, при ходьбі він повинен хрумтіти, але в той же час не прогинатися.

Також проводиться також стельова ізоляційна тира з вапном і глиною. Тирси, у цьому випадку, повинна бути добре висушена і висока якість. Щоб підготувати рішення, спочатку потрібно залити воду до глини. Далі він змішується до однорідної консистенції. Поступово в глину додаються тирса, поки суміш не придбає середню густоту. Пергамін або плівка, наповнена степлером, поширюється на стелі. Мінімальна товщина шару, нанесеного на поверхню, становить 50 мм. Після ретельного утрамбування розчину його залишають для висихання, мінімум на 3 дні. Всі утворюються прогалини, що закривають ту ж суміш. Повна сушка матеріалу здійснюється через місяць.

Інший варіант. це ізолювати стельові тирси з штукатуркою. У цьому випадку співвідношення інгредієнтів: 85% до 10% до 5%, тирси: вапно: гіпс. Почнемо з того, що тирс слід обробляти за допомогою антисептики, а над. Далі, зроблені ретельне змішування всіх вищезгаданих компонентів. Наприкінці додають воду, з якою регулюється консистенція композиції. Товщина цього шару повинна бути близько 250 мм. Хороша муфта повинна зберігати матеріал з усадки і повітря. Всі роботи повинні проводитися дуже швидко, тому що гіпс дуже швидко схоплюється.

Метод ізоляції стелі, випробуваний за часом

Стельовий ізоляційний тирс. метод, випробуваний століттями. Тирси, чіпси, деревообробні матеріали, а також мох, очерет, солома, що використовується для ізоляції їх житлових будинків, захищаючи від холоду взимку і врятувалися від тепла влітку, мешканці різних країн.

В давнину, коли там не було морозильників, люди навчилися тримати лід, засипаючись товстим шаром тирси. Хто відбулося в полярній тундрі, знає, що вічний мерзло знаходиться під витонченим шаром МЧ, який не визначається навіть у гарячих днях літа. І тростинні дахи жителів тубільців екваторіальних країн, що врятуються від тепла. Солом’яні дахи будинків наших предків захищали не лише від дощу, а й від холоду.

У нинішні часи тирса, як утеплювач стелі, трохи призабутий, але все ж таки використовується, особливо там, де цей матеріал дешевий, доступний і є підприємства деревообробки, де купівля і доставка матеріалу до місця не складає праці.

Метод ізоляції стелі в дерев’яному будинку тирс знаходить використання для тих, хто хоче використовувати природні матеріали для використання природних матеріалів, щоб не боятися екології продукту. Негайно треба сказати, що, незважаючи на дешевизну матеріалу, працюють над ізоляцією стелі в будинку Отілоса. складного технологічного процесу, що вимагає підготовки.

Інструменти та матеріали

Для ізоляції стельові тирси не потребують спеціальних інструментів та поглиблених знань будівництва. Однак необхідно попередити, що це досить важка виснажлива робота, тому додаткові робочі руки будуть до речі.

Основні матеріали та спеціалізовані інструменти для полегшення фізичної праці, які будуть корисними у роботі:

 • Тирси та чіпси різних фракцій.
 • Мідь сульфат, вапно, ясен або спеціалізовані антисептики та антипірен.
 • Один з компонентів: цемент, штукатурка, вапна або глина.
 • Картон, руберойд, плівка ПВХ або інша рулонна пароізоляція.
 • Скотч, бітум, монтажна піна.
 • Степлер, молоток, шуруповерт, лопати.
 • Цвяхи, гвинти, дужки.
 • Ємності для замішування та передачі розчину: ванна, танки, ковші, носилки.
 • Планований.
 • Пневматичний ліфт або помічник.
 • Бетономішалка або помічник.
 • Час і терпіння.
Утеплення стелі тирсою в приватному будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS