Вам потрібна вітрозахисна для сайдинга без ізоляції

Table of Contents

Як влаштовується вітронепроникна

Вітрозахисна плівка фактично виконує дві функції. Не тільки не дозволяє проникати в ізоляцію повітряних мас на вітрі, але також виконує роль вологи ізоляції.

Окремий тип плівок, що використовуються для організації нагрітого даху. Такі плівки часто називають підкресленою мембраною, до речі, з якоїсь причини багато будівельників нехтують її, як виявляється марно ..

Крейсерська мембрана

Вітрозахисна мембрана складається з полімерних волокон, спеціально спечених. Сама плівка розташована таким чином, що з одного боку вона гладка, і не дозволяє вам проникати вологи з вулиці в будинок, на іншому він має грубу поверхню.

Зігрівання під сайдингом: 5 частих помилок

Якщо ви живете в Ленінградській області, ви знаєте, що наш клімат не є найбільш ласкавою. Сонячні дні мало, середня річна температура – від 2 до 4,5 градусів за Цельсієм.

Тому зручно витрачати час на котеджi лише за трирічні місяці (навіть дивлячись на яке літо).

Але цей період можна подовжити, якщо ви зігрієш будинок, коли виплетення сайдингом.

І в цій статті ми будемо мати справу з вами разом, які помилки можливі, коли проводяться ізоляція під сайдингом, якщо виконуються не професіонали.До речі, ви можете бути зацікавлені в роботі з помилок під час встановлення сайдинга: натисніть тут (відкривається у новому вікні).

Найчастіші помилки при ізоляції вдома під сайдингом

Негайно принести чіткість: професіонали цих помилок не дозволяють. Кожна програма установки пацієнтів має свій індивідуальний почерк, але є загальні правила, які ми всі дотримуємося.

Якщо ви помітили, що люди, які ізолюють ваш будинок, роблять ці помилки – переслідують їх у шию.

Краще звернутися до професіоналів і платити трохи більше, але отримати гарантований результат, який вам не потрібно переробити.

Давайте з’ясуємо, які помилки можуть бути дозволені, коли ізоляція вдома під сайдингом.

Прокат ізоляції замість плитки

Ця помилка викликана бажанням зберігати на матеріалах, коли ізоляція вдома.

Прокат ізоляції дешевше, ніж бойні, а ті, хто не розуміє технології ізоляції, виникає спокуса, щоб зберегти.

Потепління вертикальних поверхонь з прокату не може. Він призначений для горизонтальних поверхонь та плоских дахів (з кутом нахилу 6: 1 і більше плоских).

Якщо ви ізолюєте стіни з рулонним ізоляцією, то він швидко вогонь до дна стіни, а вершина стіни дасть всю теплу свого будинку на вулицю.

Тому, при ізоляції будинку під сайдингом, завжди слід використовувати ізоляцію плити (ми зазвичай використовуємо мінеральнуююючу дошку).

Чудові перехоплення між ізоляційними плитами

Якщо пластини підходять один до одного, насправді в теплій стіні утворюється розрив у теплій стіні вашого будинку.

Теплий – як вода, перервами там, набагато легше потік. І розрив між ізоляційними пластинами буде просто в таких місцях.

Ось чому будинки з бару холодні. До речі, у нас є відмінна стаття про порядок сайдинги з бари: натисніть тут.

Ваш будинок стане теплішим, ніж перед ізоляцією, але частина тепла, вона все одно буде. І ви, я думаю, що це зовсім не.

Тому спостерігайте за людьми, які ізолюють стіни вашого будинку, пливуть ізоляційну пластину щільно без тріщин.

Коли вони закриваються все це вітром водню, ви нічого не побачите, а ваш будинок буде ізольований під сайдингом неефективно.

Очищені пластини ізоляції

Деякі домашні “ремесла” впевнено скажуть, що ізоляція плитки достатньо щільно, і вона не може бути прикріплена до стіни.

І якщо ви вірите їм, це буде помилка. Тому що з часом ізоляція стін будинку під сайдингом оселитися під власним вагою.

Зважуйте ізоляцію трохи, але також його перенесення – дуже низька. Тому плита, на якій стовп мінеральної ваті висотою менше трьох метрів, так чи інакше, оселиться.

Фотографії з нашого об’єкта в селі. MRSHA (переглянути всі фотографії з цього об’єкта: натисніть тут (відкривається у новому вікні))

Професіонали закріплюють кожну ізоляцію з особливими “парашутами”. Це дозволяє вивантажувати нижню пластину, тому що кожна верхня пластина висить на своєму фіксації.

До речі, при закріпленні ізоляції, труднощі можуть виникнути, особливо якщо ваш будинок газованого бетону. Існує відмінна стаття про це: прикраси Сайдинг з газобетону

Настінна ізоляція під сайдингом без венцазора

Технологія встановлення сайдингу забезпечує створення вентильованого розриву між сайдингом та стіною будинку.

Цей простір служить для виведення конденсату до Sofit під дахом.

У Dentzor, висхідний потік повітря дме конденсату, який розташований на вітровій гідроізоляційній мембрані, і стінка залишається сухою.

Якщо ваш будинок ізольований без випуску, то відсутність вентиляції між ізоляцією та сайдингом – гарантія формування грибка та форми.

У Ленінградській області з нашою вологістю це випадок пару тижнів.

Фотографії з нашого об’єкта в селі. Раполово (переглянути всі фотографії з цього об’єкта: натисніть тут (відкривається у новому вікні))

При встановленні сайдинга з ізоляцією будинку стандарт STK використовується подвійним вентильованим каркасом, який забезпечує конденсатну конденсату в покрівлі SV та надійну ізоляційну вентиляцію під просіюванням.

До речі, про dentzazor є велика стаття: ventzor сайдинг

Холодні мости, коли ізоляція стін під сайдингом

Більшість Шабашников, “Дикі бригади” і навіть деякі фірми, встановлені Сайдингові рамки для “Colobyski”.

Якщо ви хочете краще зрозуміти це у цьому питанні, ось чудова стаття: кадр (диск) для сайдинга

READ  Як видалити Windows Coupe на балконі

Руйневець – це шматок дерева між стіною та кадром, до якої сайдинг потім закріплений. Він вирівнює кадру у вертикальній площині до стіни після того, як розсіювання зміцнюється.

Руйневець загвинчується до стіни, а бар загвинчується до нього 50×50 мм, між яким покладено ізоляцію.

Це найпоширений спосіб серед непрофесійних способів ізоляції стін під сайдингом.

Але виникає питання: і що запобігає тепла від вашого будинку в тих місцях, де йде рамка?

Тепло прориває через ці прогалини в ізоляції. Виявляється, як у випадку з щілинами між ізоляційними печами, лише набагато гірше.

Оскільки прогалини під кадром набагато ширше (ширина бару).

Ця проблема вирішується принципово різним підходом до потепління будинку під сайдингом. Ми знаходимося в стандарті STC, знайшов це рішення та ізолюйте будинок під сайдингом без холодних мостів.

Якщо ви звертаєтеся до стандарту STK, ви можете бути впевнені, що втрата тепла через слоти на ваш будинок не буде.

Телефонуйте 956-17-30 по телефону в Санкт-Петербурзі або натисніть кнопку “Обчислити оцінку”.

Ця стаття була корисною? Поділіться ним з друзями в соціальних мережах! Натисніть кнопку своєї улюбленої соціальної мережі ліворуч від цієї статті.

Коли вам потрібна випарізоляція та гідроізоляція?

Потрібна парозоляція у тих структурах, де парова проникність стіни та теплоізолятора висока. Наприклад, коли панельний будинок ізольований з пінополіуретановою піною, паразоляція не потрібна, а для виходу водяної пари необхідна система примусової вентиляції, щоб не потрапити в будинок підвищеною вологістю, а з нею – Форма та грибок. Цегляний будинок вже вимагатиме парового бар’єру.

Гідроізоляція для сайдинга в чистому вигляді не потрібна. Для того, щоб пари вологи з атмосфери, теплоізоляційний шар буде п’яним. Але для того, щоб конденсат, який накопичився на ньому, для виявлення, між облицюванням та ізоляцією, розташовується вентильований кліренс шириною щонайменше 40 мм.

І тут є другий ворог м’якої бавовняної ізоляції – вітер. Чим вище будівля, тим більша швидкість вітру вензорі, тим раніше м’які пластини та килимки пивоварі.

Так що це не відбулося, зовнішня поверхня теплоізоляційного матеріалу захищена вагінально-захисним плівкою або більш технологічним матеріалом – спеціальною мембраною. Існують також ізоляція з вилученою зовнішньою поверхнею – захищену від витіснення з тканиною або плівковим шаром у виробництві.

Вітрозахисна дошка

Сильні пориви вітру здатні не тільки підігрівати від будинку, а й пошкодити обличчя та прискорення зносу ізоляційних матеріалів. Щоб продовжити термін служби ізоляції та сайдингу, використовується вітрозахисна панель.

Вітровий ремінь або вітрова дошка – різноманітний елемент, призначений для перерозподілу навантаження від вітру. Вона фіксує панель сайдинга і бере на себе вплив вітру. В результаті, обшивка не розпушується під імпульсами, зв’язки довші залишаються цілісними, а дощ або сніг не падають всередині.

Додаткова функція Wind Locker – Декоративний. Вона дає фасаду більш цілісним, закінчив зовнішній вигляд.

Важливо використовувати вітрозахисні смуги, призначені для встановлення сайдинг. Необхідно уважно підійти до вибору – слід дотримуватися критерії якості та точності розрахунків, інакше використання планок не принесе результат.

Вітрозахисний для стін каркасного будинку

Вітрильний крем невеликої структури кадрів виконується за допомогою дерев’яних дощок. Згідно з основними конструкціями, коли встановлена ​​ізоляція, вітрозахисна тканина фарширована і закріплена з контрагентом (затискна стійка). Для фіксації рейка вибирається з ширини секції від 20 до 40 мм і поміщається у збільшення до 600 мм. Крок залежить від матеріалу та його властивостей: якщо це тверда якість дифузійної мембрани, то етап може бути збільшений до максимуму, якщо матеріал на основі поліетилену, дешевий акрилат – зменшує до 300 мм. Якщо ви використовуєте гідроізоляційну плівку, він повинен захищати від ізоляції до 20 … 30 мм. Розрив утворюється вертикальними рейками з необхідної ширини поперечного перерізу, які фаршировані головною конструкцією.

Рекомендується використовувати з вініловим сайдингом, сайдинговими панелями та іншими загальними матеріалами при облицюванні будівель. Вітронепроникні для малих будівель відіграють важливу роль у боротьбі з вологістю у позасезонні та накопичення снігу взимку під облицюванням. ВАЖЛИВОСТІ, ЩО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СЕВІЙСЬКОГО СЕВОРЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗРАХУНКІВ ГОЛОВНА РОЗРАХУНКІВ: гниє дерев’яні деталі, розносять форму під фасадом. Все це зменшує термін служби головного будівництва, робить будинок менш комфортним.

Проста міра – установка навіть недорогі вітростійкі плівки збільшує термін служби структури на 20-25%, збільшує терміни інтернату до 10 років.

Паросоляція під сайдингом

Коли нам попросять розрахувати вартість шкіри будинку, садівництво, часто задаєте питання: і ізоляція парів під сайдингом, яку ви вважаєте?.

У той же час найчастіше клієнт не розуміє, що він каже. Але це виправлено.

З цієї статті ви дізнаєтеся, який бар’єр пари для того, що він потребує, і коли вам потрібно зробити паровий бар’єр під сайдингом.

Що таке ізоляція пари

Parosolation – це нетканий матеріал у вигляді плівки, закаченого до рулону.

На цьому фото, перший поверх будинку буде покритий пароізоляцією (натисніть, щоб переглянути всі фотографії з цього об’єкта)

Найбільш проста і недорога паразоляція – це поліетиленова плівка.

Але є більш просунутні типи: мембрани з обмеженим односторонньою парою та т.D.

Метою цієї статті полягає не в тому, щоб описати всі види парькового бар’єру, але допоможе вам зрозуміти, чи потрібна варизоація, коли обрізана, тому я не буду поглибити асортимент мембран та фільмів.

Що потрібна паразоляція в цілому і під час сайдингу, зокрема

Як випливає з назви, паровий бар’єр ізолює пари, створюючи бар’єр на шляху його руху від теплого приміщення в холодні (зовні).Якщо ви дозволяєте пару (вода в газоподібному стані) пройти через стіну вашого будинку, то в якийсь момент держава буде змінюватися, а газ (пара) перетвориться на рідину (воду).

Місце, де вода пара конденсується і перетворюється на рідину, називається точкою роси.

Як правило, це десь всередині стіни вашого будинку.

Якщо ви не даєте пару, намагаючись до точки роси, то це не буде вологи (рідина).

Розташування точки роси залежить від різниці в вологості та температурі між двома кімнатами або між кімнатою вашого будинку та вулиці.

Тепліше вдома і холодніше на вулиці, тим ближче точка роси зміщується на зовнішню поверхню стінки.

Як тільки ви розрізаєте рух за межами пари, що міститься в повітрі всередині вашого будинку, ви захищаєте його від переходу до рідкого стану (конденсація), оскільки вона не досягає точки роси.

READ  Які батареї краще для індивідуального опалення

Який ваш будинок може пошкодити конденсат

Жителі панельних будинків, швидше за все, стикаються з зволожуючими стінами всередині будинку під час холоду.

Цей зволожуючий відбувається через те, що точки роси зміщується всередині будинку, а пара перетворюється на рідину прямо на стіні.

Найчастіше ми не бачимо процес конденсату, тому що точка роси знаходиться всередині стіни.

Але якщо ви вирішите ізолювати будинок, Сайдинг, то точка роси ще більше і тепер буде всередині ізоляції (особливо, якщо ізоляція товще 50 мм).

У випадку з пінополістиролу (пінопласту), це не страшно, тому що сам по собі є випаровується і не витрачає пар.

Але якщо ви ізолюєте будинок під садовою мінеральною ватою (мінеральна вата), які мають хорошу паропроникність, потім конденсат буде утворюватися всередині такої пластини.

Іншими словами, ізоляція буде мокра всередині через різницю в температурі в приміщенні та зовні.

Підвищити вологості ізоляції лише 5%, а його теплоізоляційна ємність стає в два рази нижче.

Легко зрозуміти це: ізоляція під просінню товщиною 100 мм без випуску зігріває те ж саме, що і 50 мм з пари бар’єром.

Якщо ви не робите Vaporizolation, то ви платите за ізоляцію вдвічі більше, ніж ви отримуєте.

До речі, у нас є відмінна стаття помилки, коли ізоляція. Натисніть тут: 5 Помилки при ізоляції вдома під сайдингом.

Коли вам потрібен бар’єр парів під сайдингом

Як випливає з письмової вище, випарізоляція потрібна, якщо ви ізолюєте будинок під сайдингом, коли ви готуєте сайдинг з ізоляцією.

На цій фотографії ви бачите ізоляцію, встановлену на бар’єр парові (натисніть, щоб переглянути всі фотографії з цього об’єкта)

В будь-якому іншому випадку немає сенсу у випуску, і вам потрібно схожий на зовнішній, але абсолютно інший матеріал: гідрогідрозоляція вітру або, як це також називають, вітер-гідрозбирання.

Якщо ви ізолюєте будинок під сайдингом, то вітер-гідро-проголошує вас, ви все ще потребуєте.

З правою потеплінням будинку, сайдинг виходить багатошаровий пиріг: сайдинг, під ним вітрову водню, під ним ізоляцію, паровий бар’єр, прикріплений до стіни будинку.

Порядок роботи при ізолюванні вдома Сайдинг

Отже, ви вирішили, що стіни вашого будинку повинні бути ізольовані.

Встановлення ізоляції пари на стіні будинку

Спочатку ми захищаємо ізоляцію від пари, яка проникне в нього з внутрішньої частини будинку.

Для цього ми встановили бар’єр пара прямо на стіні будинку, обов’язково є вусами:

На цій фотографії ви бачите випуску, встановлену на будинок брусу перед ізоляційним сайдингом (дивіться всі фотографії з цього об’єкта: натисніть тут)

До речі, у нас є відмінна стаття про покриття сайдинг будинків з бару. Натисніть тут: Сайдинг Сайдинг Будинок Брус.

Встановлення ізоляції над бар’єром парів

Далі ми встановили ізоляцію, за якою паровий бар’єр під сайдингом.

Тепер ми можемо бути спокійними: ізоляція надійно захищена від вологи, що проникає у вигляді пару зсередини будинку.

У ШТК, ізоляція виробляється без холодних мостів, що є однією з багатьох переваг лиття монтажу саме від нас.

На цій фотографії ізоляція вже була встановлена ​​на вершині парового бар’єру, і натиснув перший шар ящиків, але ще не закритий вітром водню

Встановлення вітроізоляції (вітрове випромінювання) над ізоляцією

Тепер ми захищаємо ізоляцію від вологи, яка може потрапити в неї назовні і зменшити теплоізоляційну здатність, для якої ми додавали його до стіни.

Топ-5 помилок при встановленні сайдинга

Нам потрібно закрити ізоляцію з захищеним вітром-водню, це вітер водневої ізоляції, це загострення вітру.

На фото, ізоляція закрита вітром-водневим, що фіксує частково встановлений другий шар ящика

Встановлення сайдинг на вершині вітроізоляції

Закінчується всі роботи над створенням теплого пирога.

Тепер ми закриваємо це все Сайдинг, і будинок стає теплим і затишним, тоді як його підшкірний жир (ізоляція) надійно захищений від вологи з обох сторін.

Коли випаровуація під сайдингом не потрібна?

Один відповідь на це питання, яке ви вже знаєте: якщо будинок не замість цього, то випарозацію не потрібна (але вам потрібна вітер-гідрожечка).

Друга відповідь: Варизоація під Сайдинг (або, точніше, під ізоляцією) ви не потребуєте, якщо це вже на стінах вашого будинку всередині.

Якщо у вас є каркасний будинок, то, швидше за все, випарізоляція у стіні вже є.

Якщо у вас є будиночок або будинок Брусад, покритий Clapboard, то паразоляція може бути закладена під Clapboard. Треба подивитися.

Третя відповідь відноситься до будинків з SIP-панелей: там всередині стінової піни (пінополістирольна піна), і це не проникає в пару.

Четвертий випадок, коли випаровуація під сайдингом не потрібна, відноситься до будинків з товстими теплими стінками, наприклад, газобетонні будинки.

Як правило, такі будинки ізоляції ізоляцією не товщі, ніж 50 мм, а точка роси в цьому випадку вона все ще залишається всередині газованої бетонної стіни.

До речі, у нас є відмінна стаття про покриття домашнього господарства. Натисніть тут: Сайдинг Сайдинг Будинки газобетону.

І, нарешті, подивіться на магічне поворот будинків після сайдинг Сайдинг:

Зателефонуйте за телефоном у Санкт-Петербурзі 956-17-30 або натисніть кнопку “Розрахунок оцінки”.

Ця стаття була корисною? Поділіться ним з друзями в соціальних мережах! Натисніть кнопку своєї улюбленої соціальної мережі ліворуч від цієї статті.

Зігрівання під сайдингом: 5 частих помилок

Якщо ви живете в Ленінградській області, ви знаєте, що наш клімат не є найбільш ласкавою. Сонячні дні мало, середня річна температура від 2 до 4,5 градусів за Цельсієм.

Тому зручно витрачати час на котеджi лише за трирічні місяці (навіть дивлячись на яке літо).

Але цей період можна подовжити, якщо ви зігрієш будинок, коли виплетення сайдингом.

І в цій статті ми будемо мати справу з вами разом, які помилки можливі, коли проводяться ізоляція під сайдингом, якщо виконуються не професіонали.До речі, ви можете бути зацікавлені в роботі з помилок під час встановлення сайдинга: натисніть тут (відкривається у новому вікні).

Найчастіші помилки при ізоляції вдома під сайдингом

Негайно принести чіткість: професіонали цих помилок не дозволяють. Кожна програма установки пацієнтів має свій індивідуальний почерк, але є загальні правила, які ми всі дотримуємося.

Якщо ви помітили, що люди, які ізолюють ваш будинок, дозволяють ці помилки переслідувати їх у шию.

Краще звернутися до професіоналів і платити трохи більше, але отримати гарантований результат, який вам не потрібно переробити.

READ  Настінна прикраса в кімнаті відпочинку в ванні

Давайте з’ясуємо, які помилки можуть бути дозволені, коли ізоляція вдома під сайдингом.

Прокат ізоляції замість плитки

Ця помилка викликана бажанням зберігати на матеріалах, коли ізоляція вдома.

Прокат ізоляції дешевше, ніж бойні, а ті, хто не розуміє технології ізоляції, виникає спокуса, щоб зберегти.

Потепління вертикальних поверхонь з прокату не може. Він призначений для горизонтальних поверхонь та плоских дахів (з кутом нахилу 6: 1 і більше плоских).

Якщо ви ізолюєте стіни з рулонним ізоляцією, то він швидко вогонь до дна стіни, а вершина стіни дасть всю теплу свого будинку на вулицю.

Тому, при ізоляції будинку під сайдингом, завжди слід використовувати ізоляцію плити (ми зазвичай використовуємо мінеральнуююючу дошку).

Чудові перехоплення між ізоляційними плитами

Якщо пластини підходять один до одного, насправді в теплій стіні утворюється розрив у теплій стіні вашого будинку.

Теплий, як вода, переривається там, набагато легше текти. І розрив між ізоляційними пластинами буде просто в таких місцях.

Ось чому будинки з бару холодні. До речі, у нас є відмінна стаття про порядок сайдинги з бари: натисніть тут.

Ваш будинок стане теплішим, ніж перед ізоляцією, але частина тепла, вона все одно буде. І ви, я думаю, що це зовсім не.

Тому спостерігайте за людьми, які ізолюють стіни вашого будинку, пливуть ізоляційну пластину щільно без тріщин.

Коли вони закриваються все це вітром водню, ви нічого не побачите, а ваш будинок буде ізольований під сайдингом неефективно.

Очищені пластини ізоляції

Деякі домашні ремісники впевнено скажуть, що ізоляція плитки досить щільна, і вона не може бути прикріплена до стіни.

І якщо ви вірите їм, це буде помилка. Тому що з часом ізоляція стін будинку під сайдингом оселитися під власним вагою.

Зважте ізоляцію трохи, але й його перенесення дуже низька. Тому плита, на якій стовп мінеральної ваті висотою менше трьох метрів, так чи інакше, оселиться.

Фотографії з нашого об’єкта в селі. MRSHA (переглянути всі фотографії з цього об’єкта: натисніть тут (відкривається у новому вікні))

Професіонали закріплюють кожну ізоляцію пластини з спеціальними парашутами. Це дозволяє вивантажувати нижню пластину, тому що кожна верхня пластина висить на своєму фіксації.

До речі, при закріпленні ізоляції, труднощі можуть виникнути, особливо якщо ваш будинок газованого бетону. Існує відмінна стаття про це: прикраси Сайдинг з газобетону

Настінна ізоляція під сайдингом без венцазора

Технологія встановлення сайдингу забезпечує створення вентильованого розриву між сайдингом та стіною будинку.

Цей простір служить для виведення конденсату до Sofit під дахом.

У Dentzor, висхідний потік повітря дме конденсату, який розташований на вітровій гідроізоляційній мембрані, і стінка залишається сухою.

Якщо ваш будинок ізольований без випуску, то відсутність вентиляції між ізоляцією та сайдингом гарантують утворення грибку та форми.

У Ленінградській області з нашою вологістю це пара тижнів.

Фотографії з нашого об’єкта в селі. Раполово (переглянути всі фотографії з цього об’єкта: натисніть тут (відкривається у новому вікні))

При встановленні сайдинга з ізоляцією будинку стандарт STK використовується подвійним вентильованим каркасом, який забезпечує конденсатну конденсату в покрівлі SV та надійну ізоляційну вентиляцію під просіюванням.

До речі, про dentzazor є велика стаття: ventzor сайдинг

Холодні мости, коли ізоляція стін під сайдингом

Більшість Шабашников, диких бригад і навіть деяких фірм крісла сайдинг кажучи карами.

Якщо ви хочете краще зрозуміти це у цьому питанні, ось чудова стаття: кадр (диск) для сайдинга

Руйневець – це шматок дерева між стіною та кадром, до якого сайдинг додається. Він вирівнює кадру у вертикальній площині до стіни після того, як розсіювання зміцнюється.

Руйневець загвинчується до стіни, а бар загвинчується до нього 50×50 мм, між яким покладено ізоляцію.

Це найпоширений спосіб серед непрофесійних способів ізоляції стін під сайдингом.

Але виникає питання: і що запобігає тепла від вашого будинку в тих місцях, де йде рамка?

Тепло прориває через ці прогалини в ізоляції. Виявляється, як у випадку з щілинами між ізоляційними печами, лише набагато гірше.

Оскільки прогалини під кадром набагато ширше (ширина бару).

Ця проблема вирішується принципово різним підходом до потепління будинку під сайдингом. Ми знаходимося в стандарті STC, знайшов це рішення та ізолюйте будинок під сайдингом без холодних мостів.

Якщо ви звертаєтеся до стандарту STK, ви можете бути впевнені, що втрата тепла через слоти на ваш будинок не буде.

Зателефонуйте за телефоном у Санкт-Петербурзі 956-17-30 або натисніть кнопку “Розрахунок оцінки”.

Ця стаття була корисною? Поділіться ним з друзями в соціальних мережах! Натисніть кнопку своєї улюбленої соціальної мережі ліворуч від цієї статті.

Чому ізоляція плитки краще, тому що ролик дешевший?

Абсолютно вірно. Але прокату ізоляція не тримається на вертикальних поверхнях і з часом потрапляє до дна стіни. У той же час, верхня частина стіни стає променевою, а тепло починається через нього. Тому вони використовують ізоляцію сляби. І тут теж є тонкий момент. Якщо ви не встановлюєте кожну пластину ізоляції до стіни, і (для заощаджень) покладіть пластини до іншої (або виправити), потім з часом з такою ізоляцією, те ж саме відбувається як з роликом: він буде залишитися внизу. Обов’язково встановіть кожну ізоляцію сляби.

Вітрозахисна дошка

Сильні пориви вітру здатні не тільки підігрівати від будинку, а й пошкодити обличчя та прискорення зносу ізоляційних матеріалів. Щоб продовжити термін служби ізоляції та сайдингу, використовується вітрозахисна панель.

Вітровий ремінь або вітрова дошка – різноманітний елемент, призначений для перерозподілу навантаження від вітру. Вона фіксує панель сайдинга і бере на себе вплив вітру. В результаті, обшивка не розпушується під імпульсами, зв’язки довші залишаються цілісними, а дощ або сніг не падають всередині.

Додаткова функція Wind Locker – Декоративний. Вона дає фасаду більш цілісним, закінчив зовнішній вигляд.

Важливо використовувати вітрозахисні смуги, призначені для встановлення сайдинг. Необхідно уважно підійти до вибору – слід дотримуватися критерії якості та точності розрахунків, інакше використання планок не принесе результат.

Вам потрібна вітрозахисна для сайдинга без ізоляції
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS