Вентиляція у ванній кімнаті роблять це самостійно

Що потрібно для розрахунку та дизайну

Зробити вентиляцію у ванній кімнаті та туалеті – нелегко встановити стовбури з відкритим зовнішнім відкритим. Цей точний розрахунок системи повітряних каналів, що в основному стосується їх діаметра. Наприклад, труба кругової ділянки діаметром 150 мм забезпечує природне видалення повітря в кількості 30 м³/год. Тобто окремо для ванної кімнати або для туалету, її установка буде достатньою. Для комбінованої ванної кімнати ця продуктивність недостатньо.

Тобто, будь-яка величина елементів вентиляційної системи повинна відповідати стандартам біржу. Всі розрахунки та проекти стикаються за цим показником.

Що стосується дизайну, то єдиною складністю тут є те, що не завжди вентиляційний туалет і ванна кімната – вертикальні стовбури. Часто ви повинні встановити загальну систему з складною схемою макета, де розрізані крани з двох кімнат. Зазвичай вони роблять, якщо будинок встановлений у будинку.

Вентиляція в приватному будинку роблять це самостійно

Вимоги до вентиляції приватних домашніх ванних кімнат вище, що пов’язано з характеристиками структури, матеріалами внутрішнього оформлення, меблів та т.D.

Наприклад, дерев’яний будинок не переносить високу вологість. Сиром швидко приведе його до інакомислення. Великі рівні вологи також руйнують для нього, з цього дерева може тріснути. Тут акцент робиться на високоякісному природному повітряному обміні з елементами примусової конвекції.

Питання про те, як зробити вентиляцію у ванній кімнаті вашого власного будинку, залишається на етапі проектування. Обов’язково лежать вентиляційні шахти з арматурою у ванних кімнатах, кухні. Трапляється, що будинок побудований без належним чином регульованої вентиляційної схеми. Тоді вентиляція ванної кімнати в приватному будинку коригується. З певними навичками, домагайтеся, що система повітряного обміну цілком можливо з вашими руками.

READ  Кріплення для одягу Канати на балконі

Ванна кімната в приватному будинку

Слід пам’ятати, що будинок обладнаний, як правило, кілька ванних кімнат. Тому рекомендується встановити високоенергетичні вихлопні пристрої під дахом.

Рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

  • Найкращі вентиляційні елементи, що набувають з матеріалів, стійких до високих температур.
  • Неможливо, що система вентиляції близька до дерев’яних елементів. Він повинен бути прикріплений на відстані від них.
  • Вентиляція у ванній кімнаті повинна бути оснащена вогню. Якщо вогню трапляється, клапани закриті, щоб зупинити постачання повітря на вулиці.
  • Під час будівництва потрібно залишити невелику компенсаційну простір біля Вентсканалів, призначених для усадки вдома в майбутньому.

Система вентиляції ванної кімнати проста, але в той же час відповідальний параграф у переліку необхідних елементів ремонту, будівництво житла. Його можна виконувати незалежно, не витрачаючи додаткових коштів. У той же час переваги хорошого повітряного обміну значно перевищують витрачений час і силу.

Як вибрати

Доступний діапазон включає велику кількість моделей. 5 критеріїв, з яких слід відштовхуватися для ванної кімнати та туалету. По-перше, це діаметр повітряного каналу. Насадка вентилятор у стандартних модифікаціях дорівнює показникам 100, 125 і 150 мм. Другий чинник – це наявність/відсутність повітряних каналів у самому кімнати, а також їх розташування. Третій параметр, потужність впливає на сумісність з тією чи іншою ванною кімнатою, залежно від її області та типу. Інший критерій – захист вологи. Для нього виділяється маркування IP. Для сантехнічного вузла, моделі з IP30 і вище. В ідеалі, краще витратити додаткові кошти та придбати версію IP44. Це буде в герметичному корпусі з захистом Splash. Інший нюанс лежить у рівні шуму. Якщо вихлопна система не робить звуків, ванна кімната буде набагато зручнішою.

Серед систем вентиляції є моделі з розумним контролем.

Що має бути хороша система вентиляції у ванній кімнаті?

Будівельні каталоги всіх країн та народів містять ряд стандартів, які повинні бути суворо реалізовані для вентиляції вологих кімнат.

Системи вентиляції повинні збагатити WC 25 кубічних метрів повітря кожну годину. Для комбінованої ванної (En Suite) вентиляція повинна принести 50 кубічних метрів повітря. Крім того, це мінімальні стандарти.

READ  Як скласти садову піч з власними руками

Експерти в вентильованих системах рекомендуються зробити вентиляцію туалету з повітряним зміном 75 кубічних метрів на годину та 150 кубічних метрів для взаємних туалетів.

Для ванних кімнат є два види вентиляції: природні та примусові. Використання кожного з них залежить від специфіки повітряного обміну. Природна вентиляція забезпечує обмін повітрям з всмоктуванням від зовнішнього середовища, який може відбутися лише через краплі тиску.

Повітряні маси можуть потрапити всередину через вікно, двері, вентилятор тощо. Необхідно визнати, що у випадку окремого туалетного приміщення, природну вентиляцію є прийнятною. Однак для ванних кімнат комбінованого типу це часто виявляється неефективним.

Особливості вентиляції ванної кімнати та ванної кімнати

Вентиляція у ванній кімнаті та туалеті в приватному будинку можна встановити власні руки. У той же час не існує суттєвих відмінностей між пристроями та технологіями установки. Складність може призвести до того, що головний вентиляційний автомобіль розташований у деякому видаленні з ванної кімнати. Для забезпечення необхідного та високоякісного повітряного обміну, слід організувати приплив свіжого повітря. Для цього окремі вентиляційні рукави спеціально для ванної кімнати. Він повинен бути зосереджений на загальному (стаціонарному) повітряному протоку.

Коли головний канал розташований у ванній кімнаті через стіну з туалетом, дозволяється встановлювати вентиляційні решітки в обох кімнатах. У той же час вихлопна шахта повинна бути прямо за стіною туалетної кімнати, але не за межами дверей.

Увага! Механічний повітряний обмін універсальний. Він підходить для комбінованих та не комбінованих систем вентиляції ванної кімнати та ванної кімнати.

З невеликим розміром кімнати і тісно зазнає головного каналу, монетується модель верхнього вентилятора. Він досить потужний, не створює шуму у роботі (до 40 дБ), споживає невелику кількість електроенергії, вписується в будь-який дизайн приміщення.

Норми та вимоги

В принципі, основна вимога до ванної кімнати – це обмін повітрям, що дорівнює 25 м³/год. Це не залежно від того, що це розміри. І якщо в іншому офісному просторі (крім туалету та кухні) є множина біржу повітряного масу, то потрібна стандартна величина. Він нижче їй і обладнаний вентиляцією у ванній кімнаті.

READ  Як працювати з SBP для плитки

Важливо дотримуватися однієї суворої вимоги – обсяг поставок повітря повинен бути стільки ж або більше, ніж депозит.

Як зробити вентиляцію у ванній кімнаті

Регулярний конденсат на стінах та трубах ванної кімнати – правильний знак недостатньої вентиляції. Запущені випадки супроводжує чорну форму, виділяючи мільйони суперечки. Гриби, що потрапляють в організм, мають алергенний, патогенний, токсичний ефект. Варто відмовитися від налагодження повітряного обміну, щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я.

Як зробити примусову вентиляцію у ванній кімнаті

Багато хто знайомий з сумною картиною у ванній кімнаті: не так давно пофарбовані або облицьовані стіни стіни “Боквелл”, стеля почорно, а вся кімната відчувається неприємним запахом вологості та форми.

Виявляється, у багатьох відношеннях такі проблеми пов’язані з недостатністю вентиляції, а отже, примусова вентиляція у ванній кімнаті допомагає значно покращити ситуацію.

Правильні двері у ванну

Як не дивно, але вибір дверей також має великий вплив на ефективність вентиляції у ванній кімнаті. Так що циркуляція повітря була на відповідному рівні, двері не повинні бути занадто щільними. Вона також повинна мати спеціальні отвори в нижній частині дизайну, так що свіже повітря може текти у ванну.

Ці отвори часто виконуються в круглої форми, але вони також можуть бути прямокутними вентиляційними решітками, подібними до тих, що встановлені під стелю. За відсутності отворів варто трохи вирізати двері так, щоб невеликий розрив утворився нижче.

Ремонт у ванній кімнаті. Примусова вентиляція з власними руками. Як збирати вентиляцію?


Вентиляція у ванній кімнаті роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS