Виробництво фасадів МДФ у плівці ПВХ

Фасади рамки з алюмінієвого профілю

Які фасади для меблів і який фасад краще, не можна не впливати на тему кадрів фасадів з алюмінієвого профілю, які є алюмінієвою рамою з вставками з різних матеріалів: MDF, скло, пластик та інші. Найкраще використання фасадів – це виробництво меблів у сучасному сучасному стилі або високотехнологічних. Фасади особливо оригінальні з наповненням різних окулярів з декоративними плівками, вітражем, з гравюрою, текстурованими або дзеркалом. Найчастіше фасади з алюмінієвого профілю використовуються у поєднанні з іншими меблевими фасадами, вивітрюваними в тому ж стилі.

Унікальна особливість алюмінієвих фасадів є їх висока вологість. Недоліки включають високі витрати, як сам профіль та наповнювачі. Крім того, для виготовлення фасадів з алюмінієвого профілю потрібні спеціальні спеціальні аксесуари.

Все про фільм Фасади з МДФ

Меблеві фасади, якщо вони виготовляються з високоякісного матеріалу, ennoled інтер’єр, надаючи йому вишуканість. Плити з ДСП ламінована полімерною плівкою, безумовно, заслуговують на увагу, але для житлових приміщень, якщо тільки вони не забезпечують мінімалістський напрям, набагато більш відповідні фасади з МДФ, покриті наповнювачами ПВХ. Варто розглядати всі сильні та слабкі сторони цього матеріалу більш детально.

Кухні з МДФ у плівці ПВХ – переваги та недоліки

При виборі кухонної гарнітури, перше, що негайно привертає увагу, це, звичайно, фасади. На додаток до кольорової схеми, характеристики продуктивності матеріалу, з яких вони зроблені, мають велике значення. Серед величезних сортів фасадів багато покупців втрачаються, не знаючи, що дати перевагу. Дерево та шпон, безсумнівно, мають багато переваг, але не всі для кишені. На сьогоднішній день пристойна конкуренція за дорогими природними матеріалами становила більше бюджетних аналогів з МДФ.

МДФ кухні у фільмі виграла широку популярність серед споживачів через їх естетичний вигляд, практичність та доступну ціну. Сучасне обладнання, задіяне у виробництві фільтних фасадів, дозволила досягти високих результатів. Процес виготовлення фасаду полягає у застосуванні ПВХ плівки на плиті МДФ від 3 до 5 мм товщиною. Використання такої технології забезпечує міцність та довговічність фасаду. На додаток до відмінної продуктивності, кухні з МДФ, покрита плівкою ПВХ, залучають споживачів своєю великою кольоровою палітрою.

Фото кухні з фасадами МДФ у плівці ПВХ

Пластикові фасади

Пластикові фасади від виробника на замовлення на кухонних фасадах, “Ви придбаєте високоякісні пластикові фасади на основі МДФ, а не LDSP. У виробництві меблевих фасадів з пластику ми використовуємо широкий спектр пластикових відомих компаній: ARPA, мелатону, ABET. Основний пластик у виробництві пластикових фасадів від виробника ARPA (ARPA) Італія.

READ  Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку

З таким великим вибором пластикових фасадів ви можете вирішити будь-які дизайнерські ідеї. Крім того, колекція пластичних доповнює не менш невелику колекцію крайових матеріалів з світових виробників Rehau і T D.

Постійне оновлення діапазону дозволяє вам запропонувати покупцеві 2, а потім у 3 рази більше стилістичних пропозицій. Тому зручно працювати з нами як дизайнерів, оптових клієнтів та приватних покупців.

Технологія виробництва фасадів МДФ. Основні етапи.

Виробництво фасадів МДФ у плівці ПВХ, завдяки специфіці використовуваних матеріалів, обладнання та виконаних робіт, має свої труднощі та складається з наступних основних етапів:

Зв’язуючи декілька панелей МДФ для створення необхідної товщини заготовки (якщо неможливо придбати пластину MDF необхідної товщини).

Надання остаточних контурних розмірів частини фасаду МДФ або стільникового шліфування, фрезерування або фігурного наповнення.

Формат МДФ Фасади: шаблон, малюнок або візерунок, малюнок кутів.

Шліфувальні та полірувальні поверхні заготовки.

Cashring (ламінування) фасадів МДФ на внутрішній поверхні частини.

Застосування клею для плівки ПВХ до заготовки фасаду МДФ та сушіння.

Укладання деталей до робочої поверхні термопакомової машини.

Підготовка плівки ПВХ для фасадів МДФ до склеювання.

Опалювальні та облицювання частини з плівки з МДФ ПВХ з використанням мембранно-вакуумного преса.

Видалення деталей з таблиці преси, обробка ПВХ плівки та усунення можливих дефектів на фасадах МДФ.

Підготовка до зберігання та транспортування.

Моє виробництво. Фасади MDF у плівці ПВХ.

Оскільки можливості застосування та обробки МДФ дуже різноманітні, технологія виготовлення фасадів МДФ, або стільниці з цього матеріалу, може включати в себе кілька додаткових значущих кроків. Як, наприклад, виготовлення вигнутості фасадів з МДФ, карнизу, лекційних стільниці передбачає використання спеціальних шаблонів, або вам може знадобитися додаткове подрібнення деталей, або фрезерування.

Технологія виробництва фасадів МДФ також може відрізнятися залежно від того, який обладнання для виробництва фасадів МДФ використовується. На малих підприємствах, як винятково ручна робота у приготуванні деталей та використання фрезерних машин з ЧПУ. Підприємства з значними фінансовими та матеріальними ресурсами мають можливість повністю автоматизувати виробництво фасадів МДФ.

Фасади в плівці ПВХ

Фасади оригінальної серії в європейських виробничих фільмах. Це високотехнологічні меблеві фасади з МДФ, виготовлені в 3D-технології. Завдяки цій технології підкладки, на поверхні МДФ, ви можете зобразити практично будь-який малюнок і дати продукт бажаний вигляд. Фільми від провідних європейських виробників, що використовуються в тривимірних технологіях, дозволяють виробляти широкий спектр фасадів різних напрямків стилю, різними малюнками, текстурою та текстурою поверхонь, включаючи фасади з фрезерними ручками.

READ  Оздоблення фасаду приватного будинку з кам'яними панелями

Моделі в сучасних фасадах (моделі показані в одному з декорів фільмів)

Моделі фасадів у стилі країни (моделі показані в одному з декорів фільмів)

Моделі фасадів у стилі класичного (моделі показані в одному з декорів фільмів)

Фасади в плівці ПВХ

Типи фрезерних фасадів

  • низька ціна;
  • різноманітність текстур та кольорів;
  • легка стійкість (до впливу УФ-променів);
  • Відмінна продуктивність
  • довговічність;
  • підвищена стійкість до ПВХ-покриття до стирання, ефекти чистячих агентів;
  • екологічна безпека;
  • Легкий догляд.

Бентні фасади у виробничій компанії Меблі ви можете замовити вигнуті фасади МДФ, яка допоможе реалізувати найбільш вимогливі вимоги до продуктів меблів та інтер’єру. Радіус фасади з МДФ допоможуть створити комфорт у вашому домі. Ви можете скористатися навколишнім простором та впроваджувати всі ваші найважливіші оригінальні ідеї! Наші менеджери будуть раді запропонувати оригінальні та цікаві рішення, допомогти вибрати дизайн для меблів або кухонних фасадів.

R300 R450 При замовленні вигнутого фасаду R300, 450 – вкажіть акорд і висоту. Вітрина зроблена лише на R300. Максимальна висота – 920, 956; Chord 420, 462 на R300. Максимальна висота – 920 мм; Chord 480 на R450

“З Spil” – стандарт підприємства. Максимальна висота – 920, 956 мм Макс. Хорд – R300-420 мм (з R300-412) Max Chord – R450-480 мм (з Spil R450-472) виготовляються без плеча, без малюнка, без вітрини.

Дати виготовлення фільмів Фасади – 10 календарних днів. При замовленні фасадів менше 1 м 2. Це вважається 1 м 2. 2. Замовлення загальної площі якої не перевищує 1 м, виробляється протягом 30 робочих днів. 3. Колір зоряної плівки ПВХ може відрізнятися від раніше отриманого замовлення в декількох тонах і бути різним у текстурі, колір плівки ПВХ на зразку може відрізнятися від кольору плівки на виробленому продукті, від кольору Фільм ви вибрали кілька тонів.

Купити фасади окремо від МДФ

Наша компанія пропонує вам купувати фасади окремо від гарнітури. Це справді зручно: для того, щоб змінити дизайн кухні, вам більше не потрібно замовляти нові меблі. Нові фасади з МДФ будуть зроблені відповідно до ваших побажань. Тепер ви не можете боятися організувати кухню в певному стилі. У нашій компанії ви завжди можете купити окремі фасади для кухні будь-якого стилю: принаймні ново-модний лофт, принаймні для старої, хорошої країни.

Варто відзначити, що МДФ є одним з найпопулярніших матеріалів для виробництва меблів для будинку. Він виготовлений з деревних чіпів, який натискається при високому тиску і температурі. Фасади МДФ дуже надійні; Вони витримують важкі вантажі і відрізняються високим опором зносу.

READ  Фасадні термопанелі для зовнішньої обробки дерев'яного будинку

Найпопулярніший вид на покриття Фасади МДФ вважається ламінуванням. Поверхня матеріалу покрита спеціальною плівкою, яка імітує будь-яку бажану друк і текстуру. Flink для фасадів характеризується високою щільністю; На відміну від звичайних самоклеючих матеріалів, він тримається довгий час і надійно захищає поверхню фасаду від пошкодження.

Плюси та мінуси матеріалу

Основною перевагою фільмів фасадів МДФ є їх наявність. Насправді, плівка ПВХ – це варіант імітації бюджету для дорожчих презентаційних матеріалів:

Плівка ПВХ легко доглядати – це досить просто для періодично вимивання мила, щоб видалити все забруднення. Але витріть алкоголь, хлор або чистий з абразивними препаратами – це може пошкодити декоративний шар і зменшити життя фільмів фасадів.

Глянцеві плівкові фасади не називають “високим блиском” з абсолютно гладким, дзеркальним блиском, але вони не виглядають дешевих. Необхідно бути надзвичайно акуратним: найменші подряпини не підлягають відновленню, і з часом вони можуть стати досить помітними.

Це, мабуть, є найважливішою відсутністю фасадів МДФ під ПВХ-плівкою – вони неможливо відновити.

Якщо плівка була призначена погано, вона може розпочати відокремлення від поверхні МДФ, утворюючи “бульбашки”. Це виробництво шлюбу.

Іноді, в місцях прилеглих кухонних модулів до печі, від постійного перегріву та пари, плівка з кінця фасадів починає нудно. Це не виробництво шлюбу, і він не підпадає під гарантію.

Проблема здається мені в самій плиті. На деяких бюджетних моделях піч духовки недостатньо щільно прилягає, вихідний тепла переробляє бічні модулі (і фасади, відповідно). Про те, що фільм від’їжджає при будівництві вітрів, наприклад, я не чула. Вбудована техніка спочатку краще, не дозволяє перегрівати бічні кухонні модулі через внутрішню конвекцію. Тому окрема плита не варто закрити “затискач” з кухонним столом стоїть. Насправді, він написаний у паспорті до печі, якщо ви ретельно вивчаєте це: технологічний розрив між кашлевими таблицями повинен бути щонайменше 10-20 мм на кожній стороні для різних моделей.

Також з часом, судячи з деяких відгуків, фільм-фасади можуть погладити, вицвітати. Але тут питання про якість самого фільму. Якщо ви замовляєте PVC фасади для кухні набагато дешевше, ніж середній від провідних виробників – будьте готові до таких неприємностей.

Виробництво фасадів МДФ у плівці ПВХ
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS