Вішалка в коридорі роблять це самостійно з ДСП

Загальна характеристика вішалки

Традиційні і майже тільки багато років тому. У ті часи промисловість вирішила проблеми з реалізацією планів на обсяг продуктів, конструкція та якість виявилася мінімальна увага.

З ходом часу будівництва, окремі розділи були передбачені для різних видів одягу, полицях та взуттям голови. Були варіанти з невеликими шафками та тумбочкою, прикріпленими та вбудованими, відокремленими та комбінованими, портативними та стаціонарними. В даний час діапазон вішалок розширився до декількох сотень моделей, більшість основних та малих виробничих компаній виробляє власну оригінальну продукцію.

Більше варіантів роблять майстрів самостійно. Особливо, оскільки для них доступні різні ручні та стаціонарні інструменти для деревообробки;. Можливості окремих майстрів з технічної точки зору практично не відрізняються від промислових компаній, відмінності лише у виконанні.

Відкриті вішалки

Окрема категорія спеціальних меблів для коридорів має спеціальні гачки для зберігання не тільки одягу, а й капелюха, парасольки, сумки та інші особисті предмети. Такі вішалки можуть бути виготовлені з дерева або металу, у формі немає обмежень. Зовнішні моделі виготовляються у стилі від ретро до високотехнологічних, призначених для декількох гостей або великої компанії.

Наступні якості можуть бути віднесені до переваг підлоги підлоги для коридору.

 • Рухливість. Це можна переставити в будь-який час на інше місце, а не тільки в коридорі. Є типи інтер’єрів, в яких найпростіші підлоги для підлоги замість звичайних шаф. Вони зберігаються як верхній одяг, так і постійні шкарпетки.
 • Більшість сучасних моделей мають регульовані параметри. Необов’язково змінює висоту і ширину стійок, завдяки цьому можна зберігати речі різної довжини.
 • Широкий вибір дизайнерських рішень. Кожен власник вибирає меблі для себе, беручи до уваги існуючу ситуацію в житлових приміщеннях.

Вішалки

Найпопулярніші моделі настінних моделей є найбільш популярними і видатними більш різноманітними, ніж зовнішні структури.

Зробіть їх найчастіше з дерева та металу, є досить багато комбінованих моделей, посадкові вішалки також можуть бути пластичними (найбільш бюджетний варіант). Настінні вішалки беруть менше місця, який дуже актуальний для невеликих приміщень, вони набагато легше зробити їх.

Приклади домашніх вішалок

Ми даємо короткий огляд найбільш поширених вішалок, як традиційних, так і завершених у сучасному стилі, з дуже нестандартним дизайном.

таблиця. Популярні варіанти для вішалок для одягу.

Матеріальне виробництво Мистецтво Опис операційних характеристик
Тільки сталеві столові прилади, алюміній не має достатньої механічної міцності. Виявлені вилки та ложки, геометрія може змінюватися. Ручка зігнута і служить в’язанням, елементи закріплені на дошках або меблевих пластинах. Такі вішалки часто встановлюють людей творчим, віддаючи перевагу всім незвичним. Тут головне – це не функціональність вішалок, але можливість здивувати своїх друзів.
Досить модно до дати матеріалу для виготовлення меблів. Палети застосовуються не тільки для найпростіших вішалок, але й досить складні дивани та ліжка, обід і настільні комп’ютери та т. D. Таким чином, дизайнери намагаються створити незвичайні інтер’єри, звернути увагу на переробку виробничих відходів, охорону навколишнього середовища.
Вибираються гілки та стовбури невеликого діаметра, з яких шматки довжиною до 30 см, виступаючи, виступаючі частини виконують функцію гачків. Одяг на тонких висить на великих. головні убори. Така вішалка чудово виглядає не тільки в країні або в заміському будинку. У апартаментах міста ви можете створювати унікальні інтер’єри коридорів. Потрібно лише подумати над усім і доповнювати її тим самим ремеслам свого природного необробленого дерева.
Комбінації дуже різні і широко використовуються окремо матеріали, що робить можливим у кінці, щоб мати красиві, дешеві та довговічні вішалки. Що стосується дизайну та декору, більшість моделей мають традиційний погляд, який передбачає знайому класичну форму та мінімум декоративних елементів. Найпростіші варіанти для вішалок також мають власні знавці і досить поширені в коридорі.
Повністю дерев’яний дизайн, навіть гачки напій з дошки. Поверхні для складу та підкреслення текстури можуть бути припаяні пайкою. Немає солдонної лампи – замочити вірш, якщо є час і гроші – купуйте та працюють з кількома видами спеціальних фарб. Такі вішалки мають багато дизайнерських рішень, від найпростіших і найскладніших.
Подібні структури дозволяють показати максимальну фантазію. Різні рослини та цифри вирізані з листа, гачки для одягу фіксуються. Вішалка досить проста у виробництві і одночасно виглядає дуже престижним.
За допомогою таких продуктів діти набагато легше мати справу з власним одягом/роздяганням. Дитячі вішалки повинні бути красивими та веселими, нагадати казкові або мультфільм, привертаючи увагу до яскравих різнобарвних фарб. Розмір, як правило, малий, прикріплений на зручній відстані для дітей з підлоги.

Всі моделі не можуть бути перелічені, тому що кожен майстер може мати свій варіант вішалки.

Однією з переваг виготовлення вішалок з власними руками є здатність створювати абсолютно унікальний дизайн. Ми принесли лише приклади дизайнерської думки, і ви ще більше розвиваєте, беручи до уваги власну концепцію про красу, привабливість та ефективність. У той же час необхідно постійно пам’ятати особливості коридору.

Крок за кроком інструкції

Якщо немає фінансових ресурсів, щоб придбати модель, яку вам подобається в магазині, можна самостійно зробити це. У алгоритмі нижче, то була пояснена основна техніка виготовлення вішалок з дерева. За допомогою цієї техніки ви можете зробити багато цікавих моделей.

Вибір стилю

Перш ніж почати працювати з деревом, вам потрібно вирішити концепцію стилю. Кожен предмет інтер’єру повинен бути гармонійно вписом у навколишній простір.

  Класичний. Підходять як дерев’яні, так і металеві вішалки з коротким декором. Диверсифікувати дизайн, ви можете експериментувати з формою гачків. У дизайні бажано дотримуватися строгих ліній і кольорів.

Як самостійно зробити вішалку з лофт? Читати в спеціальній статті.

Наступний етап після затвердження концепції стилю є вибір відповідної версії стендів дивана.

Виберіть модель

Модель з тумбочкою – ідеальний варіант для невеликого коридору.

Деякі різновиди цього дизайну відомі:

 • На відкритому повітрі. Стандарт та вішалка – це цілісний дизайн, в якому перший елемент служить підтримкою другого.
 • Неприємний. Вішалка представлена ​​у вигляді щиту стійки, а тумбочка – це незалежний елемент.
 • Гардероб без дверей. У верхній і нижній частинах встановлюються закриті столи, а в центрі – панель з гачками. Часто такі моделі оснащені дзеркалом.
READ  Песок для кладки какой лучше

Інструкція розглядає другий варіант. При необхідності, використовуючи цей алгоритм, ви можете побудувати перший і третій.

Вибір матеріалів

У виробництві тумбочки використовуються переважно 3 матеріали – метал, ДСП і дерево.

Таблиця 2. Матеріал дизайну матеріалу

Вікриктерії
Підходить лише за наявності зварювального машини. Металеві листи не потрібно придбати. Сталеві труби та рейки. Після встановлення дизайн потребує фарбування.
Благородний матеріал. Екологічний, зручний для обробки. Оскільки ферма часто лежить без застосування нападів дощок, також доступних. Декоративний, тому що за допомогою спеціальних інструментів ви можете дати вирібну форму продукту.
Практичний і недорогий. Пластини виготовляються з чіпів. Є бюджетною альтернативою фанери або дерева. Однак формальдегід може бути виділений і не добре тримається для кріплення. Для виготовлення вішалок популярні ламіновані пластини. Вони не потребують обробки. Виняток закінчується лише.

Запропонований алгоритм передбачає використання деревини.

Якщо домашні залишки не використовуються, він повинен бути сплачений наступним пунктом, коли придбав його:

 • Покупка повинна бути придбана виключно у спеціалізованих місцях – великих будівельних гіпермаркетах або пиловках. На додаток до вибору високоякісних товарів у цих пунктах ми пропонуємо допомогу консультування. Це особливо вірно за відсутності відповідного обладнання.
 • Наявність суки на поверхні ускладнює обробку матеріалу та зменшує його міцність.
 • Хвойні породи швидко втрачають пластичність, що негативно впливає на експлуатаційний період. Частина м’яких сортів, модрина, наприклад, непередбачувано реагує на лакова покриття. Через кілька років дошка перетворює жовту і втрачає художню цінність.
 • Неоднорідний колір деревини негативно впливає на характеристики сили.

Рада не повинна бути занадто тонким або товщиною. Оптимальна товщина становить 3 см. Для запобігання гниття, поверхня обробляють антисептиком для дерева.

Якщо вішалка-стенд знаходиться в кімнаті з високою вологістю, його термін зберігання зменшується в 2 рази.

Важливою деталь дизайну є гачки. Вони повинні бути комфортними і великими. У великому асортименті цей аксесуар представлений у магазинах фітингів.

  Гілки. Натуральні матеріали відмінна допомога, що дає можливість зробити ексклюзивні гачки. Поліровані та лаковані вузли виглядають красиво і одночасно функціонально.

Хороший вигляд коричневих металевих гачок на спалену дерев’яну поверхню. Також ідеально поєднується з дерев’яними гладкими золотими елементами.

Зберегти простір за допомогою потрійних гачок. Один, більший ріг, розташований на рівні вище 2 менше. Вони дозволяють одночасно покласти кілька речей, не поклавши їх один на одного.

Крім того, вам знадобиться ноги для дивана. Вони продаються в меблевих магазинах. Якщо ви хочете, вони можуть бути зроблені самостійно. Обладнання також потрібні, кілька аркушів фанери, полиць, нігтів, горіхів, клею, петлі для встановлення дверей на тумбочці та дверна ручка.

Препарат інструменту

Залежно від обраної моделі та матеріалів, можуть знадобитися наступні інструменти:

 • викрутка;
 • Pila болгарська;
 • Електроловік;
 • самонарізуючий гвинт (діаметр – 4 мм, довжина – від 3 до 5 см);
 • літак;
 • рулетка;
 • електричний дриль;
 • викрутка;
 • наждачний папір;
 • Фуганок стаціонарний;
 • Митер пила;
 • Forstner Drill;
 • Жарун.

Для виготовлення кучерявих моделей вам знадобиться джиг. При монтажі металу вам потрібен зварювальний апарат.

Ознайомлення з правилами обробки дерев

Всі дерев’яні поверхні, які будуть використовуватися в процесі, необхідно обробляти. В іншому випадку поверхня буде грубою.

У своєму природному стані деревина не завжди виглядає естетично. Особливо в районі з промисловими меблями. Під впливом ультрафіолету він набуває сірого відтінку. Без нанесення захисного складу, він стає гігроскопічним і зіпсованим від різниці вологічної вологості взимку і влітку.

 • Мокрий деревину і дати висушити.
 • Злегка округлі гострі кути. Це сприяє кращому лаку. Маніпуляція з емеровими шкурами під кутом 45 °. Використовуйте сталевий дріт для шліфування не рекомендується. У дереві можуть залишатися металевими частинками, які іржать з часом.

Якщо є необхідність створити малюнок на дерев’яній поверхні, ви можете записати його. Пірографія здійснюється за допомогою звичайного паяльного заліза. Або придбання фотографій з тонкої фанери та пасти на продукт. Всі маніпуляції з декором виконуються до лакового покриття.

Щоб оцінити якість шліфування, потрібно покласти на руку капрону та витрачати його на поверхню. Якщо на ньому з’являються гачки, то поверхня потребує додаткової обробки.

 • Підготувати тканину.
 • Вирішіть висоту дизайну та виконати маркування на дереві.

Щоб зафіксувати накладки добре використовувати клей PVA та невеликі меблі нігті.

Виробництво та складання вішалок

База будівництва є основою, на які фіксуються гачки. Це трапляється з решіткою або твердим, виливається з шматка дерева. Перший варіант вимагає менше матеріалу, тому це більше бюджету.

  Враховуючи розмір кабінету, зробіть розміток дощок на поверхні дерева. Ширина нижньої частини і всіх компонентів вішалок (наприклад, 3-кажучи) повинні збігатися. При розрахунку розрахунків потрібно враховувати порожній простір між рейками.

Таблиця 3. Типи кріплення

Жертви
Навісний На зворотному боці, “вуха” прикріплені, які є оловом або металевими смужками, злегка округлені у верхній частині. Вони поглиблюються для фіксації гвинтів у дюбелі.
Прилягають до стіни Немає додаткових конструкцій між стіною та дошкою. Отвори на дереві носять. Цей метод вважається більш надійним, ніж попередній.

Перше, що пробурено за допомогою фаски, а потім отвір готується до гвинта. Його діаметр повинен збігатися з розміром гвинта.

Якщо є невелика кількість дерева, ви можете побудувати полицю для капелюхів. Ширина дизайну повинна збігатися з шириною вішалки.

Встановлення гачків

Рекомендований розрив між гачками – 15 см. Якщо дошки широкі, доцільно встановити їх у порядку перевірки до декількох рядків. Відстань між рядами може бути збільшена до 20 см. Доцільно брати різні продукти в розмірах. Мало переважно поміщають вниз, і більший – у верхній частині.

Електричний дриль пробурено в крючці отворів і сіяти на клею. Дерев’яні прутки повинні виконувати 1,5 – 2 см. Потім у вішалці пробурені виїмки і вставляють власників на речі.

Вішалка – це простий і корисний дизайн. Вона добре підходить до будь-якого дизайну, створює умови для зручного розміщення одягу та підтримує безкоштовну корисну область.

Для невеликих кімнат це особливо важливо. Крім того, такі меблі мають багато різних варіантів.

Виробники пропонують широкий спектр різних моделей. Але домашній найуспішний спосіб підкреслити унікальний стиль коридору.

Рекомендується: кілька цікавих ідей для розробки інтер’єру дизайну невеликої коридор.

 • Досягнення найбільш успішного поєднання з інтер’єром;
 • низька вартість;
 • надання індивідуальності та унікальності;
 • Ручна робота завжди ексклюзивна і модна.

З усіма видимими перевагами, все ще є один недолік – без мобільності. Якщо є бажання змінити дизайн, вам доведеться видалити сліди від світильників за допомогою косметичного ремонту.

Ми робимо меблі в коридорі зробити це самостійно

Матеріали відрізняються за зовнішнім виглядом та технічними параметрами.

Що взяти до уваги при виборі

 • Вологість – деталі не повинні втрачати свої властивості при контакті з мокрим плащем або парасолькою. Спеціальні вимоги представлені ногам у контакті з калюжами з вуличних взуття, тому що взимку, коли сніг потрапляє в тиснення підошви, не завжди можна видалити його при натисканні завантаження на підлогу. Полиці, які постійно покладають речі, швидко забруднюються, і вони повинні часто витерти вологі ганчірку. Бажано, щоб їх зовнішній шар повністю непрохідний для води – інакше він почне питвою, а внутрішня основа полягає в руйнуванні.
 • Стійкість до стирання. Двері та полиці постійно використовуються. Вони поклали сумки з металевими кріпленнями та декором, важкими пакетами з продуктами. Від гострої пряжки на поверхні може з’явитися подряпини. До цього не сталося, покриття повинно мати високу стійкість до механічних пошкоджень.
 • Довговічність – Часто на полицях зберігаються не тільки одяг, а й металеві інструменти, або залишають запчастини від автомобіля, тому їх не треба годувати. Якщо сліди залишаються на зовнішньому покритті з слабким тиском, краще використовувати його для одягу або не створює навантаження.
 • Стійкість до агресивних середовищ – у коридорі часто зберігають взуттєві розпилювачі, засоби для чищення та інших побутових хімічних речовин. Якщо ви потрапляєте на поверхню, вони не повинні руйнувати зовнішнє покриття і залишити на ньому, є недоторканими плямами. Стелажі та стіни повинні бути виготовлені з матеріалів, що несуть прибирання з використанням хімічних речовин.
READ  Кутові полиці з дерева з власними руками

Матеріальні варіанти

 • Натуральний масив – Заготівлі не відрізняються від хороших характеристик продуктивності. Їх перевага – це зовнішній вигляд, але це ідеально імітує шпон. Використовуйте справжню сосну або бук тільки тоді, коли це принцип. Масив відрізняє низьку стійкість до температурно-вологих деформацій. Деталі великих розмірів згинаються і дихають навіть у нормальних умовах. Це пов’язано з тим, що їхні волокна змінюють вологість, випаровується в гарячій сухої погоди, або поглинаються з атмосфери, багаті парою. Волокна підлягають гниття. Вони повинні бути сушили протягом декількох днів, а потім зцілювати з антисептиками та покривати шар лаку, захищаючи проти сирого повітря та прямого введення води. На відміну від фабричних виробів, природні мають багато дефектів. Якість впливає на наявність сука та смоли субліфів. Щоб зібрати коридору з власними руками, краще використовувати готові щити, які пройшли необхідну обробку.
 • ДСП – тарілки з клею та тирси. Вони не мають дефектів, характерних для масиву. Продукти не змінюють форму, коли температура та вологість змінюються і не відрізняються з точки зору природного. Вони поступаються в довговічності та твердості дуба і венге, але такі сорти рідко застосовуються. Добре покритий шпоном або меламіну папір має гарний якістю. Вони не бояться вогкості і стійкі до впливу хімічно активних речовин. Billets не потребує додаткової обробки.
 • ЛДСП – ДСП з ламінованим покриттям. Вони відрізняються більш високими експлуатаційними характеристиками. Вони часто закінчити стіни, підлогу і стелю у вологих приміщеннях. Ламінат являє собою полімерну плівку, папір. Це забезпечує високий рівень захисту від вологи і стирання.
 • MDF – Панелі з дрібно висушеного тирси і сполучного. Вони розміщені в шарах і утворюють гарячий спосіб пресування. Продукти сильніше, ніж аналоги. Вони більш стійкі до навантажень і вогкості, але це набагато важче обробляти їх. Щоб вирізати заготовки, вам буде потрібно набагато більше сил і часу. Billets покриті меламіну папером і шпоном.
 • DVP (організм) – тонкі аркуші для задніх стін, не відчувають механічних навантажень. Легко скоротити, налаштувати розміри. Це добре переносить мочне прибирання, а у випадку зволоження не втрачає своїх властивостей. Зовнішній вигляд не має значення при створенні дизайну інтер’єру. Задні стіни, як правило, приховані від очей.

Варіанти для обробки ДСП

 • Cashring – паперове лаковане покриття, дивлячись на підставу ДСП. Швидко приходить до зневагу у приміщенні високої вологості. Погані терпіння механічних навантажень.
 • Папір меламін (штучний шпон) – він розташований під шаром прозорої меламінної смоли, через який картина ідеально видно ззовні. Смола добре переносить вологи та хімічно активні речовини добре. Він має високу стійкість до стирання та ідеально підходить для створення меблів.
 • Ламінування – нанесення плівки з меламіну смоли, що збільшує зносостійкість кілька разів. Є два класу покриттів. Клас CPL – гладка поверхня, клас HPL – імітація натурального каменю або деревних волокон.
 • Постформування – прикраса багатошарового пластику. Часто використовується для стін і стільниці з закругленими кутами. По суті – ламінування кількома шарами.
 • Вибірка – прилипання до поверхні тонкої панелі, вирізати з масиву. Вироби ззовні не відрізняються від природних аналогів, тоді як вони позбавлені їх основних недоліків. Вони не впливають на форму і зберігають форму в будь-якому середовищі.

Як це самостійно зробити вішалку з дерева або її аналогів

Легка вішалка дозволяє легко зробити це самостійно. Відсутність складних схем та вимог технічних стандартів дозволяє здійснити реалізацію реальним, без обмежень. Дизайн повинен бути надійним. Гачки та фундаменти відчувають постійні вантажі. Так що вони не ламаються і служили довго, міцність повинна бути встановлена ​​з маржею. Інший важливий параметр – ємність. Якщо гості приїжджають, неможливо дозволити їхній одяг рухати або падати на підлогу. Загальна вага пальто, куртки, пальто – кілька десятків кілограмів, тому перед встановленням доведеться ретельно підготувати стіну, зміцнення його при необхідності. Введіть інструменти краще, коли є ідея дизайну інтер’єру. Його можна посипати на фотографії або створити себе. Щоб запобігти помилці, спочатку зробіть малюнок або візуалізацію кольору, обчислити форму та розміри деталей, ми думаємо про декор.

Що таке вішалки для стін

Визначте негайно, вішалки стін – це ті, які висять на стіні. Вони виготовляються з різних матеріалів:

У інтер’єрі є багато меблів. Оскільки більша частина населення не живе в королівському відпочинку, для масового споживача найбільш підходящі стилі:

Якщо в залі є невелика стіна, вона вирішує багато проблем. Крім того, вішалки доповнюються столами, дзеркалами та полицями. Залежно від висоти кімнати, елементи дизайну горизонтально або вертикально.

У невеликих коридорах ви можете вибрати механізм, який займає мінімальне місце. Структурно, вони зроблені збірки або складені. Збірні конструкції збираються на заводі та продаються у готовій формі. Пристрої включають масив деревини та металу. Співпраця повинна бути зібрана вдома від придбаних частин.

Вішалки масив

Для дерев’яних вішалок у коридорі, ви повинні використовувати різні породи деревини: дуб, бук, ясен, береза, ялина, сосна. Гачки дерев’яні або металеві. Сучасні тренажери дозволяють нам дати дерево будь-яких відтінків.

Варіанти дизайну можуть бути з полиці, щоб зберігати капелюхи або без нього. Великі вішалки можуть бути доповнені дзеркалами, полицями, коробками зберігання найменших і взуття.

Вироби з деревини завжди дорога. Слід зазначити, що деревина хвойних порід сосни або їли можуть коштувати більше, ніж дуб або бук. Це не пов’язано з вартістю вихідного матеріалу, але з труднощами в технологічній обробці поверхні. М’яка деревина з’їв погано обробляється, існує небезпека стирання після шліфування. Масив деревини покритий лаком, воском або просто пофарбований. Переваги деревного масиву дерева екологічності та довговічності.

Вішалки з ДСП, LDSP, MDF

Міцні позиції у виробництві меблів займають ДСП і МДФ. Вони недорогі, покриті благородною ламінованою плівкою, що імітує деревину, не блокують і зберігають геометричну форму протягом усього терміну служби.

READ  Кращий інструмент для очищення туалету з каменю

МДФ – дрібно розсіяна фракція FCP. Вони ідеально фрезерні, покриті фарбами, лаками та плівкою, імітуючи дорогі деревні породи. Відповідно до функціональної якості MDF краще ДСП, але це дорожче.

ДСП, LDSP та MDF продаються у готовій формі для домашніх майстрів. Після обрізання достатньо, щоб клей закінчується ламінатом або спеціальними пластиковими прокладками.

Металевий

Новинка та оригінальність коридору дає конструкцію встановлених стелажі кованого металу. Структурно, він може бути виконаний у різних версіях: з полицею для капелюхів або без нього, з декоративною сіткою, що розділяє одяг з стін, з різними декоративними гачками.

Однак для повноти картини для металевих вішалок необхідні додаткові продукти, виготовлені кування: JUBAN, дзеркало, клавіатура та інші.

Об’єднаний

Всі відомі матеріали використовуються для комбінованих вішалок. Немає обмежень. Зовнішній вигляд залежить від фантазії дизайнера. Вибір матеріалів для вішалок на стін величезний.

Зверніть увагу на гачки. Метал повинен бути відданий пріоритет. Взимку важкий одяг висить на гачках для верхнього одягу, наприклад, пальто, пальто, куртки. Подальше використання меблів буде залежати від їх сили.

Майстерність традиційна вішалка

Така вішалка може бути розміщена в коридорі міської квартири, котеджів, приватних будинків, ванн тощо. І що ви робите це з вашими руками, допоможе не тільки заощадити гроші, але й виправити розмір, колір, кількість гачків в умовах певної кімнати.

Необхідні матеріали та інструменти

Вішалка для стін буде виготовлена ​​з дерев’яних дощок або нарізаних плит ламінованого ДСП. Це допоможе значно полегшити дизайн, у порівнянні з масив із твердої деревини або листом ДСП. Нам знадобиться:

 • 6 дощок для ящиків з розмірами 20x1220x1500 мм;
 • 3 дошки для параметрів горизонтальної установки 20x100x1120 мм;
 • Тримач для гачків з розмірами 20x200x1070 мм;
 • 6 гачок з гвинтовими отворами;
 • Верхня полиця для капелюхів з параметрами20x300x1070 мм;
 • 2 боковини для полиць.
 • Меблеві вадери – 30×10 мм;
 • Дерев’яні заглушки для меблів;
 • Дерево самонарізаний гвинт – 35 мм (не більше, ніж кількість товщини деталей, що підлягають фіксованому);
 • ПВА клей для дерева;
 • Меламін, залізо;
 • Морілка змінити колір покриття;
 • Акриловий лак на основі води;
 • Електричний дриль з свердлами;
 • Електричний головоломки;
 • ручна пилка (циркулююча);
 • викрутка;
 • молоток;
 • Дерев’яний ножів;
 • рулетка (3 м), лінійка, квадрат;
 • Абразивний скачати.

Крок за кроком Опис Асамблеї

Перш ніж продовжувати збірку вішалок у коридорі з власними руками, ви повинні уважно прочитати схему. Якщо вам потрібна продукт, повинна бути більш-менш розмірами, внесіть необхідні поправки та відповідно до них, щоб підготувати компоненти.

Підготуватися до роботи. Вирізати дерев’яні або ДСП, ретельно процес у місцях розрізаного абразивного мирту, всі доступні кути та гострі краю повинні бути округлені. Видалити задирки, чіпси та порушення. Використовуючи залізо та меламінну стрічку, покрийте кінці ДСП. Виступаючі краю м’яко розрізані. Якщо колір стрічки відзначається не в тоні, а контраст, то це може бути частиною декору. Головне, що гамма використовуваного матеріалу гармонізується з іншими речами, що заповнюють коридору.

Збирати ящик

 • Розблокувати на столі 2 крайності, розташованих неподалік, дошки. Вони викладають 3 поперечні. Королон перевіряє правильність кутів.
 • З задньої, закручені гвинти, з’єднуйте компоненти, не порушуючи кут сполуки 90 градусів. Головки самоздатності повинні бути введені в ДСП, і неможливо дозволити кінці гвинтів на передній стороні.
 • Поступово додавати та секрети з самообслуговуванням.
 • Після перевірки відповідності кутів суглобів покладіть деталь для гачків під ящиком. Потім, на спині, ми гвила в 2 гвинтах у кожну з 6 дощок. Таким чином, лампа буде жорсткість.

Отримання до складання полиць

Потрібно скласти полицю з частинами боковини, що діють як дужки.

 • Підготуйте бічнішети самі своїми руками (якщо хочете, різання всіх частин вішалки можна замовити відповідно до схеми в майстерні). За допомогою електричного головоломки, вирізати частину вздовж контуру, потім відійдіть до місця розрізання абразивного мирту, і ми поспішаємо меламін. Ми застосовуємо до деталей розмітки, де потрібно зробити отвори для дерев’яних ваджерів. У цьому випадку ми допомагаємо параметрам 25 і 130 мм (в кінці біля вертикального стенду), а також 50 і 200 мм (на бічній частині).
 • Застосувати розмітку для отворів на полиці.
 • За допомогою свердла ми готуємо отвори для вадерів у розмірі на всіх деталях. Ми застосовуємо клей PVA, вставте їх у пробурені отвори.
 • Ми підключаємо полицю з боковими стінками, розміщення готових капелюшок (розмазання та друга частина клею PVA) у відповідні отвори.
 • Крім того, фіксуйте сполуки, приступивши до 2 гвинтів у кожній стороні.

Зберіть всі вішалки

 • Більша частина навантаження від речей, які будуть розміщені на полиці, доведеться до бокових стінок, тому їм потрібно додаткове зміцнення. Щоб краще виправити їх на стороні вертикальні дужки ящика, крім саморекладаючого, ми використовуємо меблі дерев’яні вадери. Веб-сайт клей готують отвори, приготовані і зробити з’єднання. Особливу увагу слід приділяти точності цього складного зв’язку.
 • Полиця повинна точно лягти краю тримача гачка. Перший гвинт у 2 самостійних преса на спині до кожної з бокових стін. Потім на вершині полиці свіжих 1-2 самолюбності до верхнього краю тримача.
 • Свіжі гачки на місцях з гвинтами.

При бажанні продукт може бути покритий сухожим, кількома шарами лаку або фарби. Готова вішалка розміщується на стіні в коридорі на петлі, використовуючи отвори між горизонтальними дошками.

Настінна вішалка в коридорі – як зробити це самостійно

Повернутися додому, ми намагаємося швидко видалити взуття та верхній одяг. Просто викиньте його на стілець або комод – правильний шлях, щоб заважати предмети гардеробу і принести ще більше безлад в невеликій кімнаті. Проблема вирішується 2 способи – встановлення гардеробу або обладнання невеликої вішалки в коридорі, у випадку, якщо є дуже мало вільного місця.

Про ці невеликі системи зберігання та виступить у сучасному матеріалі. Сьогодні це не важко вибрати меблі для коридору, незалежно від розміру кімнати. Але якщо ви не зможете вирішити відповідну модель, покладайтеся на власну силу, попередньо підготовку ескізу.

Вішалка з LEDSP

Від готових ламінованих панелей або вирізати на замовлення тарілок, ви можете зробити комплекти дизайнерських меблів, включаючи вішалку.

Принцип роботи з LDSP схожий на алгоритм дії з дошками з різницею лише тим, що ламіновані пластини повинні бути дуже обережними, і отримані кінці потім потрясли спеціальну стрічку.

Якщо кріплення кінців зроблено бездіяльно, вішалка матиме непривабливий вигляд, не зможе служити довгий час. У вологих приміщеннях, неперероблена частина уздовж країв панелей може поглинати водяні пари і швидко деформувати.

Захист кінців, виготовлених з використанням вологостійкої самоклеючої стрічки, може запобігти негативному впливу навколишнього середовища, тому вішалка залишатиметься нещасним у будь-якій кімнаті.

Вішалка в коридорі роблять це самостійно з ДСП
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS