Внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку у сучасному стилі

Лофт. індустріальна естетика

Сама ідея на перший погляд здається несумісною з поняттям котедж, оскільки навіює зовсім інші асоціації — висотні багатоповерхівки з панорамними вікнами, і міські пейзажі разом із шумом мегаполісу, що живе вдень і вночі. Класично вибудований лофт — як джазова мелодія «indastrial», що лунає в осінньому міському сутінку. Однак створено безліч вдалих прикладів, де цей лофт виглядає органічно і в інтер’єрі будинку. Особливо, якщо він одразу будувався під ідею, або насправді використовується стара занедбана будівля. “Loft” у перекладі, це просто “горище”, і тому він легко і гармонійно “уживається” в котеджі з мансардою, сходами, другим світлом.

внутрішнє, оздоблення, дерева, яного, будинку, сучасному

Внутрішній дизайн котеджу в стилі лофт.

В оздобленні камінної використані традиційні матеріали: цегла, зістарене дерево. Рудувато-коричневі та сині кольори. теж характерні прикмети. Цікаво, що поєднання грубої текстури стін, стелі та ніжних складних меблів, здається, тут з іншого життя. Вдало обігрується класична тема «indastrial», де майже завжди присутні елементи еклектики та ретро. У заміському будинку такий інтер’єр здається ненав’язливим та природним.

Варіанти оздоблення спальні та камінної.

21 — У цьому випадку той самий лофт, але більш м’який, «дерев’яний».

Оздоблення з «грубих» дощок природного відтінку та яскраві колірні акценти.

Більш вишуканий варіант дизайну з легким нальотом модерну.

Еклектичний інтер’єр, що сполучає класику та лофт.

Дерев’яний будинок усередині: оригінальні ідеї стильного інтер’єру

Використання деревини в будівництві приватного будинку широко використовувалася і популярна завдяки природній екологічності та природності. Дерево в інтер’єрі здатне привнести до будинку затишок та моральне STIHL. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть дерев’яна обробка, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись дерева немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває поєднання з природою, душевне STIHL та благодать.

Зараз немає різниці, де проживає людина і який у неї тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж у дорогому селищі, дерево. це символ єдності з природою, стильний матеріал, здатний привнести вишуканість до інтер’єру.

Огляд сучасного інтер’єру будинку з бруса. Дизайн інтер’єру в сучасному стилі | Будинок

READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Зроблений з колод будинок з чоловічим характером

Якщо вас приваблює щось більш нестандартне, перегляньте наступні фото. Найкращий спосіб створити нетривіальний дім, щоб підкреслити природні недоліки дерева. У даній техніці цей ефект дають темні тони. Тільки головне не перестаратися і не зробити приміщення занадто темним.

Журнали ручного реєстрації, майже без обробки, але з добре намальованою текстурою за допомогою водних фарб, обробка журналу журналу всередині цього будинку майже ніколи не потрібна. На фото нарізаного будинку в сільському стилі в тій же вені ви можете розмістити кімнату і з бару. Існує ідеальна поверхня для нічого. Так що ще цікавіше

Просто не обманювати. Можлива недбалість вимагає дуже тонкого розрахунку та продуманого відбору з кольором. Доводиться пробувати не раз і не два: кожна деревина вимагає свого тону і навіть способу його нанесення. Якщо вам хочеться створити щось подібне спочатку на якихось обрізках матеріалів, використаних в обробці, потренуйтеся, підберіть кольори. Досягнувши бажаного ефекту, повторіть на іншому шматку, закріплюючи техніку. Потім можна і в інтер’єрі спробувати.

Часто до нас звертаються з питанням: чи потребують додаткової обробки стіни дерев’яного будинку? Або можна залишити їх після монтажу у первісному вигляді? Звичайно, дерево. це дуже красивий, живий і дихаючий матеріал, але він схильний до різних зовнішніх негативних впливів. Тому слід подбати про надійний захист дерев’яного зрубу за допомогою його обробки. Насамперед, специфіка обробки дерев’яного будинку залежить від біологічних та фізико-механічних характеристик деревини, а також від особливостей технології монтажу будинку з дерева.

Плануючи обробку деревяного будинку, варто знати такі особливості обробки зрубу:

По-перше, всю дерев’яну конструкцію будинку потрібно обробити спеціальним антисептиком, який запобігає гниття матеріалу та ураження його цвіллю або грибком. Також антисептик захищає деревину від синяви, зберігаючи її структуру та природну красу. Докладніше про обробку бруса антисептиком можна прочитати в одній з наших недавніх публікацій.

Дерево саме по собі відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями, але закладення утеплювача між колодами, утеплення даху, підлоги та міжповерхових перекриттів, а також гідроізоляція (руберойд між фундаментом та матеріалом по периметру будинку) підтримають гарний стан дерев’яної конструкції будинку та допоможуть скоротити витрати на опалення у значній кількості. мірі.

Закладення міжвінцевих швів між оциліндрованими брусами є обов’язковим після завершення монтажу будинку. Оциліндрована колода природної вологості дає усадку, в процесі якої можливе проникнення холодного повітря крізь чаші та пази зрубу. Щоб цього уникнути, шви між колодами конопатять льоватином або джутом або ж герметизують. Конопатка – це старий, найтрадиційніший спосіб загортання швів у зрубі. Герметизація еластичними полімерними герметиками на акриловій основі – це сучасніший метод, що повністю враховує особливості деревини.

READ  Укладання плитки на гіпсокартон у ванній кімнаті

Дерев’яний зруб має дуже привабливий вигляд. Завдяки цьому його вкрай рідко обшивають іншими матеріалами всередині та зовні. Колоди рекомендується просто відшліфувати та заколерувати. Стіни та стелі рекомендується покрити тонуючим антисептиком або водорозчинною фарбою, яка не зафарбує повністю гарний малюнок деревини, а підкреслить її текстуру. Підлоги можна покрити лаком, який запобігатиме стирання деревини. У внутрішньому оформленні зрубу може застосовуватися вагонка. яка використовується в обробці стелі, стін, лоджій, а також фасадів. Для втілення цікавих дизайнерських рішень у дерев’яному будинку найчастіше застосовують гіпсокартонне оздоблення

Будинок із бруса має такі конструктивні особливості, що в ньому не вийде перенести стіну або додати новий отвор. Такі дії можуть призвести до плачевних наслідків. повністю порушити цілісність конструкції та дерев’яний каркас будинку, що зведе нанівець експлуатаційні характеристики будівлі. Тому доцільно ще до початку монтажу будинку зі зрубу передбачити розміщення всіх стін та перестінків, подумати, де будуть вікна, двері, габаритні меблі, стінні шафи та побутова техніка. Тобто попередньо розробити внутрішнє планування та дизайн.

ДИЗАЙН ДЕРЕВ’ЯНОГО БУДИНКУ

Що включає внутрішнє оздоблення зрубу?

Будівництво будинків на нашому підприємстві здійснюють шість монтажних бригад та дві бригади з оздоблювальних робіт. Внутрішнє оздоблення будинку з бруса спеціалістами компанії «Домінант» включає роботи з обробки стін, підлоги та стель.

Оздоблення підлоги та стелі:

 • монтаж дошки підлоги;
 • циклювання дошки підлоги;
 • фарбування дошки підлоги;
 • монтаж вагонки стелі;
 • фарбування вагонки стелі;
 • монтаж терасної дошки (термодерево);
 • ґрунтовка.

Інтер’єр дерев’яного будинку: дизайн та внутрішнє оздоблення

Про оздоблювальні роботи зовні та всередині дерев’яного будинку докладніше можна ознайомитись в одній з наших публікацій. В одному з пунктів Пам’ятки про правила експлуатації дерев’яного будинку (будівлі, будівлі), що додається до договору підряду, який ми укладаємо із замовниками, вказується, що необхідно провести обробку стінових конструкцій фінішними антисептичними засобами одразу після монтажу покрівлі (іншого покриття), що ізолюють споруду від природних опадів. Таке оздоблення, виконане нашими кваліфікованими фахівцями, дозволить на тривалий час захистити дерев’яний будинок від несприятливих впливів навколишнього середовища та збільшить термін експлуатації дерев’яного котеджу з бруса.

Що потрібно?

Як правило, оздоблювальні роботи здійснюють після проведення систем комунікації та проведення. При обробці важлива попередня підготовка перекриттів. У перший рік після будівництва необхідно досягти герметичності стиків. Потрібно подбати про прокладання гідроізоляції.

Між колодами виконують конопатку за допомогою джуту, клоччя або моху.

Перед тим як оформити стіни, стелю та підлогу, потрібно подбати про утеплення житла. Це дозволить скоротити втрати, що особливо помітно буде в холодну пору року. Важливо використовувати вогнестійкі та екологічні матеріали. Коли закриваються, вони запобігатимуть поширення відкритого полум’я. Відсутність шкідливих компонентів у складі виключить виділення токсинів у процесі експлуатації.

READ  Як видалити чорні плями у ванній кімнаті

Якщо фініш передбачає наявність системи кадрів, необхідно використовувати легкі матеріали.

Під час свого рахунку ви можете вирівняти висоту перекриття, ховаються всередині постачання електроенергії та води. Вони ж дозволять прокласти утеплювач. Тільки після того, як віконні та дверні отвори будуть виконані, варто приступити до внутрішньої обробки.

Оскільки дерево здатне підтримувати горіння, джерела світла підбирають безпечні. Важливо правильно вибрати оздоблювальний матеріал, щоб він не оплавлявся від нагрівання ламп та іншого підсвічування. Для стель і стін намагаються придбати варіанти з мінімальним зазором між каркасною системою та перекриттям, що захищає. Це дозволить заощадити цінні сантиметри корисної площі.

Усередині приміщень необхідно:

 • підготувати кожну основу під фінішне оздоблення;
 • зонувати простір кожної кімнати окремі функціональні зони;
 • використовувати прийом розмаїття в обробці;
 • підібрати потрібний колір фонового оформлення;
 • внести в інтер’єр світлі плями;
 • вибрати обробку, сумісну з будь-яким типом підсвічування;
 • вибрати покриття із різною фактурою;
 • використовувати довговічні матеріали;
 • підібрати просте у догляді оздоблення.

Потрібно продумати систему вентиляції, інакше матеріали, що використовуються для внутрішньої обробки, будуть руйнуватися з подвоєною швидкістю. При цьому на їх поверхні може утворитися конденсат або навіть цвіль.

Стилі прикраси

Закінчуючи дерев’яний будинок країни всередині можна виконувати в різних стилях. Дерево відрізняється благородством. це колоритний матеріал, який вигідно виглядає в різних дизайнерських рішеннях. Облаштовуючи внутрішній простір, необхідно орієнтуватися на ряд особливостей цього матеріалу. Потрібно пам’ятати, що не всі деталі можуть гармоніювати з деревиною, а стиль повинен доповнювати та підкреслювати цей матеріал. У нашій країні, в основному, дизайнерські рішення при будівництві дерев’яних будинків йдуть за двома наступними напрямками.

Оздоблення дерев’яного будинку всередині сучасними матеріалами

Природна краса та витончена фактура дерева захоплює всіх і завжди, тому оздоблення дерев’яного будинку всередині покликане лише підкреслити єство та вберегти від впливу часу. Зроблені з колод стіни ми можемо просто покрити якісним лаком, що зберігає всю принадність цього натурального матеріалу, а при більш складних рішеннях треба дотримуватися оптимального балансу інших використовуваних матеріалів.

При створенні елегантного та гармонійного дизайну застосовуйте лише природні матеріали.

Внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку у сучасному стилі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS