Внутрішня обробка округлого журналу

Внутрішня та зовнішня обробка журналу журналу або дерев’яного бару

В даний час багато власників домашніх господарств країни повертаються до старих традицій будівництва власного житла у вигляді журнальних кабін, які виготовляються за традиційними технологіями, що випробувана часом за допомогою сировинних або циліндрованих журналів, отриманих з хвойних дерев. Основна відмінність між старими дерев’яними будинками з сучасних журнальних кабін є те, що в попередні часи внутрішня обробка будинку журналу майже десь і ніколи не була проведена, тому всі стіни, підлоги та стелі після будівництва залишалися такими, як.

внутрішня, обробка, журнал

Характерний інтер’єр кабіни.

Етапи оздоблювальної роботи

Спочатку необхідно провести підготовчий етап.

Підготовка до обробки в новому будинку

Чисті поверхні з пилу та бруду, оброблені антисептиками.

 • Водопровідні та каналізаційні труби. до сантехнічних точок ванних кімнат та ванних кімнат, кухонної мийки та пральної машини;
 • Електричні кабелі та дроти. місця установки ламп, вимикачів, розеток та стаціонарних споживачів (кухонне та кліматська техніка, котел, котел, теплі підлоги);
 • Нагрівальні труби. батареї або конвектори;
 • Газові труби. до духовки, котла, котла (якщо село підключено до магістралі природного газу, або є газгольдер для зрідженого газу);
 • Повітряні канали. до кухонного капоту, кондиціонер каналу (якщо є), конвекційна піч (якщо використовується система повітряного опалення).

Підготовка до прикраси в старому будинку

Очистіть поверхні з старого закінчення. При необхідності, стіни виконуються. Дайте дім “виділитися”. Видалити пил і бруд, обробляють антисептиком.

Інспекція держава інженерно-комунікацій, здійснює профілактичний ремонт старих та застосовувати нові (у випадку капітального ремонту або повторного обладнання будинку).

Закінчуючи стелю

Оздоблювальні роботи ведуть від стелі до підлоги. Для дерев’яного будинку найпоширеніші технології:

На додаток до традиційних дерев’яних покриттів, підвісні стелі з гіпсокартону під фарбуванням. Вони чудово виглядають у поєднанні з дерев’яними балками в інтер’єрі середземноморського стилю. І якщо дизайн будинку виконаний у сучасному стилі, ви встановлюєте натяжні стелі.

Обробка стін

Як згадувалося вище, внутрішня обробка будинку округлого журналу здійснюється за традиційними технологіями:

 • Поверхня згруповано в декілька прийомів, поступово рухаючись з великого зерна шліфувального паперу або скрембованого (залежить від типу шліфувальної машини та форсунок);
 • Нанесіть шар грунту;
 • Покриті двома шарами лаків, фарби, масла або мастики з суміші масла та воску (при необхідності, проводять проміжне полірування першого шару).

Дерев’яне покриття з дерев’яними панелями проводять на ящику. І це можна розділити на такі варіанти:

 • Економіка. У цьому випадку ми використовуємо підкладку, імітацію бару або блоку хвойного дерева вітчизняного виробництва, без обробки покриття. І остаточне уточнення поверхні здійснюється з шліфуванням, лаком, фарбуванням або витратами. Для прихильників сільського стилю ви можете сподобатися найбільш економічний варіант. обробка стін дошки для піддонів.
 • Стандартний. Стіни відокремлюються тим же типами дошки обшивки, як у версії економіки, але вже з цінних побутових видів дерева без заводського покриття. модрина, кедр, дуб, ясен.
 • Еліта. У цьому випадку використовуйте як вітчизняні, так і імпортні дерев’яні панелі, які не вимагають декоративної обробки. Це шпоновані стінові панелі з масиву хвойних речовин або МДФ, панелі з масиву цінних порід з фарбою та лаком або теплообробкою.

Стіни стін гіпсокартону під плитку, живопис або штукатурка також витрачають на ящик.

Різниця від попередньої версії в методі кріплення до стінок кадру-носія. Для того, щоб гіпс, фарба або між плитками, немає тріщин через нерівне лікування деревини та гіпсокартону, щоб змінити рівень вологості, вам потрібно використовувати ковзаючі кріплення для монтажу до стінок вертикальної частини ящика.

Для підлоги будівельного будинку будь-який тип дерев’яного покриття підходить. від традиційної піпетки до штучного паркету. І в цьому “інтервалі” можуть бути такі типи: паркет, машинобудування або масивна дошка, модульний паркет, пробкові підлоги, бамбуковий паркет.

Також використовуйте комбіновані методи обробки в поєднанні з природними кам’яними плитками або керамікою.

Вибір специфічного типу фінішу залежить від мети приміщення та стилю інтер’єру.

загальні положення

Будинок округлого журналу виглядає спочатку. У деяких випадках покриття внутрішніх поверхонь дерев’яних стін зовсім не є. Однак, не завжди журнали виглядають естетично. я хочу закрити більш цікавий тип обробки. І тут важливо враховувати, що технологія установки покриття відрізняється від облицювання стін з бетону або цегли. Це викликано властивостями дерева.

Закінчуючи роботу з декорації інтер’єру в будинку округлених журналів.

Залежно від цього, загальні положення виглядають так:

 • Оздоблення внутрішніх поверхонь здійснюється лише після активної усадки будинку;
 • Процес какопату до проведення оздоблювальних робіт;
 • Для того, щоб уникнути появи цвілі, необхідно подати заявку на оздоблювальні матеріали з пропускною здатністю;
 • При використанні герметичної сировини виконується примусова вентиляція;
 • Важливо використовувати легкі матеріали, щоб не створювати додаткове навантаження на фундамент та стіну;
 • Якщо є мансарда, то ретельно подумайте про тип обробки сировини, з урахуванням зручного монтажу на стінах даху, що є стінами будинку.

Якщо структура вже зведена, то до закінчення обробки стану перекриття оцінюється. При необхідності зверніть увагу на місця, які відрізняються за кольором, щільністю та текстурою. Наприклад, корона говорить про руйнування масиву жуків. У цьому випадку потрібно усунути причину пошкодження та обробки дерева спеціальними просоченнями.

Коли ви можете почати?

Відразу після будівництва будинку, починається ущільнення будівництва будівництва під впливом ваги колоди, покрівлі та вікон. Структура стає сильнішою, порожнеча між журналами або деревиною зменшується. Неможливо запустити фінішу в цей час: в кращому випадку, обличчя буде поспішати (шпалери), у гіршому випадку. почнеться згорнути від основ перекриття. Якщо це відкрита або настінна плитка, це буде важко замінити його, тому що ви повинні стріляти і клей.

Log house sitting весь час. У той же час, усадка поділяється на активну та постійну. Активний період продовжується перші кілька місяців після будівництва структури. Термін залежить від дерева дерева, його товщини, типу та часу року будівництва.

Зазвичай з активною фазою протягом півроку, будинок з висотою 3 м, сидячи на 10 см. Якщо клеєний бар був використаний у роботі, то активна усадка займе 3-4 місяці. Коли структура виконана з звичайного журналу або бару, починайте обробку всередині лише через рік. Кінець активної усадки визначається рулеткою: якщо висота стін не змінюється протягом 2-3 місяців, ви можете запустити внутрішню сукню.

Підготовчі заходи

Канонатні стіни, усуваючи прогалини між барами. Це етап ізоляції структури та захисту від одержання вологи. Такий процес здійснюється незалежно від того, чи існує інтерпентична ізоляція при будівництві будинку. На додаток до Cacopa, ізоляція будівництва здійснюється за допомогою технології “Теплий шов”.

У першому випадку згорнута з ізоляції роликів або петлей, потім керуйте їх у розрив. Ви можете згорнути смуги і загнати їх у гніздо, поки він не зупиниться, виконуючи роботу знизу вгору. Друга технологія використовуються шанувальники сучасних ноу-хау та синтетичних матеріалів. У цьому випадку використовуються спеціальні акрилові або гумові герметики. Не робіть при готуванні без захисних подій. це збільшить термін служби журналу та захищає його від швидкого руйнування.

READ  Як реорганізувати нагрівальну трубу на кухні

Дерево привертає увагу комах і гниття, якщо клімат у регіоні дощовий. У цьому випадку це обробляється спеціальними просоченнями. Крім того, масив повинен подрібнювати і використовувати праймери для зміцнення структури, а іноді і фарбування спеціальними композиціями. Оскільки дерев’яні горить, воно обробляється антипресочними просоченнями.

Оздоблювальний будинок з округлого журналу

Ваш журнал стояв закладений для часу усадки, і ви можете почати його. Що робити?

Будинок округлого журналу на цьому етапі є коробкою на фундаменті з отворами під вікнами та дверима та готовою системою roctter. Для того, щоб ввести його, потрібна внутрішня та зовнішня обробка.

 • Шліфувальні стіни. Під час транспортування та будівництва поверхня закруглених колодів часто забруднена, існує ризик його інфікування грибами. Щоб дати журнал стінки ідеального вигляду, вони рекомендуються облягати. Процедура також сприяє поглинанню антисептиків у дереві та полегшує рівномірне застосування фарби та лаку. Стіни повинні бути викрадені на вулиці і всередині журналу.
 • Дах. Тимчасова дах, необхідна для захисту вирізання з опадів, видалити. Замість цього, повний покрівельний матеріал, наприклад, металева черепиця. Важливий етап даху даху. пар, термо- та гідроізоляція. Вам також потрібно розглянути дренажну систему, яка включає в себе лоток та дренаж.
 • Двері та вікна. Через те, що усадки процесів у будинку триватимуть довгий час, жорстка установка дверей та вікон неможлива. Спочатку у отворах встановлюється корпус або оборичка, до яких додається кадри. Завдяки їм вікна та дверні блоки не піддаються впливу деформації.
 • Обробка стінки. За межами стін округлого журналу обов’язково покриваються антисептичними композиціями. Відповідно до проекту, вони пофарбовані або тоновані. Щоб зберегти привабливу природну текстуру дерева, зазвичай використовують прозорі покриття володіння.
 • Залучати. Накладна частина фундаменту вимагає облицювання. Він повинен бути захищений від вологи та інших впливів на навколишнє середовище і дарувати прекрасний вигляд, гармонізація структури структури. Для цього використовуйте клінкерну плитку, порцеляновий каменю, штучний та натуральний камінь, сайдинг, декоративні штукатурки та інші матеріали.
 • Найменший. Щоб привести воду з стін будинку, ви можете зробити перерву на периметр. Це бетонна або асфальтова смужка щонайменше 60см шириною, яка виконується з невеликим схилом будинку.
 • Оздоблення зовнішніх архітектурних елементів. Балкони, тераса, ганок вимагає приладів для підлоги та фехтування. Відкриті дошки повинні бути краще з твердих порід, стійких до вологи та температури.
 • Стіна Ровен. Після усадки в стінах дерев’яного будинку можна з’явитися прогалини та тріщини. Щоб відновити теплоізоляцію стін додатково канотрат з джутовим волокном, Paclia. Часто запропонована послуга. просочення юридичних швів герметика. Щоб дати інтерпретаційні шви декоративності, вони можуть бути прокладені з білизною або джутовою мотузкою.
 • Підлога підлоги. У будинках з округлого журналу найбільш природно виглядає як дерев’яна підлога. На додаток до дощок можна використовувати ламінат, пробки або паркет. Перед підлогою необхідно організувати високоякісну теплову, гідро- та звукоізоляцію з використанням рухомих або плит.
 • Інтер’єр розділів. Макет зчеплення журналу часто означає наявність додаткових стін. Вони виконуються кадрними перегородками, які розділяються дерев’яною кільцею або блочним будинком, так що їх зовнішній вигляд відповідає інтер’єру журналу.
 • Монтаж сходів. Під час будівництва двоповерхового будинку без сходів ви не можете зробити. Її параметри встановлюються на етапі дизайну домашнього дизайну. При установці враховуються багато факторів: сила, метод кріплення, компенсація можливих усадків та інших.
 • Підсумовуючи комунікації. Встановлення систем водопостачання та каналізації вимагає компетентного професійного підходу. Необхідно звернути особливу увагу на те, що труби не порушуються в холодну сезон і не деформували при усадці.
 • Опалення. Залежно від розміру будинку використовуються різні види нагріву: електричний, газ або твердий котел, “теплі підлоги”, ультрафіолетове джерела тепла, каміни, печі. Часто вони поєднуються для досягнення оптимальних показників.
 • Монтаж електричної проводки. Виробляється відповідно до раніше розробленого проекту. Включає в себе встановлення комутатора, проводки, розетки, ламп, вимикачів, заземлюючих пристроїв та RCD. Відкрита проводка включає в себе покладання кабелю у канал самостійного переробного пластику або металу на поверхні стін. За допомогою замкнутого типу кабельної проводки, розтягуючи металеві “рукави”, закладені у пронизані в журналах.
 • Стелі. Для пристрою стелі ви можете використовувати різні матеріали: дерев’яна підкладка, шпоновані панелі, деревний масив, гіпсокартон, натяжні стелі та інші. Найважливішим моментом у їх установці. це тепла та випарізоляція. Вона в основному торкається одноповерхових кабін та другого поверху.
 • Підвищена вологість приміщень. У будинку округлого журналу вам потрібно підійти до кухні, ванної кімнати, ванну та ванну, якщо вона розташована всередині будинку. Всі дерев’яні поверхні в них повинні бути покриті додатковою захисною композицією, яка перешкоджає проникненню вологи в дерево. Приміщення повинні бути обладнані гарною системою вентиляції.

Оздоблювальний будинок з округлого журналу. складна і багатоетапна подія. Це вимагає високого професіоналізму та гарного знання будівельних технологій.

Компанія “House-Stroy” пропонує всі оздоблювальні роботи з гарантією відмінного результату. Розрахунок вартості фінішу здійснюється індивідуально. Ви можете дізнатись деталі наших фахівців по телефону, вказаному у верхній частині сторінки.

Стилі оздоблювальних будинків з округлого журналу

Порода обробка, раніше пов’язана з селянським або з шале в засніжених горах, активно використовується в дизайні не тільки котеджів, але і масштабної резиденції країни.

Інтер’єр цього заміського будинку може бути умовно назвати журнал Classic з скандинавським схилом: холодними відтінками тонованого дерева з мальовничими недоліками, теплими акцентами.

Log House. Велика база для французьких глибин. Прованс, країна. найкращі рішення для таких будівель.

Мисливський будинок. одна з їх модних районів сьогодні. Крім того, такі будинки є успішною основою для втілення екологічних напрямків стилістики.

Відмінний варіант для завершення скандинавського стилю з його прагненням до розладу та легкості, який досягається за допомогою світлових тонів площини та мінімальних елементів меблів.

Найголовніше, що стосується внутрішнього оформлення будинку округлого журналу

Житловий будинок з округлого журналу виглядає дуже природним і має особливий шарм. При виборі цієї опції будівництва, зазвичай передбачається, що внутрішня прикраса будинків з округлого журналу буде мінімальним. Нобле дерево не вимагає жодних спеціальних прикрас, а отже, у проекті такого типу заміських будинків у власників, варто вибрати переважно природні, екологічні матеріали, уникаючи сучасної “синтетики”. Вигідніше підкреслити привабливість дерев’яної обробки. Це найважливіше, що ви повинні зробити.

До фінішу, найкраще почати не раніше ніж через 12 місяців з кінця будівництва церкви протягом цього часу, відбудеться головна усадка будинку.

Оздоблювальний будинок з округлого процесу журналу, відповідального та багатоступеневий. Це надзвичайно важливо з самого початку, щоб визначити, що ви хочете побачити інтер’єри вашої країни житла в кінці. Навряд чи варто малювати приміщення в журналі за допомогою величезної кількості не дерев’яних конструкцій будівлі з дерева, насамперед, насолоджуватися згодом спеціальний мікроклімат, буде ближче до природи. Отже, наша увага повинна бути спрямована, перш за все, на оздоблювальних матеріалах, зроблених саме з натурального дерева.

Події, щоб організувати інтер’єри в журналі, можна розділити на кілька етапів. Важливо дотримуватися зазначеної послідовності дій, щоб здійснити всю необхідну роботу в мінімальний час і уникнути можливих проблем.

Будівництво будинків

Сьогодні будівництво дерев’яних будинків, і особливо будинків з округлого журналу та дикої церкви, знову на піку популярності. І навіть незважаючи на досить високу вартість і довгий час будівництва, такі будинки можуть все більше бачити місто. Якщо раніше будували дерев’яні будинки, майже без будь-якого закінчення, сьогодні, завдяки розвитку технологій та виникнення нових матеріалів, обробка журналу стає нормою. Проводиться обробка журналу всередині та зовні, тоді як кожен вирішує для себе, він буде доглядати за цим будинком. Чи буде збережена природна привабливість деревини або журналів, буде повністю прихована під штучними матеріалами.

READ  Як видалити акрилову фарбу з полотна

Особливості обробки журналу

Виконання оздоблювальних робіт для журналу має ряд особливостей, багато з яких часто не помічають, коли обробка журналу виконується з власними руками. Такі прорахунки можуть в кінцевому підсумку, в кінцевому підсумку можуть призвести до тлумачення дерева та його гниття, поява грибів, цвіль. Щоб правильно завершити обробку стін журналу, слід дотримуватися наступні вимоги.

По-перше, всі оздоблювальні роботи виконуються після усадки вдома. У той же час необхідно враховувати, з якого магазину. Якщо з округленого, то його усадка буде меншою за рахунок попередньої сушіння. Для дикого вуха, термін і сила усадки будуть більшими через природну вологість дерева. Новобудований будинок залишається без обробки щонайменше року. За цей час буде збільшено журнали, і можна буде більш точно виробляти вимірювання та подальшу установку вікон, дверей, а також обробку стін журналу.

По-друге, це надзвичайно важливо, коли обробляючи, щоб створити правильне тепло та випаровування. Для належного випаровування необхідно дотримуватися одного простого правила парпропської здатності кожного подальшого шару обробки на вулицю, повинна бути вищою, ніж у попередніх. Результатом порушення цього правила буде поява цвілі, грибку та гниття, а також постійна вогкості в будинку. Теплоізоляційний шар для стін будинку може знадобитися лише у випадку закінчення старого, трохи напівзруйнованого будинку. Будинок з нової смуги діаметром 26 см має таку ж теплопровідність, як будинок з товщиною стінки з одномірним метром. Буде краще виконувати компетентну теплоізоляцію підлог, міжповерхові підлоги та дахи.

По-третє, щоб закінчити будинок журналу вибрати природні матеріали. Незважаючи на те, що сучасні будівельні матеріали мають ряд незаперечних переваг, набагато краще, якщо прикраса стін журналу буде з тих самих природних матеріалів. Результат перевищить будь-які очікування, оскільки природні матеріали набагато краще поєднуються один з одним, ніж поєднання штучних і природних.

Нарешті, слід зазначити наступне. Спробуйте зберегти і підкреслити природну красу будинку, замість швейної стінки МДФ або листям гіпсокартону. Таким чином, перетворюючи заміський будинок з натурального дерева до тієї ж сірих квартир, як у місті. Варіант стін стін може бути виправданим лише в одному випадку, коли будинок з дерева старий і дерево потемнів і втратив теплий природний колір.

Внутрішня обробка журналу

Дерев’яні будинки, і особливо додому з журналу, завдяки природному кольору дерева, володіють прекрасним інтер’єром, який доцільно тримати. Тому плануючи внутрішню обробку журналу, вам потрібно ретельно розглянути кожну дрібницю. Що буде обговорюватися і запланований і запланований на етапі створення проекту будинку. Під час внутрішнього декору достатньо втілити все. Оздоблення журналу починається після організації водопостачання та каналізації.

Стеля

Внутрішня обробка будинку починається з стелі. Це продиктовано тим, що під час обробки ви можете пити або пошкодити поверхню стін і статтю, і важче повторити, що робити. Завершення декорації стелі дещо складніше у порівнянні з стінами та підлогами завдяки незручностям застосування та фіксації матеріалів. Але володіючи певною майстерністю, все можна виконати якомога швидше.

Стеля в будиночку. це дизайн балок і дощок. Саме з цього потрібно відштовхуватися, коли він закінчив. Певним чином це робить це надзвичайно полегшує завдання. У просторі між балками ви можете покласти ізоляцію, проводку, і на вершині самих пучків, закріпіть листи GLC, фанеру, зважте кріплення або зробити натяжну стелю або просто польське дерево і покрийте його прозорий лак. Розглянемо варіанти обробки стелі, найбільш органічно поєднується з журналами. Це кришка стелі з кріпленням, шпонними панелями та лакованим покриттям або фарбуванням.

Стеля стельова стеля досить проста. Це сприяє тому, що дерев’яні балки використовуються в будинках будинку, які будуть закріплені. Дошки підкладки відносно стін кімнати можуть бути встановлені як по діагоналі, так і безпосередньо, або поєднуючи ці два способи. Самі дошки прикріплені за допомогою нігтів або самонарізуючих гвинтів, які розміщуються в рутуванні в канавках. А також за допомогою криваторів, що набагато зручніше. Створення стелі підкладки починається з стилю та фіксації ізоляційних матеріалів, при необхідності, а також проведення прокладки. Потім проект до світильників. Слід зазначити, що при встановленні настінні, він повинен залишити невелике вентиляційне очищення 5 мм біля стін. На першій смузі ми відрізаємо акуратно шипи, встановлюємо на місці та зафіксуємо один з вищезазначених методів. Всі наступні дошки встановлюють шип у канавках попереднього, ми закінчуємо м’яко кольором і виправляємо на місці. Врешті-решт, поверхня посміхається і відкриває лак.

Веніровані панелі. це одна дорога обробка. Стеля вирішує з ними буде виглядати вражаючим, показуючи його аспект процвітання та хорошого смаку господарів. Монтаж панелей не представляє спеціальних труднощів завдяки прикріпленню пазів Spike. Фактично, їх установка нагадує монтаж підкладки. Різниця полягає в необхідності створення кадру, до якої будуть додані панелі, але це лише якщо є необхідність приховувати пучки перекриття. Альтернативно, такі панелі можуть бути розміщені між балками.

Найпростіший і в той же час буде привабливим, щоб подивитися стелю, відкрита прозорим лаком. Звичайно, підготовка поверхні вимагатиме значних зусиль. Оскільки він буде ретельно польський і покрив з лаком, кожен сантиметр, але в результаті ви завжди можете захоплюватися природною красою дерева. Щоб прискорити процес шліфування, вам доведеться використовувати спеціальний інструмент та кілька типів наждачного паперу різного зерна. Спочатку шліфування виконується грубого наждачного паперу, а на кінці паперу з невеликим зерном. Це робиться для того, щоб спочатку видалити окремі шматки дерева, а в кінці, щоб зробити поверхню дерева гладкою, без будь-якої шорсткості.

Дизайн дисконтованого будинку

Важливий! Після шліфування поверхня дерева повинна бути просочена захисними композиціями з антипіренними та антисептиками. Це стосується не тільки до стелі, а всі частини будинку.

Ще одна низькоопераційна, але в той же час, відмінний варіант для обробки стелі є його живопис. Треба тільки для того, щоб зробити одне витончення. Фарби повинні мати високу паропроникність, тобто дихати. Тому будь-який акрил, силіконовий та аналогічні фарби не можуть бути використані. Найкращий варіант буде використання вапняку та водно-емульсійних фарб, або це може бути звичайним білим.

Стіни

Далі після оформлення стелі буде оформлення стін. Як змінено неодноразово, журнал має свою власну атмосферу, а оформлення стін повинна бути придатною особливим способом. Найбільш оптимальним варіантом буде шліфування та настінне покриття з спеціальними композиціями та каюття з декоративною мотузкою. Просто покласти, збереження та акцент природної краси деревини. Але в деяких випадках підйомник будівельного будинку виконується гіпсокартоном, МДФ, обробкою плитки та інших подібних матеріалів.

Оздоблювальний будинок з округлого журналу

Шліфувальні та канонатні стіни виконуються як всередині, так і за межами будинку. Для шліфування використовуються спеціальне інструмент і кілька типів наждачного паперу. Якщо такі роботи повинні робити самостійно вперше, воно не буде зайвим для практики на заготовці, а потім перейти до основної роботи. Потім поверхню деревини обробляється спеціальними композиціями, що дозволяє зберігати природний колір дерева та захищати його від впливу негативних факторів.

READ  Яка різниця між початком і фінішним шпаклівкою

Керкінг суглобів журналів є обов’язковим видом на роботу, але використовуючи декоративні матеріали, ви можете зробити стіни будинку більш привабливими. Для виконання роботи потрібен спеціальний інструмент CACOPAT та молотка. Якщо, при будівництві вдома, така робота, яку ви вже виконувалися, тоді оформлення комори не спричинить спеціальних проблем. Інакше ви повинні трохи практикувати.

Кошик будівельного будинку з гіпсокартоном, MDF та настінними панелями використовується для приховування проводки або створення плоскої поверхні під плиткою або іншим облицювальним матеріалом. А також захистити стіни від журналу від негативного впливу вологи. Така прикраса підходить у кухні, ванній кімнаті або ванній кімнаті. Для житлових приміщень, вітальні, коридори та коридори будуть краще підтримувати природну красу дерева, у крайньому випадку ви можете підйому. Перед тим, як шити журнал з листами гіпсокартону, MDF або настінними панелями, потрібно створити надійну структуру, до якої будуть додані листи. Для цих цілей ви можете використовувати дерев’яні планки, або металевий профіль. Вертикальні рамки встановлюються на етапі 600 мм. Поперечні скребки поміщають таким чином, що в одному ряду дошки становив на рівні 75 см від підлоги, а в наступні 75 см нижче стелі. Це робиться для того, щоб фіксовані аркуші повинні бути розміщені в порядку перевірки. Сама рамка монтується в місцях контакту з журналами, використовуючи самовідданість. Подальша робота полягає у обшиті листів, які, при необхідності, вирізають і прикріплюють до рамки за допомогою самореактивних зразків. Остаточне оформлення стін стін може бути виконана з плиткою, шпалерами, декоративною штукатуркою або іншим чином.

Важливий! Виконання підкладки стін будинку, дуже часто ізоляція та парова ізоляція поміщаються у вільному просторі. Він дуже жалюгідний наслідки для стін журналу. Тому краще залишити повітряний шар, і покласти шар популяції ззовні.

Окремо, необхідно виділити живопис стін. Як у випадку стелі, ви можете використовувати натуральні фарби вапно та водно-емульсійні фарби. Це дозволить стінкам будинку дихати і тримати їх від форми та грибків. Єдиний недолік полягає в тому, що через деякий час вам доведеться оновити сидіння скрипучих фарб, оскільки будинок буде сидіти на деякий час.

Кінець внутрішнього обрізання будівельного будинку є створення підлоги та укладання покриття підлоги. Більша частина вже створена підлога. Балки перекриття, грубі підлоги та лаги були закладені на сцену будівлі вдома. Залишається лише принести початок до кінця. Дизайн підлоги Log House відомий заздалегідь, тому не буде особливих труднощів у виборі зовнішнього покриття. У таких будинках дерев’яні підлоги створюються на відстані, що означає, що покриття покриття може бути паркетом, масивною дошкою, килимом, лінолеумом, вінілом.

Що з перерахованого буде закладено, залежить від вибору хостів та позначення кімнати. У будь-якому випадку, вам доведеться зробити певну роботу над створенням підлоги. По-перше, це створення нижнього струму, укладання гідроізоляційного шару та ізоляції в простір між відставаннями. По-друге, укладання шорстких дощок. І тільки після того, як ви можете почати створювати покриття. Якщо підлогу з масивної дошки, ви можете встановити його безпосередньо на платці на підлозі. Сам процес підкріплення виконується наступним чином. Перша дошка відрізана шипа, потім вона укладається до стіни. Між стіною та дошкою, кілька прокладок товщиною 2,5 см, який, після завершення укладання підлоги дошки, видалені. Сама дошка фіксує з самолюбством, під яким ви надсилаєте отвори заздалегідь. Наступні дошки розміщуються у шипії в канавках попереднього. Для надійного прикріплення ми закінчуємо польєрем по всій довжині, а потім зафіксуємо самонарізуючий гвинт до відставання. У той же час необхідно пам’ятати про 2,5 см розриву між дошками та стіною, в майбутньому вона буде виконувати роль вентиляції.

Після укладання дощок їх поверхня згрупована і відкрита з лаком. На периметрі кімнати ми встановлюємо плінтус.

Укладання паркету в щось подібне до закладання масивної дощої схожість у системі Schip-Groove. Різниця полягає в тому, що ця робота дуже хороша і трудомістка, а під паркетом потрібна абсолютно гладка поверхня, а самі дошки можуть поміститися на клею. Щоб створити паркетну підлогу, спочатку ми малюємо тонкий субстрат з вологостійкої фанери на верхній частині підлоги. Фанерні аркуші поміщаються в розпад і фіксують з самоорганізаторами. Подальша робота буде в укладанні та фіксації плит паркету. У завершенні поверхня згрупована і відкрита з лаком.

Укладання таких підлог, як лінолеум і килим, не представляють дуже важко. Головне при створенні їх, щоб забезпечити плоску поверхню. Ви можете зробити це, як у випадку паркету, з фанерними листами.

Іноземна обробка журналу

Оздоблювальна робота журналу, крім інтер’єру, включає фасад будівлі. У той же час, закінчуючи стіни та підвал. Якщо все просто з підвалом, це досить легко, ви можете літати, покласти клінкерну плитку або декоративний камінь. Потім стіни журналу вимагатимуть спеціальний підхід.

Найпростіший варіант для такого будинку. це шліфування колоди, декоративного калкіту та поверхневого покриття з спеціальними композиціями, які зберігають природний колір деревини та захищає колоди. Але досить часто, особливо зі старими будинками, це важко це зробити. Отже, будиночок є сидіючим, ллд, зробити простий монтований фасад з металевими або пластиковими панелями.

Як зазначалося, щоб утримувати журнали з гнилі, грибку та форми обробляються спеціальними речовинами. Крім того, вам потрібно дотримуватися правила випарування. З першою умовою все просте, але друге необхідно враховувати, коли корпус журналу виконується шляхом сайдингу, створюється встановлений фасад, створюється обрізка інших матеріалів.

Перед тим, як шити журнал, Сайдинг, вам доведеться піклуватися про вентиляцію та випарування стін будинку. Для цього ви натискаєте віддалені смуги, щоб забезпечити вентиляцію. Самі дошки беруть товщину 10 15 мм і встановлюють їх у 50 см. Зростання, ми використовуємо гвинти як кріплення. Тепер над віддаленими плитами, покладіть шар випорожування, який фіксується з тонкими дерев’яними тарілками.

Наступний етап. це потепління стін логотипу. Але тут треба посилатися на експлуатаційні характеристики деревини, а саме теплопровідність. Як результат, може виявитися, що ізоляційний шар не буде зовсім до місця.

Якщо ви вирішите зігріти будинок, ми створюємо рамку ящиків для сайдинг, між якими ми поклали ізоляцію, а на вершину вітрозахисту. Для рами, ми використовуємо дерев’яні смуги, товщиною, що дорівнює товщині ізоляції, і за допомогою самостійної, вони фіксують їх на попередньо встановленому барі.

Залишається монтувати панель сайдинга. Вся робота під керівництвом. Спочатку встановіть початковий профіль, зафіксувати його нігтями або гвинтами. Подальша робота буде схожа на конструкторську монтаж, оскільки наступні панелі приходять до попереднього і закріплені на ящику. Потрібно звернути особливу увагу на кути, двері та вікна. Для них сайдинг використовується у певній формі, і при встановленні його слід пам’ятати.

Обрізання журналу всередині та зовні питання, до якого необхідно підходити до особливого догляду. І це навіть не той факт, що деякі види оздоблювальних робіт є складними, але сама деревина є красивим оздоблювальним матеріалом. І головне завдання, коли закінчивши будинок журналу, як можна зберегти та підкреслити природну красу дерева.

Внутрішня обробка округлого журналу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS