Встановлення коаксіальної труби на газовому котлі

Table of Contents

Переваги та недоліки такого рішення

Коаксіальні труби в поєднанні з газовим опалювальним обладнанням забезпечують високоякісну роботу всієї системи. Це в основному пов’язано з позитивними якостями, притаманними типу димоходу.

Основними перевагами коаксіальних труб виглядають так:

 • Значне підвищення ефективності системи опалення;
 • Безпечний і постійний випуск продуктів згоряння;
 • Хороший захист дизайну від засмічення;
 • Конденсат викидається з системи для безпечного контуру, а повітряне поточне в систему на окремій трубі;
 • Низька ймовірність несправності;
 • Легкий дизайн з високою ефективністю.

Всі ці переваги в агрегаті серйозно підвищуються на ефективність системи в цілому. Наприклад, постійне постачання свіжого повітря на зовнішню трубу забезпечує систему, необхідну для спалювання кисню. Конденсат також утримується на зовнішній трубі та поступово висихає, тому внутрішня частина системи захищена.

Аспект конденсату дуже важливий – це провокує більшу частину внутрішнього пошкодження системи. Внаслідок відокремлення конденсату та супутніх окислювальних процесів на поверхні труби з’являються тверді опади, які згодом потрібно очистити. Використання коаксіальної труби з його спеціальними характеристиками дозволяє значно спростити очищення дизайну.

Однак коаксіальні труби мають кілька недоліків, у тому числі:

 • Висока вартість матеріалів;
 • Стандартизація труб не дозволяє створювати індивідуальний дизайн конфігурації;
 • Встановлення коаксіального димоходу дуже важко витратити самостійно;
 • При встановленні необхідно дотримуватися ряду вимог безпеки, які не завжди виконуються.

Виробництво та монтаж димоходу роблять це самостійно

Нормальна робота розетки диму залежить від правильного розрахунку його параметрів та подальшої установки. Професіонали стверджують, що вдома побудувати структуру, не поступається фабриці, не досягне успіху. Єдиний може виконувати прямий сегмент коаксіальної труби. Але незалежна установка за наявності навичок для роботи з енергетичними інструментами для здійснення цілком реальних.

Перед встановленням перевірте повноту пристрою.

Шляхом заздалегідь визначеного місця на стіні, вихідний отвір розміщується. Він пробурений на висоті 150 см над котлом підлоги і під кутом 3 градусів до стіни стіни. Отвір для настінного нагрівача може бути зроблений відразу після складання поворотного коліна.

Перша ланка, труба або коліна, підключені до виходу котла через адаптер. Всі лінійні елементи пов’язані з використанням обтискань.

Настінна отвір ізольована базальтом або азбестом. Вихідний розділ пристрою через отвір видаляється на вулиці.

Встановлення димоходу для ванни виконана відповідно до тієї ж схеми.

Замість класичного двоканального димоходу, у деяких випадках для настінних газових котлів, окремі димоходи оснащені. Схема її установки представлена ​​нижче.

Малюнок та діаграми

Версії підключення вертикальних коаксіальних струмів:

Розрахунок розмірів

Поперечний переріз канального каналу не повинен бути діаметром виходу водонагрівача. Це значення для трубопроводу вказано в технічних документах котла.

Існує певна залежність розміру секції годування диму з потужності котла. Його можна простежити на столі нижче.

Діаметр внутрішнього каналу, мм Енергетичне обладнання, кВт
120 24
130 25-30
170 40-45
190 п’ятдесят
230 80-90

Нормативна база

Законодавчі вимоги підлягають встановленню коаксіальних димоходів та необхідні певні дозволи. Держава встановлює стандарти відповідно до SNIP 2.04.08-87 і 2.04.05-91, які обговорюють правила встановлення димарів.

Зокрема, у цих діях вказується, що при встановленні коаксіального димоходу в системі колективного опалення необхідно отримати особливий дозвіл газової служби. Також у колективних системах існує мінімальна довжина до вікон та дверей, що становить близько половини метра. На фасаді будівлі, димар повинен бути розташований принаймні на дві метри від землі.

Відповідно до пожежної безпеки, передбачено, що розрив між дерев’яними стінками будинку та трубкою для димоходу повинна бути не менше 5 см. У цегляних стінах, отвір для труби повинен бути один сантиметр, більший, ніж діаметр самого труби.

Встановлення настінного газового котла. Частина 2.

Крім того, регуляторні акції вказують на те, що в безпосередній близькості від димоходу не повинно бути перешкод. Ця версія дизайну не повинна залишати більше 30 см.

Схема горизонтальної коаксіальної димоходу представлена ​​нижче.

Нахил горизонтальної димоходу по відношенню до котла повинен становити приблизно 3 градуси. З індивідуальним встановленням димоходу в приватному будинку, максимальна довжина документів не повинна бути більше 7 метрів.

Схема встановлення коаксіальної димоходу

У цьому розділі ми проаналізуємо дві найбільш популярні варіанти встановлення. Отже, перший варіант – це встановлення вертикальної коаксіальної димоходу в дерев’яному будинку, відповідно до

Сніпов, такі особливості схеми слід враховувати:

 • Початкова точка повинна бути розташована не менше двох метрів від грунту.
 • Норми, правила встановлення коаксіального димоходу передбачають необхідність запуску отвору під трубою, 1-2 см більше з поперечного перерізу. У дерев’яних стінках підлог, не менше 5 см.
 • Відстань від дверей, віконних отворів, вентиляційних парканів, не менше 50 см.
 • З вікон, розташованих безпосередньо над трубою, більше 1 метра.
 • З сусідніх будинків, мінімум 2 метри.
 • Безпосередньо на виході з будівлі, не повинно бути жодних дерев, стін, стовпів тощо.
 • При організації таких котлів не дозволяється поєднувати їх для двох різних систем опалення, тобто природного тяги та примусового, у цьому випадку забороняється об’єднатися.

Допускається проводити канал навіть через суміжну кімнату, але слід мати на увазі, що горизонтальна довжина коаксіального димоходу в цьому випадку не повинна перевищувати 3 метрів (з природним тягою). Не більше 5 метрів при примусі.

READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Схема горизонтальних каналів

Встановіть коаксіальний димар для настінного газового котла та в положенні “лежачи”. Є деякі особливості конструкції коаксіальної димоходу:

 • Можливість розміщення не більше 3 метрів горизонтальної секції.
 • Кількість колін не повинна перевищувати двох.
 • Відстань від вікна не менше 600 мм.
 • Відстань від труби до вихідного каналу, не більше 1 метра.

Крім того, пам’ятайте важливі аспекти, неможливо використовувати герметик для док -уванням та ущільненням. Для цього використовуйте лише спеціальні гумові прокладки. Також зверніть увагу на те, що забороняється використовувати домашні адаптери для підключення до котла. Елементи коаксіального димоходу повинні відповідати стандартам виробників.

Що таке коаксіальний димар для газового котла

Метод є дворядним розташуванням труб, через які виходить продукти згоряння, а свіже повітря поставляється з двокамерними котлами. Класична система диму насильно витягує повітря з кімнати в камеру згоряння. Коаксіальна модель приймає повітря з вулиці і веде його в кам’яну версію.

Продукти згоряння проходять через внутрішню трубку на вулицю, а в напрямку котла рухається потік свіжого повітря. Вплив теплообміну відбувається.

Принцип роботи димоходу побудований на залученні потоку зовнішнього повітря та видалення продуктів згоряння

Свіже повітря потрапляє в пожежну стану в нагрітому стані, він підвищує ефективність газового котла. Через теплопередачу, гаряче повітря на виході створює і виходить не жарко, і теплий, що значно знижує температуру труби і дозволяє приписувати конструкцію димоходу до безпечного.

 • Відкритий та внутрішній розташування димоходу. Зовнішні пристрої прикріплені до зовнішньої сторони будівлі, для внутрішнього будівництва каналу в приміщенні
 • Ізольовані та не ізольовані конструкції. У регіонах з холодними суворими зимами, експерти рекомендують ізолювати канал. Однак це призводить до зменшення продуктивності через те, що подача кисню зводиться до печі. Ізольовані системи димових систем забезпечують безперервну роботу опалювального обладнання при низьких температурах повітря. Потепління димоходу – обов’язкова дія для північних регіонів
 • Колективні та індивідуальні системні системи диму. Колектив, розміщений у випадках, якщо на підрізі розташовані кілька опалювальних пристроїв
 • Горизонтальне та вертикальне розміщення. Методи установки вибираються для кожного будинку індивідуально

Важливою перевагою коаксіального способу полягає в тому, що повітряна огорожа для вогню виникає з вулиці. В результаті при встановленні вимоги до необхідної вентиляції в котельні зменшуються.

 • швидка установка;
 • Підходить для будь-якого типу нагрівального пристрою;
 • хороші тягові показники при дотриманні всіх правил встановлення;
 • можливість використання в багатоповерхових будинках;

  При встановленні необхідна додаткова координація з SanepidaDzor;

Монтажні варіанти

У комплекті з коаксіальним димаром, фабричним складом, докладний інструмент встановлення повинен бути приєднаний. Наступні та ретельно реалізуючи ці рекомендації, відображається у роботі котла та ефективності диму. На думку експертів, основною причиною фарбування котла, поява вхідного або земля обумовлено помилками у розрахунках, і коли підключено димар.

Горизонтальна установка коаксіальних труб

Горизонтальна установка здійснюється з урахуванням технічних характеристик будівлі. Спочатку місце виїзду вибирається з стіни. Існують обмеження, пов’язані з відстані до найближчого сусіднього вікна, коли походить від стінки горизонтальної коаксіальної димоходу, що потрібно ретельно спостерігати.

Додатково розраховуються наступні параметри:

 • Висота труби – від виходу котла до проходять отвір у стіні, для підлоги газових котлів повинна бути висота щонайменше 1 м. Пряме вилучення труб від випускного сопла на вулицю. Для настінних газових котлів, зменшення висоти допускається до 0,5 м.
 • Кількість поворотних муфт на сюжеті не повинна перевищувати 2 шт.
 • Максимальна довжина горизонтальної частини становить 3-5 м, залежно від моделі котла. З’єднання з термостійкою герметичною гумою використовується для подовження труби. Забороняється використовувати силікони та герметики.

Особливість використання двоканальної димоходу взимку – збільшення виробництва конденсату. Причиною втрати вологи є те, що система спочатку була розрахована на більш сприятливих робочих умовах. З підвищеною конденсатною освітою буде необхідно ізолювати трубу.

Вертикальна установка двоканальної труби

Вертикальний монтаж димоходу забезпечує два способи підключення:

 • Каскадна діаграма з’єднання колективних димоходів конденсаційних котлів. Кілька опалювальних одиниць підключаються до однієї труби. Каскадна схема застосовується в багатоквартирних будинках. Димохід встановлюється зовні або всередині будівлі. Вертикальна установка труби здійснюється лише після ретельних розрахунків та виготовлення проектної документації, з урахуванням правил, викладених у спільному підприємстві 60.13330 (SNIP 41-01-2003).
 • Індивідуальне з’єднання – максимальна довжина вертикального коаксіального розладу згоряння – 7 м., Що дозволяє встановлювати в двоповерховому будинку. У будинку газованих бетонних блоків труба встановлюється виключно всередині структури. Будівельні стіни не можуть витримувати велике навантаження на стіни. У цегляних будинках система видалення диму встановлюється всередині та поза будівлею. У будь-якому випадку здійснюється обов’язкова теплоізоляція димоходу коаксіального типу.

Клімат

Питання автономного опалення вирішується індивідуально. Газові котли з коаксіальними димарами дуже популярні з урахуванням відмінної ефективності, наявності палива та прийнятну вартість. Основною перевагою такої системи є можливість монтажу після побудови будинку. У статті ми будемо обговорювати, як встановити коаксіальний котел.

Монтаж обладнання можна доручити до спеціалізованих фірм, які будуть працювати під ключ. Таким чином, усунення власників від координації документації з компетентними організаціями та нюансами установки.

Однак, якщо є бажання виконувати монтажні роботи самостійно, знаючи принцип роботи газового обладнання та дотримання всіх правил та правил (SNIP), можна буде впоратися з цим процесом без великих труднощів.

Принцип коаксіального котла

 • Теплоносія, частіше вода, надходить у теплообмінник, де нагрівається до бажаної температури через згоряння газу. Пристрій має 2 стентанти (основні та необов’язкові, що використовується для підтримки режиму сну). Obigign може бути ручним або автоматичним.
 • Обладнання ділиться на однозвучну та подвійну контуру. У першому випадку моделі призначені лише для підключення системи опалення. Газові агрегати з двома контурами забезпечують не тільки тепла в будинку, але й здійснюють воду, що нагрівається для побутових та економічних потреб.
 • Згоряння камери ізольована від зовнішніх впливів. Приплив повітряних мас з вулиці та випуск діоксиду вуглецю (продукти згоряння) виконується через коаксіальний канал. Його конструктивна труба в трубі, не дозволяє змішувати дві різні нитки.
 • В основному всі агрегати оснащені системами управління та безпеки. Автоматизація складається з термостатів, показників, скидання та запобіжних клапанів, датчиків, шанувальників тощо.D.
READ  Як очистити туалет з кам'яного оцту

Типи коаксіальних котлів

 • Котли відрізняються не тільки технічними характеристиками, а й методами встановлення. Вони знаходяться на відкритому повітрі та стіні. Останній вид набагато простіший і не займає багато корисної площі.
 • З компактними розмірами, відповідно, потужність обладнання зменшується. Його установка виконується для опалення теплиць, офісних та житлових приміщень з квадратурним до 150-250 кВ.М.
 • Відкритий коаксіальний котел з урахуванням великої камери згоряння характеризується високою ефективністю. Такі моделі підходять для опалення та забезпечуючи гарячу воду будівлі промислових цілей та житлових будинків великих площ.
 • Для виготовлення корпусів використовуються різні метали та їх сплави. Пристрої чавуну та сталеві насолоджуються найбільшою популярністю. Такі продукти характеризуються хорошими показниками за доступними витратами.
 • Висока надійність, теплопередача та тривалі експлуатаційні періоди відрізняються мідними та сильтурними котлами. Однак їх вартість зупиняє багато споживачів від придбання.

Вибір нюансів

Для вибору обладнання краще проконсультуватися з фахівцями, це не буде зайвим, щоб попросити думку сусідів або родичів, що працюють такі пристрої.

 • Їх незацікавленість допоможе дати більш об’єктивну оцінку операції котла, відзначити відсутність певної функції або навпаки, підкреслити широкий спектр половини з яких не потрібно використовувати.
 • Як правило, пристрої мають комбіновану роботу газу та електроенергії. При покупці, віддайте перевагу нелетуючим моделям, інакше вам доведеться відключити електроенергію. Обладнання може дотримуватися безперебійного джерела живлення. Сила сучасних UPS дорівнює 200-350 кВт/год.

Загалом, план буде складатися з наступних пунктів:

 • отримати дозвіл для встановлення в газовій службі;
 • На підставі проекту підготуйте місце для встановлення обладнання та проводки димоходу;
 • Вибір котла для потужності, розмірів, бренду, зовнішнього вигляду та інших параметрів.

Споживання природного або зрідженого газу визначає продуктивність одиниці. Як правило, для кожних 10 кВ.М. Квадрат витрачається 1 кВт/год. З цього випливає, що для будівництва 100 квадратних метрів.М. Потрібен пристрій не менше 10 кВт. Отже, пристрій з мінімальною потужністю 10 кВ/год споживає 1,12 куба.М. Природний газ або 0,86 кг/год зрідженого пропан-бутану.

Країна виробник коаксіальних газових котлів

Що стосується виробника, провідні місця займають рослини Швеції та Німеччини. Їхні продукти характеризуються надійністю, якістю та функціональністю. Підтримка високих позицій не менше, ніж висока вартість.

 • Італійські котли мають стабільну якість без скарг. Однак позитивні рекомендації даються лише на пристроях, зібраних у цій країні. Китайська Асамблея знижує всі переваги нуля.
 • Обладнання з Чехії досить невибагливі. Однак їх слабкий момент є електронікою, що особливо важливо мати на увазі, оскільки нестабільність постачання напруги в енергетичних мережах характерна для нашої країни. Вихід може служити стабілізатором.
 • Варіанти бюджету включають котли вітчизняного, корейського та китайського виробництва. Ця категорія може бути названа щасливою справою, тобто ви можете придбати дешевий котел, який, напрочуд буде тривати протягом багатьох років або, частіше буває, поломка буде відбуватися в середині першого опалювального сезону.

Вимоги до встановлення коаксіального котла

При виборі місця для розміщення газопоксіального обладнання, необхідно, щоб він відповідав наступним вимогам:

 • Стінка, коли монтаж підвісний теплогенератор виділяється негорючим матеріалом;
 • Встановлення моделей підлоги здійснюється на бетонній основі або металевому листі;
 • Помістіть інші газові пристрої та електричне обладнання ближче, ніж 30 см до основного котла заборонено.

Відповідно до вищезазначених правил та правил, можна розраховувати не тільки на ефективну роботу системи, а й безпеку всіх членів сім’ї.

Увага: при встановленні котла з відкритою меблями, вимоги є жорсткішими!

Коаксіальний димар

 • Котли з закритою камерою згоряння набагато частіше порівнюються з іншими видами опалювального обладнання. Їх головна перевага є можливість встановлення в приміщенні, не обладнані спеціальними стаціонарними витяжками. Для керування теплогенератором необхідний коаксіальний канал, який відображається через вікно або технологічне отвір у стіні.
 • Обладнання така конструкція може бути встановлена ​​на горищах, кухні та наземні підлоги. Тут вам потрібна лише одна умова для наявності вікна або можливість буріння стіни, щоб призвести до труби димоходу.
 • Дизайн – це дві труби різних розділів, вставлені один в одного. Внутрішня трубка випускає продукти згоряння. Відстань, отримана різницею діаметра, використовується для страху свіжих повітряних мас.

Особливості та переваги коаксіального димоходу включають:

 • Потік повітря з одночасним переміщенням продуктів згоряння забезпечує захист від газоподібного газу вуглецю;
 • Спеціальний дизайн не дозволяє нагріватися зовнішнє тіло труб, що означає, що неможливо передавати тепло до стін, що не є безпечним для дерев’яних будівель;
 • Ця система підвищує ефективність всієї системи опалення будинку цілого, частково нагрівання зовнішнього повітря.

Канали купуються окремо від котла, великий вибір забезпечує здатність вибирати продукти не тільки необхідним діаметром, але й переважним матеріалом (полімерами, керамікою, оцинкованою сталь та т.D.). Іноді труби включені в пучок.

Встановлення коаксіальних котлів

Встановлення обладнання не ближче до 60 см від відкриття вікна, такі норми пов’язані з вибутливою монооксидними газами, які потрібно повернути назад. За відсутності таких умов використовуйте максимальну відстань.

 • Зовнішній котел. Для цього пристрою необхідно плавно. Між задньою стінкою корпусу та стіною структури, залишається технологічний розрив для технічного обслуговування пристрою. Покласти пристрій до розрахункового місця, збирати коаксіальну систему. Потім на стіні позначте точку свого виходу з мінімальною відстані від підлоги 1,5 м.
 • Стінний котел. Встановлення такого виду пристроїв виготовляється на носії або посилену стіну. Кількість, на якій висоті буде зручним для своєї служби, оптимальний параметр становить 1-1,6 м. На цьому рівні позначте точку під бар (вона включена). Перевірте рівень горизонтального будівництва.

Встановіть котёл на монтажну смужку. Далі необхідно збирати димохідний канал і визначити, де потрібно свердлити отвір для труби. Тут слід зазначити, що з горизонтальним виходом каналу, нахил повинен бути не менше 3 градусів. Це значно полегшить конденсату.

READ  Як відновити лише закриту вкладку

Отвір для димоходу

 • Після від’їзду або видалення обладнання, використовуючи Peuorator з спеціальним свердлом насадки отвір бажаного діаметра. Труба в ній повинна вільно проходити. Корона вибирається залежно від матеріалу, з якого зведені стіни (деревина, цегла, бетонні блоки)).
 • Занепокоєння для інтер’єру, а зовнішній вигляд не варто. У продажу є спеціальні декоративні неправдиві деталі.

Збірка коаксіальних труб

Кожен специфічний випадок визначає напрямок каналу. Це може бути похилом, вертикальним та горизонтальним розташуванням.

Порада: Горизонтальний перебіг системи можливий лише за наявності примусової вентиляції!

 • Вертикальний напрямок частіше використовується, коли немає можливості зробити канал виходу через стіну. У цьому випадку необхідно розрахувати шлях каналу через дах, щоб труба не відновлюється в відстані або інші деталі дизайну даху.
 • Для димоходу використовуйте фабричні фітинги та компоненти. З їх допомогою, збір та встановлення будуть перетворюватися краще і надійніше. Спробуйте уникнути численних ополів і поворотів.
 • Максимальна форма просту каналу буде працювати більш ефективно. При подовженні каналу використовуються не більше 3 м, використовуються спеціальні затискачі.

Порада: Нанесіть герметик і будь-які інші фірмові матеріали заборонені.

Збірка всієї системи

 • Остаточна Асамблея всіх елементів системи починається з установки газового обладнання на місці. Котел з’єднується з постачанням газу. Для цього використовується спеціальний гумовий шланг. Герметичність сполук перевіряється шляхом зволоження їх з розчином мила.
 • За допомогою адаптера труба підключена до обладнання. Далі йде вертикальне розширення, з’єднувальний затиск, а потім коліно для обертання горизонтального каналу. Ви можете негайно використовувати коліно після адаптера.
 • Труба бажаної довжини підключена до коліна, а потім початковий канал. Відстань повинна бути розрахована таким чином, що цей елемент говорив з вулицею щонайменше 30 см.
 • З горизонтальним розрядом, ви повинні мати колекцію конденсатора. Він встановлюється в нижній частині дизайну.
 • Тепер залишається заповнення сполуки фокусу котла до системи водопостачання.

Перед роботою зверніться до уповноважених органів, щоб отримати дозвіл на установку та експлуатацію опалювального обладнання. Легкість установки самого котла та коаксіальний димар не повинен вводити в оману. Дотримуючись додаткових інструкцій та дотримання вимог SNIP, ми можемо говорити про якість опалення приміщень та безпеки всіх живих.

Монтажні варіанти

У комплекті з коаксіальним димаром, фабричним складом, докладний інструмент встановлення повинен бути приєднаний. Наступні та ретельно реалізуючи ці рекомендації, відображається у роботі котла та ефективності диму. На думку експертів, основною причиною фарбування котла, поява вхідного або земля обумовлено помилками у розрахунках, і коли підключено димар.

Горизонтальна установка коаксіальних труб

Горизонтальна установка здійснюється з урахуванням технічних характеристик будівлі. Спочатку місце виїзду вибирається з стіни. Існують обмеження, пов’язані з відстані до найближчого сусіднього вікна, коли походить від стінки горизонтальної коаксіальної димоходу, що потрібно ретельно спостерігати.

Додатково розраховуються наступні параметри:

 • Висота труби – від виходу котла до проходять отвір у стіні, для підлоги газових котлів повинна бути висота щонайменше 1 м. Пряме вилучення труб від випускного сопла на вулицю. Для настінних газових котлів, зменшення висоти допускається до 0,5 м.
 • Кількість поворотних муфт на сюжеті не повинна перевищувати 2 шт.
 • Максимальна довжина горизонтальної частини становить 3-5 м, залежно від моделі котла. З’єднання з термостійкою герметичною гумою використовується для подовження труби. Забороняється використовувати силікони та герметики.

Особливість використання двоканальної димоходу взимку – збільшення виробництва конденсату. Причиною втрати вологи є те, що система спочатку була розрахована на більш сприятливих робочих умовах. З підвищеною конденсатною освітою буде необхідно ізолювати трубу.

Вертикальна установка двоканальної труби

Вертикальний монтаж димоходу забезпечує два способи підключення:

 • Каскадна діаграма з’єднання колективних димоходів конденсаційних котлів. Кілька опалювальних одиниць підключаються до однієї труби. Каскадна схема застосовується в багатоквартирних будинках. Димохід встановлюється зовні або всередині будівлі. Вертикальна установка труби здійснюється лише після ретельних розрахунків та виготовлення проектної документації, з урахуванням правил, викладених у спільному підприємстві 60.13330 (SNIP 41-01-2003).
 • Індивідуальне з’єднання – максимальна довжина вертикального коаксіального розладу згоряння – 7 м., Що дозволяє встановлювати в двоповерховому будинку. У будинку газованих бетонних блоків труба встановлюється виключно всередині структури. Будівельні стіни не можуть витримувати велике навантаження на стіни. У цегляних будинках система видалення диму встановлюється всередині та поза будівлею. У будь-якому випадку здійснюється обов’язкова теплоізоляція димоходу коаксіального типу.

Переваги і недоліки

Цей тип димоходу підвищує ефективність котельного обладнання та зменшує споживання палива, а також покращує продуктивність котла, забезпечуючи повне згоряння. Коаксіальні димарі оптимально встановлені в дерев’яних будинках, т.до. вони найбільш захищені від можливого вогню.

Застосування гофрованої труби з нержавіючої сталі для системи опалення

Недоліками коаксіального димоходу вважаються його вартості, що перевищує вартість звичайних димоходів, більш складної установки, а також необхідність враховувати численні норми та вимоги до монтажу в кімнаті.

Встановлення коаксіальної труби на газовому котлі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS