Встановлення кондиціонера в квартирі з власними руками

Особливості установки кондиціонерів у спальні

Найпоширеніший варіант встановлення кондиціонера в спальні є бічна установка. Це означає свердління отворів для виходу на відкритому повітрі на стороні блоку.

Кондиціонер звичайно розміщувати в кімнаті на стінах:

Другий варіант вважається безпечним. Це пояснюється тим, що потоки холодного повітря більш спрямовані безпосередньо, ніж вниз. Ймовірність їхнього спального місця мінімальна. При встановленні обладнання необхідно пам’ятати, що відстань до меблів з неї повинна бути не менше 70 см.

Як встановити кондиціонер на відкритому повітрі: Введення на встановлення портативної моделі

Кондиціонери значно покращують умови життя та в місті, а далі: саме вони є гарячими літніми днями, перетворюють закладені “коробки” у прохолодні затишні номери, а взимку нагріваються повітря в кімнатах до комфортних температур.

Мобільне кліматичне обладнання робить окрему категорію. На відміну від систем з стінними та віддаленими блоками, він не прив’язаний до певного місця, але просто встановлюється на підлозі у зручній зоні на деякий час.

У цій статті детально проаналізуємо, як встановити кондиціонер підлоги, щоб він працював належним чином і відкрив 100% з завданнями. І якщо ви хочете самостійно підключити мобільний пристрій, то ви скажете, як краще видалити повітряний канал за кімнатою.

Які кондиціонер можна встановити незалежно?

Діапазон сучасного кліматичного обладнання включає 2 типи пристроїв – Спліт системи та моноблок Кондиціонери. Принцип їхньої роботи однаковий і полягає в передачі надлишку тепла від повітряного простору вдома на вулицю. У цьому випадку циркуляція повітря виникає через роботу вентилятора, оснащеного електричним двигуном.

Певна кількість повітряної маси рухається через теплообмінник, який є частиною замкнутої схеми з хладагентом – фреоном, і працює за схемою випарника. Нагрітий повітря, що проходить через труби, охолоджують, покриті вентилятором, а потім воля видаляється з квартири за допомогою повітряного каналу.

Основна відмінність цих видів обладнання полягає в тому, що в моноблочному вентиляторі безпосередньо знаходиться в житлі, а в розщепленій системі – в окремому, зовнішній блок. Однак в обох випадках необхідно вийти з вулиці, щоб видалити тепло, тому існує потреба у видаленні повітряного каналу та труб для дренажу квартири.

У будь-якому випадку легше встановити кондиціонер на відкритому повітрі незалежно, тому що всю роботу, не рахуючи виведення труб, зменшується до підключення пристрою до джерела живлення.

Немає необхідності займатися установкою зовнішнього блоку, який має свої тонкощі та складність і повинна бути доручена професійним майстрам.

Що потрібно працювати

До будь-якої роботи, яку ви повинні ретельно підготувати: сформулювати мету роботи, оцінити ресурси, розгляньте технологію.

Інструменти та матеріали

Для монтажу моноблока багато інструментів не потребують. Вам знадобиться інструмент для переробки кадру та закріплення блоку до нахилу відкриття вікна. І встановити моноблок, ви повинні підготувати електричну двері або викрутку, посібник із викрутки, будівництво, рулетка.

Але слід пам’ятати, що встановлення спліт-системи – процедура досить складна, що вимагає певних знань, навичок та спеціальних інструментів. Крім того, коли самостійно встановлює свіжий кондиціонер, компанія виробника видаляє гарантію.

І один момент. Спеціальний інструмент, необхідний для монтажних робіт у цьому випадку, не більше корисного. І його ціна досить висока. Отже, треба думати про ентузіаст, щоб думати, чи варто це для такої роботи або все ще краще називати професіоналів, тому що набір спеціального інструменту монтажу може бути дорожче, ніж сам кондиціонер. І для роботи на високих поверхах, плюс це обов’язково потребує обладнання та обладнання для промислового альпініста.

Тому ви можете самостійно встановити кондиціонер, якщо в заміському будинку, де висота установки зовнішнього блоку невелика, а інструмент може бути висічений для оренди. Питання збереження гарантії залишаються актуальними.

Найбільш розумним і правильним рішенням є виклик фахівців, які мають ліцензію на встановлення кондиціонерів, які відповідають інструкціям та працюючи з використанням спеціального обладнання.

Схема розташування

Є доведені правила вибору місця для внутрішнього блоку в квартирі. І головний критерій тут – збереження здоров’я людей.

Особливістю роботи блоку така, що повітряний потік з розподілу сітки розпорожить після видалення з нього три метри. Це буде найхолодніший розділ потоку, і це небажано, що люди, які в ній виявляються довгий час. Крім того, також неможливо, щоб ліжко, диван, крісло відпочинку та т. Р. Хоробрий потік високого гардеробу також не повинен.

Внутрішній блок не можна встановити над джерелами тепла – опалювальні батареї. Небажане сусідство і з постійно робочими пристроями, використовуючи змінне магнітне поле – електродвигуни. Циркуляція кондиціонера кондиціонера, ніщо не повинно перешкоджати, інакше він не зможе. Крім того, бажано не забути про дизайн інтер’єру.

READ  Як встановити туалет у дерев'яному будинку

Встановлення кондиціонера з вашими руками: монтажні інструкції вимоги та установка нюансів

У сучасному світі неможливо уявити життя без кондиціонування повітря. Контроль температури повітря всередині кімнати дозволяє людині відчувати себе комфортно в будь-який час року. Обладнання, що використовується в адміністративних будівлях, офісах, магазинах та театрах. Підтримка температури, вологість та внутрішня очистка повітря, кондиціонер забезпечує високу продуктивність праці, хороший настрій та благополуччя.

При покупці кондиціонера вдома, часто користувачі стикаються з проблемою її установки. Оплата спеціалізованих послуг може досягти майже третини витрат обладнання. Тому багато власників відвідують думку про незалежну установку. Але що це буде потрібно, і це можливо для цього, в принципі?

Ми допоможемо вам знайти відповіді на ці питання у нашій статті, ми скажемо, чи можлива установка кондиціонера з вашими руками, і це необхідно. А також давайте поговоримо, як встановити кліматичне обладнання вдома, спостерігаючи всі правила та можливі нюанси, які відбуваються, коли вона встановлюється.

Встановлення зовнішнього блоку

Встановлення вимог зовнішнього блоку схожі. Основне правило є надійно забезпечити дюбеля в тарілках, що тримають сам блок. Робота використовує більш потужні якорі, оскільки навантаження на зовнішній блок вище, а безпека – це перш за все.

Якщо установка виконується у висотному будинку, то зовнішня установка може бути проблемами. Допомога промислових альпіністів, які мають відповідне обладнання та досвід у виконанні високогірної роботи.

Установка Замовлення Спліт системи

Самостійно встановіть систему кондиціонування повітря досить реальне завдання, однак у роботі є багато нюансів і стосуються певних моделей, тому процес встановлення може мати деякі відмінності. Щоб вивчити всі вимоги, спочатку необхідно прочитати інструкції для моделі придбаного обладнання.

Стадія №1 Встановлення зовнішніх та внутрішніх блоків

Перший, який буде встановлений внутрішній блок. Вирішення з розташуванням його місцезнаходження, розмітка стін здійснюється на стіні під монтажною карткою. Після буріння спинки, пластикові вилки вставляються для дюбелів, карта висіває і фіксується з дюбелями.

Після встановлення касети за допомогою рівня будівництва вимірюється швидкість затвора строгого горизонтального розміщення майбутнього блоку. З будь-якою невідповідністю, вам доведеться переробити всю роботу.

На цьому етапі підготовчі роботи приходить під укладання доріжок. Спочатку розраховані лінії його місцезнаходження. Потім отвір пробурюється у стіні фасаду, з урахуванням необхідного схилу у кількості більше 1/100.

Крім того, отвір діаметром 5 см пробурено з упередженням, а кут нахилу може бути збільшений, у порівнянні з доріжкою. Отже, конденсат, утворений краще, залишить систему.

Вибравши схему блокування “назад до спини”, потрібно перевірити отвори, призначені для кабелю живлення. Для цього ви повинні перевірити розташування портів живлення на одиницях.

А тепер це черга на відкритому повітрі. Якщо ми говоримо про висотне будівництво, це займе спеціальне обладнання для високогірної роботи.

Як у першому випадку сувора горизонтальна з блоку повинна бути витримкою, тому рівень розмітки також використовує рівень.

Під час встановлення кріплень кожен доступний отвір повинен бути заповнений анкерними болтами (стандартний діаметр 10100 мм), незалежно від їх кількості. Після того, що зовнішній блок встановлюється, а також закріплений закріпленням.

Стадія № 2 Лінія зв’язку

За допомогою електричних труб та двох мідних труб, підключені зовнішні та внутрішні блоки. Крім того, дренажна система закладена через стіну, яка відповідає за усунення конденсату. Ці елементи повинні бути належним чином підібрати, підключити, лежати та безпечно.

По-перше, він повинен бути приготований з мідними трубами, відрізаючи за допомогою трубопроводу бажаної довжини та обробки краю римеле від задирок та вм’ятин після процедури обрізання.

Не рекомендується використовувати інші інструменти, такі як файл. Після його використання трубка всередині трубки, яка буде циркулювати через систему і в кінцевому підсумку призведе до відмови компресора.

Теплоізоляція труб здійснюється шляхом одягненого на них поліуретанові шланги. Ви не можете вибрати піноутворювач – він має короткий час роботи. Після виконання заходів теплоізоляції всі стикувальні ділянки матеріалу щільно відбираються з металізованою стрічкою.

Тепер є черга, щоб покласти дренаж і кабель. На кожному дроту потрібно носити спеціальний наконечник. Вони встановлені на провіднику, очищені від ізоляційного матеріалу та обтискання щипців.

Готовий кабель з’єднується з кондиціонером відповідно до схеми, наведеної в інструменті інструменту.

Дренажна труба з’єднується з особливим виходом на внутрішній блок і відображається через отвір у стіні. Трубка повинна бути достатньо довгою і закінчується принаймні 60 см від стіни.

Відповідно до правил, його кладка виконується під нахилом до виходу. Вимагає фіксації затискачів через кожну довжину вимірювача, щоб усунути провисання, щоб запобігти накопиченню конденсату.

Етап # 3 Підключення системних блоків

Зведений через стінку зв’язку підключені до відповідних портів. Важливо пам’ятати, що загальна довжина дренажного трубопроводу не може бути більше 20 м. Укладання мідних труб виготовляється за допомогою петлевого методу для захоплення масла, який у невеликих кількостях міститься в фреоні.

Дренаж можна видалити двома способами: принести його в каналізацію або на вулицю. Перший метод є технічно правильним, однак, через складність відтворення, вона не була поширеною.

У нижній частині внутрішнього блоку системи є трубка з кінчиком пластику. Шланговий шланг, одягнений і затягується на місці.

READ  Чи можна поставити ондулін на шифер

Для зовнішньої частини пристрою виконується аналогічна процедура, але багато хто з них ігнорує його. Якщо полімерна труба використовується замість шлангу, вибрано відповідний адаптер. З нею підключіть виводу та трубку.

Щоб підключити мідні трубки, потрібно спочатку лежати на стіні, використовуючи трубний бендер. Якщо цей інструмент недоступний, ми пропонуємо ознайомитись із статтею, де докладно описано, як згинати трубу без спеціального обладнання. Детальніше

Трубки повинні дати необхідний схил без бігу та суворого ліжка. Перш за все, вони підключені до внутрішнього блоку. Для цього горіхи ослаблені на відповідних портах.

При зав’язуванні, характерний звук шини від вихідного азоту буде почутий. Вводиться під час виробництва, щоб усунути окислення деталей. Після його спуску необхідно видалити вилки та відкрутіть гайку. Далі проводиться процедура прокатки.

Трубові краю на ділянці 5 см. Потім проводять колапс, щоб забезпечити зв’язок введення та виведення блоків. Таким чином, виявляється закрита система циркуляції. Правила установки відіграє важливу роль у придбанні властивостей максимальної герметичності, у процесі руху фреону.

Згорнутий край труби підключений до необхідного виведення і закріплений гайкою. Забороняється використовувати будь-які додаткові пристрої – герметики, прокладки та т.D. Прикладні мідні трубки забезпечують необхідне ущільнення.

Подібні дії зроблені з усіма чотирма портами. Після підключення останній крок установки системи кондиціонування повітря є видалення повітря та вологи, а також можливі залишки аргону, які можуть накопичуватися під час процесу встановлення.

Етап # 4 Система Пилососу

Під час інсталяційної роботи в трубці кондиціонера повітря падає повітря, а якщо воно не видаляється, вона буде в системі кондиціонування повітря. Результат стає посиленим навантаженням на компресор, відповідно, його швидке опалення.

Також частинки води негативно впливають на всі деталі. Фраон містить частку мастильного масла, його гігроскопічна консистенція контакту з водою стає менш ефективною. Як результат, компоненти зносу будуть прискорюватися.

Два способи можна використовувати для видалення повітря: вакуумний насос або невелика кількість фреонової рідини, яка спускається з блоку, розташованого за межами. У виробництві зовнішнього блоку, виробники заповнюють його невеликим диханням.

Встановлення кондиціонера з власними руками

Альтернатива дорогого вакуумного насоса може бути випущений вивільненням надлишку фреону з зовнішньої одиниці. Для цього на його клапанах відкрутіть вилки. Потрібно працювати з нижчим портом більшого діаметра. Під його кришкою є шістнадцятковий роз’єм. Виходячи з його параметрів, вибрано відповідний ключ.

Відповідний ключ виконаний з клапана 90 ° та поверніть його до попередньої позиції. Таким чином, система включає невелику кількість фреону та створюється посилений тиск. По-друге, натискаючи палець на катушку, розташований на тому ж порту, виробляють надлишок фреону та газів з системи.

Після повного видалення повітря, випуск катушки обертається з штекером, а клапани повністю відкриті, а фреон надходить у спліт систему. Щоб перевірити щільність сполук, вони обманюють мильну піну.

На цьому процесі встановлення системи кондиціонування кондиціонування ви можете перейти до прямої операції.

Матеріали та інструменти установки

Для самостійної установки будуть потрібні спліт-системи:

 • Кабель 4-вхідний діаметр 2 – 2, 5 мм² (точний параметр позначається в паспорті технології);
 • L-подібні дужки для встановлення зовнішнього блоку. Їх здатність носія повинна бути 4 – 5 разів більше, ніж маса зовнішнього тіла кондиціонера. Перед правильним встановленням кондиціонера в квартирі розрахувати маржу безпеки. Це необхідно для надійності кріплення в складних погодних умовах – сніг, пориви вітру, глазур. Розміри дужок повинні відповідати розміру зовнішнього блоку.
 • Безшовні мідні трубки з товстими стінами (якщо вони не знаходяться в заводській конфігурації). Діаметр у 2 варіантах – більший і менший. Щоб встановити кондиціонер, виберіть спеціальний м’який мідь, легко повторно прокат. Такий матеріал використовується в холодильній промисловості. Довжина труб відповідає довжині маршруту 30 см. Щоб запобігти надходженню пилу, вони транспортуються з коштовними краями.
 • Гумова ізоляція для мідних труб. Довжина сегментів дорівнює довжині доріжки. Для кожного діаметра мідних труб вибирайте окрему ізоляцію.
 • Гофрований пластиковий гофрований шланг. Цей споживач використовується як дренажна труба. Іноді замість цього встановлюється пропіленова трубка. Довжина дренажної трубки для більшої довжини 80 см.
 • Пластикова коробка для комунікацій.
 • Дюбелі, болти, якір. Кількість та розміри залежать від типу стін та дужок.

Крім того, для встановлення кондиціонера, зробіть свої власні руки, перейдіть до броні, трубопроводів, недоліків, свердла.

Зверніть увагу! Для зовнішньої системи розщеплення, купити козир. Це захистить житло від снігу, дощу, пилу та іншого сміття. Установка Canopy розширить термін служби кондиціонера.

Для жителів першого другого поверху рекомендується встановити антивандальний корпус.

Якщо привід встановлений над дренажною трубкою, насос не потрібний, оскільки конденсат буде промивати природно. В інших ситуаціях потрібно буде купити дренажний насос, який буде прокачувати отриману рідину.

Порядок встановлення

Порядок встановлення кондиціонера, включаючи кондиціонер інвертора, передбачає поетапну установку всіх його модулів та автомобільних доріг. Установка повинна виконуватися наступними покроковими інструкціями.

Встановлення внутрішнього блоку

Правила встановлення кондиціонера говорять, що на першому етапі необхідно встановити внутрішній блок (фен) кондиціонера. Для цього виконайте ці кроки.

 • Щоб правильно встановити кондиціонер, візьміть сталеву монтажну кадру та прикріпити його до стіни за місцем передбачуваного встановленого фен (з урахуванням всіх дистанцій, описаних вище). Важливо, щоб монтажний кадр кондиціонера розміщений строго горизонтально (використовуйте рівень будівництва).
 • Готують місця для кріплення.
 • За допомогою Peuorator, робіть отвори в стіні, і в них оцінюють пластикові дюбелі.
 • Прикріпіть тарілку до стіни і закріпіть її самолюбством.
 • Фен висить на горі (тарілка) для кондиціонування повітря, після чого необхідно перевірити горизонтальний. Якщо ви дозволяєте заступати кондиціонера в приміщенні в протилежному напрямку від дренажного каналу, рідина накопичить у піддоні та зливу вздовж стін.
READ  Як покласти порцеляновий каменю

Підготовка каналів зв’язку

Встановлення кондиціонера з власними руками продовжує готувати канал під шосе. Щоб вивести контурну трубку фреону, кабелі та дренаж, необхідно зробити відкриття відповідного діаметра у стіні. Для цього використовуйте Lappet з довгим коричневим. Для вільного відтоку конденсату на вулицю потрібно зробити невеликий схил при свердленні стіни.

Встановлення зовнішнього блоку

Встановлення пристрою зовнішнього кондиціонера вважається найбільш трудомістким процесом при встановленні спліт-систем. Труднощі пов’язані з тим, що вага модуля може досягати 20 кг, і більше, через компресор, поміщений у нього. Крім того, найчастіше зовнішній модуль встановлюється на високій висоті.

Щоб почати, зробіть розмітку за допомогою рівня. Після цього за допомогою педагота, робіть отвори. Далі, анкерні болти загвинчуються в них, а самі дужки закручуються до них горіхами. Після того, як кронштейни надійно фіксуються, зовнішній модуль встановлюється на них.

При встановленні кондиціонера, особливо на відкритому повітрі, вам знадобиться допомогти щонайменше однієї людини. Якщо модуль встановлюється на високій висоті, то встановіть кондиціонер самостійно не досягне успіху. Краще використовувати послуги альпіністів, щоб повісити цей модуль.

Зовнішній модуль прикріплений до дужок за допомогою болтів. Рекомендується прокладати густону каучуку під лапами, щоб зменшити вібрацію.

Зв’язок зв’язку

Щоб продовжити встановлення спліт-системи з власними руками, потрібно підключити обидва модулі між собою.

 • Перш за все, зніміть захисні пластикові кришки на терміналах зовнішнього блоку. Використовуючи інструкції, підключіть керування та кабелі живлення до них, які йдуть від внутрішнього модуля.
 • Ретельно, щоб подальше з’єднання модулів, зробіть маршрут вашого кондиціонера, попередньо одягаються на теплоізоляцію трубки (кінці фіксуються посиленим скотчем). Так що в трубці не вдарили сміття, а також повзати їх кінці стрічки. Трек прикріплений за допомогою кріплення, загвинченого до стіни. Після цього виміряйте довжину шосе і вирізати трубки, залишаючи запас 10 см. Покладіть на них голого горіхи і корінь. Використовуючи Rimmer, зніміть камеру. Прокладка доріжки (шосе) під кондиціонером може бути проведена як за межами кімнати, так і всередині, якщо для естетичних причин заборонено розміщувати будь-які комунікації на фасаді будівлі.
 • За допомогою осаджувальних горіхів спочатку загвинчуйте трубки до монтажу зовнішнього модуля, потім до арматури внутрішнього.
 • Закріпіть дренажну трубку за допомогою пластикових затисків.

Нижче наведена схема підключення системних модулів Split.

Вакуумний

Без вакуумі, шосе не можна запустити в систему хладагенту. Ця процедура вимагає вакуумного насоса та колектора манометра. Насос підключений до засувної станції через колектор, як показано на малюнку нижче (клапани на колекторі повинні бути в положенні закрито), після чого вона перетворюється на 20-30 хвилин. Для видалення залишкових систем повітря.

Після повороту вакуумний насос, потрібно відкрити ручку під тиском низького тиску. Після короткого періоду часу стрілка на датчику тиску почне падати і досягає нуля, протягом 30 секунд або більше. Час відкачування залежить від довжини шосе та діаметра труб. Положення стрілки на нуль означає, що вакуум утворюється в шосе.

Не вимикайте насос на цьому етапі. Продовжуйте евакуацію близько 30 хвилин. Після зазначеного часу спочатку ви вимкнули кран на колектор, і лише після цього вимкніть насос. Якщо кран не закритий, повітряний барабан відбувся в системі.

Рекомендується дотримуватися стрілки тиску на 20-30 хвилин. Якщо це не піднімається, то шосе запечатана.

Заповнення фрерон

Freon запускається без відключення шлаку, підключеного до клапана портного порту. Якщо це зроблено до запуску хладагента, повітря увійде до шосе.

Щоб розпочати хладагент незалежно, потрібно, використовуючи шестигранний ключ, повільно відкривайте клапан, розташований на рідкому клапані. Після заповнення маршруту хладагентом можна відкрутити шланг, прикріплений до сервісного порту, розташованого на газовому клапані.

Увага! При відключенні шланг можливий фреон, який здатний заморожувати руки і пошкодити очі. Рекомендується носити захисні окуляри, а на руках рукавичок. Обличчя потрібно, щоб уникнути фітинги.

Відкрутіть прикріплення від клапана якомога швидше, щоб зменшити втрату фреону. Не лякайте гучним шинкою. Горіх, коли залишає хладагент, можна покрити. Не торкайтеся її без рукавичок, щоб не отримати опік.

Всі з’єднання для перевірки витоку можна загорнути. Після перевірки затягніть всі вилки на клапанах клапанів, не роблячи великих зусиль, але непогано. Якщо ви посилюєте його слабо, можливо, що в зимовий період буде витік фреону.

Після того, як ви бачили в напруженості шосе, увімкніть спліт-систему на деякий час, а потім знову перевірте всі з’єднання. На цьому етапі встановлення настінного кондиціонера вважається завершеним.

Встановлення кондиціонера в квартирі з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS