Встановлення сифона у ванній кімнаті з власними руками

Як збирати ванну ванну для ванни

Всі моделі, що постачаються в коробках, прикріплені до детальних інструкцій з монтажу.

Зберіть сифон у ванній кімнаті в цьому порядку:

Збірка та встановлення сифона для ванни роблять це самостійно

 • Частина, прикріплена до вилки, фіксується на накладання отвору отвору.
 • Гумова прокладка вставляється в сопло, після чого вона поставляється знизу до виходу.
 • Печатки повинні бути відправлені до гайки широкої частини і шиї – вузькі.
 • Захисний елемент, оснащений печаткою, вставляється у дренажну діру з внутрішньої частини ванни.
 • Обидва подушки повинні бути закріплені гвинтами. У деяких моделях можна знайти заглушку з різьбленням, потім він гвинт безпосередньо в сопло.

Класифікація сифонів у дизайні стоку

Дизайн адаптера включає 2 вузли:

 • Дренажний блок, який прикріплений під ванну і призначений для спуску води.
 • Переверлива трубка. Його присутність запобігає дренажем рідини через вершину. Переповнення дірка розташована в кінці танка біля краю.

Механічний

Пристрої мають найпростіший дизайн каналізаційного каналу, перекриваного штекером з гуми або пластику. Він підключений до переливної труби з ланцюжком. Такі адаптери легко збираються, відрізняються надійністю, довговічністю та низькою ціною.

Напівавтоматичний

У напівавтоматичних сифонах, регулювання здійснюється за допомогою запірного клапана, розміщеного на переповнюванні над рівнем води. Він може мати форму кнопки, поворотне кільце або фігурний клапан. Управління відбувається з кабелем або важелем, підключеним до кришки отвору.

При придбанні рекомендується вибрати підкріплення провідних виробників, оскільки від нього залежать довговічність та гладкість роботи механізмів.

Автоматичний

У інструментах цього типу процес наповнення ванни регулюється вбудованим автоматичним. При охолодженій рідині вона падає і інфузія теплої води до необхідного обсягу. Такі системи потребують регулярного обслуговування та відсутності переривань живлення. Випускайте автоматичні сифони в 2 версіях:

 • З системою Click-Clack. Вилка фіксується на шпильці, який активується просто натисканням.
 • З ручкою, розташованою поруч із переповненням. Від напівавтоматичних пристроїв відрізняються вбудовану систему безпеки.

Вони виготовлені з латуні, а мідні сплави, покриті для захисту шару хрому.

Необхідні матеріали та інструменти

Щоб зрозуміти, які матеріали потрібно придбати, потрібно перевірити набір сифона. На додаток до корпусу, подається трубка для торкання, декоративний гриль для зливних, пластикових та гумових манжеток. Крім того, комплект включає кріплення (болти та горіхи), ущільнювальні прокладки.

При наявності комплекту, такі матеріали та інструменти набувають:

 • викрутка з плоским насадком;
 • розвідний ключ;
 • силіконовий або гумовий герметик;
 • герметизуюча стрічка;
 • таз для збору води;
 • Ганчірка.

Щоб змінити довжину труби, може вимагати ножівки. Краге вирівнювання наждачного паперу.

Як встановити обв’язку ванни

Розглянемо, як виготовляється купання на ванні. Робота проходить через наступний алгоритм:

Старий обв’язування розбирається. Якщо це було пластик, то немає проблем з видаленням. Навіть якщо воно не хоче розслабитися, його можна легко розбити і видалити. Металевий обв’язування може відбуватися складності, іноді для вилучення його має використовувати шліфувальну машину.

 • Тепер необхідно перевірити повноту нової обв’язки, переконавшись, що всі прокладки та інші елементи на місці.
 • Далі потрібно відключити решітки з труб зливу та переповнення.
 • Монтажний випуск з ванни досить незручно, тому що він розташований низький, і необхідно працювати в надзвичайно незручній позі. Щоб полегшити завдання, ви можете спочатку прикріпити сифон з каналізацією, а потім покласти ванну. Але цей метод підходить тільки для ванн з легких матеріалів. При встановленні чавуну, описаний спосіб установки краще не застосовувати, оскільки така важка модель буде важко встановити саме потрібне місце вперше.
 • З зворотної сторони ванн приймають приймаючу трубу, до якої слід покласти гумову прокладку.
 • Зсередини встановлені ванни, то дизайн закріплений вантажним болтом. Ця операція зручніша для виконання з партнером. Буде зведено, щоб натиснути вихід з випуску до отвору, а другий може вставити шию і обертати його.
 • При виконанні роботи вам не потрібно робити великі фізичні зусилля, інакше деталі обв’язування можуть вибухнути, що спричиняє необхідність придбання нової частини.
 • Аналогічним чином, відкачування переливної трубки. Тільки потрібно заздалегідь розтягнути гофровану трубку до бажаного розміру, щоб він потрапив у сопло.
 • Деякі моделі обв’язування оснащені чотирма гумовими прокладками, у цьому випадку вони встановлюються всередині ванни та з його задньої сторони. Якщо прокладки включені лише два, вони повинні бути встановлені з зворотної (зовнішньої) сторони ванни, інакше їм доведеться зіткнутися з проблемою витоку. Крім того, ви можете використовувати герметик на основі силікону.
READ  Яке покриття краще не палицю або кераміка

Отже, існує кілька видів сливових/переповнення систем для ванн. Якщо вибрано простий пластиковий обв’язку, це легко встановити його. У випадку, якщо купується напівавтоматична ванна, краще довіряти фахівцям, оскільки установка такої системи набагато складніше.

Правила асфона та правила з’єднання

Щоб встановити сифон у ванній кімнаті, необхідно підійти до точного прикріплення дренажного пристрою до отвору в сантехнічному пристрої. По-перше, відключіть фільтр сітчастих, який прикріплений до пристрою з одним болтом.

Одна людина встановлює сифон з дна ванни, поклавши гумову прокладку під дренажним пристроєм. Інші набори над укладанням ванни, сітка і гвинт це все це з болтом, натискаючи встановлені частини до площини ванної миски. Після підключення труби частини інструменту до каналізаційної системи.

Також проводять встановлення переповнення. Тільки ця частина розташована на вертикальній площині, а сливи в горизонталі. Переповнення може встановити одну людину.

Особливості Асамблеї напівавтоматичного сифона

Різниця в установці сифона такого типу полягає в тому, що кабель присутній у дизайні пристрою. Він проходить від переповнення до сливи, а в наборі приходить відключений від зливу. Перш ніж встановити сифон на ванні, потрібно підключити кабель до сливової сливи та переповнення. Для цього необхідно в переповнюванні, щоб підключитися до ручки зсуву, у сливи до пробки. У двох місцях гори зроблено з болтами. Після цього в обох місцях фіксація проводиться за допомогою плоских металевих кришок, за якими розміщуються гумові ущільнення.

Перевірте надійність з’єднань

Сифон перевіряється за наявність або відсутність витоків. Для цього покрийте кришку стоку і заповнити ванну водою. Тоді необхідно перевірити, чи потоки води під водопровідним пристроєм. Якщо навіть невеликі краплі з’явилися, вам потрібно затягнути затискний болт, розташований на боці з бані. Зазвичай це вирішує проблему. Якщо в цьому випадку, потік не був усунений, однією з причин – колодки. Ви повинні відключити сифон з ванни та перевірити цілісність і правильне розташування гуми.

Решта суглобів перевіряються в процесі зливу води з ванни. Якщо деякі з них даються, вам доведеться провести часткову розбирання в цих місцях. Пастери та осаджені горіхи перевіряються на їх належну установку та цілісність.

Що підключається при підключенні

Злити воду з ванної кімнати неможливо обійтися без сифон. Вони щільно закривали дренажну діру і спрямовують водяний потік у каналізацію.

READ  Пробковая подложка под ламинат укладка

Для того, щоб підключити каналізаційний трубопровід до випуску сифона, використовуйте спеціальну гілку у вигляді трійника. У формованому елементі є кільцева гумова прокладка, яка забезпечує герметичність зв’язку між кришкою сифона та вхідною гілкою трійника.

Ванні сифони

Сифони підключені до ванн знизу, виконуйте наступні функції:

 • Зливання водних обсягів з чаші, спрямовуючи потік до каналізаційного трубопроводу.
 • Захистіть у приміщенні від затоплення водою при перевантаженні ванної чаші. Кожен сифон має переповнення тортину гофровану трубку, підключену до дренажного отвору у верхній частині миски, а також обсяг сифона нижче.
 • Утворюють гідроізоляцію в криволінійному коліні, запобігаючи проникненню в кімнату на труби каналізаційних каналізацій, а також живих організмів комах, гризунів.
 • Ущільнюйте всі дренажні отвори у ванній кімнаті, запобігаючи виходу води.

Промислові підприємства виробляють спеціальні ванни для ванн, просто для душових кабін виробляються свої види сифонних вузлів.

Враховуючи, що ванни ванн розташовані поруч з поверхнею підлоги, сифони виробляють невелику висоту, як правило, з плоским водонепроникним у вигляді інвертованої букви p, хоча існує досить багато конструкцій і з напівкруглою справою.

Положення каналізаційної труби, з якою потрібно підключити сифон, по-різному у кожній ванній кімнаті. Він може бути розташований тісно або на великій відстані та різній висоті від сифона. Тому оптимальна версія простоти з’єднання виїзду сифона до будь-якої точки використання гофрування. Через еластичність вона може згинатися в будь-якому напрямку, а гофровану структуру дозволяє скоротити і розтягнути у широкому діапазоні довжин.

Для всіх полімерних трубопроводів зазвичай вимірювати їх уздовж зовнішнього діаметра, який стандартизований і відповідає чисельному ряду 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм і так далі. Це правило також стосується випускного насадку сифонів, основними розмірами яких 40 або 50 мм в колі.

Варто зазначити, що не всі сифони оснащені гофрованою трубкою для підключення до каналізаційних входів. Деякі різновиди мають жорсткі насадки діаметром 40 мм. Щоб підключитися до каналізації, вам знадобиться додаткові фрагменти з прямих труб та вигнутої арматури.

Хоча сполучення сифонів з жорсткими трубами набагато складніше з технічної точки зору, така сполука має безперечну перевагу над гофрованою трубкою. А саме, відсутність гофрованих стін, які створюють високу гідравлічну стійкість до потоку води, сприяє осадженню та накопиченню між виступами бруду, що збільшує ймовірність блокування.

Хоча на внутрішній гладкій поверхні жорстких труб, всі стоки разом з грязьовими відкладами будуть відправлені до каналізації без затримки та кластерів у нерівності.

Спалювання фурнітура для унітазу з нижньою підводкою для підводки для підводки – пристрій, вибір, установка. Також може бути цікаво читати про відключення туалетного підкріплення, принцип роботи, типів та незалежного підключення.

Каналізаційні труби

Внутрішня стічна система заміських будинків та комунальних квартир викладені в їх сірому полівінілхлориді (ПВХ) або поліпропілену (ПП) труб. У той же час використовуються два основних розмірів на зовнішньому діаметрі: 110 мм і 50 мм.

Труби 110 мм використовуються у вертикальному підрізі, а також під час підключення туалету до каналізаційної системи. За допомогою 50 мм трубопроводу є внутрішня проводка в кімнатах, що підключаються до стояків через сифони дренажних отворів оболонки, ванн, душових кабін, форсунок посудомийних машин та пральних машин.

Оскільки в центрі каналізаційних труб немає тиску, вони пов’язані один з одним. Тобто, у розширеному соплі з гумовим ущільнюючим кільцем однієї труби вставте інший, і цей метод збирають довгі лінії.

READ  Скільки кіловат потрібно прогинати вдома

Направляти всі стічні води з ванни та інших сантехниборників до центрального стояка тяжкості, 50 мм трубопроводу прокладено на схил у напрямку стоку близько 20 30 мм на лічильнику для мобільних телефонів (рекомендації ГОСТ).

Підключення сантехнічних пристроїв до каналізаційної труби виробляють через фасонні елементи з бічним вивантаженням трійників, хрест.

Формічні елементи

Призначення формних каналізаційних елементів:

 • Забезпечити підключення до трубопроводів сантехнічних приладів, побутової техніки.
 • Підтримуйте зміну напрямку шосе, щоб підключитися до неї нові гілки (крани, трійники, перехрестя).
 • Прикріплені труби з ущільнюючими прокладками один з одним (ремонтні муфти).
 • Перенесення з одного діаметра труби до іншого (зменшення).
 • Створюйте технічні вікна в трубопроводі для чищення (редакція каналізації).

Зазвичай для того, щоб підключити ванну до стічних вод, використання трійників. Оскільки вони вставляються в розрив 50 мм трубопроводу, вони повинні мати розетку (як труба), оснащена кільцевою печаткою з однією стороною. Боковий розряд, залежно від моделі сифона, також повинен мати дурень з герметичним кільцем, розрахованим на трубному з’єднанні з зовнішнім діаметром 40 або 50 мм.

Встановлення сифона у ванній кімнаті з власними руками

Встановлення сифона у ванній кімнаті з власними руками

Збірка звичайного сифона

Сифони продаються незмінними. Шановні моделі, що постачаються в корпоративних полях, обов’язково поставляються з детальними інструкціями щодо складання. Дешеві аналоги можуть не мати, або якість посібника користувача може бути надзвичайно низьким. У цьому випадку встановлення сифона на ванні виконується у наступному порядку:

 • Ланцюг, прикріплений до переповнення отвір, прикріплений до накладання.
 • Слід підтвердити, що сміття або фрагменти старої прокладки залишалися на посадці для Горловин.
 • Гумова прокладка вбудована в сопло каструлі, після чого цей елемент постачається знизу до дренажного отвору.

Гумові ущільнення мають конусоподібну форму. Важливо правильно встановити їх при будівництві будівництва. Достатньо пам’ятати просте правило: вони повинні бути повернуті до гайки, і вузька до шиї.

 • Зсередини ванну в дренажному отворі вставляється захисною сіткою, також оснащена гумовою печаткою. Переконайтеся, що обидва прокладки були гладко, вам потрібно виправити зв’язок з мідним гвинтам. У застарілих моделях ви можете знайти обкладинку нитки: вона закручена прямо в крані.

При скруженні різьбових з’єднань не потрібно робити непотрібні зусилля. По-перше, ви можете просто зламати досить крихкі пластикові частини. По-друге, це може знадобитися, щоб відповідати сифону “на місці”, який буде передчасним затягуванням.

 • Точно так само, збірка переповнення сливи здійснюється. З сифоном він з’єднаний за допомогою гнучкого гофрованого шлангу, який визначений для носіння конічних шайб та горіхів.

При встановленні сифона рекомендується використовувати спеціальні герметики, а випробування для герметичності сполук у присутності часу краще виконувати після сушіння цих рішень.

 • Знімна коліна прикріплена до головного дренажного отвору. З ним така функція сифонного зв’язку забезпечується як створення гідравлічної збірки. Це завдяки йому в квартирі не падають неприємні запахи з стічних вод. У той же час у цьому коліні, як у відставці, сміття накопичується, тому ви повинні періодично зробити його чистим.
 • Адаптер, що з’єднує пристрій з каналізацією, вставляється до іншого кінця коліна. Всі ці частини з’єднані пластмасовими горіхами, за якими прокладаються конусні прокладки.
Встановлення сифона у ванній кімнаті з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS