Встановлення та підключення теплого підлоги електричної

Table of Contents

Сорти

Для електричного опалювального підлоги загальний тип їжі характерний, але вони можуть відрізнятися залежно від пристрою нагрівальних елементів. Щоб зрозуміти, як правильно виконати підключення цієї системи, необхідно визначитися з тим, який різновид системи ви встановлюватимете у своєму житлі.

Як нагрівальна основа в теплих підлогах можуть виступати:

Для кожного із зазначених варіантів існує своя схема, відповідно до якої він має підключатися.

Виконуючи установку кабельного підлоги, необхідно заздалегідь визначитися зі схемою укладання та зробити необхідні розрахунки. Це допоможе уникнути виділення надмірної кількості тепла та виключити нерівномірність нагрівання поверхні підлоги.

При покупці нагрівальних матів або плівки орієнтуються на рекомендації виробника, зазначені на упаковці.

Установка терморегулятора

встановлення, підключення, підлоги, електричної

Підключення мату електричної теплої підлоги до терморегулятора від GRAND MEYER.

Повітряне з’єднання можливе без термостату. Однак у такому разі доведеться вручну організовувати режим роботи системи. По-перше, це незручно; По-друге, власники житла втрачають такі переваги:

 • Підтримка заданої температури в автоматичному режимі;
 • Підігрів підлоги в певні часові інтервали;
 • Економія електроенергії;
 • Підтримка комфортної температури цілодобово.

При виборі термостату потрібно враховувати споживання енергії системи нагрівального підлоги. Зазвичай використовують 3 кВ пристрої. Підключіть пристрій безпосередньо до щиту або через розетку. Інструкція завжди приєднується до пристрою, в якій послідовність підключіть електропровід, а також заземлення, фази та нуль.

Термостат розташований на відстані 1,2-1,5 м від підлоги. Деякі типи регуляторів можуть бути встановлені нижче. близько 30 см від поверхні, вони, як правило, оснащені надчутливими тепловими датчиками.

З’єднання через розетку

 • Встановіть термостат. Є 2 варіанти встановлення: рахунок-фактура і приховане. Відповідно, для прихованої установки в стіні необхідно зробити отвір і кабельний інсульт. Для рахунку-фактури. тільки інсульт.
 • Заземлювальний дріт, фаза, нуль з розетки.
 • У інсульту є опалювальний кабель з теплого підлоги та одноядерного термічного датчика дроту.
 • Підключіть дроти відповідно до схеми (Інструкція з схемою приєднується до термостату).
 • Підключення системи підлоги до термостату.

З’єднання через щит

Якщо термостат призначений для роботи у великій кімнаті (20 кВ. М. І більше), тоді магістри рекомендують встановлювати пристрій на окремий електроліт. У разі підключення безпосередньо через щит схему дії схожа на описаний вище (наземний дріт, фаза та нульовий дріт) з тією різницею, що необхідна установка UZO (захисний пристрій відключення). УЗО встановлюється в щит. Після фіксації термостату процедура з’єднання з підігрівом підлоги.

Теплий підключення підлоги без використання термостату

Існує можливість монтажу теплої підлоги без використання термостату. В цьому випадку, зазвичай, нагрівальний провід підключається до виділеної косильної волосіні і за допомогою ПЗВ підлоги працюють в режимі вкл/викл. Простіше кажучи, своїми руками доведеться постійно контролювати систему. У ході «ручної» експлуатації витрати електроенергії значно зростають. Крім того, доведеться вирішити проблему заземлення.

Як підключити електричну теплу підлогу правильно?

У поняття складання входить підготовка підлоги під електричну теплу підлогу.

 • Вирівняти чорнове покриття та усунути дефекти у вигляді тріщин.
 • Постелити теплоізоляцію фольгованою поверхнею до стелі.
 • Укласти саму систему теплої підлоги. кабель, нагрівальні мати або інфрачервону плівку.
 • Виправлення кабелю з стяжкою, термічна килимки. клейка основа, і ви можете негайно покласти покриття покриття на плівку.

На сцені, коли теплий підлогу вже закладено, він повинен бути підключений до термічного регулятора та перевірки хорошого стану.

Існує ще одна схема, яка передбачає бюджетну версію теплого підлоги без використання термостату. У цьому випадку дріт, отриманий з нагрітого елемента безпосередньо голів до електричної панелі, в якому встановлено UZO. Мінус цієї системи полягає в тому, що необхідно вручну контролювати роботу всієї системи опалення.

Як встановити підключення електричного теплого Павла

Фільм Інфрачервоний гендер сьогодні часто використовується для організації опалення в приміщенні. У цьому випадку нагрівальний мат. це нагрівальний елемент. Він має вуглецеві полімерні смуги. Принцип та схема з’єднання зводиться до наступної прості інструкції:

 • Перш за все, склав нагрівальний мат по всій довжині кімнати. Закінчується, де проводять дроти повинні бути спрямовані до термостату. Отже, ви можете зберегти на дроті.
 • Кожен суглоб з інфрачервоних плівкових паличок з скотчем.
 • Між шарами ІЧ-плівок розміщуються спеціальні термінали. Один кінець терміналу повинен бути зверху, де є мідна шина.
 • Наступні термінали затискаються плоскогубцями.
 • Дріт підключений до цього терміналу, також на затискачах.
 • Кожен наступний килимок пов’язаний з тією ж схемою.
 • Кожен термінал повинен бути ізольований з бітумним скотчем.
 • Серед себе всі індивідуальні килимки пов’язані однаково, тобто послідовно.
READ  Набір підлоги на балконі на піноплексі

Ця схема пов’язана з інфрачервоним фільмом. Крім того, ви можете подивитися відео в кінці цієї статті, щоб візуально бачити всі ці технологічні нюанси. Просто так ви можете консолідувати всю теорію практики.

Як встановити та підключити термостат купи

У зв’язку з тепловим контролером немає нічого складного. Але вам потрібно дотримуватися інструкцій у точності та дотримуватися цієї роботи схеми. Крім того, з’єднання має бути зроблено, коли електрика вимикається. це вимагає правил безпеки.

Монтажні рекомендації Термостат

Перед пристроєм теплих підлог вибирайте місце, де термостат буде, не забуваючи, а про зовнішній датчик температури підлоги, який розташований не менше 40 см у теплій підлозі. Якщо інфрачервоний фільм виступає як нагрівальний елемент у системі нагрівального підлоги, датчик температури встановлюється з неправильної сторони.

Термостат призначений для встановлення в приміщенні. Ризик вологи та рідини на місці установки повинен бути мінімальним. При встановленні у ванній кімнаті, туалеті, кухні, басейні терморегулятор розташовується в місці, недоступному випадковій дії бризок.

Висота установки терморегулятора повинна бути в межах 0,41,7 м від рівня підлоги (при встановленні терморегуляторів з вбудованим датчиком температури повітря рекомендована висота від 80 см)

Термостат монтується у стандартному підході діаметром 60 мм, використовуючи монтажні гвинти.

Як вибрати термостат для теплого підлоги

Щоб встановити термостат, необхідно:

 • За допомогою педаратора з короною, щоб зробити отвір у стіні під протилежним (для зручності подальшої установки, бажано вибрати глибокий перетворювач) і вертикальний інсульт під подачу дроту (з введення панель) і датчик;
 • Випробувальні подачі дроти системи опалення та датчик до конверсії;
 • виконувати зв’язки відповідно до цього паспорта;
 • Закріпіть термостат у монтажній коробці.

Монтаж датчика повинен бути завершений таким чином, щоб його можна було безперешкодно його заміни в майбутньому. З монтажної коробки з термостатом, монтажна трубка (металопластична трубка Ø 16 мм) запускається в зону, що нагрівається приблизно на 0,5 м. Вигини і довжина трубки повинні забезпечити безперешкодний рух датчика.

Кінець трубки, введеного в зону, нагрівається, повинна бути ретельно запечатана, щоб уникнути введення розчину, наприклад, стрічкою. Датчик вводять у трубку після затвердіння стяжки.

Який кабель живлення необхідний для теплого підлоги

Термостат з’єднаний стаціонарним, живлення безпосередньо з електричної панелі (рекомендовано) або через розетку, вже доступну в кімнаті. Поперечні перерізи проводів, до яких з’єднаний термостат, повинен бути для міді щонайменше 3 × 1,0 мм2. Використання кабелю з жителями алюмінію є небажаним.

Як вибрати кабель подачі для теплого підлоги

Щоб захистити від короткого замикання в ланцюзі навантаження, потрібно встановити автоматичний вимикач (AV), номінал не більше 16 А. Він встановлюється в розрив фазового дроту.

Щоб захистити людину від пошкодження витоку електричного струму, встановлюється UPO (захисний вимкнений пристрій), особливо при монтажі теплого підлоги у вологих приміщеннях. Щоб працювати RCO, екран нагрівального кабелю повинен бути заземлений (підключити до захисного провідника RE) або якщо мережа є двопровідною, необхідно зробити захисну переоцінку (підключення до нуля до нуля). Ми можемо прочитати окрему статтю про необхідність.

З’єднання через контактор

Однією з умов для довготривалої роботи термостату струму перемикання до термостату не перевищує 2/3 максимального струму, зазначеного в паспорті. Якщо струм перевищує 2/3 максимального струму, зазначеного в паспорті, нагрівальний кабель повинен бути підключений через контактор (магнітний стартер, реле живлення), яка призначена для струму. Ця умова викликана ризиком підвищення напруги понад 230 В. У разі зростання напруги навантаження збільшується.

З’єднання діаграм термостат

 • Термостат монтується та підключений після встановлення та перевірки навантаження (теплий підлогу).
 • Перед початком роботи вимкніть електроенергію з вступним автоматичним захистом.
 • Ми припускаємо, що ми вже поклали всі основні дроти з теплого підлоги (холодний кінець, дріт з датчика) та кабелю живлення з вступної комутатора.

Зазвичай на корпусі термостату виробник залучає схему підключення. Це дозволяє головному майстер підключити цей пристрій самостійно.

Незалежно від типу термостату, принцип зв’язку приблизно однаковий. Є невеликі відмінності в підключенні різних типів нагрівального кабелю.

Підключення двоядерного нагрівального кабелю

Екран кабелю опалення повинен бути скинутий. Якщо у вас є мережа TN-C-S у квартирі, то екран не повинен бути землею, але заземлення. В іншому випадку, якщо у вас є UZO в щиті, він буде активовано помилково.

На деяких моделях термостатерів заземлюючий термінал вже встановлений, що значно прискорює процес установки.

Для одно ядро ​​нагрівального кабелю

Таким чином, установка та підключення теплового контролера теплого поверху виглядає не так складно.

Конкретна потужність теплих підлог та його розрахунок

Теплі підлоги можуть бути використані як у формі основного джерела тепла в будинку, так і як нагрівання. Для першого типу розрахунок займає близько 150-170 Вт на 1 кВ.М. Нагрівач розраховується на основі значень 110-130 Вт на 1 кВ.М.

Цей індикатор може трохи відрізнятися залежно від типу опалюваної кімнати. Наприклад, кімнати, де люди постійно повинні мати дуже теплу підлогу, і з цієї причини розрахована потужність споживаного збільшення. Якщо це кухня або ванна кімната, то тут ви не можете сильно переоцінити цінності, оскільки орендарі витрачають у них невеликий час.

READ  Монтаж електричного нагрівального підлоги під лінолеумом

Споживання електроенергії з теплими підлогами можна контролювати

Крім того, при розрахунку рекомендується взяти до уваги повені. Якщо підлога ізольована на другому поверсі, то потужність повинна бути підвищена на 10-15%. У всіх вищих приміщеннях ви не можете підвищувати.

Підключення електричного нагрівального підлоги з власними руками

Проведення операцій з установки електричного нагрівального підлоги, певні труднощі можуть виникнути при підключенні до влади. Підтримка монтажних робіт може хто-небудь, навіть не маючи належного досвіду, але не забувайте, якщо під час процесу підключення здійснюється помилка, система не зможе функціонувати або не вдасться.

Процес підключення електричних цілителів вважається дуже відповідальним, виконуючи його, необхідно дотримуватися заходів безпеки та дотримуватися певних вимог. Є випадки, коли система б’є струм, щоб уникнути, щоб вона рекомендується піклуватися про землю. Всі ці нюанси, а також інші секрети правильного з’єднання будуть розкриті в цій статті. Перед покупкою теплого підлоги в Мінську в Мінську, давайте подивимося на початок на пристрої цього обладнання.

Принципи роботи та пристрій

У всіх сортах електричних станцій є структура, т.Н. “Пиріг” з декількох шарів. Це включає:

 • термічно ізоляційний шар;
 • конкретна основа;
 • нагрівальні елементи;
 • шар свердловини або клею плитки зверху;
 • підлогове покриття.

Послідовність покладання шарів повністю залежить від місця, де планується встановити теплою підлогою.

Через нагрівальні елементи з високим рівнем резистентності резистора, пропускає електричний струм. Матеріал високого опору затримує його, внаслідок чого тепло починає виділяти. У виробництві нагрівальних елементів можна використовувати:

Виділяються теплові регулятори, можуть бути скореговані, для цих цілей використовуються термостатори, які можна керувати незалежно або автоматично. Якщо ви використовуєте програмування для підлоги, ви можете встановити тимчасову структуру, щоб увімкнути та вимкнути систему, яка дозволяє значно економити електроенергію та створювати комфортні умови в кімнаті. Основна перевага полягає в тому, що можна встановити систему з вашими руками, не залучення інсталяторів та електриків.

Правильний вибір потужності

Зосередження уваги на розрахунку системи теплого поверху повинна сплатити правильний вибір своєї потужності. Цей показник залежить від:

 • Загальна і нагрівальна (чиста) житлова площа;
 • Мета: основні або додаткові засоби опалення;
 • Особливості кімнати, де буде підлога (ванна кімната, кухня, підвал, балкон);
 • Теплоємність та теплоізоляція.

На розрахунках враховується лише корисна область. Заздалегідь місце, де буде встановлено опалювальні кабелі, оскільки після їх передачі. Якщо ви використовуєте підлогу як основне джерело виробництва тепла, то область, на якій вона буде монтується, повинна бути не менше 70%.

Зверніть увагу! З обраного рівня потужності метод підключення мережі живлення залежить.

Розрахунок конкретної потужності

Теплий підлогу використовується як основний або додатковий (зручний) джерело тепла. У першому випадку це займе близько 160-200 Вт на 1 квадратний метр, за другий. 120-150 Вт на 1 квадратний метр.

Ці значення в основному залежать від типу опалюваної кімнати та його призначення. Наприклад, у тих кімнатах, де частіше людина, температура підлоги повинна бути вищою, ніж, наприклад, у ванній кімнаті або на кухні.

Важливий! Доглядати, потрібно взяти потік. Наприклад, якщо кімната розташована на першому поверсі, рівень потужності збільшується на 15%.

Як вибрати обладнання?

Спочатку потрібно правильно вибрати обладнання для підлогового опалення. Віддаючи перевагу певній моделі з нагрівальними матами або нагрівальними секціями в бухті, рекомендується звертати увагу не тільки на ціну теплої підлоги, але і на площу, що обігрівається. Щоб визначити це, загальна площа приміщення враховується, де буде встановлено підлогу, а функції, які повинні бути виконані під час робочого процесу.

Якщо підлога призначена тільки для підтримки комфортної температури для ніг, то підійдуть і найдешевші моделі, але якщо ви плануєте обігрівати приміщення тільки цим засобом, то слід уважніше поставитися до конструкції та матеріалів, з яких виготовлений кабель або мат, їх лінійної потужності та температури плавлення. Саме від цих показників залежить, яку теплу підлогу краще вибрати.

Основні правила підключення

Спочатку перевіряється поверхня підлоги. Якщо є тріщини або порушення, вони повинні бути усунені. Після цього складається план підключення підлоги. Він вказує на опалювальну ділянку, намалюйте схему розташування кабелю або килимки, позначте місце, де планується встановити сенсор термостату та температури. Рекомендується вирішити заздалегідь, як буде підключено підлогу до електромережі. Зосереджуючись на потужності підлоги, кабель живлення подається.

У процесі підключення, якщо це можливо, необхідно уникнути пошкодження нагрівального кабелю. Відмінне рішення буде укладання нагрівального кабелю або килимки в черевику, що має м’яку підошву. Підключення плівки Теплий підлогу потрібно контролювати, щоб нагрівальний елемент не отримав чужорідного об’єкта або бруду. Щоб уникнути пошкодження нагрівальних елементів, потрібно виконувати монтажні роботи при температурі не нижче 10 градусів тепла.

Монтажні роботи виконуються відповідно до наступного алгоритму:

 • Складається план робіт, що проводяться;
 • Встановлюють розподільну коробку та трубки, призначені для температурного датчика;
 • Підготовляється поверхня підлоги – забирається бруд, сторонні предмети, закладаються тріщини;
 • Перевіряється опір кожного нагрівального елемента;
 • На поверхню підлоги розстилають теплоізоляцію;
 • Укладаємо кабель із використанням монтажної стрічки, за допомогою якої він фіксується на певній відстані;
 • Схема макета кабелю записується в інструкціях паспорти, на спеціально передбачуваній сторінці;
 • Укладаємо датчик температури в гофротрубку і розміщуємо її між витками кабелю, що гріє;
 • Монтується фінішне покриття;
 • Підключається термостат;
 • Підключають систему обігріву електромережі;
 • Після повного висихання плиткового клею перевіряється працездатність електричної системи.
 • Обрізають нагрівальні елементи;
 • Порушити зв’язки в CUREPE;
 • Змінити конструкцію термостату;
 • Виконувати.
READ  Утеплення підлог у каркасному будинку

Важливий! Якщо ці вимоги не виконуються, виробник видаляє гарантію обладнання.

Діаграма з’єднання з підігрівом електричної системи через термостат

Процес з’єднання слід проводити через термостат. Завдяки використанню цього обладнання ви можете істотно зберегти електричну енергію.

Сама схема з’єднання зображена на організмі термостату або у його паспорті, яке випускається при покупці обладнання. Монтажні роботи можуть бути зроблені самостійно, зверніться до спеціаліста.

Проведіть електричний кабель до термостату через проводку. Слід мати на увазі, що всі нагрівальні елементи, а також сам термостат, можуть бути з’єднані через розетку.

Важливий! Рекомендується підключити термостат через окремий вимикач (автоматичний).

Підключення електричного нагрівального підлоги до термостату

Для того, щоб керувати силою нагрівання до теплого підлоги, термостат повинен бути підключений. Використовуючи цей пристрій, ви можете підтримувати певну температуру в приміщенні, а також відключення та включення системи, відповідно до читання термічного датчика.

Перед підключенням електричного обігріву підлоги, варто піклуючись про те місце, де планується термостат. Цей пристрій вважається головним мозком системи, що пов’язано з тим, що нагрівач увімкнено, контроль температури здійснюється. Він отримує свідчення від термічного датчика, коли досягається необхідна температура, вся система вимкнена. Після крапель температури електричне джерело живлення здійснюється в систему опалення, і вона починає функціонувати.

Термостат вибирається індивідуально, беручи до уваги всі вимоги та побажання для проектування та функціональності.

Як розрахувати кількість термостатерів?

Часто теплий підлогу встановлюється негайно в декількох приміщеннях. У цій ситуації має бути забезпечений власний термостат та окремий термічний датчик для кожного окремого приміщення. Завдяки цьому ви можете уникнути великого навантаження в мережу. Ця вимога повинна бути виконана, якщо для кожної кімнати забезпечується різноманітний режим роботи. Наприклад, для ванної кімнати підлогу можна включити під час використання, для спальні. під час сну. Якщо виконуються окремі монтажні роботи на установці термостату, то для кожної кімнати необхідно передбачити окремий датчик температури.

Стандартні пристрої витримують потужність теплого підлоги до 3,5 кВт. Якщо потужність системи вище, то вам потрібно розділити приміщення на декілька окремих розділів і підключити кожен до окремого термостату. Ви також можете придбати підвищений регулятор потужності для керування всіма обладнанням з одного пристрою.

Вимоги до монтажу термостату

Термостат рекомендується використовувати завжди для теплих підлог. Проведення монтажних робіт, варто врахувати, що обладнання не повинно перемикати безпосередньо. Перед підключенням термостату необхідно визначити місце заздалегідь, де це буде. Під час роботи виконуються наступні вимоги:

 • Максимальна висота установки термостату підлоги становить 150 сантиметрів;
 • Якщо в кімнаті є акумулятор, обладнання розміщується на протилежній стіні. Це буде уникнути перегріву термостату;
 • Вся система пов’язана згідно з схемою. Регулятор повинен бути про гніздо або кабель досягає до панелі розподілу;
 • Весь процес зв’язку здійснюється відповідно до існуючої схеми, яка поставляється з пристроєм.

Для запобігання пожежі, нагрівальні кабелі рекомендуються ховатися в стіні, попередньо покласти кожен дріт у пластикову трубку.

Підключення системи без термостату

Є кілька способів правильно підключити теплий підлогу, він включає в себе монтажну роботу без використання термостату. Ця опція припускає, що нагрівальний дріт підключений до найможчої риболовлі, яка виділяється для цих цілей. Увімкнення та вимкнення здійснюється за рахунок УЗО. Контрольна робота повинна бути вручну, внаслідок чого споживання електричної енергії буде значно зростати.

Процес з’єднання через розетку.

Всі роботи виконуються відповідно до наступного алгоритму:

 • Встановіть термостат. Для цього використовуються декілька методів встановлення: прихований або рахунок-фактуру;
 • Дріт, призначений для заземлення, поставляється на панель розповсюдження;
 • Нагрівальний кабель і дріт від теплового датчика поміщають у інсульт;
 • Всі дроти пов’язані відповідно до схеми, що поставляється з термостатом;
 • Вилки.

Важливий! Перед виконанням монтажних робіт рекомендується враховувати особливості зв’язку.

Процес з’єднання через щит

Якщо термостат придбаний для кімнати, площа якої становить понад 20 квадратних метрів, то експерти рекомендують використовувати окрему електричну лінію. Алгоритм підключення через щит повністю відповідає попередньому способу. Єдина відмінність полягає в тому, щоб підключити щит. Повітряне з’єднання здійснюється після встановлення та фіксації термостату.

Встановлення електричного теплого підлоги під плитою роблять це самостійно

Вся монтажна робота з підключення теплого підлоги зменшується, щоб підключити його до термостату та джерела живлення. Монтажні роботи проводиться просто, внаслідок чого вони можуть бути виконані незалежно, без залучення фахівців. Для нормального функціонування статі, необхідно не тільки підключити його правильно, а й попередньо встановити.

Встановлення та підключення теплого підлоги електричної
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS