Забрана труба на кухні, що робити

Як очистити Vorso в раковину: ефективні методи та профілактика

Система каналізації повинна впливати на швидкість каналізації та загальної роботи сантехніки. Якщо труба була забита нещодавно, ви можете спробувати усунути проблему, використовуючи хімічні та домашні засоби. Це допоможе заощадити гроші на головному виклику. Але в більш запущених випадках рекомендується шукати допомоги від фахівця. Перш ніж очистити раковину в раковині, ви повинні ознайомитися з причинами свого забруднення.

Механічні способи усунення проблеми вдома

Прибирання труб з сильної постільної білизни є складним заняттям. Під час його виконання необхідно застосувати спеціальні пристрої або доступні технічні працівники.

Вантуз

Найпростіший спосіб усунути сюжет у раковині, щоб скористатися ватузом. Він майже в кожній квартирній або офісному будинку. Цей сантехнічний пристрій добре справляється з невеликими марками, які з’явилися кілька годин тому. Більш щільні пробки не можна видалити.

 • Заповнити оболонку води.
 • Пристрій застосовується до дренажного отвору і сильно натискається.
 • Потім зробіть кілька поступальних рухів і різко розірвала транспортний засіб від зливу. Рухи повинні бути виконані швидко, але акуратно. В іншому випадку ви можете пошкодити прання.
 • Подібні дії виконуються до тих пір, поки раковина не починає звільнятися від води.

Кабель Santechnic

Щоб очистити раковину від сильних блоків, потрібно використовувати спеціальний кабель. Він має велику довжину, тому легко дістатися до будь-якого пробки.

 • Помістіть спіральний кінець пристрою в дренажну діру.
 • Ретельно прокрутіть пристрій, і штовхав наконечник у трубі.
 • Періодично відкрита вода, щоб вона змила частинки витягнутого бруду.
 • Після вилучення вилучення кабелю перетворюється в протилежному напрямку.
 • Пристрій видаляється з зливу, очищайте від бруду і видаляється до наступного разу.

Якщо кімната встановлена ​​з пластиковими трубами, то всі рухи повинні бути максимально точно. Якщо ви дозволите помилку, ви можете пошкодити внутрішні стіни, що призведе до неприємних наслідків.

Альтернатива кабелю

Усунення несправностей у трубах можна виконувати навіть з светром. Для роботи вам знадобиться пластикова пляшка, маркер, стрічка та ножиці.

 • Пляшка спіралей клейкот.
 • У місцях док-стрічки липких стрічкових малюнків.
 • Вони вирізати на них пляшку, залишаючи її нижню частину.
 • Потім під кутом 45º роблять виїмки.
 • Отриманий кабель опускається в дренажну діру.
 • Як тільки він повністю поміщений у трубу, вона акуратно виймається.
 • Зніміть сміття, і повторіть операцію щонайменше 3 рази.

Як забезпечити каналізацію від блоків?

Нижче ми дамо кілька порад, які в майбутньому допоможе уникнути утворення сміттєвих вилок:

 • Одного разу через 2-3 місяці роблять легке чищення труб народних засобів або щодня наприкінці дня, нехай киплячі водні труби.
 • Перед миттям посуду зніміть залишки їжі з тарілок, витріть надлишок жиру і кинути його в сміття.
 • Не вивчайте гігієнічні продукти в туалеті, вологих та паперових серветках, шкіряному наповнювачі, піску, неорганічних відходах.
 • Ніколи не очистіть взуття в раковині. Спробуйте видалити бруд над сміттям.
 • Після промивання підлоги і дуже забруднених поверхонь, залити воду в туалет, але не в раковині.
 • У туалеті розмістіть паперовий відро, не зберігайте воду для прання, не кидайте технічне та будівельне сміття в туалеті – клей, пісок, цемент, а також великі органічні відходи. Щоб очистити туалет, використовуйте спеціальні засоби від податку.
READ  Як видалити форму з стелі у ванній кімнаті

Зверніть увагу на технічні засоби, що виділяють труби з сміттєвих вилок.

Спеціальні сітки повинні бути встановлені на кожному складі: кухонна раковина, душ, ванна. Вони затримують органічні відходи, частково жир, волосся, пісок, нитки та інші незначні предмети.

Для того, щоб запобігти утворенню тіла, скористайтеся спеціальним пристроєм: пастка. Пристрій виробляється для промислового та внутрішнього використання та складається з двох розділів. Принцип роботи: потоки, що проходять через систему фільтра в першому контейнері, очищаються від великого сміття. У другому спеціальні фільтри очищають воду з жиру.

Щоб подрібнити органічні відходи під раковину, подрібнювач. Він встановлюється під раковину, підключення до каналізації та підключення до мережі. Пристрій може працювати замість сифона. Випускний отвір рекомендується посадити під раковину, щоб застрахувати його від змочування.

Компактний подрібнювач справляється з усіма відходами, починаючи від овочевої обрізки, кістки, оздоблювальні птахи з птахів, риби. Не кидайте волосся в її, шматки тканини, вовна, інакше пристрій просто розривається.

Всі описані технічні пристрої – сітка, пастка змащення. подрібнювач, після використання, ви повинні обережно мити і тримати чистити.

Наступна стаття запровадить наступну статтю з методами та технологічними особливостями усунення неполадок до туалету в туалеті, в якому всі варіанти доведені на практиці детально описані та описані.

Рішення радикального розчину

Коли закупорка не встигне за допомогою народних засобів та хімічних речовин, варто намагатися впоратися з ним за допомогою механічних методів.

Варіант – пилосос

Ви можете використовувати пилосос для боротьби з блокуванням. Однак пристрій повинен мати функцію з легкою. Якщо ви є власником цієї техніки, то спочатку оберніть кінець шлангового пристрою з вільною тканиною. Дуже важливо виправити це ідеально.

Щільно нахиляйте шланг до дренажного отвору і увімкніть пилосос до максимуму. Потужний повітряний потік штовхає пробку, утворену в трубі.

Використання пилососу є ефективним, коли проблема знаходиться на відстані не більше 1 метра від дренажного отвору.

Варіант – Вантуз

Для відкачування зливного стоку, використовуйте ванату, який може бути ручним або механічним. Цей пристрій, безумовно, буде знайдений у кожному будинку. Це допомагає створити сильний тиск всередині труби, завдяки чому блокувала блокування або насос глибше.

Під час накачування перемістіть трубки назад і вперед, не розриваючи чашку від сливи. Зробити кілька підходів, а потім зніміть ванни і оцінити продуктивність. Якщо рідина відбувається повільно, вам доведеться повторити все спочатку.

Перед роботою з транспортними засобами доцільно змащувати його краї соліком або вазеліном. Тоді буде більш густий контакт з раковиною.

Варіант – санітарний кабель

Коли вилка утворюється на вигинах труб або далеко в комунікаціях, використовується санітарний кабель. З ним ви можете зачепити і витягнути блокування або очистити його.

Процес очищення труб з кабелем починається з демонтажу сифона. Не намагайтеся працювати з прямою мотузкою через сантехніку сантехніку. Тільки видаляючи сифон, ви отримаєте безкоштовний доступ до стічних вод.

Встановлюючи кабель у трубу, почніть загвинчувати його за годинниковою стрілкою, намагаючись повільно висунути вперед. Діяти гладко і поступово, уникаючи різких рухів.

READ  Яка гідроізоляція вибирати для ванної кімнати під плитку

Зустріючи опору, поверніть пристрій, доки він не продовжуватиме рухатися. Після цього ви можете покласти сифон на місці і промити систему.

Не кожен має сантехнічний кабель, але, якщо бажано, ви можете придбати його в будь-якому сантехнічному магазині.

І про типи санітарних кабелів для очищення стічних вод читаються в цьому матеріалі.

Крім того, ви можете побудувати цей пристрій з пластикових пляшок та подруги.

 • Пурлі з верху до нижньої пляшки смужки Скотч, щоб виявляється спіраль.
 • Намалюйте по межі липної стрічкової лінії з кольоровим маркером.
 • Вирізати пляшки марки.
 • Залишити обов’язково внизу, він буде діяти як ручка.
 • На отримані спіралі роблять невеликі дні.
 • Вставте домашній кабель у стік і повільно, повільно зберігаючи “ручку”. Через інструменти для цього сміття буде чіплятися, тому можна буде подолати вилку.

Цей пристрій підходить тільки для пробки, які не надто далеко від сифона.

Для блоків на високих глибинах використовується сталевий дріт діаметром 5-6 мм. Один з її кінець.

Варіант – розбирання та очищення сифона

Як згадувалося, на початку статті, у 90% випадків вода не проходить далі раковини через засмічення сифона.

Процедура очищення полягає в наступному:

 • Дистилік на підлозі непотрібна ганчірка, добре поглинаюча вода. Вона повинна бути прямо під сифоном.
 • Покласти таз під раковину, в якому буде рідина для злиття.
 • Зніміть затворну гайку, що фіксує сифонну трубку.
 • Зніміть сифон. Видалити все забруднення від нього (це зручно робити з героїчним), а потім добре промити під проточною водою.
 • Заповніть трубу, підключену до каналізації, содового та оцельного розчину. Коли реакція завершується, додатково заливають ще 150 мл оцту. Повторіть цю процедуру кілька разів.
 • 15-20 хвилин, заповніть трубу кілька літрів гарячої води і почекайте 5 хвилин.
 • Встановіть сифон на місці і затягніть гайку затвора.

Як правило, якщо дотримується даної інструкції, він зможе впоратися з розсолом з першого разу.

Основні способи очищення

Нижче ми детально проаналізуємо кожен з популярних варіантів. Гідродинамічний метод є найменш популярним, оскільки гідродинамічне очищення стічних вод здійснюється спеціальними пристроями, це ефективний спосіб очищення, але самі пристрої не дуже поширені.

Щоб почати з того, ви можете пропустити достатню кількість гарячої води, жир розчиняється, якщо вилка невелика, вона вийде і залишати труби. У майбутньому буде необхідно лише провести запобіжні заходи, щоб уникнути засмічення, ми розповімо про них нижче.

Якщо гаряча вода не справлялася з забиванням, це означає, що проблема більш серйозна, ми будемо вирішувати це іншими способами.

Усуньте блокуючу соду

Не кожен буде ризикувати працювати з каустичною содою, тому що це досить токсична речовина. Але звичайна харчова сода – набагато більш ніжна хімія. Для усунення перерв, він зазвичай використовується у поєднанні з іншими засобами – ми зібрали найпопулярніші рецепти, протестовані в умовах “Поле”.

Як очистити раковину соду з сіллю вдома

Якщо у вас харчова сода на кухні та сода, з забиванням у раковині, ви будете обробляти без труднощів. Кухонна раковина часто закупорює через жирні забруднюючі речовини, які потрапляють у стік при митті посуду.

 • Візьміть солі і одну соду кружку.
 • Додайте їм склянку води.
 • Налийте розчин у дренажну діру.
 • Зачекайте 5-10 хвилин.
 • Очистіть трубу ванату.
 • Промийте раковину і сливи струменем гарячої води.

Як очистити раковину на кухню соди з оцтом

Каустичний розчин оцту з додаванням соди ефективно розщеплює речовину, приймаючи труби.

 • Покладіть 150 грамів соди в стік.
 • Залити однаковими 150 грамами 9% оцту.
 • Композиція почнеться піни, тому закривала дренажну отвір з вилка, щоб зберегти очищення піни всередині.
 • Почекайте кілька хвилин, потім увімкніть максимальну гарячу водяну голову.
READ  Чи можна обкласти дерев'яний будинок цеглою

Як очистити трубу на кухні – я буду ліквідувати блокування самостійно

Напевно, кожна сучасна людина, принаймні, колись стикається з тим, що вода на кухні залишається в раковині і не трійка. Ця проблема не дуже складна слово – “Vorse” – постійний супутник будь-якої каналізаційної труби!

І тут ви терміново потребуєте компетентного прибирання, що, звичайно, краще заряджати сантехніки. Але не кожен власник має таку можливість, і, отже, у цій статті ми розповімо про те, як самостійно очистити труби на кухні.

Ми підтримуємо раковину в ідеальному стані

Які точки до утворення жирового руху

Формування засмічення в каналізаційній трубі може бути підозрою, коли з’являються загальні функції:

Вирішити головну проблему можливе лише шляхом усунення його кореневої причини. Більшість засмічення у трубопроводі відбувається згодом накопичення жиру, що залишаються після промивання посуду. В’язка маса накопичується на стінах труби. З часом приймаються різні частки (переважно). В результаті, всередині труби утворюється тривалий вилка. Він блокує вільне проходження рідини на трубопровідну систему.

Корисна інформація! Швидке накопичення жирових відкладень всередині трубопроводу сприяє мінімальній температурі води, що тече в трубах. Крім того, останні оцінюються набагато швидше, якщо він періодично виливається надмірно жирна рідина в каналізацію, миюча каструля та інша посуд з холодною водою (без використання миючих засобів).

Причини та проблеми

На кухні ми постійно роблю щось. Тут вони готують їжу, мийте посуд і т.D. Найбільш уразливим місцем тут є раковина. Це не дивно, тому що раковина призводить до величезного навантаження.

І все було б щось (у ванній кімнаті, наприклад, у закупорюванні раковини, є відносно рідко рідко), але тільки стоки раковини на кухні ніколи не чистять. Що цілком очевидно.

При наявності захисних сіток на трубку, більшість відходів можна видалити вручну. Якщо немає захисту, то все це спускається всередині раковини, а потім проходить через дренажну трубу.

Деякі з них біжать на передній частині труби, утворюючи осад. Цей осад зростає після дня. Процес не проходить швидко, навпаки, для утворення блокуючого, навіть на сильно завантаженій кухні, іноді повинно бути місяці. Але рано чи пізно ви, мабуть, зустрінете ситуацію, коли закупівля потрібно виливати.

Це трапляється це через надмірне виклад осаду на стінках труб. Якщо є осад, повністю блокуючи каналізацію, ви помітите лише уповільнення відтоку води з раковини.

Також характерна особливість формування невеликої заблокує відсутність досить типового звуку, коли вода з раковини повністю виходить. Цей звук утворюється через повітряне споживання повітря. Якщо труба забита, повітря надходить повільніше.

Великий блок не помітний важко. Якщо тільки тому, що ви більше не можете зробити щось на кухні. Завдання буде виконуватися на першому плані.

Забрана труба на кухні, що робити
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS