Заміна металевого металевого металу

Коли вам потрібна термінова заміна замків у металевих дверцятах?

Якщо ви терміново потрібно замінити замок дверей, залиште заявку. Наш працівник приходить на 20 хвилин, розкриває старий механізм і швидко змінити його до нового.

Заміна замків на дверей вхідних металів

Вхідні двері з першокласних матеріалів та замикальних конструкцій, переважно, мають тривалий термін служби. Однак існують ситуації, коли ще існує потреба в зміні замків. Надійна заміна замку на вхідні металеві двері нашими майстрами, від’їздом до будь-якого району Москви. Допомогти вам:

  • втрата ключів;
  • значна несправність, розбивка або блокування блокування;
  • Змінилися власники;
  • Власник житлових бажань змінити застарілу будівництво до нового та надійного.

Mul-T-Lock Locks та личинки з ключами для ізраїльських дверей.

Професійне обслуговування Будь-який ремонт замків дверей на металевих дверях ізраїльського виробництва Всі матеріали та комплектуючі є оригінальними та реальними витратами.

Послуги в замках ізраїльських дверей.

Заміна дверних замків MUL-T-LOCK в металевих дверях Квартира змінюють клітину MUL-T-LOCK. Superlock заміна личинок у мультяться замки. Magen встановлення замків Mul-T-Lock на залізні двері ремонту замків Mul-T-Lock. Клавіші зміни Superlock в Cartoon Castle. SuperLOK Відкритий замок Мультилок Змінити ключове слово, що вставляє мультилок. Манечка

Модельний діапазон замків та дверних аксесуарів MUL-T-LOCK

Аксесуари до чотириканального MUL-T-LOCK (Multilone). Має металеву кришку на основі підстилки прямокутної форми. Ручка, що проходить через кришку та корпус замка з двосторонньою вітальною кріпленням. Високоміцний бермотер з обертанням елемента керування під ключ.

Циліндровий механізм (личинка) MT-5 Multilock

MT-5 має вбудовані, телескопічні шпильки з подвійним лінійним замиканням. Не скопійовано ключ повністю виключає аутопсію, натикаючи. Ключ МТ-5 вирізав форму змії для запорів. І на кінчику ключа є плаваючий елемент (пружина Alfa) збільшення ступеня секретності циліндра (личинки) МТ-5.

Mul-T-Lock RU3 Lock Lock під прапором циліндра

Замок призначений для установки металевих дверей та дерев’яних у житлових та нежитлових приміщеннях. Замок має запірну засувку, що біжить від поворотної ручки та трьох циліндричних білелів. Робить замку двома повними поворотами ключа і рухається, риголоми на 12 мм в одному прямому горизонтальному. Для замка, ви повинні додатково придбати механізм та аксесуари циліндрів

Замок врізний для дверей Mul-T-Lock M-60 (Multi Lock)

Частіше заблокувати, як додавання (необов’язково) до основного блокування на дверях. Замок має захисну фітнес і спеціальну броню, щоб захистити циліндр (личинки) від механічного пошкодження. Завершений замок M-6o Lumecin Cylinder від компанії MULTILOK з механізмом прапора.

Циліндр (личинка) для блокування Mul-T-Lock. Deadbolt

Циліндр (личинка) для блокування Mul-T-Lock. Deadbolt має складний механізм з витягнутою стрижнем для перетворення блокування пристрою.

Циліндр (личинка) MUL-T-LOCK інтерактивна (інтерактивна)

Циліндр має високий захист від відбору та свердла. Комплект включає в себе один циліндр з телескопічною системою та п’ятьма клавішами з вбудованим рухомим елементом, який визначає комбінацію. Циліндри (личинки) доступні у двох версіях з поворотним і без поворотного столу. А також з механізмом передач і прапором (CAM).

Циліндри (личинки) для чотириканального блокування Mul-T-Lock (Mail Lok)

Циліндри (личинки) представлені для врізних замків Mul-T-Lock 7×7 (сім до семи), Mul-T-Lock Classic (Classic) з механізмом передач та прапора. Дані, циліндри з передачами використовуються в дверях Mul-T-Lock (Multilok), Magen (Magen), Superlock (Superlock). Євро-циліндр з прапором може бути встановлений у будь-яких замках, пристосованих під механізм циліндра.

Корпус Lock Mul-T-Lock (Multilock) з механізмом передач. Ізраїль.

Замок використовується в металевих дверях ізраїльського виробництва. Замок відноситься до класу врізного багато канальних замків з механізмом циліндра. Завершено циліндрами різного ступеня секретності. Має додатковий вертикальний привід для верхнього та дверного блокування дверей

Додатковий замок циліндрів (Deadbolt) Deadbolt

Замок має одну зразку від довговічної сталі, залишаючи 25 мм. З боків, висувна rigel розташована фіксація кульок. Замок доступний у двох варіантах з поворотним столом від Nutria і з ключем з обох сторін. Розроблений замок для установки в залізні та дерев’яні двері. На сьогоднішній день, замок Mul-T-Lock. Deadbolt є високо секретним і сильним, дійсно сучасним і популярним модельним замками

READ  Як вибрати скляний затвор для ванної кімнати

Ізраїльська компанія MUL-T-LOCK.

Заснована в 1973 році, вже давно став відомим брендом у всьому світі. Mul-T-Lock входить з ASSA ABLOY. Найбільша у світі група, лідер для виробництва та продажу замок-апаратних продуктів, з загальним річним оборотом понад 5 мільярдів доларів. І зараз, більше одного десятиліття, це серед десяти найбільш провідних виробників замкових пристроїв та систем безпеки, а також займає особливе місце серед найсучасніших та відомих компаній з розробки останніх технологій та їх введення до Споживчий ринок. Близько 500 зареєстрованих патентів, дилерська мережа у більш ніж 150 країнах світу та 30-річний досвід роботи в інноваційних розробках надавали концерну стабільну позицію одного з лідерів ринку безпеки та замкових механізмів. Постійно працюючи над покращенням надійності та секретності своєї продукції та впровадження найсучасніших технологій, компанія стала своєрідним законодавчим органом на цьому ринку. Продукція компанія не тільки інноваційна, дуже надійна, але й дуже красива. І довговічність замків з мул-Т-замку виявилася багато років практики своєї експлуатації по всьому світу. Модельний діапазон охоплює всі сегменти середовища до високої безпеки.

Монтаж дверних замків MUL-T-LOCK на металевих дверях ізраїльського виробництва

Наш російський ринок настає майже весь асортимент продукту Mul-T-Lock. Наша компанія консультувана у виборі оптимальних моделей Mul-T-Lock, встановлення замків Mul-T-Lock у дверях будь-яких конструкцій, заміна замків Mul-T-Lock у металевих дверях будь-яких виробників, ремонт замків MUL-T Убогий. MUL-T-LOCK LARVA, що замінив у замку до більш сучасних, замків, що відновлює, заміну клавіш, а також кваліфікованих замків Mul-T-Lock відповідно до всіх рекомендацій виробника.

Власники вже встановлених замків від компанії MUL-T-LOCK. Напевно мав можливість оцінити всі переваги цих пристроїв, і, швидше за все, воліє той самий виробник у випадку необхідності змінити замки. Ми згодні з ними, а також пропонують структури з Mul-T-Lock. як один з найкращих рішень для ваших дверей. Зрештою, діапазон цієї турботи неймовірно величезний. Це електронні, механічні Suvalid, багатоканальні та кодові замки, системи контролю доступу та фітинги. І проста система їх установки робить ці блокування пристроїв поза конкурсом. Замініть замки Mul-T-Lock до більш сучасної моделі, зрозуміти нові продукти або змінити личинку в замку Mul-T-Lock і вибрати відповідний параметр, щоб завжди допомогти нашим фахівцям компанії. Циліндри (личинки) MUL-T-LOCK та оснащені ними замки високо конкурентоспроможні за різноманітними показниками. Ізраїльська стурбованість постійно проводить дослідження та роботу з покращення своєї продукції, досягнення року з року всього вищого рівня стійкості в краю. Їх нові механізми циліндрів поглинули всілякі попередні системи захисту. В результаті вони мають унікальну систему телескопічних штифтів, які неодноразово збільшують секретність, надійно захищені від хакерства, перетворюючи циліндр або за допомогою марки, а присутність в ньому спеціальні високі твердість захищає від буріння.

Заміна личинок в Mul-T-Lock Locks та декілька клавіш.

І, звичайно, необхідна зручність визначається найбільш належним чином можливість заміни личинки, замок циліндра. І така функція, як замку, що перекодує сьогодні, лише найбільш провідними виробниками мають свої власні інноваційні рішення у цій галузі та зареєстровані патенти. Ізраїльська компанія пропонує змінити ключі Mul-T-Lock, не замінюючи сам механізм у циліндрі системи світлофора. Щоб перейти до нових клавіш цієї системи, майстер-дзвінок є необов’язковим.

Тобто, в цьому випадку перекодування досягається без зміни личинки замка, і швидкий перехід, коли використання нового ключа, той же ключ після цієї процедури, відкрити двері буде неможливо.

Є моделі з особливими властивостями. Зокрема, модель інтерактивного циліндра має свій унікальний елемент мобільного PIN-коду в ключі. Ми завжди раді порадити вам про будь-яку модель цього виробника, щоб виробляти кваліфікований ремонт механізму або повністю змінити замки Mul-T-Lock. Врешті-решт, сама продукція цієї компанії служить гарантією якості, тривалого та безперервного обслуговування та надійного захисту вашого комфорту.

Всі деталі циліндрів та ключів з MUL-T-LOCK виконані з зносостійких матеріалів та сплавів, таких як сталь, бронза, латунь, нікель-срібне сплав. На додаток до сили та протистояння проти хакування, він забезпечує високий ступінь зносостійкості, антикоріонізму та довговічність. Гарантійний термін для продуктів Mul-T-Lock дає. 10 років.

У яких замках ви можете змінити личинку на ізраїльській мул-Т-блоку.

Можна сказати, що майже всі імпортні виробники дотримуються одного стандарту DIN для замків, вироблених. Тому, якщо відхилення і присутні, це не дуже значне, і, як правило, хороший майстер зможе підходити, а потім змінити личинку в будь-якому замку на MULTILOK. Виняток традиційних концепцій може бути в замках з приводом зубчастого колеса. Звичайно, у цьому випадку можна вийти з мети і пройти, або скоріше перезавантажити личинки за цією моделлю, але це лише спеціаліст.

У свердловину, як правило, личинка мул-Т-замка з передачами встановлюються замками ізраїльського виробництва, а саме, мультика, Superlock і Magen. Всі вони мають один принцип блокування та абсолютно взаємозамінних з личинками, що з одного, що з іншого замку. Але камерні личинки з прапором можна покласти в будь-яку модель, але з деякими придатними.

READ  Туалет з власними руками для туалету країни

Якщо ваші двері мають замок Mul-T-Lock, ви можете зв’язатися з нашими послугами.

Ми допоможемо: • Встановіть замок на металеві двері; • Замінити пристрій у будь-які двері; • замінити личинки; • Ремонт замку; • Відкрийте пристрій; • Замінити клавіші. Не дозволяється ремонтувати циліндрові мастильні матеріали з машинним маслом та іншими мастилами. В іншому випадку циліндр може просто зламати. Продукти Mul-T-Lock є привабливими тим, що вони не потребують змащення, чудово виконуючи свої завдання протягом усього терміну служби. Для їх виготовлення матеріали використовуються лише найвищою якістю, тому вони здатні працювати навіть у важких кліматичних умовах протягом тривалого часу.

Mul-T-Lock Classic Ця модель оснащена телескопічною системою шпильки. Відкриття механізму циліндра можливий лише тоді, коли всі шпильки розблоковані. Оскаржені вставки захищають від свердла циліндрів шляхом шахраїв. Крім того, пристрій оснащений двосторонньою клавішною рівною формою. Несанкціоноване дублювання запобігає з використанням пластикової картки.

MUL-T-LOCK інтерактивна відмінна характеристика наявності рухомої частини в клавіші, яка створює віртуальну комбінацію, а також забезпечує захист від ключа, якщо хтось видаляє лиття з нього. Перелом навпаки запобігає потужній сталевій пластині, встановленій на пристрої. Пристрій, подібний до попередньої моделі, захищений від буріння до нього сприяє міцним сталевим вставкам, доступним у корпусі та в пристрої. Включено двосторонню клавішу плоску форму.

Циліндри МТ5 з 3 блокування систем, незалежними один від одного: 1. Новітні телескопічні шпильки. Відкриття відбувається при розблокування в той же час всі шпильки. 2. Блокування верхнього бару служить для забезпечення бажаної дуги обертання. 3. Альфа-Весна. Інтерактивна джерела – активна частина в кінці ключа. Активує секрет СІН у тилу, забезпечуючи підвищений рівень секретності. Ми також пропонуємо Вам замки циліндрів для дверей Multilok (Crab) та всі необхідні аксесуари.

Mul-T-Lock Dead Bolt Це замка високої секретності, встановленої на дверях будь-якого типу в житлових та комерційних приміщеннях.Зручність та надійність в експлуатації визначили популярність цього пристрою на ринку.Є два варіанти моделей: ключ ключа або ключ.Ви можете вибрати як циліндр: класичний, інтерактивний, MT5, трафік. Матеріали виготовлення високоякісних сплавів. Серед них: сталь, бронза, латунь, нікель-срібне сплав.

Якщо ви хочете захистити свій будинок від неродного гостя, ми будемо раді співпраці! Наші майстри виконують всі необхідні ремонтні роботи заміни та розтину замків і личинок. Замки Mul-T-Lock – це гарантія вашого захисту!

Заміна циліндра механізму (личинки) з передачею в дверцяті мультилок.

Основна відмінність, яка присутня у всіх ізраїльських дверей, обладнаних замками з чотириканальним блокуванням циліндрового циліндра Larva. Він має серйозну відмінність від загальної класичної моделі з штовхаючим елементом у вигляді камери.

В ізраїльських мультилок, все виглядає іншим. Циліндр встановлюється в центрі циліндра, який веде головний пристрій відключення. Завдяки точному приводу зубів, операція Multi-T-Lock Mortice Lock майже немає зворотного зв’язку, а при блокування клавіш. Але при зміні личинок у замку доведеться наполегливо працювати. Щоб замінити, потрібно демонтаж дверних ручок та аксесуарів. Сама личинка покрита поза межами броні з підкладкою від Hazing, вона також повинна бути видалена, перш ніж замінити циліндр. Існує ще один нюанс, який повинен бути врахований при заміні личинки. У броню встановлено поворотну чашку з гніздом для ключа. З демонтажним вагою є велика небезпека, щоб скинути чашку всередині дверей, що пізніше може вплинути на роботу всього замку.

І ще один дуже важливий момент. Личинки з передачею виявляється не тільки в замках Mul-T-Lock. Тепер це нововведення стало дуже популярним і набуває масового характеру. Але це не гарантує, що личинка від іншого виробника точно відповідає всім необхідним стандартам для використання в мультфільмах.

Як визначити тип механізму блокування?

Негайно, перш ніж замінити замок у вхідні двері, потрібно визначити тип блокування пристрою. На сьогоднішній день найпопулярніші замки є циліндром або Suvalid, тоді як вони часто можуть доповнювати один одного, створюючи більш надійну систему контролю доступу.

Пристрої з внутрішніми секретами набагато легше відновити, тому що вони не вимагають повного демонтажу дизайну з дверями. У більшості випадків проблема з найгіршими клавішами або защемленим механізмом усувається шляхом заміни личинки, що дозволяє заощаджувати на придбанні повноцінного замка і зменшити витрати на час ремонту.

Suwald замки – більш надійна безпека та захист від кримінального хакерства. Конструкції оснащені довгими клавішами у вигляді стрижнів, які призводять до руху Сувальд – спеціальні пластини, які є основною структурною частиною замків цього типу. Чим більше Suwald, тим достовірно розглядається механізм.

READ  Бендер для круглої трубки з власними руками

Деякі моделі таких пристроїв виступають не тільки до кримінального злому, але й інтелектуальні, запобігаючи спробам зловмисників підібрати підходящу відмивання до замку. Крім того, ці механізми піддаються транскодування, тому перед заміною замку Сувальда на новий через втрату або крадіжку оригінальних клавіш, то варто повністю розбиратися дизайну.

Менш затребувані типи замків включають диск, хрестоподібні та механічні механізми. Заміна блокування типу диска може бути як повним, так і частковим. Цей фактор залежить від походження пристрою, тобто від країни-виробника. При вимірюванні вітчизняних виробів потрібна повна зміна замка, тоді як несправність у імпортних моделях легко усуваються шляхом зміни циліндра.

Замовлення послуг Магістри в Замсервісі

Ви можете будь-коли зателефонувати до майстрів, включаючи вечір і нічний час, поки вам не потрібно йти до офісу компанії. Ми приймаємо заявки від клієнтів як по телефону, так і через форму зворотного зв’язку. Прайс-лист Послуги для заміни замків Multilock включає:

  • Монтаж систем блокування будь-якого типу секретного механізму та типу встановлення. і личинки, з можливістю збереження функціональних і естетичних якостей дверної полотна.
  • Усунення несправностей будь-якої складності.
  • Профілактична робота (змащення та прибирання).
  • Відкриття заблокованих дверей.
  • Довідка при виборі надійного замка для будь-якого типу дверей.
  • Всебічне обслуговування замкових систем офісних та житлових приміщень, промислових об’єктів, громадських місць.

Наші майстри можуть змінити замку Multilock 30-60 хвилин від дати отримання заявки залежно від територіального розташування об’єкта та її віддаленості від офісного офісу.

Ремонт замка в дверях Mul-T-Lock

Як правило, практично неможливо виконати якісно ремонт замку Mul-T-Lock самостійно вдома.

І це зовсім не те, що майстер може негідний необхідного досвіду та практики, і він не може отримати правильні частини для заміни, якщо це необхідно, але, як правило, відсутність ремонту без цього.

Тому, оскільки рекомендації можуть дати кілька делометричних рад.

Перше, що вам потрібно, щоб завжди пам’ятати, що будь-який замок дверей є складним механізмом, який включає рухомий відключений та секретну частину, що означає, що нездатність нормальної роботи одного механізму тягне за собою розбиття іншого.

Але профілактика дверних замків повинна бути регулярно виконується, і часто використовуються двері мул-Т-блокування, то замки також сприйнятливі до високого відсотка зносу.

Малий ремонт і профілактика замків у дверях мул-Т-блокування.

Як правило, всі ізраїльські двері з Mul-T-Lock Locks, якщо вони виготовляються з металу, потім відносяться до класу вхідних дверей до приміщення та відповідають четвертому класі безпеки.

Який малий ремонт можливий без заподіяння майстрів? Оскільки корпус замків стрічок і розбирання не підлягають цьому, і не потрібно розібратися. Для того, щоб до тих пір, поки останній замок необхідно регулярно промивати та змащувати частини мобільного механізму.

Вам потрібно вилучити фіксатори та пролити керосин, одночасно обов’язково повернути ключ, щоб всі передачі відмиваються від бруду. Після замка Lock Case потрібно видалити личинку і помістити його в розчин з білим духом півгодини.

Коли все знущається, личинка виймають і висушують. Після цього збирається замок Mul-T-Lock, і його продуктивність вже перевіряється у вставленні в кадр. Якщо все добре, то вам потрібно змастити всі поперечні і поздовжні тяги в замку.

Головна рада. Неможливо використовувати товсту композицію змащення. Це може залучити вигляд надмірного сміття в замку, можна використовувати лише для промивання та змащувальних замків.

Заміна та ремонт замків. Терміново.

Наші фахівці негайно проводяться заміною та ремонтом замків будь-якої складності. Якщо клієнт має замком циліндра, то існує заміна замків та ремонту дверей, достатньо змінить Ларва. Деякі з найважливіших параметрів є зміщенням і наявністю поворотних стовбурів.

Важко відновити врізний замок, оскільки це вимагає набору спеціальних інструментів, що знаходяться в арсеналі наших фахівців. Чарівники визначатимуть причину виведення пристрою та вибрати оптимальний вихід із цієї ситуації.

Незалежно від того, що у вас є: сталь або метал, професійний буде працювати своєчасно. Якщо ви терміново потребуєте допомоги, і ви не можете залишити квартиру відкритим, ми завжди можемо запропонувати вам послугу “Заміна замків у двері терміново”, коли фахівець знаходиться у ваших дверей у найкоротші терміни. Ми працюємо цілодобово. Від’їзд здійснюється на об’єктах.Москва та Московська область.

Інші бренди

Заміна металевого металевого металу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS