Зберігання з ПВХ у гаражі під стелі

Як зберігати ПВХ надувний човен взимку

Належне зберігання ПВХ надувного човна взимку забезпечує дотримання кількох рекомендацій, наприклад, зберігається при температурі не нижче.10 градусів. Є й інші важливі правила, для яких варто звернути увагу:

 • Продукт добре промивають і сушать. Зробіть це особливо уважно, тому що вологість матеріалу збільшується і прийде в погану.
 • Потрібно ретельно перевірити надувний продукт для пошкодження. При виявленні дефектних місць слід застрягти.
 • Поверхня обробляється тальком або порошком для дітей. Зробити це бажаним, хоча не обов’язково.
 • Надувні плаваючі підстави повинні витягти і випрямити весь вигин.
 • Колапс в рулоні, уникаючи шансів.
 • Помістіть цей пакет у випадку або в щільному матеріалі, брезент.

Перед видаленням затопленості він повинен бути ретельно промити і сушитися взимку, слід зберігати човен у запчуваному стані, хоча це можливо в найнижчому. У зв’язку з цим немає фундаментальних вимог: повітря від холоду звужується, тому затоплення також втратить обсяг. Якщо ви потягнете повітря, то в складній формі надувний продукт займе набагато менше місця. І якщо ви поїдете з повітрям, то буде краще зберегти форму, яка гарантовано допоможе уникнути шансів. Тому вибір методу залежить від області кімнати.

Як зберігати ПВХ човен у гаражі

Взимку ПВХ надувний човен краще зберігати в гаражі, приховуючи його під стелю, щоб уникнути контакту з підлогою. Є дві причини:

Оскільки у верхній частині існує безліч пробілів, зливається до повного обсягу і призупиняється. У такому стані його можна зберігати протягом зими.

Увага! Якщо в гаражі дуже вологий, поверхня ПВХ обов’язково посипати тальком. Він добре поглинає вологу та захищає матеріал.

Безпека конфігурації човна

Для власників стандартного гаража, це буде непросто, за винятком автомобіля, покладіть причіп для зберігання.

READ  Електрична плита Ariston Hotpoint не включається

Як і де зберігати причіп

Однак автомобілісти випробували масу шляхів і з задоволенням вони поділяють їх.

Крім того, багато хто вважає за краще зберігати на рампі.

Збереження двигуна

Перш ніж надсилати зберігання, ви повинні розкомити двигун, почекайте, поки водяні стебла. Тоді вам потрібно злити паливо (відпустіть паливний насос, паливна лінія та карбюратор). І на самому кінці необхідно лікувати консервант.

Зберігання човна під стелею в гаражі – найнадійніший спосіб збільшення життя плавального агента. Тільки в цій формі автомобіль може бути використаний протягом багатьох років поспіль, не турбуючись про те, що каучук може тріснути.

Купівля автомобіля не тільки розширює коло нещодавно розвиненого простору, але утворює власник нових інтересів та методів організації дозвілля.

Компактний плавальний агент додається до колеса з часом, який не знаходиться в рюкзаку. Отже, необхідність виникає в причепі.

Але відомо, що кожна набута річ негайно створює дві проблеми: як повісити човен до стелі в гаражі та де приховати двигун і причіп?

При якій температурі можна зберігати човен ПВХ

Вважається, що гумовий човен може зберігатися влітку і взимку при температурах від – 10 до 45 ° С. Але досвідчені рибалки та шанувальники водних прогулянок рекомендуються забезпечити, щоб на практиці температура в кімнаті не падає нижче 3 ° С.

Рекомендовано для читання: Як видалити лізен з килима: способи скидання струнку з палацу

Занадто холодне повітря шкодить матеріалу плавання. Він стає більш вразливим, він може бути випадково пошкоджений незначним дотиком.

Підготовка човна до зберігання

Після операції потрібно підготувати засоби руху до зимівлі. Промийте воду з шлаку недостатньо. Максимальне збереження та готовність до наступного сезону повинні бути забезпечені.

 • Непотрібне демонтаж. Необхідно видалити всі речі, снасті, іноземні предмети, видалити електроніку.
 • Генеральне прибирання. Вимийте недоступні місця, суглоби, бруд.
 • Перевірка, ремонт, перевірка статусу. Після промивання, подряпин, чіпси, плями іржі, інші проблеми. Потрібно усунути. Взимку, особливо в холоді, проблеми будуть загострені.
 • Сушка. Недостатньо витерти житло. Важливо вентилювати, сушити протягом декількох днів.
 • Мастило. Гумові частини літають крейдою Кашіц. Металеві елементи покриті технічним вазеліном. Для великих елементів дозволяється використовувати промиту тканину.
 • Орсекла-захист. Пакувальний папір, спираючий картон.
READ  Чем снять силикон с ванной

Ви зберігаєте човен на зиму? Та ні

Перед зберіганням двигуна човен повинен бути готовий – мити, сухий, ремонт. Наступна Надіслати суху, захищену від світла, кімнати гризунів. Прийнятний гараж, сарай, док-станція. Човни, яхти дозволяли тримати на пікселях.

Якщо є гараж, питання де? Буде однозначна відповідь

Ну, коли ідея отримання човна для риболовлі з’явилася раніше, ніж гараж був побудований. Ви можете грати з розмірами проекту та знайти місце в глибині боксу або під стелю. І якщо гараж стандартний – 3х6 метрів? Ремесла з форумів стверджують, що це не безнадійний випадок. Питання, який човен? Для виходу риболовлі, зазвичай використовуйте:

 • Морські моделі з різних матеріалів, з плоским або надувним жорстким дном (для риболовлі біля берега);
 • Монові моделі з жорстким трансом і довговічним дном (надувні або укріплені підлоги);
 • Надувні моделі з дном, армованим пластиком або алюмінієм;
 • Моделі з структурним корпусом та дном (для будь-якого виду операції).

Погляд на надувний човен з боку: тендітна надійність

Перш ніж вибрати технологію процесу відновлення та закріплення човна, це необхідно, принаймні, грубо оцінити свої технічні параметри.

 • Використовується для виготовлення надувних човнів матеріалу (ПВХ, каучук), він добре рухається поступовим зниженням температури, характерних для умов зберігання зимових сховищ у не опалюваній кімнаті.
 • У холодний сезон важливіше запобігти руху човна, захистити його від контакту з твердими предметами та п’яними поверхнями. При охолодженні тканина з просоченням стає крихким і неластикою, тому неможливо виробляти маніпуляції (підключення та накачування).
 • Найкращий варіант для обмеження впливу деструктивних факторів при зберіганні човна полягає в тому, щоб зробити спеціальну платформу або рамку з досить широкими прямими пластинами. Потім вага продукту рівномірно розподіляється на базі, точки напруги не з’являться на елементах дизайну.

Як зберігати алюмінієву човен взимку

Алюмінієві човни взимку можна зберігати у відкритому повітрі, а в неопаленому приміщенні (гараж, сарай). Метал добре володіє морозом і не боїться температурних крапель, а також висока вологість, поява крапель. У будь-якому випадку, плаваюче використання необхідно покрити щільним матеріалом, наприклад, Tarpaulster.

Алюмінієва човен може зберігатися на вулиці навіть взимку

Увага! Бігові вогні, двигуни та інші аксесуари видаляються заздалегідь, сухий. Після цього вони змащують маслом і зберігаються в сухому гаражі.

READ  Зробити плиту в гаражі зробити це самостійно

Правила підвіски човна під стелею

Човни часто купують автомобілісти, тому гаражна кімната з автомобілем використовує для зберігання гумового продукту.

Зберігання човна в гаражі. Кріплення човни ПВХ під стелею

Багато рибалок страждають від відсутності зони зберігання, і вони використовують такі варіанти зберігання, як:

 • Потопнути з подальшим укладанням у коробці. Цей варіант вимагає багато часу, тому не виправдовує себе. Крім того, гумовий продукт швидко приходить.
 • Багато хто використовує спеціальну платформу – причіп, призначений для транспортування плавального агента.

Умови зберігання човнів ПВХ

Так що човен з полівінілхлориду спокійно перемістив період збереження, а наступного сезону підходить для використання, необхідно забезпечити відповідні умови для нього. Вимоги надувних човнів ПВХ не стільки, головним чином можна зробити кілька.

 • Температурний режим – ПВХ негативно реагує на низьку температуру, тому човен ПВХ суворо заборонений у холодній погоді. Тримайте це найкраще в гаражі, ізольованому сухому сараю, в кімнаті для зберігання або на закритому балконі. Оптимальна температура для човнів коливається від 10 до 45 ° С.
 • Тиск. Найкраще для надувного човна – це показник 185 мм ртутного стовру, іншими словами – 250 г на квадрат. см. Якщо ПВХ закачається занадто багато, то при зміні температурних умов він може вибухнути. Blew плавальний агент принаймні наполовину рекомендується при зберіганні зими. Не може тримати човен повністю закачується і літо. Якщо температура на вулиці в тіні або в приміщенні зросте, то тиск у циліндрах збільшиться з ним.
 • Недоступність гризунів. Цікава особливість надувного каучуку – це те, що вони дуже люблять ебать мишей, щурів та інших шкідників. Для того, щоб уникнути пошкодження, зимовий зберігання ПВХ човен краще здійснюється у призупиненій стані, щоб гризуни не могли дістатися до плавального пристрою.
Зберігання з ПВХ у гаражі під стелі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS