Зробити альтанку в країні зробити це самостійно

Gazebo робити це самостійно за кроком: 37 фотографій

Будівництво альтанки робить це самостійно крок за кроком, також додається фото та малюнки.

У цій статті детально описує процес будівництва звичайної дерев’яної альтанки з висотою 3,5 метра, на фундаменті стовпця з чотирикутним дахом та розмірами 3 метрів, висота підлоги до даху 2,3 метра.

Ви можете сказати альтанку стандартних розмірів, розрахованих для відпочинку всієї родини, найкращий варіант для надання.

Для будівництва необхідні матеріали:

 • Бар 100 х 100 мм.
 • Дошки, включаючи підкладку.
 • Reiki.
 • Кріплення (нігті, гвинти).
 • Бітумна черепиця.
 • Цегла.
 • Пісок і цемент для бетонного розчину.

Полікарбонат альтанка

Сучасний стільниковий матеріал дозволяє об’єднати його з каменю, металом, цеглою та деревом. Немає жорстких вимог до кадрів Arbor. Це можна зробити навіть з первинного засобу, коли альтанка буде покрита полікарбонатними листами – ефекти взагалі не зменшуються.

Ніколи не існує відсутності світла всередині такого дизайну, незалежно від часу року поза вікном.

З недоліків матеріалу ви можете виділити високу вартість закупівель, сильний шум дощу всередині альтанки, і, нарешті, він використовується при будівництві теплиць. Парова кімната буде надана.

Що потрібно для будівництва альтанки зробити це самостійно?

Для початку є достатньо ідей на основі творчого імпульсу, що дозволяє створювати зображення структури в моїй голові. Тоді необхідно визначити місце його розміщення, який ретельно підготовлений до основної роботи з його будівництва. Але це лише перший етап, після того, як він повинен буде створити повноцінний малюнок з папером або комп’ютером.

Матеріал вибирається для основи його дизайну. Ви можете закласти основу та створювати рамку, до якої буде прикріплена обробка з вибраного матеріалу.

Залишається тільки для виконання оздоблювальних робіт і монтувати правильну дах даху, а альтанка буде готова.

Тепер, щоб забезпечити отриману інформацію, ми рекомендуємо ознайомитись з фотографією альтанки зробити це самостійно, щоб зрозуміти, як виглядати правильна модель з різних матеріалів.

Порада: місце, відведене для альтанки, залежить від мети його створення. Якщо він завжди наповнений гостями, і його простори планується провести різні паркани, щоб побудувати поблизу будинку.

Але територія саду може стати альтернативою, оскільки вона запропонує супутній природний фон, запах, допомагаючи сформувати додаткову спокійну атмосферу для високоякісного відпочинку. Для того, щоб бути відмінним видом на це, успішне рішення вважається об’єктом поблизу квітки, водойми або багатих зелених насаджень. Матеріал, прикраса, декоративне наповнення має бути належним чином поєднується з навколишнім середовищем. Також читай тут: Як побудувати hozblok.

Якщо ви створили план, то ви можете припустити, що половина роботи завершена, оскільки вона заснована на тому, що це легко сформувати зображення потрібної альтанки. За відсутності навичок та досвіду таких заходів рекомендується покладатися на просту бесіду форму прямокутного та квадратного варіації.

Доцільно негайно прийняти рішення щодо його функціональності, тому що латунь, встановлення телевізора та інших пристроїв вимагатиме додаткового місця. Різні літні альтанки неможливо уявити без усіх вище, оскільки сучасна ідея якості дозвілля значно змінилася.

Оздоблення альтанки

Це останній і не менш цікавий етап у побудові альтанки з власними руками. Швейна частина між кроквами та перилами. Найчастіше він зшитий з сіткою, не обов’язково з металу, він може бути з пластику або дерева. Виправити його за межами, щоб кріпити крокви та перила з дерев’яними рейками.

Якщо ви вирішите пастуха і стелю, то це може бути зроблена фанерою, яка не проходить вологу. Якщо ви хочете, щоб покрівля виїхав, наприклад, це, то всі крокви повинні бути затягнуті заздалегідь. Фарба або дерево лак також виглядатиме погано. Читайте також про навіси.

Відмінна прикраса альтанок також є багаторічними фігурними рослинами. Вам потрібно розв’язати їх по всьому периметру. Вони не тільки прикрашають вашу структуру, але також дають природний захист від сонця від сонця.

READ  Як зробити зоряне небо на стелі

Також тінь може отримати за допомогою завіси. Але в зимовий сезон краще знімати їх, тим самим розширюючи своє життя.

Яку альтанку можна побудувати в країні з вашими руками: фото цікавих проектів

За типом будівництва ви можете виділити чотири типи альтанок.

відчинено

Він являє собою основу, на стовпах, з яких фіксується навіс або легка дах. Основні переваги включають:

 • Ви можете зробити це самостійно;
 • Легкий дизайн справляється з захистом від палючого сонця або дощу;
 • дозволяє повністю насолоджуватися природою.

Перед вибором потрібно сказати про недоліки:

Gazebo робити це самостійно. Економічно і красивий!

зачинено

Це невеликий будинок, який захищений від усіх сторін. Переваги включають:

Слід зазначити, і недоліки такого типу:

Жити

Це справжня робота мистецтва, легкі структури виглядають елегантними, а установка не вимагає високих витрат. Кухонні та стіни виконуються з звичайних матеріалів, які мають живі рослини.

Кучеряві рослини створюють прохолоду в літньому спеку

“Барбекю”

Відмінний відкритий дизайн для знаків Shbab та барбекю. Він запланований у ньому мангалу та місця для відпочинку гостей.

Альтанка з мангалом: проекти, фотографії цікавих рішень. Вибір матеріалу, як вибрати праву площу барбекю, особливості будівництва альтанки для подачі з мангаломом – читається в нашій публікації.

Особливості будівництва

Основні елементи якої складається з будь-якої простої країни-альтанки, включають:

Альтанка для подачі з власними руками не має конкретних труднощів. Але для деяких пунктів варто приділяти пильну увагу до решти решти, що задовольняє вас у відведеному часі. Давайте розглянемо більш детально кожну стадію та елемент ремісничих конструкцій.

Звичайно, перш ніж продовжувати будівництво, необхідно зробити креслення, в яких буде вказано не тільки розмір майбутнього дизайну, а також типи його складової.

підстава

Дизайн може почати з фундаменту, якщо земля на сайті не зачекають своєю рівномірною, стабільністю і, взагалі, просто хочеш відчувати підлогу під ногами. Версії виконання цього елемента – це багато: від найпростішої стрічки або на гвинтових палях до оригіналу – від шин.

Оптимальний і широко використовуваний вигляд вважаються фондом стовпця під альтанками з будь-якого матеріалу без стін. Чим важче дизайн, то ретельно має бути її допомога.

Який пощастило з місцезнаходженням розміщення більше, може розглянути можливість без сексу. Переважний ландшафт сайту буде виконувати як покриття під будівництво.

Кадр

Як вже було сказано, варіанти для кадру з альтанки можуть бути багато. Найпоширенішим для самостійного будівництва є дерев’яні бари та металеві прутки або кути.

Будівельні фахівці зосереджуються на звичайних правилах, які допоможуть побудувати затишне місце відпочинку в котеджі так швидко.

 • Не використовуйте разом у щільному контактному дереві та бетоні. Дерев’яні елементи починають гнитися з часом, що підвищує ризик розвалу всього дизайну.
 • При проектуванні цегли або газованого бетону, необхідно негайно враховувати місце розташування вікон та дверей. Навіть якщо спочатку вирішиться зробити лише літній дизайн, ближче до холоду, може мати бажання надихати і використовувати його в холодну сезон. Неврахований у початковому проекті отворів буде набагато складніше реалізувати наприкінці сезону.
 • Як паркан, можна використовувати EURVAGRA та полікарбонат, які ідеально поєднуються та співіснують з будь-якими матеріалами.
 • Найпростіші альтанки можуть бути побудовані безпосередньо на землі. Наприклад, металевий кадр дуже часто встановлюється на майданчику, з піском. Потім він просто покритий існуючими килимами або відходами.

Дах

Перш за все, варто вирішити на формі: єдиний, подвійний, стегна (чотиристорінка), напівкруглі, шестикутник, намет, круглий. Звичайно, в більшості випадків виду даху безпосередньо залежить від форми альтанки. Найчастіше, з будівництвом простої країни альтанки, з власними руками, майстри визначаються на користь одно- або бункових конструкцій.

Що стосується покриття, то кожен власник вибирає індивідуально. Але також матеріал даху розраховується з урахуванням застосування альтанки: весь сезон або лише влітку. Існує навіть категорія мобільних дахів, які можуть бути складені на зиму і видалити до тепла.

Надихати і знайти оптимальну версію країн-альтанки, розгляньте найбільш незвичайні, але прості проекти.

Виконувати основу бази

Це необхідно для рівномірного розподілу навантаження та зв’язування всіх стовпчиків у монолітному дизайні.

Як правило, використовується час 100 × 100 мм, який встановлюється на стовпах через гідроізоляційний шар. Наприклад, гумові частини. У вузлах сусідньої, деревина напівдрукала половина секції і з’єднані оцинкованими (жовтими) гвинтами або нігтями. Якщо є якоря, дерево пробурено і прикріплюється до них горіхами та шайбами.

READ  Як видалити Windows Coupe на балконі

Для захисту деревини від гниття та комах, обробляйте його спеціальним складом або старим моторним маслом.

З невеликими розмірами, достатньо обрядок тільки навколо периметру. Якщо довжина структури більше 2 метрів, додатково встановлюється один або більше brus в центрі.

Як побудувати?

Залежно від вибраного матеріалу, процес будівництва може суттєво відрізнятися, однак, щоб зробити альтанку простим і красивим, вам потрібно ретельно подумати про поетапне будівництво. Доцільно ретельно вивчити особливості побудови структур з усіх популярних матеріалів.

Металевий

Домашня металева конструкція відбувається відносно рідко, тому що далеко від кожного власника буде достатня кількість металевих профілів, зварювальну машину та здатність працювати з ним. Крім того, металеві будинки часто критикували за те, що вони здатні дуже сильно розігрітись на сонці, але зрештою, вони мають переваги їх:

 • Для сили та довговічності такий дизайн дасть шанси будь-яких конкурентів, витримавши десятиліття операції;
 • Структура, здається, є ажурним і світлом, хоча насправді це зовсім не;
 • Конструкція може бути створена з металу цілком, що дозволяє витримати цілісність архітектурного вигляду, тоді як металеві профілі естетично поєднуються буквально з будь-яким іншим матеріалом;
 • Металеві альтанки не вимагають будь-якої додаткової обробки, вони не освітлені і не піддаються впливу комах, часто не потрібно їх фарбувати, хоча в деяких випадках потрібен додатковий захист від вологи;
 • Багато металевих альтанок побудовані складними, тому що на момент року, коли він постійно збирається дощ, він може навіть приховати.

Нарізання деталей здійснюється відповідно до проекту, після чого контрольні стовпи їздять у землю до значної глибини (вони також замінюють фундамент). Після цього всі інші деталі, включаючи ящик та дах, просто зварюються на вершині стовпів.

Повне будівництво цілих металевих альтанок зазвичай займає не більше двох-трьох днів.

З дерева

Дерево багато критикує за те, що воно легко легкозаймиться, піддається руйнівному впливу вологи та комах.

Тим не менш, ніхто не буде кинути виклик численним перевагам заміських будинків з цього матеріалу:

 • Дерево – абсолютний чемпіон у естетизмі серед садових конструкцій, тому що вона колись виросла в природі;
 • Цей матеріал передбачає величезну свободу з точки зору вибору дизайну, оскільки поняття деревини може включати стовбури, скачки, дошки, деревину, підкладку та навіть виноградні або малі гілочки;
 • З дерева ви можете побудувати як будівля капіталу, конкуруючи на надійність з головним будинком та невеликим літнім дизайном;
 • Естетика дерева настільки велика, що необхідність додаткового декорування поверхні з нього зазвичай не відчувається.

Процес фабрик дійсно залежить від того, який вид будівництва буде будівництвом, і який вид дерева використовується. Для важких дерев’яних конструкцій можна також використовувати стрічку, хоча частіше обмежуються купою, в яких палі виконують роль первинної кадру для всього дизайну.

Стіни, як правило, або фаршировані на кадрі, використовуючи нігті, або виконуються плетінням, якщо матеріал використовується виноград або гілки. Меблі для такого альтанки зазвичай вибирають дерев’яні, з підкресленим природним дизайном.

Від цегли

Будівництво цегельної альтанки з будівництва справжнього будинку відрізняється за величиною, але все ще багато матеріалів, час і зусилля будуть зобов’язані побудувати таку структуру.

У той же час, як завжди відбувається, збільшення витрат усіх ресурсів впливають на переваги:

 • Гарна цегляна альтанка є справжнім будинком, який здатний стояти з десятиліттями з правильною збіркою;
 • Тільки з рідкісними винятками, будівництво цегли не є капіталом, і тому можна зробити абсолютно всі мислимості комунікації, перетворюючи альтанку в максимальну зону комфорту не тільки для відпочинку, а й для приготування їжі;
 • Єдине, що боїться цегли, – це час і дуже стійкий механічний вплив, але вода, вогню або комахи абсолютно малі.

Не потрібно побудувати блиск цілих цегли, але якщо він використовується, без повноцінної будівельної документації у вигляді професійно складених малюнків не роблять.

Цегляна альтанка завжди важить досить багато, тому навіть не вистачає фундаменту стрічки, – ви повинні копати м’ясо і заливати повну плити фундації. На кресленні необхідно забезпечити зв’язок, і якщо вони не обмежуються однією електрикою, заздалегідь подумайте, щоб довести їх до будівельного майданчика.

READ  Дерев'яні ручки для ванн роблять це самостійно

Кладка повинна бути зведена з суворим дотриманням горизонтальної орієнтації. Якщо це цегла багато, ви можете покласти стіни всього від нього – в результаті, він вийде в цілий рік, якщо цього недостатньо, варто витрачати його на будівництво опор, інтервали, між якими буде робити інший матеріал. Підлоги та дах цегли не роблять, тому що вам доведеться піклуватися про придбання додаткових матеріалів для цих потреб, варто витрачати на внутрішнє оформлення стін.

Оригінальні ідеї

Хто на фермі не знайшов нічого з вищезазначених матеріалів, це ще занадто рано, щоб засмутити – ви можете насправді використовувати більш несподівані варіанти створення стін. Кожен з них повинен приділяти невелику увагу – раптом таке незвичайне рішення буде не тільки стильним, але і в реальному унікальному.

 • Навіть оригінал може бути принесений – довідки, які об’єднують обидва імені, включають конструкції пляшок. Використовується для таких цілей, як скляні пляшки, які часто закріплюються один до одного з твердим і пластиком, які можуть бути об’єднані один з одним навіть за канатом. Дизайн можна залишити напівпрозорі, але ви можете і заповнити його, наприклад, пісок – тоді в той же час, а теплоізоляція будівлі збільшиться. Необхідні неймовірні навички для роботи з цим матеріалом, не потрібно, лише одне питання залишається відкритим – чи має власник стільки пляшок.

Що стосується декору, то теж все прості – пляшки можуть бути пофарбовані або спочатку забрати колір, з якого, або тільки з їхніх кришок, ви можете завантажувати цілі панелі.

 • Альтанки з піддонів, і зовсім не пропонують спеціальний майстер-клас у своєму творі – насправді, це дерев’яні дошки, тільки вже збиті в певному порядку. Покрокові інструкції починаються з того, що вам потрібно прийняти рішення щодо загальної ваги дизайну, і якщо виявляється досить суворі, щоб побудувати стрічку або фундаментну групу.

Палети можуть бути використані як не тільки стіни, але й статі, оскільки цей метод досягається гарним дренажем кімнати, а в деяких випадках піддони, сигарети та скатертини використовуються навіть замість меблів.

Різці в стінах можна залишити, забезпечуючи постійний приплив повітря, а також прикрашений кучерявими рослинами, або навіть табло, отриманими від розібраних піддонів. Для даху, швидше за все, їм доведеться купувати спеціальний матеріал, але як внутрішня обробка, треба просто малювати дизайн – найкращий білий колір.

 • Ви не можете винаходити велосипед, але створити альтанку на зображенні та подобінні тентом, масово використовуються численними літніми кафе. Для цього вам знадобиться примітивна та відносно легка рамка, яку вам потрібно або готувати з металевих стрижнів, або збити з дерев’яних барів. Великі шматки будь-якої існуючої тканини будуть виконуватись як стіни, хоча товстий і водонепроникний брезент буде використовуватися краще, ніж інші. Дах також виготовлений з тканини – для нього верхня частина рами виконана конусом. Взимку ткані стіни та дах просто видаляються і переносять до будинку, що дозволяє дизайну довше працювати, і якщо рамка також руйнується, то такий “намет” може навіть взяти з собою.

У цьому випадку легкість будівництва не повинна вводити в оману – через високий вітрильник, основа повинна бути закріплена з усією надійністю.

Дизайн складається з основних панелей (виготовлених з дерева, металу, даху з прозорих панелей). Вони закріплені разом з гвинтами. В Асамблеї стійок елементи з’єднані шипом/канавкою або металевими роз’ємами, а основа – звичайний тип (запуск, крокви). Перевага цього методу полягає в тому, що стовпи залишаються видимими, і можна створити ажурний притулок альтанки або додавати нерідні стіни в цілому або частину дизайну, щоб перетворити його в притулок.

Як підлога, багато хто використовує закріплені дерев’яні піддони. Стіни та стеля використовують вигнуті полікарбонатні листи. Ви можете побудувати відкритий навіс, потім закрити одну або декілька сторін панелями.

Зробити альтанку в країні зробити це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS