Зробити плиту в гаражі зробити це самостійно

Водяний контур

Модернізація звичайного Буржуйка, ви можете отримати оригінальне ефективне джерело тепла при аваріях, що не перешкоджає жодному будинку.

  • Водна сорочка на трубі пальника
  • Прогулянка по зовнішньому корпусі буркових декількох мідних труб, для формування, тому змій.

Котушки труб котушок повинні бути розташовані на відстані 5 см від клітинного корпусу печі та прикріплені до основної системи опалення. За межами Zmeevik знайдіть екран – відображати тепло. Зробити його з олова, алюмінію, оцинкованої сталі.

Водна сорочка – танка, розташована на вершині печі, у випадку якого містить фітинги (2 – водопостачання/розбирання). Виявляється дизайн, як самовар.

Буде жарко! Буржуаз для гаража з власними руками

Варіант # 1 Надійна та ефективна цегла

Цегельні печі в гаражах не часто зустрічаються, тому що варіант досить трудомісткий. Такий пристрій займає невелику площу, приблизно 2×2.5 цеглин. Для кладки беруть вогнетривкої цегли, а також замішувати розчин з піску, вогнетривкого глини та порошку шамотного.

У виробництві цегляної печі для гаража використовується спеціальна цегла з чашот, а під час розчинного розчину рекомендується додавати шворний порошок

Для камери печі використовуйте цеглу шамотту на рівні другого, третього та четвертого ряду цегельної кладки. Висота такої цегляної печі, як правило, дорівнює дев’яти цеглин. Для видалення димоходів ток-димохід розташовується, в якому вставляється рукав з нержавіючої сталі. Видалити димохід, як правило, через дах.

Початкові будівельники, які вирішують побудувати цегляну плиту в гаражі, нюанси проекту з досвідченим кухом, це ціла наука, гідна окремої професії. Якщо під час експлуатації є значні недоліки, кладка доведеться знищити і повністю рімейк.

Цегляні печі широко використовуються не тільки для гаражного опалення, але й забезпечити теплі будинки. Ви можете додати їх самостійно. Наш сайт представляє докладні інструкції та статті з цієї теми. Наприклад, це: HTTPS://Aqua-RMNT.COM/OTOPLENIE/KIRPICHNYE-PECHI-SVOIMI-RUKAMI-SEKRETY-REMSLA.Html.

Dopper на розробці

Принцип роботи цієї більш безпечної та ефективної печі лежить у дозуванні постачання нафти до зони горіння, розташованої над спеціальною мискою. Внутрішня чаша встановлюється всередині труби з звареним дном, а сталева паливна трубка подається до нього згори або сторони. Капає в попередньо нагріту чашу, рідке паливо негайно випаровується і горить, виділяючи тепловий та піролізний газ. Останній спалюється шляхом подачі вторинного повітря через вертикальну трубу з отворами або слотами (довгострокові), розташовані над чашею.

Нанесення крапельної печі в контексті

Більшість гурманів опалення на відпрацьованому маслі воліють забезпечити примусове постачання повітря для спалювання фанатом. Але якщо є димохід, то це не потрібно робити це, хоча в цьому випадку процес горіння нелегкий. Дозування здійснюється простим клапаном, встановленим у перерві струменя палива за межами печі, як показано на

READ  Як зробити пороги при кладці ламінату

Труба взуття є більш правильною, щоб почати в печі на боці, через стіну. Нафтовий трубопровід проходить всередині шокуючого агента і досягає миски, завдяки якому він нагрівається через шлях. Оскільки полум’я концентрується в одному місці – навпроти отворів шокуючого агента, корпус бульчюйки сяє. Тому багато домашніх майстрів вважають за краще зробити котел з крапель, роблячи її тіло у водяну сорочку. Більше інформації про цю гаражну печі ви будете обробляти з

Як зробити горіння бургром для гаража з власними руками

Якщо Буржуйк встановлений у гаражі, ви можете не тільки піклуватися про залізний кінь цілий рік, але також організувати зібрання з друзями взимку. У магазинах існують різні моделі та дизайн, але є багато. Тому ентузіасти автомобілів роблять Буржуйк своїми руками з подруги.

Про деякі важливі моменти

Зазвичай печі довгих горіння роблять метал. Оптимальна товщина металу – 4 мм (більше). Димохід краще зробити, що складається з декількох частин, щоб було легше чистити в майбутньому. Для димоходу також потрібен досить товстий метал – він буде продовжувати життя елемента.

На замітку! Якщо ви часто працюєте в гаражі протягом тривалого часу, не зберігайте на матеріалах!

Зробити плиту своїми руками, не представляють великі труднощі для людини, яка володіє необхідними навичками

Для випадку ви можете використовувати виріз великої труби, газового циліндра або стара 200 літрів бочка; або, як варіант, його можна приготувати з металевих шматочків. На вершині випадку потрібно зробити отвір для установки димоходу (його діаметр повинен бути десь 15 см); Інша діра (діаметр 10 см) буде потрібно для припливу повітря, без якого дрова не буде горіти.

Все-таки потрібна навантаження – вона буде покласти на паливо. Це повинно бути важким залізом з діаметром дещо менше (кілька міліметрів) діаметром випадку. Коло має бути з невеликим повітряним протоком, за допомогою якого прийде кисень.

Особливості опалювальних гаражів

У холодному гаражі взимку дуже неприємно. Тому він нагрівається. Гаражні печі, як правило, малі сталеві типи Буржуйка. Зробити їх з товстих бочок, сегментів труб або газових циліндрів. Такі гаражні печі більш прості у продуктивності, вимагають лише невеликих покращень, тому що справа, а іноді й нижня, вже там. Печі та листовий метал кип’ятять, але це варіанти для тих, хто тісно дружелюбний з зварюванням. Цегляні печі в гаражах не дуже часто вони все ще є більш загалом, нагрівається менше, що не зовсім підходить для цього випадку.

READ  Як реорганізувати нагрівальну трубу на кухні

Гараж

Найбільш поширеними бурхугерами, що працюють на дровах, вони закладені все, що горить. Таке всеосійське та швидке опалення є їх основними перевагами. Також у них є багато недоліків, і один з них – неприємність, тому що останнім часом почав робити більш економічні печі довгого горіння. Зазвичай використовується принцип горіння. Вони хороші, тому що одна повна вкладка (духовка 50-літрового пропану повітря) може спалити до 8 годин. Весь цей час у гаражному теплі.

Особняк є печі на розробці. Там є достатньо такого палива в гаражах, але з роботою необхідно бути обережними, є важкі метали, і так що вони не падають всередині.

З листового металу товщиною 3 мм, корпус печі була зварена, дверей для печі було зроблено.

Показано появу кінця, два розділи лабіринту для диму, розділи дозволяють видалити більше тепла від диму, тому що буржуочні печі більшість тепла йде в димохід.

На стінах печі додатково зварювальні металеві листи.

З профільної труби зроблені ноги, печі встановлена ​​в гаражі.

Димохід виготовлений з труби діаметром 80 мм, звичайно, для димоходу недостатньо, але не було жодної іншої труби.

Від нуля буржутового не потрібно збирати. Справа краще прийняти готові. Головне, що товщина стінки становить від 2 міліметрів, і краще, ніж 4-5. Потім житло не буде проводити і служити 2-3 роки. Тому вони можуть бути зроблені з власними руками з газового циліндра, товстостінної труби або бочки. Часто вони лежать як непотрібні, а як піч для гаража на дровах – це найкращий варіант.

Нижче буде розглянуто 2 типи буржугарнів відповідно до методу позиціонування.

Вертикальний

Найпростіша гаражна плита на дровах. Ви можете зосередитися на цьому малюнку та прийняти розміри довільно.

  • Спочатку потрібно підготувати житло. Якщо це труба, то з кінцями цього потрібно варити і зробити отвір для димоходу. Циліндр простіше: печі для гаража на дровах вимагає димоходу, тому вам потрібно лише вигнати трубу в отвір для клапана. Зазвичай він має лівий G3/8 нитки, якщо об’єм більше 15 літрів.
  • Тепер треба зробити місце для закладки дрова та ясен. Нанесення нанесення показує, що верхня отвір більше. Потрібно закладка дрова. Під ним встановлюється решітка. Біля дна необхідно розрізати ролик. До речі, розрізані частини не викидають. З них хороші двері вийдуть.
  • Тепер вам потрібно вставити димохід. Діра розрізана в кришці (краще це зробити з свердлом). Для димоходу є достатньо звичайних труб діаметром 10 сантиметрів. До гаража в гаражі не курять у кімнаті, всі зварювальні машини перевіряють з мильним рішенням.

Залишається лише принести трубу назовні. Покладіть печатку на двері немає потреби. Зібрана бургжутрова в гаражі не потрібно герметично – це лише знижує ефективність. Через прогалини будуть поглинаються повітрям і підтримувати горіння.

READ  Не обертайте ручки на газовій плиті

До речі, Буржуйка для гаража буде набагато більш ефективним, якщо труба не відразу не вилучена на вулиці, але провести вздовж стіни.

Горизонтальний

Нестандартна форма печі в гаражі на дровах, але тут є ефективність її набагато вище. Для 1, підхід можна покласти більше, ніж дрова, що означає нагрівання та тривалість горіння довше.

  • Відразу до боків, з якими потрібно зварити гіди з профільної труби. Так що випадок не буде злитий. Найзручніше зробити корону для металу на 100 міліметрів. Від труби з аналогічним внутрішнім діаметром потрібно зробити димохід. Він повинен піти перпендикулярно.
  • Горизонтальний напрямок не дасть ролику прямо в житло, тому він повинен бути додатково звареним. У нижній частині ноги потрібно рубати багато отворів. Через них попіл з камери потрапляє в бар. Краще зробити це з шматка кавалер.
  • Настав час робити двері. Рекомендується зробити це з металевою рамою квадратної труби. Подивіться. До Приварів Рамка краща. Отримані слоти будуть потрібні для споживання повітря.

Ось готова піч у гаражі. Але менш ефективним, т.до. Часто виникає проблеми з Ashbar. Зробити це великим фізично не буде працювати, тому ви повинні очистити камеру після кожної частини дрова. Встановіть плиту потрібну цегляну піддону.

З двох бочок

Домашня гаражна піч завжди має проблему з теплопередачею. Вона швидко грає і торкається неможливим. Крім того, вона швидко охолоджує, і ця проблема повинна бути вирішена.

Щоб вирішити проблему, вам знадобиться 2 барелів різних діаметрів – треба вільно входити до іншого. Вільний простір між ними заповнений піском, галькою або невеликим гравієм.

Решта конструкції мало відрізняється від попередніх. Через гравійний шар, нагрівання буде довгим, але тепло може прийти до тепла. Справа навіть не горить горіти.

Домашня гаражна нагрівальна плита

Для деяких людей гараж є другим домом – вони витрачають багато часу тут, виховуючи з машиною та займаються іншими завданнями. І для інших це спосіб заробляти гроші на ремонт автомобілів. У будь-якому випадку, робоче місце повинно бути зручним і теплим. Найгірші речі – це опалення – тут вам потрібна якась проста і ефективна гаражна плита, операція якої не призведе до великих витрат.

Озброєний інструментами та зварювальним верстатом, ви можете зробити чудову гаражну духовку.

Зробити плиту в гаражі зробити це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS